Як змінились зарплати з початку січня?

За прогнозами аналітиків у січні та лютому 2022 року українське IT показувало інтенсивне зростання показників у сфері інформаційних технологій. За розрахунками ця галузь приносила Україні 4% ВВП, а у наступні чотири роки мала забезпечити країні $37–44 млрд експортного виторгу (за інформацією спільноти розробників України dou.ua).

Наразі, через війну ситуація змінилась та виникає багато складнощів серед розробників, бо деякі втратили місце роботи, хтось боронить нашу неньку країну у рядах ЗСУ, а хтось пішов на 2 роботи, щоб можна було більше донатити та допомагати нашим бійцям. Багато різних iсторій потрапляють до наших рекрутерiв від кандидатів, якi працюють задля перемоги та миру над нашим небом.

Наша команда CNA International IT запускає дослідження заробітних плат, щоб зібрати актуальну інформацію про стан IT-ринку зарплат на сьогодні.

Нам зараз як ніколи потрібна ваша допомога. Дуже багато клієнтів цікавляться, як поживають найкращі кандидати та очікують інформації щодо ситуації в Україні.

Долучайтесь до опитування.

Для того, щоб пройти опитування, необхідно лише 2,5 хвилини.

Переходьте за посиланням: cutt.ly/kH8fBvr

#cnasalarysurvey

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Ніяк. Але 2% налог + 50% дохід залишаю на іноземних ресурсах то можна сказати що в плюсі.

2 % це приємна новина була)))

так але не покриває втрат за рахунок сталого Курсу НБУ і різниці куплі/продажи...

Нажаль через війну ми побачимо ще інші складнощі, але на нас чекає гарне майбутнє. Нам просто це треба пережити, допомагати та вірити в ЗСУ!

Мне повысили зарплату уже после начала войны, но она была изначально нищенской.

Це взагалі супер, мої вітаннячка!

Якщо вам цікаво, як змінилась ситація по вашій спеціалізації, приєднуйтесь до опитування

через телеграм бот — t.me/cnasalarybot або через гугл форму — cutt.ly/XHMvUbs.

В цьому році ми будемо кожному робити виборку по спеціалізації, як змінився рівень заробітньої плати.

В прошлом году биллил с клиентов 70/час полной удалёнки. В этом году биллю 75/час.

Вот это падение, а в прошлом году вроде ещё рассказывал про 200 в час.

200 не рассказывал. До 100/час (даже больше, для Швейцарии) было до ковидо-истерии — но тогда я работал 100% он-сайт.

За он-сайт я и сейчас сильно меньше 100/час не взял бы — но таким проектам (где не 100% ремоут) просто отказываю.

Круто, 5 баксів не сильно змінилось. Головне, щоб клієнти були та не боялись заводити кошти в Україну.

У ході нашого дослідження, проводимо глибинні інтерв’ю з представниками різних спеціалізацій та бачимо, що є деякі клієнти, котрі переживають за інвестиції у розробку через українські компанії.

Доречі, якщо у вас є 5 хвилин, допоможіть нам та пройдіть наще опитування. Можна через телеграм бот

t.me/cnasalarybot
а можна через гугл форму
cutt.ly/XHMvUbs.

Сорри, я не в Украине. В Украину, боюсь, эти проекты не дали бы (и до войны тоже).

дякую за відповідь) Вам бажаю багато багатих проектів 😎

При полной удаленке — они отслеживают страну пребывания контрактора?

они отслеживают страну пребывания контрактора?

Oтслеживают страну проживания/регистрации контрактора (т.е. где зарегистрировано предприятие/предприниматель-подрядчик)

Не, разраб. Впрочем, базово девопсю тоже (в нуждах текущих софто-проектов).

Зменшилася на 30% завдяки закону 29/40

Дякую за ваш коментар!

Якщо не важко, можете надати посилання про який закон йде мова. Закон про карантин знайшла, але не впевнена, що це він.
Буду вдячна)

Наскільки я зрозумів це про експропреацію валютної виручки йдеться

всьо мені пояснили, що це ви мали на увазі курс доллару)))

Ваше небайдуже відношення до опитувань допомагає IT-компаніям України робити висновки щодо ринку праці та проводити своєчасний перегляд зарплат. У цей час особливо важко спрогнозувати та планувати подальшу діяльність, бо дуже багато факторів. Тому ми робимо аналіз ринку праці в Україні. Після завершення надішлемо звіт для бажаючих за вказаною спеціалізацією. Потрібно лише залишити свій email у кінці опитування. Приєднатись до опитування можна через телеграм бот — t.me/cnasalarybot або через гугл форму — cutt.ly/XHMvUbs. Дякуємо за вашу допомогу!

Підписатись на коментарі