×
👍ПодобаєтьсяСподобалось9
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Дуже полюбляю читати отакі опуси туристів )) Як і завжди, відношення до реальності десь 1:10

ну то напиши, як воно насправді

Нашо воно мені треба? Я не турист, мешкав у Зестафоні десь років 5-6, працював там і бачив увесь процес перетворення Гурзії що побудував Міха у болото часів Шеварнадзе з середени. То дуже болюча тема і не маю ніякого бажання колупатися у тім лайні публічно. Якщо у когось будуть якісь конкретні питання — велкам у лічку.

бачив увесь процес перетворення Гурзії що побудував Міха у болото часів Шеварнадзе з середени

Мені, з тих пір як Міхо до нас радити приїхав, цікавило: «Як жеж так вийшло, що в себе він нібито гарну країну побудував, а його потім турнули нафіг...?»
Це такий народ грузинський невдячний?
Чи Міхо собі в команду довбнів-зрадників набрав?

Що зміг?
Зробити і потім профукати?

завдяки проплаченому росією олігархату) олігархат наймає популістів, приходить до влади і закріпляється там) дробить опозицію, використовує старе совітське насєлєніє (якого там немало), пресує неугодних

Так це зрозуміло.
Проте кейс тіпа «то не я то мені поробили» ну, таке собі виправдання ....
Не зміг втримати побудоване, ио5не зміг.
Таке життя 🙄

Я це так бачу...
Ти ж створивши стартап, який за рік сдох, не будеш казати : «Та я, все ок робив, то інвестори не просікли крутість...»

профукати

як мінімум, 20% території

То дуже сумна історія. Як один олігарх домовився з хуйлостаном що вони замочать втіхаря новчічком у Лондоні другого олігарха (а їх там було усього два), що підтримував Міхо і дуже заважав тому селюку, а він за це скомпроментує і підставить Міхо. Друге. Грузія дуже роздрібнена. Населення мало і вони дуже історично відособлені задяки топології місцевості. Ще у прошлому віці долинами воювали. Бо кожна долина — це як окрема країна, на мапі начебто рукою подати, а реально фіг як на коняці по стежкам, і то не скрізь. У Грузії 8 кліматичних зон, а наприклад Україна тільки дві, це як приклад. Я колись пробував проїхати з Бахмаро до Шухеві. Там по мапі на півпальця. Але навіть на 4раннер з повним фулом ніяк. Тупо тільки стежки. А ота Аджарія, то сепари ще ті. Ці навіть при Міхо сепарили. Дивно що їх турки досі під себе не підгребли. Вопщем, гарна країна, я обожнюю і розумію Грузію, рахунки преміальні в ТВС, купа друзів, але якраз вони мене і відмовили туди їхати. Вобщем, це тема для тихого вечора з пляшкою гарного бурбона і коробкою Nica Rustica 7×52 )) у двух словах не можливо передати дух народу і країни.
youtu.be/sifNCEQqqok
youtu.be/3uIyRwoUi5U
youtu.be/aSC7KQ-Jqm4

але якраз вони мене і відмовили туди їхати.

Ну а мені хтось довго доводив, як там все круто Міхо зробив...
А насправді воно так собі 😳

Так і було. Зробив. Якщо не брати до уваги внутрішні тьорки, то Грузія була тестом на реакцію заходу. Один дуже загорілий президент і сволота типа Шрьодера та інших, підгудованих хуйлом, фактично злили Грузію мордостану. Слідкую за подіями там так само як за нашими.

фактично злили Грузію мордостану.

«Злили» то не заступились у ту 8денну війну?

Що значить «не заступились»? Хуйлостан дав задню вже аж з під Тбілісі, коли в аеропорту почали приземлятися транспортники НАТО. Ні, оте загоріле чмо шо і свою країну просрало, просто спустив у подальшому усе на тормозах. Просто сказали айя-яай, погрозили пальчиком і сльозно попросили більше так не робити замість дати жорсту відсічь повзучій чумі «рузькава міра». Грузія була на увесь світ прикладом як з гівна зробити цукерку. Усі прекрасно знали правду що насправді то була дешева провокація на тих виборах, знали, але не допомогли у інфо-війні. Ну і понеслось усе відкачуватся у минуле. Ну от і докатилось.

Що значить «не заступились»?

Не почали накачувати зброєю як нас.

Загорілий то Обама?

Ні, як зараз ретроспективно оцінюючі, на той час головна зброя була інформаційна. І загорілий просрав усе що тільки можливо.

Ну так він не зобов’язаний був втручатись (?)

А я нічого про фізичне втручання і не казав. Була програна інформаційна війна у зовнішньому по відношенню до Грузії світу. Вчисту програна. І саме ці і подалші події призвели до того, що є зараз. Вони схаменулися аж тільки коли хуйло посадив свого януковіча у Білий Дім.

Я теж не про фізичне втручання

далеко ходити не потрібно, достатньо виглянути у вікно, якщо ти ще вна неньці

А кого в УА турнули, що зробив конфетку з країни? 🤔

Всі платежі в Інтернеті потребують авторизації через смс, як у нас років 5 чи більше тому.

А в мене і досі так ((

Куда поехали дальше?

Від українського громадянства вже відмовились?

Я просто оперую здоровим глуздом. Ви поїхали з України ще до війни, повертатися не плануєте, хочете жити та працювати за кордоном.

Якшо бува вб’єш Путіна можеш Зеленського попросити щоб позбавив громадянства

Путіна створили система. Усунете одного, зявится інший. Можливо — ще гірший.
Треба виправити недоліки системи, яка створила Путіна як відповідь на щось. Це більш продуктивний напрямок дій.

Ото не вмієш ти англійський гумор читати.
Почитай умови.
Треба щоб президент на тебе звернув увагу
А якщо заодно прибереш путіна чи двох будемо вдячні

Я зараз працюю з недоліками системи у цілому. Ось сьогодні побачив, що програмне забезпеченя продають дуже дешево і тому планеті це обходиться занадто дорого.
Зробив твіт про це.
У капіталізму, у відношеннях банк-біржа теж є недоліки. Гроші то зміцнюються на ведмежому ринку, то слабішають на бичому. Чому так? Вивчаю, досліджую...

немає такої процедури. Хіба що спочатку отримати інше громадянство.

Ну буде 2
Українське так просто не відпаде

Якщо б це так просто було зробити — пів країни чоловіків вже відмовилися б . Але все одно така стаття зараз не актуальна взагалі.

В Тбілісі тре було їхати, Батумі більш туристичний, ось на тобі і хочуть заробити. У Тбілісі найголовніший скарб саме люди)

Хороші сосиски ми знайшли з 10-го разу, вареників гарних взагалі ні

Як не читаю подібні історії, то кожного разу одне і те саме. А в Японії теж будемо шукати сосиски і вареники? :)

Доречі, і те і інше, не є здоровою їжею, і дуже мало поширене в розвинених країнах.

закінчилось тим, що я готував вареники власноруч)

А я готую борщ, бо його теж ніде нема :)

Так це і в Україні варто навчитись робити. Смачніших, ніж власноручно зроблені вареники чи пельмені із відібраних продуктів я ніде не їв.

чоловіки в процесі сварки б’ють жінок ножами

Кожаєв схвалює! Тепер зрозуміло, що його туди так тягне ;)

Ми не укладали контракт, домовлялись на словах, про що не шкодую.

Как-то очень удивился этому моменту, учитывая описанное отношение местных к приехавшим из статьи)

Вітаю першого хейтера!
ТС молодець що вибрався з цього цирку.

ალავერდის ბატონა

Підписатись на коментарі