Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Какой язык программирования выбрать? C# или JS?

Сейчас выбираю какой ЯП начать учить, до этого опыта в программировании не было.
Больше всего заинтересовал веб, какой язык будет более перспективным следующие 5+лет? Меня смущает кол-во вакансий на шарпе.
Так-же где проще найти удаленную работу? Сложилось такое впечатление что в вебе меньше всего удаленки, а для меня это важный фактор.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Чому? Маркетинг не такий потрібний, як JS?

Можу примітивно припустити, що пробують продати продукт, щоб ті девелопери знадобились?

В галери нема маркетологів — там сейлзи

Якщо фронт, то 100% js, тут скоріше js фреймворк треба обирати, ніж мову.
На рахунок бекенду важко сказати, обидві мови для розробки вебу підходять.

Оба. C# как основной. JavaScript как дополнительный. Базовый голый JS — примитивный и изучается на пару недель (при условии, что ты уже знаком с программированием). Там больше фреймфорки изучать, чем сам язык.

Я не великий спец, але я почав с JS, знайшов роботу віддалено. І чув не раз що для веб саме JS топ. Про С# нічого не можу сказати...

Почати з англійської, пайтон, го ----> С#

JS для душі, C# для грошей :)

Відаленної роботи на C#\Java відносно не багато, так як часто там всякий хардкорний ентерпрайз))

У вебі віддаленої роботи вагон, це явно не та сфера, для якої неохідна присутність в офісі. Я особисто ні дня в офісі не працювала — знайшла ремоут, не маючи ні дня комерційного досвіду (і не прикрашаючи резюме :) ).

знайшла ремоут, не маючи ні дня комерційного досвіду

Якщо не секрет, який стек?

«Шанований» більшістю PHP — той, що все ніяк не помре)) Восени якраз стартували новий проект на останній версії Laravel. Можу працювати і на фронті, але не люблю, не моє.

Учтите что вы искали работу и заходили в сферу год-два назад.Или 3?
А с каждым годом все больше и больше хотят влезть в сферу

Дивно, що РНР рекомендують. Адже тут десь топік бродить: «Розмовляти російською все одно, що кодити на РНР» :-)

Поднимать цены во Львове на аренду в три куша для своих же ;-)

Я учил оба (Fullstack).
Практически любому разработчику так или иначе приходится сталкиваться с JS, поэтому считаю, что он must have

Откройте вакансии и их описание. JS там практически везде (как основная или дополнительная технология).

Можна розпочинати з PHP.
Я недавно відкрив для себе node js. Дуже сподобалася node js, багато чого на неї можна написати.
Ще буде великим плюсом знання SQL.

Теперь спробуйте asp.net

Підписатись на коментарі