Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Потребую фінансової допомоги на лікування та реабілітацію

Вітаю, друзі!


Прошу вашої допомоги, я опинився у надскладній ситуації. Через травму хребця у шийному відділі я втратив можливість керувати власним тілом. Наразі, я працюю над тим, щоб повернутись до активного життя, роботи та виховання своєї 11-ти річної доньки. Сьогодні я вже трохи можу користуватись компьютером за допомогою тачпаду та голосових команд.
Для відновлення втрачених функцій мені потрібно продовжувати лікування та реабілітацію. Все це потребує великих коштів (один день лікування в середньому вартує 3 тис грн). Мій дім знаходиться у Миколаївській області на окупованій території, а моя родина вже не може допомогати.
Прошу вас допомогти грошима. Також буду дуже вдячний за допомогу з працевлаштуванням та порадами щодо лікування та реабілітації. Документація щодо моєї травми тут.
Нажаль, я не завжди можу відповісти на телефон, тому для звʼязку прошу використовувати е-mail: [email protected]


Друзі, я вдячний вам за підтримку та допомогу!

Пополнение по реквизитам
Получатель: Тропман Костянтин Олександрович
IBAN: UA463220010000026200303679773
ИНН/ЕГРПОУ: 2876619259
Назначение платежа: Допомога на лікування

send.monobank.ua/jar/7G1xeGhZZL
Монобанк карта 5375 4141 1049 7483

👍ПодобаєтьсяСподобалось7
До обраногоВ обраному4
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Є численні благодійні фонди та організації, які надають допомогу людям у вашій ситуації. Зверніться до них для отримання фінансової та іншої підтримки. Фонд «Варта Майбутнього» надає допомогу у відновленні здоров’я для людей, які постраждали від конфліктів. Можливо, вони зможуть надати вам допомогу або направити вас до інших ресурсів. Лікарські послуги та реабілітація частково можуть бути оплачені державою. Зверніться до місцевого центру соціального захисту для отримання інформації про можливі допомоги. Спробуйте організувати збір коштів через онлайн-платформи. Є різні веб-сайти, такі як GoFundMe, які дозволяють створювати особисті сторінки для збору коштів. Розмістіть свою історію та прохання про допомогу в соціальних мережах. Іноді люди готові надати фінансову підтримку або допомогти поширити інформацію. Зверніться до громадських організацій та волонтерів, які можуть вам допомогти у пошуку ресурсів та підтримці.

Будь ласка, дуже потрібна ваша допомога, в мене немає іншого виходу, тому і звертаюсь до вас!

Костянтине, сподіваюся у Вас все гаразд.
Скажіть, будь ласка, чи потрібна Вам ще допомога від спільноти dou.ua?

Вітаю з новим роком! Щастя, здоров’я та мирного неба!

Як Ваші справи? Чи ще потребуєте допомоги?

Дякую, не погано. Так, мені не вдалося зібрати на неврологічну реабілітацію, але я поки що знаходжусь в інституті травматології і можу дозволити собі ортопедичну реабілітацію завдяки вашій допомозі. Go to

Text anything 👇 and help ☝️, I 🙏 you.

Костя все ще потребує нашої з вами допомоги!

Дякую всім за вашу підтримку, але мені все ще потрібна допомога. Буду вдячний всім за вашу підтримку, репост, лайк та коментарі, щоб максимально поширити це повідомлення та допомогти зібрати необхідні кошти.

Дуже дякую за підтримку і

Підписатись на коментарі