Як купити обладнання Starlink? Допоможіть розібратися

Чи можна десь купити обладнання Старлінк для фіз осіб?

Питають знайомі військові, які хочуть в свій підрозділ.

Може продається десь в європі?

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Доброго дня. В мене термінал з Німеччини, підкажіть, чи можна його перевести на Українські дані (адресу та інше). Та як найшвидше скинути до заводських налаштувань? Бо через 10 спроб висовування шнура спрацювало а на софт в телефоні взагалі не реагує.

підскажіть, як змінити електронну адресу в обліковому записі?

я в обліковому записі натиснув змінити електронну адресу. змінив. на нову пошту прийшов лист підтведити адресу. підтвердив. а зайти не можу в оліковий запис. пише, що облікований запис не дійсний — ні старий ні новий, що робити?

на самому сайті, як написати у підтримку? там де питання і відповіді не має пальців вверх вниз, щоб можна було натиснути.

при замовлені просить перевірити правильність введеня данних,або скористатись іншою карткою,спробував вже декілька карток,перед тим замовляв вже через ту картку,з чим це може бути звязано?

Підкажіть, чи буде працювати Starlink в Україні, якщо купити в Італії?

Меня обманул мошенник и поменял доступ к аккаунту на свою почту, все старые данные к почте и тд, плюс сам старлинк у меня, также первая привязанная карточка с которой я платил. Как восстановить аккаунт?

Я на початку війни замовив старлінк на адресу міст експрес в Англії. Там були доступні без очікування та друга ревізія. По всім іншим адресам міст в Європі була перша ревізія (кругла антенна). Відправили впродовж 2х тижнів, як було зазначено при замовленні. По трекінгу його відправили з США, та буквально за 2 дні доставили. А от сам міст віз в Україну приблизно місяць. Вони тоді виключили можливість доставки по самій Україні через партнера НП. Зараз знову можливо і має бути трохи швидше. Бо міст по Україні возить дуже довго.
Через 2 тижні після відправки старлінка починає діяти тариф і доведеться платити щомісяця. Оскільки довго чекав доставку, то підтримка порадила скасувати сервіс і потім повторно активувати через них же. Так і зробив.
Поки чекав, вдалось дізнатись, що для тих, хто замовляє одразу вказуючи адресу в Україні, надають 3 міс безплатного користування. А так якщо не помиляюсь, вперше знімають кошти через місяць після відправки.
При замовленні на адресу в Европі, можливо користуватись будь де на континенті, де є покриття. В інших країнах буде діяти роумінг(тариф той самий). Можна змінити адресу сервісу, бо при великій кількості клієнтів пріоритет буде у тих, хто користується без роумінгу(так написали із підтримки).

дякую за корисний коментар

Що, в гуманітарці були — мають безкоштовний тариф, а за цивільні доведеться платити 200 баксів в місяць.

теж дивився цей топік, питав до IT Ukraine Association (які писали раніше, що закупляли старлінки) щоб викупити, відписали що немає.
Є ще така група www.facebook.com/...​groups/starlinkforukraine, там мені відписав адмін, що військові можуть зробити внутрішній запит і отримати швидко і безкоштовно. Не знаю і не хотів би публічно обговорювати деталі.
Думаю, що хтось по зв’язку може зробити такий запит на місці.

Просто для цивільних потреб пишуть про офіційний сайт і чекання 2-3 місяці, або про друга в Польщі і чекання 2-4 тижні. Але треба в цього друга забрати з кордону.
Є ще така група, де в коментарях пишуть про допогу з «другом» в Польщі
www.facebook.com/groups/starlinkua
Але це, знову ж таки, для цивільних.

Несколько месяцев назад при заказе на немецкий адрес starlink.com предлагал оплатить всю сумму сразу с доставкой в течении 2 недель. Сейчас, возможно, ситуация поменялась.

На reddit видел информацию о том, что RV версию сейчас отправляют без ожидания.

И важный нюанс: при заказе из Европы нужно, чтобы устройство включили до ввоза в Украину для обновления прошивки.

заходите сюди і купуєте www.starlink.com

Нет, не заходите и покупаете, а заходите и делаете предзаказ. Который неизвестно когда выполнят и выполнят ли вообще. Но 100 долларов все равно, будь добр, заплати.

Нема проблем повернути гроші, як за будь-яку покупку в інтрернет-магазині, якщо ви не бажаєте чекати. Це просто депозит.

Підписатись на коментарі