Світ стомлюється від російсько-української війни. Чи можемо ми це допустити?
Війна в Європі — потужний інформаційний привід, про який неможливо мовчати. Весь світ сфокусувався на російському вторгненні в Україні. І ми розуміємо, що інформаційний та дипломатичний фронти — не менш важливі за військовий. Нам потрібна всебічна світова підтримка, а отже — кожен з нас повинен говорити про війну, спілкуватися з колегами-іноземцями та нагадувати, що Україна бореться не лише за власну свободу, а й стримує російські імперіалістичні апетити.
Проте людям притаманне звикання і втома від негативу. За дослідженням Axios, у перший тиждень повномасштабного вторгнення в соцмережах зафіксовано 109 млн взаємодій з новинними матеріалами про війну в Україні. За останній тиждень — в 22 рази менше. Кількість онлайн-матеріалів про Україну — 520 тисяч та 70 тисяч відповідно. А в квітні та травні матеріали про Джонні Деппа та Амбер Херд привернули в 6 разів більше інтересу, ніж про Україну.
Отже, що робити?
По-перше, продовжуйте говорити з іноземцями про російсько-українську війну. Ми публікували кілька блогів з порадами щодо того, як про це говорити:
- Спілкування про війну з іноземцями: як підготуватися до обговорення небезпечних тем
- Що говорити іноземним клієнтам про війну і як вони реагують — обмінюємось досвідом
До речі, якщо маєте досвід спілкування з іноземцями про війну і хочете порадити спільноти, як це робити — пишіть нам на [email protected]
По-друге, закликайте їх допомагати фінансово. Наприклад, на купівлю «міні ППО» для бригади штурмової піхоти. Для зручності ми додали текст англійською, тож закликайте колег донейтити.
48 коментарів
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів