×

Мегазбір Сергія Притули на 3 Байрактари

Вважаю, що це має бути тут. Сергій Притула запустив збір на 3 Байрактари. Цільова сума — 500 000 000 грн.

IT спільнота ж може закрити значну частину необхідної суми, вірно? ;)

Звернення Сергія Притули:

Банка: send.monobank.ua/jar/9Eh2uiKTUH

Реквізити фонду: prytulafoundation.org/uk/home/support_page

👍ПодобаєтьсяСподобалось46
До обраногоВ обраному0
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Прогресбар :)
Станом на 18:00 тільки на моноБанки Притули і Лачена зібрано близько 2 млн $ (~64 млн грн). Це без урахування карти Приват, Paypal, крипти і, що найважливіше — swift переказів. Очікую що сума з банок буде подвоєна, а може й потроєна за рахунок внесків юросіб по свіфту.

Чекаємо на вечірній звіт!

Прогресбар:
Щойно Притула відзвітував в телеграмі про 366 млн грн зібраних тотально.

Здається, підключились юрособи 😏

Дуже дивно виглядає цей збір. Надходження волотерам впали десь у 2 раза, та й через брак палива/речей/втому кількість волонтерів зменшилась. Зараз знову потрібно збирати гроші на труси/черевики віськовим, з 10 DJI переданих у травні всі втрачені, критично не вистачає рацій, тепловиків, прицілів. Про бусики, павербанки та енергетичну їжу — я взагалі промовчу.

Я не буду дискувати з приводу низької ефективності Байрактарів бо розумію, що хочеться усього. Але на вартість 3 Байрактарів можна забезпечити майже 1500 військових необхідним, без якого додатково нехай 100 з них стануть 200-ими. Тобто вибір кому донатити такий: або Байрактари і 100 200-их, або без Байрактарів та 0 надлишкових 200их.

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Притула: українці! Треба за 7 днів зібрати 500 мільйонів на 3 Байрактари.

Українці:
— 3 дні.
— 600 000 000 грн.
— 4 Байрактари!!!!!!!!

t.me/serhiyprytula/875

Збір закрито.

Притула мовчить, бо чекає, коли назбирається на п’ять або більше дронів.

Дуже дивно виглядає цей збір. Надходження волотерам впали десь у 2 раза, та й через брак палива/речей/втому кількість волонтерів зменшилась. Зараз знову потрібно збирати гроші на труси/черевики віськовим, з 10 DJI переданих у травні всі втрачені, критично не вистачає рацій, тепловиків, прицілів. Про бусики, павербанки та енергетичну їжу — я взагалі промовчу.

Я не буду дискувати з приводу низької ефективності Байрактарів бо розумію, що хочеться усього. Але на вартість 3 Байрактарів можна забезпечити майже 1500 військових необхідним, без якого додатково нехай 100 з них стануть 200-ими. Тобто вибір кому донатити такий: або Байрактари і 100 200-их, або без Байрактарів та 0 надлишкових 200их.

Це відносно з стелі, але на основі то, що кажуть різні знайомі/волонтери з фронту. Якщо Ви вважаєте, що число зовсім не таке, то поділіться оцінкою втрат між підготовленим і не підготовленим підрозділом.

Додам, що навіть пляшка/шоколадка допомагає, коли боєць не спав кілька ночей і у бою просто валиться з ніг, а очі самі закриваються.

Там всі по різному забезпечені. Комусь вистачає всього, а хтось воює в китайському мотлоху.

Середній донейт в одному з попередніх зборів DOU 1388 грн
t.me/doucommunity/2117
це означає, що люди можуть робити кілька донейтів (сеньори навіть кілька донейтів щодня), в тому числі на різні задачі.

Думаю, Притула більш компетентний в цьому питанні. Вони постійно на зв’язку з військовими і знають що їм більше треба.
Від 3х байрактарів зараз буде більше користі, ніж від всього перерахованого.

В онлайн мітингах з Тарасом Чмутом(нехай це і фонд Повернись Живим) часто піднімають це питання і в принципі він досить обгрунтовано відповідає чому так.

Ось тут написано, хто формує запити й закупівлями чого фонд Притули не займається взагалі — prytulafoundation.org/uk/home/common_questions

Ого, ви ж в тайтлі маєте датасайнс, а робите такі онобокі висновки.
— ви точно дивилися інтервю Чмута, чому потрібні безпілотники?
— ви точно не пропустили ті моменти, що один безпілотник за свою ціну помгає нижчити техніки на мільйони і десятки мільйонів доларів?
— ви точно читали для чого потрібні безпілотники великого радіусу дії?

Безпілотники — це перевага на полі бою і спасає купу життів. Одними трусами і автоматими війну не виграти, тім більше з таким противником.

Ніхто не заперечує, що треба і рації, і авто, і теплаки, і т.д. І якшо ви проаналізуєте і фонд Повернись живим, і фонд Притули, і Романа Доніка — всі вони це все закупляють. Як мінімум в ПЖ рішення приймать в тому числі і колишні військові базуючись на своїй експертизі.

А Ви точно читали, мій пост і на що збираються тут гроші? Бо я якраз про БПЛА і пишу (DJI якщо не в курсі). Тут збирається не на багато БПЛА, а на лише 3 (три) Байрактари, хоча на ці кошти можна купити більше ніж ~150 безпілотників великого радіусу дії (такого класу, яким вдарили по НПЗ в РФ)

Велике прохання негайно написати Сергію Притулі з цього приводу

Я можу помилятись, але «три байрактари» це насправді щонайменше 12 дронів, 9 мобільних систем керування та боєкомплект. Просто подивіться комплектацію на сайті виробника.

Якщо Ви маєте на увазі 3 комплекси, то вартість одного від $30M (вікі)

А, тобто ви все таки за безпілотники, з попереднього посту таки мені то не було зрозуміло. Тоді питання знімаю. Мир.

Мир) Але, якщо Ви полюбляєте великих пташок, прохання задонатити також і сюди www.facebook.com/...​watch/?v=1630268507345009

Але на вартість 3 Байрактарів можна забезпечити майже 1500 військових необхідним

Виробник безпілотників «Байрактар» зворушений солідарністю українців щодо збору коштів через благодійний фонд Сергія Притули, тому передасть безпілотники безкоштовно.
www.pravda.com.ua/news/2022/06/27/7355029
www.facebook.com/...​5MUmT6PX4us74wmWCY8opvPRl

Лише в мене приват відмовляється приймати гроші коли кидаю на карту?

Що Ви маєте на увазі під «приват відмовляється приймати гроші»?

Мабуть, ні, багато людей скаржаться на цю проблему. Спробуйте на рахунок, у когось виходило після невдалого переводу за номером карти.

Не стосується даного збору.

Не зважаючи на те, що я не впевнений, чи вірно зрозумів Ваш коментар, Андрію, поділюсь тим, що з картки ПриватБанку не зміг зробити переказ на картку ПУМБ у розмірі 5к+ грн.

Текст помилки в додатку:
Dear Customer, Your payment has been canceled due security reasons, recommend to make a payment in an alternative channel. For more information, please contact the online chat or call 3700.

Донатимо сьогодні знову таку саму суму як і вчора і закриваємо збір

Народ, а чому банка моно з відео Притули і та що на ДОУ — це різні. Хто такий Ігор Лачен? Якщо перейти по QR коду з відео притули Банка називається по іншому і на ній зараз 38кк грн
Serhii Prytula Charity Foundation накопичує... Благодійний Фонд Сергія Притули.

Прогресбар:
Щойно Притула відзвітував в телеграмі про 366 млн грн зібраних тотально.

Здається, підключились юрособи 😏

Юрособи мають право переводити на рахунки фонду? Чи можу я як ФОП перевести якось одразу в валюті, без продажу у гривню?

Чому схема, я цікавлюся чи є законний механізм благодійності для ФОПа

А где можно посмотреть отчеты по всем сборам?

Я помiтив, що в останнi мiсяцi нема вiдео з байрактарiв. Може вони вже не ефективнi i збирати треба на щось iнше?

Військові не є блогерами. Вони не зобов’язані радувати людей відео контентом, вони займаються іншою роботою.

Це пояснення можна було б прийняти, якщо забути, що у перші тижні війни, коли ситуація була набагато гірша, ті ж самі військові, які не є блогерами, мали безліч часу на регулярне викладання відео з байрактарів.

Ви ніби і почали читати, але не дочитали

Розквіт використання Байрактарів прийшовся на початок війни, коли фронт не був єдиною лінією, а засоби ППО ворога не могли швидко наносити ураження по ним. Безпілотники активно працювали по логістиці, командуванню ворога, наносячи максимальну шкоду з мінімальними втратами. Наразі таке використання Байрактарів не є можливим.

І ситуація тоді була не набагато гірша. Вона була інша. Тоді була загроза столиці, але рашисти пхалися довжелезними колонами по 2-3 дорогах і їх легко було жарити. Зараз вони окопалися і в укриттях ще й під прикриттям ППО. Саме зараз наші військові несуть найбільші втрати. Ситуація краща для умовного цивільного киянина тільки

Може, їх просто вже мало залишилось? Ну, це як припущення.

Віджет би на доу

Поки його прикрутять, збір вже буде завершено.

прогресс бар треба! без бара не те...

А хто йому продасть Байрактар?

вони домовились з міноборони

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Доречі, міноборони закупляла Байрактари після війни? Щось не знайшов інфу.

да, закупали
просто детали закупки — непубличная информация

+

PS
Додайте лінки на банки у топік

Додали🙌

Прогресбар :)
Станом на 18:00 тільки на моноБанки Притули і Лачена зібрано близько 2 млн $ (~64 млн грн). Це без урахування карти Приват, Paypal, крипти і, що найважливіше — swift переказів. Очікую що сума з банок буде подвоєна, а може й потроєна за рахунок внесків юросіб по свіфту.

Чекаємо на вечірній звіт!

Так, власне і вийшло: 141 млн зібрано сьогодні, плюс 2m$, що були вже в фонді — більше 200m грн тотально. Джерело: стрім Притули.

Продовжуємо!

Дивлячись на масштаб залучення волонтерів на фінансування армії, у той час коли влада атакує активістів/волонтерів, момоволі стає жалісно що світ важає Зе і його команду гарним прикладом лідерства и навіть книги про нього массово строчать і створюють образ лідера звичайному бовдуру який потім на цьому собі буду рейтинг і відбілює свої про*би у всьому що він робить. Жаль він не звалив з його депутатами та міністрами на початку війни, щоб можна було сподіватись на світле майбутнє якесь з людьми які зараз захищають країну, а не Татаровим який героїчно відстояв Київ.

Об’єм наданої нам по лендлізу і не тільки допомоги на порядки перевищує те що ми тут з вами колядуємо на форумах.

Чи дали би нам лендліз якби замість зе сидів хтось інший—то питання. Може би дали, а може би і не дали. Може би швидше а може і повільніше.

Чи дали би нам лендліз якби замість зе сидів хтось інший—то питання.

Це точно, напевно американці дали тому, що їм стало соромно після того як Зе команда звинуватила союзників, що через те, що вони не ввели санкції до лютого — почалася війна. Це у відповіді на критику Байдена і звинування у бездіяності в підготовці до війни з боку Зе.

До речі — як там справи з забезпеченням армії після лендлізу? а то я, нажаль, більше чую від людей та журналістів що все потрібно самим робити і купляти.

Об’єм наданої нам по лендлізу

по программе ленд-лиза пока вообще ещё ничего не поставлялось
в лучшем случае — с июля
в худшем — с сентября или позже

видимо, так сильно заинтересованы
по последним сообщениям — вообще октябрь (начало нового финансового года в штатах)

Ого, оце атака. Всі по тюрьмам вже сидять після такої атаки.

Це інформаційна атака по дискридитації активістів. Взагалі писати подібні пости в сторону людей, які є основною рушійною силою українського громадянського суспільства, це прояв зневаги до демократичних цінностей.

Если прочитать чуть дальше по комментариям — то это не о волонтёрах. Расслабтесь

Так більшість активістів зараз на війні або займаються волонтерством. І знецінювати їхню громадську діяльність, поки вони захищають країну, це максимальна неадекватність.

Активисты — они разные бывают. Всеми «любимая» Гретта и девочки из Фэмэн тоже активистки. А всеми конечностями за активную гражданскую позицию, но иногда это выливается в самопиар и подобные не лицеприятные вещи.
Я надеюсь Аристович говорил о них. Но я не знаю точно, конечно.

Интересно, информационно атаковать это как вообще? Можно ли информационно выебать, а забеременеть?

Интересно, информационно атаковать это как вообще?

Так как ты (мы) делаем с ДияСити, например.

Можно ли информационно выебать, а забеременеть?

И даже ощипать!

Якщо ви реально не знаєте, що таке інформаційна атака, то гуглом хоча б вмієте користуватись?

Інформаційна атака — це заплановані дії з використанням конфіденційних даних або недостовірної, перекрученої інформації з метою впливу на поведінку, поступки, рішення об’єкта атаки.

То есть, если я бабе говорю ч о она красивая эт информационная атака на её «небалуйся»?

Видно Кожаев робить прогрiв для курсiв по пiкапу. На ножовий бiй народ вже не ведеться...)

какая эффективность ножевого боя в современной войне?
или это из области реконструкторства?

Вот ты серьёзно думаешь, что я тебе так и расскажу что где и кто приенил, на общедоступном форуме? Да я и не знаю. Нож это в основном оружие диверсантов

ахахах, это больше реклама
если арестович хвалит, значит все плохо

Петро Олексійович, заздрість це зло

Без сумніву це — історична подія. Закликаю всіх долучитися

done

Але чи Байрактари зараз це найнеобхідніше?

twitter.com/...​tatus/1539345297289224192

Байрактар то символ, ідея

зайвими не будуть. це якась «авіація», де ризик загубити пілота меньший.
вони не такі ефективні зараз, коли вже нема розтягнутих коло і неможна розвалити вантажівку з боєприпасами так легко, але все одно вони дозволяють напрягати супротивника з повітря

на фронті кров з носа потрібні багато сотен(!) більш простих БПЛА бо на рівному місці десятки 200-их — але на дешевих БПЛА грошей не має

Он сьогодні безпілотник невідомої моделі бахнув оркам аж цілий нафтопереробний завод. То вони тільки розповідають, що повністю контролюють небо, а насправді нашим є де політати.

то був зовсім-зовсім не Байрактар, а значно дешевший БПЛА

безпілотник невідомої моделі

Mugin-5 Pro китайського виробництва

Є побоювання, що то був їх безпілотнік і провокація для підтримки мобілізації. Бо поки думки такі, що з відстані 160 км наші не мали змоги ним керувати.

То так не працює. Комусь там типу має стати так шкода НПЗ, що аж захочеться за це помститися? Та навряд. Хотіли б народ збісити — бахнули б собі якусь школу чи лікарню.

Думаю, там на кожну спробу ввивчають громадську думку та реакцію та коригують наступний шаг.
Думку готувати треба крок за кроком поступово, бо за школу через тиждень вже забудуть.

Зараз Байрактари використовують більше як очі, а не ударні БПЛА. Той же буксир «Бек» ми «завалили» з наводкою з Байрактара.

Дуже шкода що нема прогресбару

то тільки Лачен, ще Притула ж на фонд збирає

Зведеного прогресбару немає. Видно суму банки в Моно, видно також банку Лачена, який окремо на цю ж ціль збирає.

Я був не в курсі що таке банк(а) Лачена, але знайшов лінк
send.monobank.ua/jar/9Eh2uiKTUH
тепер зрозумів, дякую.

Потрібно з паном Притулою поспілкуватись і запилити :)

Підписатись на коментарі