Українці все більше часу проводять в Telegram

Як пише Kantar CMeter, якщо раніше середньостатистичний користувач приділяв Telegram 5 хвилин на день, то від лютого цей показник виріс до 40 хвилин на день. Загалом час користування месенджером збільшився у 8 разів.

Найактивніше застосунком Telegram користувалися в період з 28 лютого до 06 березня. Під час найгострішої фази військового вторгнення, українці присвячували Telegram до 1 години часу щоденно. На кінець квітня показник зменшився — до 30 хвилин на день.

А як ви ставитесь до Telegram? Чи читаєте там новини? Або спілкуєтесь з друзями? Чи вважаєте, що Telegram — краще оминати?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Новости читаю через RSS. Кто-то скажет, что телеграм присылает уведомление сразу как только появляется новое сообщение. Ну а кто вам мешает добавить такие же пуш-уведомления в RSS клиенте?
Для личных сообщений использую Signal или XMPP клиент с аналогичным шифрованием.

Переглядаю в ТГ декілька каналів щоденно, але до комунікації зі всіма практично лише Месенджер або ВоцАпп ФБ. Але намагаюся більш важливу комунікацію переносити в Signal, бо не до кінця довіряю ТГ.

Наскільки я розумію, ТГ єдиний меседжер, де у каналів немає ліміту на кількість підписників?

RSS нет ограничений на количество читателей.

Мене більше непокоїть ріст покриття самим Kantar. Як ви розумієте, так зване «дослідження» зроблено за допомогою троянів.

Телеграм — базовий месенджер для особистого спілкування, і головне джерело новин. інші месенджери використовую лише от якщо дуже потрібно. на початку війни підписався на десятки каналів і майже весь день сидів там. Зараз залишилось пару каналів. Незважаючи на дивну позицію дурова щодо російського вторгнення — це все одно найкращий месенджер

Використовую телеграм як основний месенджер для позаробочої комунікації. На данний момент він є найбільш зручним. Радує той факт, що всебільше контактів реєструються там, і, сподіваюсь, що в найближчому майбутньому Вайбер можна буде повністю видалити.

Сижу в телеге года с 2014, помню еще времена, когда там были только телефонные номера без никнеймов и из языков был только английский. Помню конкурсы по написанию клиентов телеги за большое бабло на разные операционки и как я сидел тогда на разных неофициальных клиентах и собирал их под убунтой. Очень крутое коммьюнити.

Использовать его как RSS стал только с начала войны, до того он у меня был для личного общения и хранения всяких медиафайлов — хралилище то бесплатное! :) А потом подписался на разные каналы и понеслось...

Но при всем этом пока все равно большинство «пересичных» на вайбере. Не получается дропнуть вайбер, как не пытаюсь, поэтому приходится сидеть в двух.

Считаю это лучшим из ныне существующих мессенджеров (кроме, возможно, сигнала, но там никого нет из наших).

чому ще досі ніхто не написав про зраду і про «проект ФСБ»?

Важко визнати очевидне. Телеграм схожий за своїми принципами на Вконтакте.

Чому вважаєш що саме ФСБ стоїть за трояном Kantar, який заради «дослідження» втручається в роботу Телеграм?

Перший тиждень я взагалі не вилазив з тг, к-сть годин на добу сягала 18-20. Я просто не міг спати, і кожних 2-3год прокидався щоб глянути шо там нового. А ще в перший місяць нереально було переглянути відео (виявилось що проблема була в провайдера).
Потім поступово зменшував активність, і зараз це 10-20хв на день.

Бракує можливості кодом обмінюватися і групових відодзвінків. А так взагалі найкраща зі всіх топових апок в плані юзабіліті. Ще радує, що там зʼявляється платні акаунти і ненабридлива реклама. Бо фінасування лише з однієї кишені — це великий ризик. Має бути бізнес-модель.

З початком війни практично всі, з яким я спілкувався не по роботі, зареєструвались у Телеграмі, бо була офіційна порада мати кілька месенджерів. Це дало мені змогу остаточно позбутися такого лайна як Вайбер із його лагами, синхронізацією через одне місце, рекламою і щоденним спамом від бізнес-акаунтів та лівих номерів.

у меня в среднем на телеграм уходит 3 часа в день

Телеграм — це RSS на стероїдах. І йому поки нема альтернативи.

телега — единственная не политизированная платформа. Чего стоит твиттер, к примеру, после блокировки Трампа?! А как же свобода слова, мнений и прочей лабуды?! Телеграмм — прекрасное приложение.

Наивный. И типа нет тысяч блокированных каналов, нет уведённых каналов которые Телега не возвращает хозяевам даже при полной доказательной базе.

Кстати, не забываем что ставить Телегу надо только с сайта telegram.org. Клиент из Гугл-магазина блочит каналы ещё и по хотелкам Гугла — конечно же тоже «не политизированного» аж до блокировки действующего президента США.

телеграм — основний спосіб комунікації для мене
перших 2 тижні війни в мене активність на айфоні була 16год на день, з яких переважна більшість якраз в телеграмі
зараз вже до 1-2год на день

Я думаю как у нас заблокировали ВК в 2017, очень много полноценно перешло в телегу.

українці присвячували Telegram до 1 години часу щоденно

До 1 години? Хз, у мене було, мені здається, усі 10 годин...

ну да, просто висит в отдельной вкладке браузера во время работы

Та не
У меня было вечернее и ночное дежурство, когда семья ложилась спать
Мониторил обстрелы Харькова =( посыпали совсем недалеко от мест где жили родственники
Несколько раз вообще по их улице прилетело...

Підписатись на коментарі