Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Cофт для дронів ЗСУ: треба за допомогою Python читати UART сигнали на Raspberry Pi

Доброго дня,

Зараз в Україну для допомоги ЗСУ прибув естонський спеціаліст по UAV. Він допомагає поточно вирішувати деякі технічні питання в використанні дронів, а також має концепцію проекту по програмному забезпеченню для дронів, що може покращити можливості для розвідки (з різних кутів зображення накладаються одне на одне і т.п.).

Виникла потреба в людині, що може допомогти читати UART сигнали на Raspberry Pi за допомогою Python. Розумію, що доволі загально звучить, але далі буде видніше. Поки мова йде про можливе покращення технічних характеристик дронів ЗСУ на волонтерських умовах, а потім, можливо, на приєднання до естонського проекту по розробці цього нового програмного забезпечення. для розвідки.

Якщо можете допомогти — пишіть пліз на [email protected] лист з поміткою «Python UART Raspberry Pi». Я потім вас додам в Slack і буде видніше.

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

хто завгодно може читати уарт на разбперрі, може трохи більше деталей?
Але в принципі по першому абзацу можна побудувати якісь здогади.

мда, до чого скотився ембеддед, нема кому на пайтоні читати RS232-TTY на RPI, ужос-ужос... Дносіті прийде порядок наведе

читати RS232

Там TTL )))

RS232 TTL (на КМОП), але пайтон бере рівень 3.3В
хоча мова була про

TTY

а не про рівень тарнизистор-трансзистор логіки, а не СОМ порт :)

Згідно стандарту, для RS232 одиниця кодується −3В...-25В відносно землі. Нуль, відповідно, 3В...25В.
Распберрі видає +3.3В для одиниці і 0В для нуля. Це TTL.

а не про рівень тарнизистор-трансзистор логіки, а не СОМ порт :)

Ну тоді мова про UART/USART з відповідними пінами, а не про RS232. Бо 232 це якраз також про рівні, як наприклад і 485.

щиро вдячний за інформація, я цього не знав ще 25+ років тому, ні про TTL ні про RS232, ти мені відкрив очі,
я так розумію, Пайтон просто не може взяти рівень вище 3В ні в плюс ні в мінус, а нижче бере, тобто TTL для NPN КТ315, тому він низькорівнева мова програмування

щиро вдячний за інформація, я цього не знав ще 25 років тому, ні про TTL ні про RS232, ти мені відкрив очі,

Добре що ти знаходиш сили та час вчитись чомусь новому ))) Не всі так можуть, але cutting-edge технології — це важливо %)

Пайтон просто не може взяти рівень вище 3В

Ну дивне формулювання насправді (якщо не сарказм :D ). При чому тут Пайтон. Распберрі оперує логікою 3.3В. Тому вся периферія 0...+3.3В. Пайтон отримує те, що йому UART через драйвер ядра видав.

якщо ти замітив, TTL для біполярних транзисторів, невже PI на КТ315?
Так що якщо ти думаєш, що знаходиш помилки в інших людей, то сам показуєш свій рівень розуміння. Тому спочатку розберися в темі, а потім виправляй інших.
Сарказм був про те, що дійшли до того, що нема ембедед спеціалістів на пайтоні.
Наступний рівень ембедеда: проблема читтання UART з node.js — не можем знайти спеціаліста.
І тут приходить спец, і каже — проблема в узгодженні TTL рівнів для КМОП транзисторів а не RS232 (цілком імовірно, коли хтось підключатиметься фізично)

Ок, згоден, CMOS замість TTL.
You won )))

me win 146%
головне не забувати погоджувати PHY layer, та не займатися гомосексуалізмом на фізичному рівні: пихати TX-TX, а RX-RX. Бо в мене був такий ембеддед мідл, в якого «UART не читається», а він 3 тій день надрочує не на той отвір.

Тепер зрозуміло, чому в деяких вакансіях пишуть «знання схемотехніки вітається»

краще на проекті мати окремого схемотехніка. Але галерний ембеддед не знає хто це

Не знаю що таке «галерний ембеддед» ))) Весь час в продуктових компаніях працював.

Наступний рівень ембедеда: проблема читтання UART з node.js

И чем это «уровень» качественно отличается питона? Хотя оно все не отличается- какая разница откуда дергать метод какой то готовой библиотеки.

Виникла потреба в людині

так проблема наче в тому, що нема кому, а не в відсутності інфи в інеті.

Ну и если это в полете — то PI лучше от отдельного аккумулятора питать (по крайней мере на старте), а то с помехами по питанию бороться устанете.

Підписатись на коментарі