Есть ли те, кого комиссовали? Помогите разобраться, какие документы нужны для выезда за границу

Всем привет!

Недавно комиссия военкомата меня комисовала. Пришёл в сам военкомат. Сказали написать заявление на выдачу «тимчасового посвідчення». Спросил, а военник, сказали что у меня военника не будет. Спросил, смогу ли я выехать за границу, сказали сможешь.

Кто-то выезжал, после того как его комиссовали? Что требовали пограничники?

Заранее спасибо за ответы!)

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Короче кажучи, я виїхав. В військоматі дали тимчасове посвідчення, з печаткою про виключення з військового обліку, та довідку влк, де теж написана фраза «з виключенням». Обидва документи були цікаві прикордонникам. Але ще дівчина прикордонниця попросила показати мене медичні документи. Ставилась до всього з недовірою. Але довго не протримали. Все гаразд.

Аналогично, неделю назад. На удивление погранцы отработали чётко и оч профессионально. Глянули доки, глянули машину — и всё, можешь ехать. Заняло не более 10 мин с нашей стороны и примерно столько же с польской.

Для в’їзду за кордоном повинен бути військовий квиток з відміткою «вилучений з військового обліку» та довідка влк з тим самим.
І все це після 24 лютого

Дякую. Тоді буду намагатись забирати в військкоматі довідку назад.

З’їзди пробно на кордон і попробуй пройти на вихідних.

Так і буде. Отримаю тимчасове посвідчення та поїду пробувати.

Тоже комиссован, планирую выезжать в течение следующих пары месяцев.
Насколько я знаю, достаточно иметь военный билет, в котором написано, что ты непригоден в военное время.
Буду благодарен за практические кейсы.

У меня такая история: в 2019 году был снят с учета, статья 13а, не годен ни в мирное, ни в военное время. Но не «исключен», а «снят с учета». Тоже слышал много историй, что не выпускают без «исключен с учета», без свежей справки, без справки военно-врачебной комиссии и тд. У меня же был только военный билет, старая справка сгорела в Мариуполе, единственное — на всякий случай взял свежую справку у врача в поликлинике, что моя болезнь по прежнему со мной) В итоге она не пригодилась, выпустили и без нее, выезжал в Молдову

13а

это одна из моих статей. еле гормоны купил, в самом начале вторжения. всей тимой искали, спасибо колегам.

Спасибо!
У меня 42а, 61б.
В военнике (который временный) сказано «непридатний до війскової служби з виключенням з військового обліку».

Ніт.
Повинно бути «вилучений з військового обліку» та довідка влк з тим самим.
І все це після 24 лютого

Спасибо! Да, получено уже после 24-го.

Вказівний палець правої руки ніби вагома причина

Воєнний білет не дадуть, замість нього дають тимчасове посвідчення (біла карточка). Важливо, що на задній стороні цієї картки має бути печатка у графі «виключений із військового обліку».
Але самого цього посвідчення буде мало, не випустять. До нього ще потрібна довідка ВЛК (військово-лікарська комісія), яку вам мали би видати в кінці медичної комісії яка вас комісувала.
Тоді маючи тимчасове посвідчення з печаткою + ВЛК вас можуть випустити закордон.
Інший варіант, якщо у вас є група інвалідності, то хватає пенсійне посвідчення + довідка МСЕК (вона не обов’язкова якщо є пенсійне посвідчення, просто інколи питають. Але по закону можна і без неї).

Дякую за відповідь. Інвалідність не отримував. Дивна якась штука з цими довідками ВЛК. Я же віддав ці довідки ВЛК до військкомату.

Я сделал ксерокопии тех заключений. Сегодня их забрали в военкомате. А оказывается мог давно уже выехать).
Причин несколько. 3 статьи дали. Две Б и одну А. Такой вот у меня багаж. Ашку дали за онкологию.

Підписатись на коментарі