×

Реєстрація компанії за кордоном. Поділіться досвідом

Судячи з мого досвіду, західні замовники не дуже серйозно розглядають компанію, яка зареєстрована як український фоп) Тому я почав замислюватись відкрити юридичну особу закордоном. У кого є такий досвід, поділіться, будь ласка.

— Які підводні камені?
— Чи можна це зробити дистанційно?
— На які країни варто звернути увагу?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

У меня юрик в Германии (гмбх). Особого гемоpра нет, с работой с клиентами (по европпке) напрямую проблем тоже нет — но всё же дороговато.
В общем, подумывал переместиться в ту же Польшу — но это нужно бы и тушку перемещать тоже, а не очень охота.
Так и живу...

Я так понимаю в Германии тоже нужно быть физически?

Для владения компанией — необязательно. Чтобы быть директором — нужно иметь, как минимум, местный бессрочный ВНЖ.

Но Германия это на любителя. Из Украины , да без знания немецкого — я бы посматривал на Эстонию и Польшу (хотя может оказаться рискованно, с точки зрения рашко-агрессии в перспективе следующих 3-5 лет),

1. Буває що звіти треба давати в укр податкову теж, іноді навіть платити податки, хоч фірма і зарубіжна. Буває що треба знати де тобі точно відкриють рахунок перед тим як реєструватися, щоб не було сюрпризів, що фірма є а банки відмовляють.
2. Так, але не у всіх країнах
3. Естонія, Англія, США, Кіпр та інші. Вибір залежить від 10-15 критеріїв, які індивідуальні для кожного бізнесу. Бізнес модель, локація де ведеться діяльність, розмір доходів та ін. Іноді треба не 1 фірма, а кілька одночасно, наприклад операційна компанія + холдинг, але для мікро бізнесу це не актуально.

Підписатись на коментарі