Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Чи адаптувались ви до воєнної реальності?

Чотири місяці минуло від дня, як росія здійснила повномасштабне вторгнення в Україну. Перші дні минули в хаосі та нерозумінні, що відбувається, але завдяки ЗСУ та волелюбному і сильному українському народу, ми тримаємо оборону.

Чи вважаєте, що можливо звикнути до війни і пристосуватись до життя в постійному стресі?

Чи звикаєте до війни?

33%
61%
5%
578 голосів  ·  показати результати
👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному1
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Емоційні гойдалки — сьогодні ніби звик і адаптувався, а завтра знову накриває, потім знову ніби стабілізується. Думаю неможливо звикнути до війни, хібащо якось адаптуватися, щоб зовсім не потекти дахом

я б сформулював так: вдалось навчитись жити в умовах війни, але до неї неможливо звикнути.

О кількості та якості здобутих проблем з психікою ми дізнаемося, коли це закінчиться. І ніфігово так очманіємо з того, як ми добре витримали.

...А коли на ДОУ побачимо теми на форумі на кшталт «Дія Сіті вбиватиме айті» — то вже зовсім буде «Чуї, ми вдома».

Може як би більше людей війну побачило ще з 2014, то сьогодні б і до нової війни пристосовуватись не треба було б?

Поки вдається триматись, працювати, жити, волонтерити і навіть мінімально вдіпочивати.
Але однозначно, все життя жити в умовах війни, навіть далеко від фронту, це дуже важко і навряд можливо.
Просто примушую себе жити і не йобнутись.
Зеленський закликає цивілізований світ фігачити русню і допомагати Україні аби завершити війну до кінця року. Що ж, треба триматися до кінця року.

107 коментарів

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

А дітям, які народилися під час війни потрібно буде потім адаптуватися до миру?

Адаптуватись до війни можна, це навіть необхідно. А звикнути до неї — ніколи.

вже менше в штани какаюся як щось вибухає

Адаптація необхідна. Так як було раніше вже ніколи не буде. Ринок змінюється. Погляди та потреби людей теж. Написав про адаптацію нашого стартапу до нових реалій dou.ua/forums/topic/38882

Ага, зараз, забув спитати самі знаєте кого до чого нам адаптуватися. Роблю все для того, щоб війна припинилася якомога скоріше. А якщо коли через це стане «трошки» погано людям, які на війні «чесно заробляють» — то нехай зачекають, далі буде не трошки.

Да, уехал за границу, так и адаптировался
Спасибо Украине за то, что выпустили

Зараз увесь форум буде вам заздрити

А я буду заздрити тим, хто дійшов до рівня Architect )

Ну а кто мешает вам уехать? Тем более после майских изменений в «Законе»

Територіальний центр комплектації. Якщо Ви знаєте спосіб, як з ними домовлятись — пишіть, 8 мільйонів Вам будуть вдячні

У вас очень плоскостное представление решения этой проблемы. А надо смотреть на решение этого вопроса со стороны мат маделирования ( недетерминированный алгоритм ) и при этом хорощо понимать сиысл вводных и целеобразности результата. Шутка! А по факту все на много проще....

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Хуйло скоро ядерку усім безкоштовно роздасть. А Українi — удвiчи! Так що спокійно чекай у Киевi поки доставлять.

А раздавалка выросла ?
Было бы неплохо у них стырить тактическое ЯО
Каким-то образом 😏

Я гадаю, що адаптуватися можливо і вдалося, а от звикнути — ні, це різне. Всеодно кожного дня думки: коли це скінчиться вже? Коли ми будемо жити спокійним життям? Багато питань на які немає відповідей поки що... дійсно, ніби працюєш, якось влаштовуєш своє дозвілля, але всеодно життя продовжується у страху, у незнанні, що буде завтра, тому гадаю, що звикнути і спокійно жити і період війни неможливо, а це, нажаль, впливає на усі сфери життя, так чи інакше.

Поки вдається триматись, працювати, жити, волонтерити і навіть мінімально вдіпочивати.
Але однозначно, все життя жити в умовах війни, навіть далеко від фронту, це дуже важко і навряд можливо.
Просто примушую себе жити і не йобнутись.
Зеленський закликає цивілізований світ фігачити русню і допомагати Україні аби завершити війну до кінця року. Що ж, треба триматися до кінця року.

Емоційні гойдалки — сьогодні ніби звик і адаптувався, а завтра знову накриває, потім знову ніби стабілізується. Думаю неможливо звикнути до війни, хібащо якось адаптуватися, щоб зовсім не потекти дахом

Коли гадаєш, що глибина жоростокості вже досягнута, — раптом прилітає у ТЦ з великою кількістю поранених та загиблих. А Европа з США порсаються ледь-ледь в намаганнях зробити видимість допомоги аби тільки не розізлити кремлівського карлика. Печаль підступає у такі хвилини. А загибель сотень людей на фронті щодня ніхто ж не відміняв.
Учора бачив картину, як два мужики на підпитку дойобувалися до пари, до чоловіка здебільшого, типу чого вони сюди (Захід України) приїхали переховуватись від війни, але не розмовляють Українською. І це також кепсько. Бо люди вбачають лише один шлях — насильницької українізації.

два мужики на підпитку дойобувалися до пари
Бо люди вбачають лише один шлях — насильницької українізації.

До чого тут українізація. Це ж просто бидлота

бидлота. Але через ситуацію в країні у них є привід, та можливіст з цього приводу дойобуватись до перехожих. Для мене це лайт-версія такого, наприклад, tsn.ua/...​h-foto-video-2093575.html .

Ви були свідком насильнецької

шкарпетизаціЇ

?
Мовне питання було завжди, просто ніколи не доходило до бодай якихось загострень > тоді рашисти кажуть, що через притискання «руских» і в плані мову в першу чергу вони і нападають на Україну -> тепер напруга і формальний привід, через який іде війна і гинуть люди, роблять свою справу і виникають суперечки, яких раніше або не було, або вони не набували такого градусу.
І кількість таких сутичок не дорівнює кількості сутичок за надуманних приводів у мирний час -> цього б просто не відбувалося б, якби не напад.

Ви були свідком насильнецької

шкарпетизаціЇ
?

А ви були свідком

насильницької українізації

?
Якщо так, то наведіть приклад (я вже показав, що те що ви описали не є таким).
Якщо не були свідком, то покажіть хоча б якісь значущі ознаки її існування.
Якщо таких ознак немає, то розберіться в собі звідки у вас ідея бачити ту насильницьку українізацію.

І кількість таких сутичок не дорівнює кількості сутичок за надуманних приводів у мирний час -> цього б просто не відбувалося б, якби не напад.

Що ви включаєте в поняття «сутичка»?

— Бійка?
Тоді поки не бачу жодних змін після війни, ви наявність змін теж не показали. А казки про «прітіснєніє рускаязичних баріст» вовка тут росповідає роками, але приклади навести не може.

— Видстоювання українців своєї ідентичності? Відмова підкорятися стороні того хто ідентифікує себе з рускім міром?
Просто не відбулося без напад рашки — це теж не правда. Ось тут моя історія dou.ua/...​rums/topic/38788/#2432914 Можете пошукати, коли я почав писати на доу переважно українською. Це сталось «не пісяля нападу» (в сенсі 24.02.2022), а тоді коли я зрозумів, що (метальна) русня не буде сприймати аргументи навіть якщо вони на «рідній» для них мові.

і виникають суперечки, яких раніше або не було, або вони не набували такого градусу.

І знову ж спробуйте розібратись звідки у вас ця ідея. Чому ви не бачили протистояння раніше? Чому ви повязуєте 24.02 як причину (виникають ... раніше не було) до цього протистояння? За рахунок чого той градус був нижчим (бо раніше не було причини конфліктувати, чи бо раніше одна зі сторін __не захишалась__ так як могла)?

А ви були свідком
насильницької українізації
?

На мою думку — так, був.

я вже показав, що те що ви описали не є таким

я з цим не погоджувався.

звідки у вас ідея бачити ту насильницьку українізацію.

 в мене нема такої ідеї

Що ви включаєте в поняття «сутичка»?

лайка, агрессивне бикування, можливо що дійшло і до бійки далі. Я йшов з дітьми, та не став підходити до них, щоб перевіряти.

Просто не відбулося без напад рашки — це теж не правда.

Як щось, що є власним спостереженням, може отак легко набути статус "правда"/"не правда"?

І знову ж спробуйте розібратись звідки у вас ця ідея.

 це не ідея, а спостереження: раніше за 30 років я 0 разів такое бачив, зараз принаймні раз бачив за менше місяць перебування на Заході України.
І я написав свою думку стосовно нижчого/відсутнього градусу конфлікту — не було штучно прив’язання цього конфлікту до вторгнення.

На мою думку — так, був.

Наведіть приклад

я з цим не погоджувався.

Наведіть логічну помилку

це не ідея, а спостереження: раніше за 30 років я 0 разів такое бачив,
За рахунок чого той градус був нижчим (бо раніше не було причини конфліктувати, чи бо раніше одна зі сторін __не захишалась__ так як могла)?
Наведіть приклад

-

Учора бачив картину, як два мужики на підпитку дойобувалися до пари, до чоловіка здебільшого, типу чого вони сюди (Захід України) приїхали переховуватись від війни, але не розмовляють Українською.
Наведіть логічну помилку

яка логічна помилка може бути, якщо там моя І ваша цитата, а не обидві — мої

яка логічна помилка може бути, якщо там моя І ваша цитата, а не обидві — мої

В моєму тексті помилки таки немає, там показана ваша помилка:
Ви порушили закон тотожності: ви прирівняли «насильницьку українізацію» до того, що може бути пояснено іншими причинами.

Ви все ж подумайте, що є причиною того що ви зараз розганяють російський наратив про «насильницьку українізацію» тими ж методами впливу на емоції, як це роблять росіяни в своєму інфопросторі, при тому аналогічно до них не пробуєте вибодовувати логічні ланцюжки та ігноруєте логічні ланцюжки опонента.
Даю підказку (те що може вам подумати над причинами того що описано вище): тут немає звинувачення вас у тому, що ви — русня.

Ви порушили закон тотожності: ви прирівняли «насильницьку українізацію» до того, що може бути пояснено іншими причинами.

Так само можна сказати і навпаки, приведені причини невірні, бо можуть бути пояснені «насильницькою українізацією».

Я абсолютно точне нічого не розганяю, бо в мене біля-нульовий медіа-вплив. Я конкретно привів 1 епізод, тобто будь-хто може зробити с цього власні висновки. Так що вже переставайте інкременувати мені «розгін проросійських наративів». А то за цим радше стоїть бажання нав’язати вашу точку зору.

Я не ігнорую ваших логічних ланцюжків.
Якщо мова про те, що така стичка могла статися з іншіх причин у мирний час — то я так не вважаю. Та пара абсолютно залишилась би непоміченною у денний час напівп’яними чоловіками. Тобто логіка тут не до чого. Просто вам здається це еквівалентом «дойобу через шкарпетки», а мені — ні.

Так само можна сказати і навпаки, приведені причини невірні, бо можуть бути пояснені «насильницькою українізацією».

Уууу, як все запущено (те що ви описали не є «навпаки»).
Я не стверджував, що конкретна, наведена мною, причина є єдиновірною. А ви стверджували, що саме ваше пояснення є причино і продовжуєте зараз захищати цю позицію.

Я конкретно привів 1 епізод, тобто будь-хто може зробити с цього власні висновки.

Знову ж брехня, що ви лишаєте читачу право вибору. Бо ваше повідомлення завершувалось судженням:

Бо люди вбачають лише один шлях — насильницької українізації.

Тобто ви не лише привели факт, а ще й зробили висновок.
Далі гірше ви не визнаєте, що зробили висновок і тим самим (і коментарем, на який я зараз відповіда) пробуєте прирівняти ваше судження до факту.

Я абсолютно точне нічого не розганяю, бо в мене біля-нульовий медіа-вплив.

Ви висловлюєте свою думку публічно, тому від вас не нульовий вплив. Зараз у цієї теми 4270 переглядів

Уууу, як все запущено.

Навзаєм. Ви такі полотна пишете, що сенс губиться в роз’ясненнях.

ви стверджували, що саме ваше пояснення є причино і продовжуєте зараз захищати цю позицію.

 бо маю право?

Знову ж брехня, що ви лишаєте читачу право вибору

брехня — ці ваші слова, адже наприклад вам зробити власний висновок це не завадило.

пробуєте прирівняти ваше судження до факту.

 це ваше бачення. На мене, це ви намагаєтеся прирівняти мою власну думку до «розгону проросійського наративу».

Ви висловлюєте свою думку публічно, тому від вас не нульовий вплив. Зараз у цієї теми 4270 переглядів

До кількості переглядів я не докладав зусиль — не створював тему, не повторював у різних гілках теми одне й те саме. Де акт «розгону» з мого боку?

Навзаєм. Ви такі полотна пишете, що сенс губиться в роз’ясненнях.

Навзайм що? Я вам нічого не бажав.
Я просто вказав вам на помилковість ваших суджень.

бо маю право?

Кожаєв, це ти?

На цьому і зупинимось

Ок, зупинимось на тому, що ви розповсюджувати русняві наративи та не здатні формувати і сприймати навіть прості логічні ланцюжки.

2 блоки тексту: в одному ви кажете, що гопники існують, а в другому — банальну і вже відому в Україні істину. «От, спасибі, я й не знав» ©

бидлота. Але через ситуацію в країні у них є привід, та можливіст з цього приводу дойобуватись до перехожих

Так а рік тому доїбались б чого не куриш, чого не в спортивних штанах і т.п.
Бидло є і було, помагає від того спортзал бо чіпаються до тих які виглядають слабкими

помагає від того спортзал

Вова, перелогінься :)

Учора бачив картину, як два мужики на підпитку дойобувалися до пари, до чоловіка здебільшого, типу чого вони сюди (Захід України) приїхали переховуватись від війни, але не розмовляють Українською.
на підпитку
Бо люди вбачають лише один шлях — насильницької українізації.

А я бачу іншу проблему:
Чомусь у нас купа людей бачать цю «насильницьку українізацію» навіть там де не йдеться про українізацію. І прилітають «насильницьку українізацію» до будь-якої теми.
От до чого був ваш приклад про п’яних мужиків до того з чого ви почали ваше повідомлення?
Ви впевнені, що їх метою була саме українізація?

Ви впевнені, що їх метою була саме українізація?

Ваш варіант відповіді? Я впевнений у тому, що бачив. Напруга в країні провокує злість та відповідні настрої/дії схильних до того людей. Яких дій у звичайний час було б значно меньше

Ваш варіант відповіді?

1) п’яне бидло dou.ua/...​8/?from=forlatest#2432834
2) Емоційний зрив (під дією алкоголю) від того, що загинув хтось з їх знайомих, а люди, що обрали саме переховуватись від війни розмахують символом тієї війни.

Українізація (як і русифікація або інше <підставте культору>фікація) — це системний процес розширення функцій/місця певної культури, у вашому прикладі не йдеться про системність.

Яких дій у звичайний час було б значно меньше

Так, було менше.
Коли від мене в Києві вимагали «гаваріть па нармальному» я просто ігнорував,
коли питали «с вершкамі — ето что значіт» я теж це списував на долбоєбізм конкретної людини, а не «насильницьку русифікацію»,
коли люди видалавали висери «Украіна — двуязичная страна, паетами давайте па рускі» я теж не бачив тут «насильницьку русифікацію», а бачив просто долбоєбізм конкретних людей.

Було менше, бо люди не відстоювали свою ідентичність, а зараз стало більше, бо замість перейняти ідентичність співрозмовника (безумовно поступитись), люди з українською ідентичністю почали відстоювати свою ідентичність.
Оті п’янички — це не велика проблема, ота пара — теж. Проблема в тому, що ви (і ви такий не один) замість пошуку компромісу (розуміння причин і позицій конфлікту), розкручуєте тему протистояння «недопустимості українців відстоювати своє право на ідентичність» (це видно з того, що ви не помітили 2, наведених мною, варіанти).

Побутові суперечки через мову ще попереду, я впевнений, так само, як і наратив від місцевих мешканців Заходу України щодо чоловіків зі Сходу України, що саме вони мають «йти воювати замість мешканців Заходу». Звичайно, що це виходить через напругу, знервованість і не має ознак системності. Але усе одно має місце бути і мене засмучує.

Звичайно, що це виходить через напругу, знервованість і не має ознак системності. Але усе одно має місце бути і мене засмучує.

Угу. А мене засмучує, що люди несуть(може і не свідомо) русняві наративи, що спонукають розбрат.

Це типу я? Хз, кого тут, на форумі укр it-вців це може до чогось спонукати.

Я Киевлянин, родители киевляне, школа- русский язык, армия — русский язык, институт — русский язык, но при этом работа до 1991 года, все документы украинский, а еще на районе вывеска над магазином была на украинском " ХЛІБ" в котором всегда была в продаже свежая " Паляниця" а все вывески в центре Киева были только на украинском. Это я о том, что проблема искуственная и решение прописано в Конституции Украины ст 10 и ст 24.

Это я о том, что проблема искуственная и решение прописано в Конституции Украины ст 10 и ст 24.

Яка саме проблема? В чому ви її бачите?

Не аргумент (бо я не бачу поки суперечностей наших позицій), а просто цікавий факт:

а еще на районе вывеска над магазином была на украинском " ХЛІБ" в котором всегда была в продаже свежая " Паляниця«

А десь років 5 назад я бачив в магазині цікавий продукт називався «Творіг» (це друкована назва на упаковці, а не написана в магазині)

до чоловіка здебільшого, типу чого вони сюди (Захід України) приїхали переховуватись від війни, але не розмовляють Українською
...
Бо люди вбачають лише один шлях — насильницької українізації.

Думаю, основная претензия была к тому, что парочка разговаривала на рашкоязыке. Если бы говорили на английском — никаких проблем с местными не было бы.

Потому, суть здесь не украинизация, а де-рашкофикация. И это правильно. Всё рашанзкое в Украине должно быть забанено — как из квартиры банят тараканов и прочих разносчиков заразы.

До суті в мене питань нема (до тих мужиків), є питання до форми — лайка та агресія. Завже є якась чимала кількість людей, яка не схоче говорити українською — це не є проблема, яка на мене, бо це != не патріот і навпаки.

лайка та агресія

В отношении рашкоязычных? Пускай скажут «спасiбa» — что не взяли за шкирки и не депортировали из Львова обратно в родные «харьковы».

Зачем львовянам в городе/регионе рашколюбители, после которых приходят «асвабадители»?

Як на мене насправді не за ними приходять, а просто тому, що вважають своїми території? Люди тут взагалі могли б іспанською розмовляти, Дугін і ко усе б пояснили.

Люди тут взагалі могли б іспанською розмовляти, Дугін і ко усе б пояснили.

Как показывает практика — на територию, где 5 млн чел разговаривают на финском, не влезли (хотя там есть куда больше, чем поживиться).
Но влезли на територию c 35 млн населения, из которых много любителей всего рашкованского. Т.к. «адиннарот».

Так до фінів ж лізли минулого сторіччя, коли російська імперія конвенційно вважалася сільнішою, ніж сьогоднішня рф. Сьогоднішня рф просто віджати щось хоче, щоб «рейтинг стояв» в пуйла.

Так до фінів же лізли минулого сторіччя, коли російська імперія конвенційно вважалася сільнішою, ніж сьогоднішня рф.

Потому что, в те времена — в Финляндии было всё ещё много прорашкинцев (после 100 лет рашко-оккупации, закончившейся в 1917). Соответственно, были надежды таки организовать «адиннарот» и с финами.

Припустим, а в Сирії ж нема російськомовних?

Припустим, а в Сирії ж нема російськомовних?

В Сирии есть целая военная рашко-база, ещё с совко-времён. При помощи которой, гэбня влияет на цены на нефть (в сторону повышения, устраивая дестабилизации в регионе).

Ну добто мова спілкування місцевого населення тут ні до чого.

Ну добто мова спілкування місцевого населення тут ні до чого.

Орда не планировала и не планирует оккупировать Сирию. Лишь помогает Ассаду удержаться у власти, чтобы сохранить базу/влияние в важном для гэбни регионе.

А вот Украину очень даже. Как ранее, Финляндию. Именно, поскольку «адиннарот».

Орда не планировала и не планирует оккупировать Сирию

how do you know that?

how do you know that?

Оккупируют пехотой. А у рашки там лишь авиация (бомбить сирийских женщин и детей сверху).

Всем наземным занимаются войска Ассада, они же контролируют територию.

В 2014 не передбачали анексії Криму, а вона сталася. Прогнозування дій рф — це як ворожіння на кришталевій кулі

В 2014 не передбачали анексії Криму, а вона сталася.

Многие (но не я) предсказывали оккупацию рашкой Крыма, сразу после войны в Грузии в 2008. Когда стало ясно, что рашка снова впала в имперский угар.

И теперь всё рашанзкое в стране опасно. По-крайней мере до тех пор, пока угар не пройдёт.

Може й попереджували, але оскільки це не було аж ніяк взято до уваги, можна це поставити а один рядок з усіма іншими передбаченнями того часу, які не виправдалися.

але оскільки це не було аж ніяк взято до уваги

Зе-власть и на предупреждения о дальнейшей эскалации наплевала. Даже когда о скором начале войны — орали полгода из каждого утюга.
Тут вопросы не к предупреждающим (они сделали всё, что могли) — а к реагирующим. Или не реагирующим.

Та же хрень с рашко-любителями. Хочешь терпеть рашкоязычных вокруг себя — готовься отбиваться от очередной волны «асвабадителей». По-крайней мере, в Украине так.

Зе-влада — можливо. А от суспільство цим знанням скористувалось.

Та же хрень с рашко-любителями. Хочешь терпеть рашкоязычных вокруг себя — готовься отбиваться от очередной волны «асвабадителей». По-крайней мере, в Украине так.

Так це ж саме те, з чого почалась розмова. Рос-мова сама по собі — не є причиною нападу, а є наслідком того, що ці території колись були захоплені росією, а зараз рф намагається відхапати це назад.

А от суспільство цим знанням скористувалось.

Как-то непохоже, судя по многочисленным стенаниям прямо здесь на форуме (и это ведь топ-мозговики страны).

Рашкоязык — следствие долгой рашко-оккупации. И он же — причина очередных попыток рашко-оккупации.
Потому, чем меньше рашки в Украине — тем меньше рашко-проблем.

1) рашко-любители и рашкоязычные люди — это не одно и тоже, а разные категории, которые могут как пересекаться, так и нет, по этому отождествлять их нельзя...

2) А вот подигрывание путину зе-властью — это и есть решающий фактор начала полномасштабной войны, так как они даже на предупреждения войны не реагировали...

И до этого высказывали готовность капитулировать:

«надо просто перестать стрелять»
© Зеленский

«россия предложит свои пункты, зеленский — свои, и по середине договоримся»
© Зеленский

(сейчас линия боев и есть та линия по-середине, про которую зеленский вещал)

«Война идёт не потому, что путин и армия напали на Украину, а потому, что Порошенко наживается на войне»
© Зеленский

Это не является рашко-любительством и оправдываем путина?????????????????

Уже отвечал на это, рашкинского много в США, целые кварталы русскоговорящих, культура... Многие путина там хвалят ходят... Но они не зовут туда россию и присоединиться к ней не хотят и пенсий их не ждут...

И в США успешно не запрещают ничего рашкинского.... И притом живут себе спокойно, вот это фокус)) а как же так?))

И в США успешно не запрещают ничего рашкинского.... И притом живут себе спокойно, вот это фокус)) а как же так?))

Бл-ть, американці не забороняють нічого руського по тій самій причині, по якій американцям не роблять щеплення від тубера. Тому що територія неендемічна по руському міру (туберкульозу)! Дивно що це ще досі комусь незрозуміло.

Уже отвечал на это, рашкинского много в США, целые кварталы русскоговорящих, культура

Если рашка нападёт на Штаты (скажем, на Аляску) — всех рашкоязычных скопом возьмут за шкирки и рассажают по лагерям (как это проделали с амерскими японцами, во время 2-й мировой).
А рашкоязык, вполне возможно, и просто запретят (хотя в Штатах и сейчас, рашкоязык применим лишь в своих личных кухнях).

Как раз причина другая. Именно потому, что сирийцы не звали к себе россию и не хотели присоединиться к ней, при этом выцыганить пенсии в 3 раза больше...

А вот в Украине было именно так, и правильно в комменте отметили, что язык тут не при чем. Россия идёт туда, куда ее зовут, а если при этом ещё и другие молчат, то это воспринимается, как приглашение...

А вот тут, батенька, мы Вас и поправим. В 1939 г. под термином «адиннарот» имелся в виду советский народ. А это не национальность и не язык общения, а кое-что другое. Кстати, в 1945 г. это было также. И если бы СССР действительно победил без помощи союзников (как это утверждают ватники), то в этот самый советский народ могли бы принять и поляков, и немцев, и венгров и чехов со словаками, не особо их спрашивая. Но вот союзники не позволили.

В 1939 г. под термином «адиннарот» имелся в виду советский народ.

Тем не менее, рассчёт был на слабое сопротивление финов — т.к. в Финляндии (по представлению гэбни) должна была быть куча прорашкинцев.

Ведь со времён распада рашко-империи (под оккупацией которой была Финляндия) — прошло лишь 22 года. Меньше, чем от 1991 до сейчас...

На территорию, где разговаривают на финском не влезли не потому, что там разговаривают на финском!!! А причина в другом — там их никто не звал и не рассказывал, что в россии пенсия в 3 раза больше, по этому давайте все вместе звать сюда путина... Это основная причина, А не язык.

В США тоже на русском многие говорят и что?) Да и путина ходят хвалят... Но это другое, видимо)))))))))))

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Учора бачив картину, як два мужики на підпитку дойобувалися до пари, до чоловіка здебільшого, типу чого вони сюди

Так чого ж ти не пішов, не вломив тим двом мужикам напідпитку? Правильно, бо боїшся, що тобі прилетить. А тепер проведи трохи аналогій і зрозумій чому

А Европа з США порсаються ледь-ледь в намаганнях зробити видимість допомоги аби тільки не розізлити кремлівського карлика.

Але ж він не підбурював ту пару, мовляв давайте відсіч бидлу!

ее, пан прихильник версії, що мовляв то Європа та США спровокували путлєра? Якщо ні, то продовження аналогії не дуже.

США надали допомоги на 5.6 мільярдів та апрувнули ще 40. Від Європи менше, але теж йде. Санкції дуже весело вдарили по цінам в Європі та США. Європа прийняла дофіга біженців з України. При тому теоретично Європа та США (особливо) могли відморозитися, взяти фінів і шведів до НАТО і оголосити це статусом-кво. Мовляв ви не сунетеся до нас, ми не сунемося до вас і продовжувати торгувати. Україні ж не заважало торгувати з рашкою окупація Криму та постійне фінансування луганди? Але тим не менш, Європа та США зробили дуже багато, пішли на суттєві економічні негаразди задля допомоги Україні. Ну а у нас як завжди, замість дякую — «а чо так мало?»

Вже поляки збирають на Байрактара, треба допомогти!
zrzutka.pl/...​raktara-dla-armii-ukrainy
З приватівських карт злотий йде по 7,41 (вчора)

я б сформулював так: вдалось навчитись жити в умовах війни, але до неї неможливо звикнути.

О кількості та якості здобутих проблем з психікою ми дізнаемося, коли це закінчиться. І ніфігово так очманіємо з того, як ми добре витримали.

...А коли на ДОУ побачимо теми на форумі на кшталт «Дія Сіті вбиватиме айті» — то вже зовсім буде «Чуї, ми вдома».

Нит, 5й месяц войны, уровень тревоги за будущее детей только растет, это постоянно

Там все ж таки не рф, що сама виробляє зброю, та має навіть Ядерну Зброю і потрібні багатьом корисні копалини — комбінацію, що обмежує допомогу нам. Ну і в нас нема Залізного Купола. Їм навіть виїжджати і в’їжджати можна без перепон. Ось наскільки в нас значно гірша ситуація.

Ничего, за 80 лет и у нас купол появится и дети к войне привыкнут. Может конечно умрут от случайной ракеты, но то потому что не прошли в убежище когда была двадцатая тревога за день...
Именно такое будущее должны хотеть своим детям истинные патриоты — жизнь в новом Израиле с железным куполом и перерывами на тревоги в бункерах...

Попробуйте забыть что находитесь/связанны с Украиной и подумайте какие реальные шансы у нас победить в этой войне. Сейчас самым перспективным вариантом выглядит партизанщина по всей территории страны с раздачей обычных огнестрелов и гранат.
А иначе и дальше будут город за городом сносить нахер — артиллерии банально очень дофига.
Не знаю как люди здесь всё ещё могут верить в военную победу учитывая количество данного нам вооружения с начала войны.

Не знаю как люди здесь всё ещё могут верить в военную победу учитывая количество данного нам вооружения с начала войны.

Рашко-оружие тоже небесконечно. Сейчас выгребают совкоостатки со складов. Замены произвести не могут — т.к. без западных рук/технологий безмозглые криворукие имбецилы. Скоро не останется даже арты (танки/ракетки закончились уже сейчас). После этого, можно переходить и в наступление.

В общем, всё идёт более-менее по западному плану.

безмозглые криворукие имбецилы

Которые уже довольно глубоко зашли.

Скоро не останется даже арты (танки/ракетки закончились уже сейчас)

Ну в Кременчуг тем не менее прилетело (а исходная цель куда летело не выглядит уж очень достойно для такой дорогой ракеты. Я это к тому что они не особо экономят).

После этого, можно переходить и в наступление.

Не знаю, по напряжению в целом нет вообще никаких признаков что они истощаются.

Нажаль, закінчитися запаси у них можуть, але не за рік і не за десять.

Мне кажется, скорее рашка развалится экономическим путём нежели у них ракеты закончатся

Зашли на юге за первые 2 дня войны. После этого, всё продвижение более-менее прекратилось — а в районах Киева, Чернигова, Сум, Харькова даже вышли.

Считается, что ордынцы запустили по Украине порядка 3к ракеток за всё время (с 24-го февраля). Нынешние десяток ракеток в неделю — это довольно-таки жалкие остатки былой роскоши.

Истощение вполне себе видно. Сейчас осталось лишь 1 направление рашко-атаки (Донбасс), из предыдущих 5 или даже 6 направлений. Уже нет танчиков. Сейчас массово отстреливаются cнаряды «градов» (коих на рашко-складах полно), но и их запасы конечны.
А восполнения нет...

Предлагаю для истории сделать ставки: Я думаю, ракет и прочего им хватит ещё минимум на пол года т.е если продержимся, в январе ракеты ещё будут летать

Я думаю, ракет и прочего им хватит ещё минимум на пол года т.е если продержимся, в январе ракеты ещё будут летать

Будут. По паре штук в неделю... И что с того?

Это и есть истощение.

При таком истощении мы даже наступать будем.

При таком истощении мы даже наступать будем.

На правобережье (Херсонская область) — украинские войска наступают уже сейчас. На левобережье начнут наступать, как рашка выдохнется, а запад даст ещё больше оружия.

Може як би більше людей війну побачило ще з 2014, то сьогодні б і до нової війни пристосовуватись не треба було б?

«Моя хата скраю» у всій красі. Поки по голові не прилетіло — було однаково

Те, що більшість людей в Україні не побачили війни в 2014му, враховуючи стан нашої армії на тоді — це перемога, а не зрада.

Войны нельзя избежать, а лишь можно отсрочить к выгоде соперника © Макиавелли

По этому расслабились и не подготовились и получили войну в самый неподготовленный и слабый момент, вместо о того, когда ее ощущали бы все и все работали на одно дело, что было бы гораздо эффективнее, чем пытаться оградить большинство от войны, а пытаться «порешать» все малыми силами, — отдельной категорией граждан

По этому расслабились и не подготовились и получили войну в самый неподготовленный и слабый момент,

Я би з цим посперечався. Найменш підготовленими ми були якраз під час захоплення Криму, а Зеля себе добре показав під час війни, що б про нього не говорили.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Війну не побачили не через «перемогу» а через те, що рашка не накидала ракет у всі куточки країни. Власне, і зараз було би все те саме, якби не перспектива прильоту

Власне, і зараз було би все те саме, якби не перспектива прильоту

Власне, буде як і в 2015-му, через рік після закінчення прильонів, всі забудуть, а через 5+ «устанут ат вайни і ваапщє какая разніца»

В цей раз все трохи інакше — літати буде ще довго (наступні роки), в бої будуть не тільки на сході, адже південь і північ будуть мати свій фронт

В цей раз все трохи інакше — літати буде ще довго (наступні роки),

Закінчаться, коли росіяни так вирішать. Якщо зараз зможуть продити ідею «вихада на граніци ЛНР», як перемогу, то можна вже і заморожувати конфлікт.

в бої будуть не тільки на сході, адже південь і ... будуть мати свій фронт

Вирівняються по «природним перешкодам» і можуть заморожувати конфлікт. А потім треба буде Африку кормити, а начхати на життя білих українців — це ж не расизм, на відміну від голоду чорних африканців.

північ будуть мати свій фронт

На півночі фронту вже немає, є лише залякування. І в Києві вже чути «Пушкін нічего не сделал!», «Ромен Роллан ваабще не рускій. Он та тут прі чом?»
До речі, а ви (звернення до всіх читачів доу) без вікіпедії зможете сказати чому в Києві не має бути вулиці Роллана?

На півночі фронту поки що немає, але тримати там українські війська треба, і рано чи пізно він там буде.

Щодо переіменування вулиць, то я стикнувся з простим питанням, син питає «папа, а що то за дядя такий, що його приізвище написано на вулиці», і мені або сказати (після гугління авжеж) що той крутий парубок створив індустрію польоту в космос, або також парубок, але вже тому, що розстріляв два мільйони людей. Малому все цікаво, і він буде тяготіти до нового. Але яке це нове, з чим він стикається щодня — нам вибирати

Да, многие зеки не хотят возвращаться на волю так как не хотят выбираться из зоны комфорта коей для них стала тюрьма

Підписатись на коментарі