Шукаємо людину, яка готова зробити сайт для залучення іноземних інструкторів до України

Доброго дня, айтішна громадо!
Сьогодні до мене звернулася людина з наступним проханням:

«Чи є в тебе знайомі айтішники, які готові попрацювати з Американськими військовими інструкторами? Потрібно зробити сайт, для залучення ще більшої кількості іноземних інструкторів до України. Я зараз волонтерю на полігоні, на навчаннях, мій інструктор попросив мене знайти. Може зможеш допомогти? Будь-ласочка 🙏🏼»

На жаль, у мене взагалі немає компетенції в цій сфері. Але можливо ви саме та людина яка має час, знання та бажання допомогти.
Якщо ви готові допомогти або маєте питання, будь ласка, пишіть напряму в телеграм @yuliatranslate

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

На хрена нужны инструкторы НАТО, если украинских хоть жопой жуй?

У Украинских инструкторов часто проблемы со здоровьем.
Поэтому видимо нужны люди из НАТО (?)

Инструктора не воюют, а семинары проводят
Я по крайней мере

Но разве военный инструктор не обязан иметь опыт службы?

Смотря что. Мне не надо: проводил семинар по ножу, остались довольны

Так ножевой бой это не война в современном понимании.
Там не нужно именно военного опыта имхо

Скажи это диверсантам, они другого мнения — им нужно

Водка у меня всегда стоит в холодильнике. А по рукопашному бою и физподготовке своих инструкторов полно

Пользователь «anna-gromenko-1», под ником «Анонімний анонім» — ищет создателей сайта для НАТОвских наёмников в Украину, с адресом для образной связи в телеге, под ником «yuliatranslate».

Одному мне видятся неприкрытые гэбэшные уши в этом всём?

Можу бек на django зробити, якщо це не звичайний лендінг.

Напишіть будь ласка в тг @yuliatranslate з вашою пропозицією, тому що я не володію жодною інформацією окрім тієї яка вказана вище.Дякую!

Але ж тоді треба буде підтверджувати профіль.

Зробити сайте легко.

Треба зібрати вимоги і сформувати бачення: Що саме цей сайт буде робити, як і яку проблему вирішувати. Як саме сайт повинен залучати іноземців, який буде функціонал на ньому.

Якщо це все буде, то створити типовий сайт з шаблону в конструкторі це день-два роботи.

Підписатись на коментарі