Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

🇪🇺 Європейська рада надала Україні статус кандидата у члени ЄС

Історичне рішення для незалежної України було прийнято вчора (23 червня) Європейською радою.
Ділимося гайдом передумов цього знакового моменту:

Давайте обговоримо наш статус кандидата у члени ЄС.

Чи вірите ви, що Україна стане повноцінним членом ЄС? Як та коли це має відбутися? Що для цього необхідно?

👍ПодобаєтьсяСподобалось8
До обраногоВ обраному0
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Скоро («скоро» в історичному сенсі, а не в побутовому — процес від кандидатства до членства займе роки), але все ж таки скоро зникне дилема «жити в Україні, чи в ЄС», а слоган «Україна — це Європа» стане ще більш точним відображенням реальності.

Вітаю Українців! Це насправді історична подія. Very well deserved!

Цілком. Якщо:
1. Суспільство буде еволюціонувати в бік цивілізованого а не московського світу;
2. Буде хоч і не миттєва, та все ж боротьба з корупцією;
3. Будуть відбуватись, хоч і не активно, та все ж реформи(САП/судова реформа, і т.д);

Якщо коротко.

285 коментарів

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

Хтось із коментаторів чи автор знає що таке «Цифровий безвіз» і чи здатна Україна його отримати? Та навіщо воно нам?

Станет ли Украина членом ЕС? Возможно станет, если очень оптимистично то лет через 13-17. Смотрите, ближайшие 7 лет никакое ЕС нам не светит, бо САП, и прочие кручу, верчу, запутать хочу. Затем 5-7 лет таки придется таки проводить реформы. Плюс еще 1-2 года на переговоры. Ну вот как-то так.

Так ведь как раз Андрей и написал на чём его расчёты основаны

Польша шла в ЕС 10 лет. 6 лет с начала переговоров. Это так, чтоб понимать как быстро это происходит. Но при этом нужно учесть, что все эти 10 лет Польша целенаправлено работала, а не петляла, не кручу, верчу. ЕС был настроен на расширение.
Что имеем мы? Ближайшие 7 лет президенства Зе будет кручу, верчу, петляния, в лучшем случае имитация движения, в худшем... ладно, все-таки мы рассматриваем оптимистичный вариант :). Далее все сильно зависит от кого изберут после. Предположим, что это будет реально проевропейский президент(опять-же мы говорим про оптимистичный сценарий) . Тогда смотрим опыт Польши, учитываем свой багаж, разочарование от Украины, которое неизбежно будет к тому времени, и общие настроения в ЕС.
И все это без учета фактора раши.

Итого: если реально очень сильно хочется жить в ЕС то вступайте туда в индивидуальном порядке. :)

та там вже такий був поморанчово-вишиватний тритуровий пчоляр з глечиками, і вийшов пшик,
а потім ще раз армовірношоколадний, і ще раз пшик

армовірношоколадний

Армовіра ахаха. А то Путін нападьот. Ахахаха.. Oh wait.

сивочолий не дійшов навіть до кандидата в члени ЄС

Краще б і Зе не дійшов. Статус кандідата, по факту, нам надала раша.

яка в манду раша?
отримав український народ, надала Євпропейська Рада

отримав український народ

Большим авансом, лишь благодаря войне.

але ж не при Петі

Получили бы и во 2-ю каденцию Пети. Но без войны.

яку-яку 2у?

Уявну... хоча.. може ще буде

достаточно одной таблэткі © тм

достаточно одно таблєткі

Та ладно.
Були надії, ну в мене.
Але ж не маленький, треба розуміти, що надії то тлен....

Обесцінення українського це стратегія руботів

А тут вони працюють над цим аж гай шумить

яка в манду раша?
отримав український народ

по факту дали через війну. Хоча якщо війна це заслуга Зе, тоді все логічно.
Чи ви думаєте, що Зе провів якісь реформи після 24.02 що нас наблизило до статусу кандидата?
П.С. Що там з конкурсом САП який окремим пунктом прописали у вимогах до України? Доречі, Зе сам обіцяв на пресконференції з Байденом, що преможця конкурсу назначать якнайшвидше — вже 9 місяців пройшло, а переможця так і не назначили. Це я ще не згадую, як Зе в найкоротші терміни розганяє ОАСК вже більше року.
Канонічне сц.ння в очі, навіть Чечетов так наврятчи би зміг.

тобі прикольно займатися софістикою, чи це оплачують?
чи ти хочеш мені доказати те що й так ясно

В реально думаете, что будь у нас не война, а шашлычки то мы бы получили кандидатство?

Ну звісно ні, ну тому що західна Європа сильно слухала хуйтіна, а данній ситуації коли західній Європі трошки мізки прочистили, плюс Україна взяла не себе вже рашку.

Ого навіть так, раша дійсно стримувала ЕС від того що б дати нам кандидата, але коли ЕС побачив що рашу ми берем на себе тоді вони змогли дати нам кандидата, але нам не раша дала а Україна сама забрала кандидатство

сивочолий не дійшов навіть до кандидата в члени ЄС

 Це не про сивочолого, це про те що люди не визнають свої помилки. Як виявилось піарники сивочолого були праві — армовіра таки важливіша за домовитись десь посередині та знайти в очах х.йла мир. Але помилки так і ніхто не визнає..

та ясно що з сивочолим вже були би не тільки кандитатом, а повноцінним членом

та ясно що з сивочолим вже буле не тільки кандитатом, а повноцінним членом

10 лет правления Пети — и были бы без воен не только в ЕС, а и в НАТО.

Вместо этого, приходится всей страной бороться за жизнь. Зато в 2019 устроили «праздник непослушания», а потом 3 года повеселились...

если бы у избирателей были мозги

то вони би давно всі виїхали і погасили світло у KBP

то вони би давно всі виїхали і погасили світло у KBP

С мозгами, можно построить хорошую жизнь и в своей стране.

ти ж виїхав

Разумеется. Т.к. в Украине у избирателей мозгов не было и нет.

Наш анти український експерд знову пахне )
Можна виносить він завонявся

после победы Оранжевой революции, была огромная волна оптимизма и казалось

Увы. Ющенко оказался слаб.
Но то, что через 4 года выбрали того, кого за 4 года до того херососили — это «капец нахер вааще»

Смысл расчета НЕ РАННЕ чем 13-17 лет. А дальше вплоть до «никогда». Какой тут оптимизм? А то некоторые мечтают про 2-3 года :))

А то некоторые мечтают про 2-3 года :))

Чего так долго? На доу в феврале 2022 некоторые утверждали, что до конца марта 2022 Украина уже будет в ЕС.

Многие ноют «Запад гнилой, эгоистичный, мало помагает».

Есть такое: по эмоциям многих украинцев можно сделать вывод будто они думают в стиле «мы жертва агрессии, поэтому мы во всем внезапно стали святые и непорочные, для всех пример, и все нам должны».

Но так это видится только на уровне эмоций, на самом же деле мы хорошо понимаем, что война вскрыла очень многие наши про*бы, и теперь предстоит серьезная работа над ошибками — собственно, тут же на доу куча тем, доказывающих это. Обидно, досадно, но фарш назад не провернуть, 30 лет назад не отмотать. Про*бали знатно, да. Но печалиться по этому поводу сейчас просто контрпродуктивно, надо фокусироваться совсем на других вещах.

Ну а эмоциональность суждений вызвана уровнем п*здеца происходящих событий, в которых мы оказались. Люди теряют свои жизни, своих родных, свои дома, бизнес и работу — так что к эмоциональным высказываниям можно отнестись с пониманием, это человеческий фактор.

Вместо этого Украина 30 лет шарахалась из стороны в сторону

і що робити, якщо населення 50/50?

Пророссийская Болгария справилась же...

з чим справилася?
їй теж дали авансом,
з якого дива проросійська?

і що робити, якщо населення 50/50?

Поступать так же, как во время выборов в 2004.

Почему не было Майданов после выборов 2010 и 2019? Точнее, Майдан был в 2014 — но лишь после 4-х лет правления гопников, с соответствующим итогом правления...

Поступать так же, как во время выборов в 2004.

підтирати оранжову дупу Конституцією? от і результат

підтирати оранжову дупу Конституцією? от і результат

Конституцией в Украине крутят все. Напомнить, как Конституционный Суд принимал диаметрально-противоположные решения по конституционности т.н. «Политреформы», в течении 2-х лет? Или как (антиконституционно) отправил страну на досрочные парламентские выборы в 2019, по хотелкам зе-кукловодов?

Так что лучше уж, если Конституцией будет вертеть активная толпа патриотов на улице — чем междусобойчик прорашкинских воров.

ти пропонуєш розбиратися між «добрими» наперсточниками і «поганими» наперсточникоми.
сьогодні вже було про доброго і поганого поліцейського,
результат крутіння ти бачиш

ти пропонуєш розбиратися між «добрими» наперсточниками і «поганими» наперсточникоми.

Именно. И разбираться в сортах говна тоже.

В нынешней Украине нет и не может быть незамазанных «д’Артаньянов, в белом» — потому, приходится выбирать из говен. И даже устраивать за какое-то из говен Майдан, если нужно.

А не хочешь выбирать/майданить — совки выберут за тебя. Но выгребать последствия их выбора, будешь ты...

маленький совок і великий совок,
згідно встановлених правил жертва як би має ореол мученика і йому подають
ти ж втік з говна, а тепер розказуєш, що тре розбиратися в зелених, шоколадних, оранжових, пробувати на смак і хавати шо дають

ти ж втік з говна, а тепер розказуєш,

Прикол в том, что я-то живущий уже более 20 лет вне украинского говна — разбираюсь в украинских сортах. А ты, живущий прямо в нём — отказываешься этим заниматься.

И к чему хорошему тебя этот отказ привёл? Какая-то не шибко эффективная стратегия.

тобі здалеку видіше, зблизька воно якось по іншому

Кстати, украинцы, живущие за границей, в 2019 проголосовали за Порошенко.

Именно. В тех же Штатах, за Порошенко было порядка 75%. Сразу видно, куда умные/мозговитые люди двинули.

Кстати, украинцы, живущие за границей, в 2019 проголосовали за Порошенко

+500!
Мало того, после проигрыша Порошенко, Украинцы за границей (я о своих знакомых) начали крутой флешмоб-и-срач на тему «Та вищо!!? Як там можна було...»
И это понятно...
Но с начала войны от этих знакомых ВООБЩЕ ни слуху, ни духу....
Только аватарки с Украинским флагом....

Ну... как-то это странно чуток выглядит....
А может и не странно вовсе....

Ну... как-то это странно чуток выглядит....

Что выглядело бы не странно?

Что выглядело бы не странно?

Думаю, он из тех кому все кругом должны. НАТО должно, запад должен, Макрон с Шольцем должны. Даже зарубежные украинцы — и те должны. Побросать всю свою приятную и спокойную жизнь, вдали от безмозглых зелюков — чтобы теперь вернуться и защищать его тушку и бетонометры.

Думаю

Должен подметить, что нет...
Думки твої хибні.
Что может намекать, что и все остальное так же....
Ты походу вообще не разбираешься в оппонентах 😁
А может и нет 😎

чомусь зводиться до зелюків, які прийшли і «таку державу пролюбили»

Ожидал от них того же «ось, якби не Зеленский, то...»
Ну як тут пишуть :)

Поступать так же, как во время выборов в 2004.

Отак?
Шапкокрада геть!!! Шапкокрада геть!!! Ющенко.... той інший ...к
Обрали. Ура, перемога.

.... прийшов рік 2010-й.... упс.....

.... прийшов рік 2010-й.... упс.....

Повторять Майдан. Тем более, каждый следующий раз — всё легче.

А не хочешь майданить? Хочешь уважать демократический выбор избирателей?
Тогда выгребай последствия и не ропщи.

так ти сидиш в ФРН і вчиш нас Родіну любіть
чим далі від неньки тим патріотичніше патріот, і як чим ближче до корита, так в геометричній прогресії патріотизм зашкалює, але розгрібати має простий ІТшник

так ти сидиш в ФРН і вчиш нас Родіну любіть

Вижу, пущен «последний довод» внутреннего украинского патриота. :)

Я потому в Германии и живу — что мне майданить не особо охота. Хотя, засилие безмозглой люмпеноты начинает напрягать и здесь. Подумываю о свалинге в Швейцарию...

то йди погавкай на Шольца, якось без порад сопливих обійдемся

Подумываю о свалинге в Швейцарию.

понятно, 22й прийом десантника

то йди погавкай на Шольца

Не хочу. Я не хочу майданить — в Германии тоже.

Оттого, приходится сваливать от поглупевших туда, где ещё сохраняются умение пользоваться мозгом и рациональность. Чтобы жить посреди таких.

Тогда выгребай последствия и не ропщи.

Смешная ситуация, ибо ропщешь тут ты больше чем все другие вместе :-)

ропщешь тут ты больше чем все другие вместе

За Украину обидно. Тебе нет?

виражаєш глибоку стурбованість

так давай їх Шольцу, він ближче, почує

Таки, я даю рекомендации не зе-чиновникам, а жителям Украины. Жителям Германии тоже даю (тем, с кем общаюсь).

ліпше таки зечиновникам, нас то за що

ліпше таки зечиновникам

Этим бесполезно. Они отрабатывают методичку Ахметова, Коломойского, а многие и гэбни.

і що робити, якщо населення 50/50?

Як що? Звинувачувати в цьому Захід, Сороса, невістку.

хто звинувачує, вишуватно-шоколадні клоуни?

хто звинувачує, вишуватно-шоколадні клоуни?

1. Не дуже слідкую за інформканалами сивочолого, але от якраз інформканали Зелених ще до війни якраз у всьому звинувачували Захід, розповідали що НАТО це фейк і нічим не допоможе.
2. Та й саму передвиборча гонку згадайте: армовіра ахаха, домовитись посередині, війна йде бо на ній наживається шоколадний барига.
3. Більше того навіть під час війни був період в пару тижнів, де зі всіх каналів бомбили, що нам не треба НАТО, а якісь інший договір з гарантіями від інших країни. Навіть рашку в гаранти хотіли записати, лол.
Наприклад нататки Шрайка якого важко звинуватити в підтримці і Зе і гетьмана:
t.me/ShrikeNews/4895
t.me/RomanShrike/1734

якісь дивні наративи, в одних зе добро, по зло, в інших навпаки...якби був сивочолий, то огого як би було би (половина банків лежала а курс був би ПА100 за $1, звільнення ЛНР/ДНР за два тижні, кілька котлів, угоди Мінськ 5 ...)

.якби був сивочолий, то огого як би було би (половина банків лежала а курс був би ПА100 за $1, звільнення ЛНР/ДНР за два тижні, кілька котлів, угоди Мінськ 5 ...)

При По всё было бы гораздо проще: гэбня на Украину не напала бы.

та ясно, що боялася такого козака

С 2015 по 2018 (4 года По) — не нападала. Не напала бы и сейчас.

С 2015 по 2018

Америка еще не вышла из Афганистана, демократы не получили власть, северный поток был под санкциями.
Кто там был у власти в Украине — до одного места в контексте войны.

северный поток был под санкциями

«Северный поток 2» попал под санкции лишь в 2020 (в последний год президентства Трампа). До этого (включая при Обаме/Байдене) и после этого — активно строился.

Активные боевые действия в конце 2014 — закончились при Обаме/Байдене тоже.

Так что, таки от украинских властей тоже зависит.

якісь дивні наративи, в одних зе добро, по зло, в інших навпаки...якби був сивочолий, то огого як би було би (половина банків лежала а курс був би ПА100 за $1, звільнення ЛНР/ДНР за два тижні, кілька котлів, угоди Мінськ 5 ...)

Наративи досить прості з головною ідеєю визнати свої помилки. Справа не в гетьмані чи Зе, справа в тому щоб наступним разом не вибрали чергового коміка Бені з гаслами — домовитись посередині, війна йде бо на ній хтось наживається, просто перестати стріляти, etc. А ну ще вип.здити зі свого оточення всіх прорашкенських людей, а то Деркача от тільки на днях почало щиміти СБУ, а тих же Дубінского з Портновим — ні. Доречі що там з Вагнерівцями? Вдалося запунгити провокації проти Кремля та налагодити стосунки?

твоя пропозиція якраз в дії
було 50%50
тепер «виправляють»

от якби в бабки були яйки, то миші стали б їжаками

Если бы Украина в 1991 году реально, по-честному начала бы движение на запад, то уже была бы и в ЕС и в НАТО и никакой войны бы не было.

Портников недавно розповідав цікаву історію про те, як він на початку 90-х сидів із хорватами і хвалився їм, що от тепер нарешті Україна має незалежність і мирно, на відміну від Югославії.
На що його один з хорватів спитав — а може, якщо ви так легко вийшли і немає ніяких претензій, то немає і ніякої незалежності?
Тобто війна була б раніше просто. Скоріше за все, значно раніше Другої Чеченської. Ну от, приміром, під впливом подій в Україні, у 1993 в Москві переважила б позиція націоналістів у Верховній Раді РФ, а не Єльцин. Скинули б Єльцина і взялися б за зрадливу Україну навіть раніше за Чечню.
Це я навіть ще не кажу про внутрішню українську тодішню готовність до змін — в Грузії різкі зміни призвели до громадянської війни ще до кінця 1991 року.

я думаю що просто прилетіли би наші предки з нібіру і допомогли би нам в тій війні, яка би почалася просто раніше. Це ж очевидно.

Тобто війна була б раніше просто. Скоріше за все, значно раніше Другої Чеченської.

При тогдашних 20 баксов/баррель — не была бы.

Одно дело устраивать заварухи в крошечных Грузии (Абхазия/Ю-Осетия 1991), Молдове (Приднестровье 1991) и Азербайджане (Н-Карабах 1991) — и совсем другое дело в Украине.

А давайте посмотрим с другой стороны: а Украина кому-то помогала?

Помогала Азербайджану в их карабахских делах, в результате чего нажила себе врага в лице Армении.

в результате чего нажила себе врага в лице Армении

Армения — прорашкинские говнюки. Были, остаются и будут ими (пока рашка, Азербайджан или турки их окончательно не поглотят). Так что, помогать против прорашкинских говнюков Азербайджану, было абсолютно верным.

Украина 30 лет шарахалась из стороны в сторону «и нашим и вашим» пытаясь всех обхитрить

Україну шарахали в різні сторони російські, проросійські і проєвропейські політики.

а Украина кому-то помогала?

Так, наприклад наші миротворці були в Авганістані

Тогда украинцы в основном угорали как Саакашвили галстук жевал

Хіба такі українці як ти. Моє оточення підтримувало Грузію, по мірі можливостей, оскільки це було ±останні класи школи. Якщо ти дивився раша-тв, то так мабуть тільки сміявся.

Взагалі твої судження свідчать що ти дивився тільки телевізор

Украина — это не только народ, но и политики, верхушка, все вместе.

А я і не про народ. Після перемоги Кравчука над Чорноволом, проукраїнські політики втратили практично весь вплив і почався дерибан і засилля держструктур гебньою, яким розвиток країни не був потрібен, і тим більше повна незалежність. Тому і тягали, а не тому що на двох стільцях хотіли всидіти

А разве на Афганистан кто-то нападал? Украинские и другие военные там помагали в основном сами себе — осваивали американские/международные бабки и опыта набирались.

Бойові дії можуть бути і без нападу сторонніх країн. Україна не настільки потужна держава щоб самій вирішувати кому помагати в соло, тим більше якщо за цією допомогою не звертаються. І все ж в склад миротворчих місій входила, не була нейтральною чи пасивною

Купил футболку с грузинским флагом? Молодец!

Грубо кажучи так. А мав іти воювати за Грузію? Моя «футболка» показувала що я підтримую їх, а не вірю русні яка розказує що це Грузія перша напала і що мені не байдуже на агресію росії

Я смотрел 95 квартал, как и большинство украинцев

Дивився проплачені і постійно одинакові жарти де риторика міняється залежно від того хто заплатить і тільки стабільні жарти про тупого Кличка, гоміка Ляшка, ненависну тещу, тупе україномовне населення і взяточників даішників? Значить подобалось, значить ти входив в цільову аудиторію. Мені це було не цікаво, я вввжав це не смішним і примітивним, дивився хіба окремі скетчі або пасивно слухав коли хтось збоку дивився.
Не пішов голосувати за Голобородька? Ок, це твій вибір але якби росія напала при Порошенку, то казав би «треба було за Зєлю голосувати»?

Черновол и его друзья были наивными романтиками, у них никогда не было реального влияния. Ими попользовались, а потом выкинули.

В них міг бути цей вплив, але цього не настало. Народ не усвідомлював важливість цього і не був готовий, плюс Кравчук мав підтримку держапарату.

Да, начался. А что в это время делал украинский народ?

Останній хрен без солі доїдав і остерігався щоб «братки» голову не відрубали

А сейчас воюешь за Украину, пишешь из окопа?

Не в окопі значить не рахується? Вся Україна має сидіти в окопі?

Nope. Я як в 2004 їздив на Майдан, так і в 2014 приймав участь в революції. Зараз по стану здоров’я комісований, що не заваджає мені допомагати волонтерам. Я не воїн але приймаю участь у житті держави. А ти? Виїхав і вчиш як треба жити і розказуєш як ми все неправильно робимо?

на лыжах кататься — здоровые, а страну защищать — больные

Ну вообще-то оно так и есть.
Разные скиллы нужны, увы.
Хотя все это утрировано конечно.

Может и так, но мы же не вчера родились и знаем, что есть куча народу которые на лыжах кататься — здоровые, а страну защищать — больные

Звичайно є, як і в будь-якій країні є корупціонери, паразити і брехуни. Свої МРТ можу показати вживу але не думаю що тобі це потрібно.

Я просто показываю тебе, что реальная Украина отличается от твоих фантазий, но вижу, что тебя это раздражает

Я прекрасно знаю реальність України. Але це не значить що я це підтримую чи змирився. Але не вважаю що втікати це єдине правильне рішення

Я смотрел 95 квартал

Не смотрел вот никогда.
Исключение — это когда реклама, и не успел переключить :-)

По словам Саакашвили в Украине тогда проходили подготовку грузинские военнослужащие, а также Грузии были переданы зенитно-ракетные комплексы Бук и Оса, из которых были уничтожены 12 российских военных самолетов.
«В Украине мы готовили своих военных. Украина нам дала ПВО, которая была для нас критичной в первые дни вторжения. Украина дала систему Бук и Оса и мы сбили 12 российских бомбардировщиков, в том числе Ту-22 М3, которые никто никогда не сбивал», — сказал он.

Или Вы о какой помощи говорили?

Я где-то написал про остановлены украинским оружием — нет, Украина поставляла Грузии оружие — да, и это эрэфия неоднократно вспоминала как русофобию и предательство. Если Вы «ржали на галстуком» это все равно не будет «ВСЯ Украина», я не забыл, как Грузия была для многих удачным примером «как можно», оказывается в государстве из которого половина «воров в законе», можно навести порядок, и полиция которая не берет взятки, и права в стеклянном здании за 1 час без «бегунков», и я не ржал когда медведевская быдлота рассказывала про «принуждение к миру»

хороший Саакашвили навел порядок в Грузии, сделал ее правильной страной, а сейчас эта правильная страна хочет посадить Саакашвили?

В африканских странах такое бывает. Примеры из Украины: зэк посадил Тимошенко, зе-невтык хотел посадить Порошенко (но не успел).

Даже, уж насколько Пиночет вылечил от левачизма Чили за время (немалое) своего правления — как отошёл от власти, прошло 20 лет и вуаля, снова нищая левацкая клоака, где леваки громят (буквально) столицу, из-за повышения на 2 цента цены на проезд в метро.

сделал ее правильной страной, а сейчас эта правильная страна хочет посадить Саакашвили? Нет ли здесь противоречия?

Я этот же вопррс задавал, когда Михо приехал нас, Украинцев учить...
Все, что ответили, это «его подставили свои же»
WRF?

Я фанат результата, а Вы мне слепую девочку (ничего личного) из анекдота напоминаете:
Жила—была слепая девочка. Каждый раз за обедом девочка долго ощупывала содержимое тарелки руками и ныла: — Ну вот, как всегда мне меньше всех положили! Раз ничего не вижу — значит и обделить можно! Жмоты... Маме все это надоело и решила она проконсультироваться с психологом. На что доктор дал ей такой совет: — Вы, — говорит, — сварите целый тазик пельменей. На следующий день мама накрывает на стол и ставит перед девочкой целый таз пельменей. Девочка садится за стол, двигает к себе пельмени, долго ощупывает содержимое руками и говорит: — Представляю, сколько вы себе нахерачили...

Если бы Украина в 1991 году реально, по-честному начала бы движение на запад

Україна почала, але кучмівські бандюки з 90х активно знищували демократичних лідерів та журналістів (як це відбувається в раші та білорусі до цих пір), здаючи національні інтереси та відпрацьовуючи план по знищеню майбутніх поколінь. Його банда наплодила олігархів-маріонеток (самий яскравий приклад — Медведчук), і з їх допомогою планомірно здійснювалось знищення\віджимання малого і середнього бізнесу, русифікацію і збидлячування\споювання населення, сіючи в «неокрепших умах» настальгії по срср.
Так про ж що хотів розповісти Гонгадзе в 2000у році, за що йому аж відрубали голову ? Можливо якраз про план цієї мафії розвернути Україну від руху в ЄС та НАТО, поступове роззброєння, розгабовування і здачу національних інтересів (а доказів в нього було схоже, що досить, а про рашистський слід казав ще в 1993 році www.youtube.com/watch?v=6HtAS0rtaZY
До речі, дружина журналіста мала повернутись в Україну 23.02.22, щоб розкрити всю цю недолюстровану мафію, котра збагатилась на відкатах та на здачі національних інтересів).
Якби не резонанс від вбивства Гонгадзе, то не було би «України без кучми», а був би і в нас такий же «вічний тоталітарний лідер», як в 2х сусідніх недодержавах без волі, незалежних медіа (одним словом, був би триголовий дракон).

Кучма плохой, его бандиты плохие, но украинский народ, которые выбирал Кучму на 2 срока — хороший. Логично или нет?

пуйло хороший, лукашенко хороший, кім чен ин взагалі лапочка, обирають регулярно.

Насколько я помню 2000 год, 90% украинцев было наплевать и на Гонгадзе и на что он там хотел рассказать

Хіба 90% твого оточення

90% украинцев было наплевать и на Гонгадзе

=

какой процент населения в этом участвовал?

?

Кучма плохой, его бандиты плохие

Он уже не плохой, просто его «бурную деятельность» активно расхлебывают 3 поколения украинцев вместе с европейцами. Тот факт, что он был разработчиком\констуктором\тестировщиком крылатых ракет, которые тестировал в рашке (до того, как стать президентом) , беспокот больше всего (может там ему и внедрили какой-то чип фсб : выражение лица и глаз всегда вызывали какое-то дикое отвращение).

Тот факт, что он был разработчиком\констуктором\тестировщиком крылатых ракет

Он был удачно-женившимся заурядным пьянчужкой. Какой там конструктор-разработчик...

Була би війна раніше. Ми не почали рухатися на захід, бо переважна більшість народу цього не хотіла. В нас було ватників 70% тоді а не 15 як в останній час.
Тоді росія була слабша, але і ми не були консолідовані і не були готові воювати за свободу.
От після 2005 шанси були кращі, але тупо просрали

а Украина кому-то помогала? Например, в 2008 году когда РФ напала на Грузию?
Потом устроили Ющенко скандал как это он посмел продавать грузинам оружие

Ви якось суперечите самі собі. Якщо продавали зброю — то, певно, все ж допомагали? Навіть наражаючись на конфлікт з РФ, чого багато хто тоді уникав. І та зброя таки щось там збила в тій війні, а отже все це навіть мало сенс. А хто там в кварталі кого зображав, то діло десяте.

Для войны с Россией? Учитывая, что Грузия в 10 раз меньше Украины, выглядит маловероятно.

Для защиты от рашки, разумеется.

Що за питання взагалі такі «для чого якась країна купує ППО?» Для того, щоб в країні було ППО. Уявіть наскільки все було б гірше, наприклад, в України зараз, якби ППО у нас не було взагалі.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

ЕС на подсосе у Зеленского? Он им приказал дать слалкую конфету и они подчинились?)

Каким боком выдача кандидатства покрывает запросы Украины по ленд-лизу?

Типа «спасибо за кандидатство, больше не будем просить у вас хаймарсы, будем закидывать рашистов крепким словцом» — так что ли?

Оружия нет, зато мы уже почти в ЕС.

Оружия уже поставлено навалом и идёт ещё. Да, самоe новьё не поставят (в т.ч. из-за опасений, что агент гэбни Ермак организует попадание такого оружия в руки ордынцев).
Но у запада есть полно оружия 70-80-х годов, которoе 1) не представляeт особой секретности 2) всё ещё эффективнее совко-хлама, которым воюет рашка. Его и дают.
Уже добрались до тяжёлой арты — а как понадобится наступать, начнут передавать танчики с самолётами.

Оружия уже поставлено навалом

Я так думаю подразумевалось, что у Кота нет.

Коты как раз обладают (by design) самым секретным и эффективным оружием.

Если оружия навалом, то почему нет контрнаступления?

Потому что рано пока. Пока гэбня лезет наступать — нужно пользоваться этим и перемалывать рашко-технику/отбросы в обороне.

Перемалывать рашко-отбросы в обороне — куда легче, чем в наступлении.

П.С. То, что на правом берегу Днепра — думаю, довольно скоро отобьют. Где-то до конца этого лета.

Да, примерно так. Оружия нет, зато мы уже почти в ЕС.

Да ну, не логично ни разу. Я думаю, все наоборот: выдача кандидатства это как раз жест, заявляющий о политической ставке Европы на Украину, и соответственно о готовности Европы помогать нам и дальше до победного конца, как они и обещали. Да, они это делают не так быстро и объемно, как нам бы того хотелось, но на то есть объективные причины.

До украинских танков в Москве? Это не в интересах ЕС

До выкидывания рашки с територии Украины. Это в интересах ЕС.

П.С. Судя по всё нарастающей помощи — в ядрёную бомбу от гэбни, в странах запада никто не верит. Полагаю, для этого неверия есть основания.

Поэтому и помогают Украине меньше, чем могли бы.

В смысле, не воюют с рашкой напрямую всей НАТОй?

Не воюют, т.к. Украина не в НАТО. А в правилах альянса, война за не членов — не прописана.

Например, могли бы дать 500 гаубиц, но не дали.

Не могли бы. Т.к. 1) у Штатов всего порядка 500 гаубиц M777 2) к гаубацим нужны экипажи (украинские). А обучение экипажей — дело важное и небыстрое.

И по другим видам западного оружия (которому украинские военные необучены) — похожее....

І кого треба було обрати/що треба було зробити щоб Росія не напала?

Може, когось, хто принайнмні не каже: «В моей голове война закончена» ?

Ця людина могла би більш ефективно боротися з катастрофою, а не запобігти її. Помилок, звичайно, було чимало, але наврядчи був гарний спосіб оминути війну

Це всього лише ваші мисленнєві експерименти, «могла би», «було би».
В реальності маємо прості факти — напад росії відбувався якраз в часи послаблення країни дурнуватою владою — при Януковичі і при Зе.

Нет, в момент высоких цен на нефть и множества других факторов, как партия у власти в США, лучше нападать при демократах. Какой президент в Украине в меньшей степени влияет

А когда нападали на Сирию — какие были цены на нефть и что там за партия была в Капитолии?
Методички такие методички))

Я теж вважаю що він був би кращою кандидатурою але наврядчи він зміг ми завадити війні. Як не крути, у Росії армія набагато більша і, навіть якщо б ми виділяли більше на армію(що було б правильно), цього не вистачило на те щоб досягти масштабів росіян за розмірами

Может быть у Порошенко хватило мозгов за неделю до вторжения зная о нем, не кидаться фразочками в мюнхене типа — если рф будет вые, мы будем ядерку делать., Слабая армия не отменяет сильную дипломатию. Более того Байден отговаривал Зеленского от этой речи в мюнхене, т.е. даже тот больше заботился о безопасности Украины, как видно теперь

І тоді Росія не напала би чи що? Це би, можливо і напевне, вплинуло на підтримку інших країн, ми би здавалися менш агресивними, але сам напад, мені здається, відбувся не із за страху ядерної загрози для Росії з боку України

У Порошенко хватило бы мозгов строить вооружения, вместо дорог. И увеличивать армию/число мобилизованных — параллельно увеличению количества рашко-сброда на границах.

десь в 15-16 році у новинах показували візит пп в якусь бригаду. Всюди багнюка по коліна, і тільки від члєновоза до трибуни пісочком відсипано. От такі кадри і показують, що пп нічим не відрізняється від середньостатистичного функціонера. показуха. Тому «строить вооружения вместо дорог» === не було би ні доріг, ні нормального озброєння.
І звісно все це «абы да кабы».

ну от рєальниє дєла і були — показуха серед багнюки. незрозумілі мутки з коломойським, постійна возня з сап-набу-аваковим.
Камон, невже ти думаєш, що за порошенка вовочка не напав би? «оні стягівают вайска к нашим граніцам чьтоби вєраломна напасть» нічим не гірше, за «ані дамбят бамбас восімь лєт». чи за пп армія виявилася би ще більш боєздатною? Чи петро олексійович би не виступав би з героїчними речами? (хоча мабуть щодня не виступав би — образ не той). Чи, може, порошенку дали би авіацію чи закрили небо? ніт.
Це звичайний апаратчик, котрий свого часу на пару з юлею примудрилися цілу кризу державної влади на рівному місці замутити. Так, у нього більше досвіду управлінського і хитрожопості, проте, як на мене, це якась мутна хитрожопість і особисто мені вона не подобаєтья. Його поведінка під час виборчих перегонів теж не те щоб взірець адекватності.

Камон, невже ти думаєш, що за порошенка вовочка не напав би?

Вполне возможно, что не напал бы. Скажем, если бы зе-правитель вместо строительства дорог хотя бы в последний год (как стало понятно что рашка собирает у границ войска, с марта 2021), занялся мобилизацией/армией и намобилизовывал бы хоть 1 млн чел — с нынешней группировкой в 200к не напали бы точно.
А увеличение/вооружение/стаскивание дополнительных войск — это время...

Но до самого начала войны — в повестке у зе-чиновников было 1) дороги 2) шашлыки в мае.

и намобилизовывал бы хоть 1 млн чел

ой, думаю месяц такой мобилизации и Зеленского бы вынесли свои же :(
Рашке нужно было бы просто подождать

ой, думаю месяц такой мобилизации и Зеленского бы вынесли свои же :(
Рашке нужно было бы просто подождать

Вынесли бы. Всегда можно объяснить нужные и полезные вещи населению.

А если нельзя — тогда население заслуживает того, чего заслуживает.

А если нельзя

именно. Политика — это искусство возможного. Нельзя ничего объяснить, особенно если Зеленский выбирался на волне «нужно просто перестать стрелять». Это не СССР, когда можно через йух ломать и отправлять неугодных в Сибирь лес валить. Месяц-два мобилизации выели бы все деньги из бюджета. Рашке нужно было бы просто ничего не делать и в Украине был бы социальных взрыв. Типа в мирное время отмобилизировали миллион населения, а никто не нападает. Типа презик совсем уже кукухой поехал.

Месяц-два мобилизации выели бы все деньги из бюджета.

Это всё фантазии. Израиль так живёт десятилетиями — и отлично себя чувствует.

Це ти говориш людині яка вже 10 — 20 років не живе в Україні але яка всім розказує як треба жити )

а як би вирішила кількість мобілізованих цю проблема перед авіацією і артилерією ?

а як би вирішила кількість мобілізованих цю проблема перед авіацією і артилерією ?

Одно дело, напасть с 240к чел на 200к (как это было на 24-е февраля 2022) — и совсем иное дело, напасть с 240к на хотя бы 750к (как это должно было быть).

И даже в случае нападения, были бы мобилизованы 750к — глядишь, и на оборону Киева, Харькова + юга Украины сил хватило бы.

Но нет. Все деньги были брошены в дороги, а армия как была при Порошенко 200к (в те времена на границе Украины было лишь 80к рашко-вояк) — так и осталась 200к аж до начала войны.

тобто поставили в полі 100к перед артою і авіацією )) н

тобто поставили в полі 100к перед артою і авіацією

Почему непременно в поле? Скажем, на оборону Мариуполя людей хватило. На оборону Бердянска, Мелитополя, Херсона... (и далее по списку оккупированных рашкой населённых пунктов в первые же 2 дня войны) — не хватило.

На читай і не треба брехню розводити

О том, как защищали Херсон? Я вижу результат — Херсон был захвачен в первые 2 дня войны, практически до Николаева и Кривого Рога (посмотри на карте, где они находятся).

Николаев удалось отстоять чудом.

Николаев удалось отстоять чудом.

Ти у нас тут новий военний експерт знаєш чому і як відстояли )

Ти у нас тут новий военний експерт знаєш чому і як відстояли

Именно.

Hа карту посмотрел? Всё это (на юге, до Николаева, Кривого Рога, Энергодара/Запорожской АЭС) — было захвачено в первые 2 дня войны.Т.к. зе-власть до самого 24-го февраля — готовилась не к войне, а к шашлыкам в мае.

И то, что было потеряно за 2 дня — теперь придётся освобождать месяцами (если не годами).

Ну тобто ставиш там плюс 50к піхоти і все і танки з авіацією не пройдуть ) фіговий с тебе експерт.

при пороху вона сама покращилась. А зєлі не повезло, штош

і тільки від члєновоза до трибуни пісочком відсипано. От такі кадри і показують, що пп нічим не відрізняється від середньостатистичного функціонера. показуха.

А як ти собі це все уявляєш? Порошенко пише собі райдер, як якась поп-зірка? «При візітах в бригади доріжка від моєх автівки прямо до трибуни повина бути відсипано пісочком, ширина доріжки не менш 75 см»?
Ти впевнений, що це саме те, чим переймався Порох, а не якийсь прапорщик «шоб аби чого начальство не вставило пістонів?»

ні, не порох. його оточення, лизоблюди і прапорщики. Проте якби порох таке не підртимував — прапорщики би таке не робили.

начальство завжди несе відповідальність за своїх підлеглих.

я жодним чином не звинувачую пп в усих гріхах. Я розповів тільки власне до нього ставлення. На виборах я голосував за пп, проте це було, насправді, не за пп, а проти зл, так шо..

це було, насправді, не за пп, а проти зл, так шо..

Я не розумію цього українського комплекса меншовартості при участі на політичних виборах. Таке відчуття, що політика за якого голосують люди ассоціюють персонально с собою. Ви голосуєте за політичні пріорітети і рішення. Вам не повинен подобатись персонально сам політик, вам з ним не спати разом. Максимум що можна вибирати хто із кандидатів на одному флангу може бути найбільш еффективним.

Що тут вибирати — Порошенко пропонував «армія, мова, віра» — проукраїнська націоналістична політика з державною оріентацією на інтеграцією в ЄС та північно-атлантичний альянс. Першим пріорітетом він визначав армію, тобто пріоритезацію безпеки країни через збільшення бойових можливостей армії.

Зеленський пропонував — «закінчення епохи бідності», «нові обличчя», «просто перестати стреляти», «на війні наживаються в Києві», «зустрітись посередині з Путіним». Тобто бажання повернутися до політики «різновекторності» і «нейтральності» з популістичною аппеляцією про більш заможне життя через зміну старих облич, на нові.

Якщо ви подивитесь, то наразі Зеленський активно імплементує программу Порошенко — це як раз ознака вищого гатунку Порошенко як політика, який ще 3 роки тому пропонував вірні приоритети, які, хотів він того чи ні, доводиться робити Зеленському. Він персонально ненавидить Порошенко і хоче посадити не зважаючи навіть на те що це колосальний удар по демократичній Україні. Приблизно як Янукович ненавидив Тимошенко і посадив її, таким чином створивши собі ті проблеми, які в кінці кінців привели його в Ростов.
Але все одно робить те, що Порошенко пропонував робити ще до виборів.

проукраїнська націоналістична політика

в ЄС таке не конає, їм достатньо проблем з Угорщиною та Польщею

Вона не більш націоналістична ніж в Польші, Литві чи Естонії. Та і до саме ЄС ще дуже довгий щлях.

web.facebook.com/...​A/videos/559373029009953

Ось доречі прикольний відос, без охорони, та ще й чувак не веліку їхав в одну сторону а потім розвернувся поїхав в іншу ))

а потім розвернувся поїхав в іншу ))

Блін, ну от він що, зовсім тупий? :-)))

Чувак який поїхав на веліку ?

Ага :-)

побачив на горизонті сяйво сивочолого, вирішив поїхати подивитись, по тримав за руку сонцеликого, вилікував всі хвороби і поїхав по своїх справах на другий кінець міста

та ладно вам.
«о диви-диви, порошенко, гиги, поїду ще подивлюся куди він чапає — мужикам розповім потім»

Например, Порошенко.

Він з командою програв вибори. :-(
А вибори це ж не війна.....

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

чому тільки Зеленський? пам"ять як в гупії?

Кандидатский статус это сладкая конфетка

а що є в методичці?

Це просто чудова новина. Тепер над Зеленським і його урядом встановлюється зовнішні наздорні органи, які не дозволять йому повести країну в іншому напрямку. І за цими органами стоятиме вся меді-машина ЄС.

і так і ні,
можна поцікавитися «а як там в Болгарії»

Щоб нас взяли до Євросоюзу, цього мало. Ось що треба ще

Три незаймані діви мають взяти просту радянську алюмінієву кастрюлю і на Лисій горі в ній заварити кров з трьох москалів у повний місяць ночі на 23 серпня 2031го року, вогнище розпалити в центрі тризуба, а навколо вербовою гілкою намалювати маленьку зірку на кожну країну ЄС. Палити потрібно виключно книгами забороненими законом України і не мовами країн Євросоюзу. Швидко довести до кипіння, вкинути праве око путіна, сухий пеніс душиліна, гнилу білоруську бульбу, повільно перемішувати 3тім ребром орбана, аж до півночі, читаючи вголос твори подерев’янського та мухарського. За п’ять хвилин до півночі замінувати територію наколо трьома кільцями протипіхотних мін напрямом ураження від себе. За хвилину до півночі варево матиме виражене іонізуюче випромінювання і з кущів незабаром почнуть лізти зрадойоби. Не відволікаючись, і не зупиняючи речитатив, кинути в булькаючий тубус рівно опівночі наколотий апельсин та тюбік аквафреш. Промінь кольору аквафреш проб’є одразу небо і засліпить зірки, а наколо стане тиша, бо останній зрадойоб поляг від міни. На промінь нарешті причовгають три голодні немиті старці, голосно сьорбатимуть чай з кружки, вмовлятимуть приєднати Росію до України й перенести столицю й РПЦ до Києва, об’єднати й відновити Русь зі столицею у Києві в обмін на зняття санкцій і поставки туалетного паперута інших предметів гігієни, спокушатимуть відновленням історичної Русі, проситимуть дати притулок хорошим росіянам й пробачити минуле. Три діви одночасно повинні вкласти кожному у вільну руку кінець рулона туалетного паперу Обухів як міст дружби і нового єднання, говорити ласкавими російськими словесами, запросити голодних відвідати русского борща. Старці почнуть їсти за обі щоки, й голосно пердітимуть, захопляться філософськими бесідами. В цей час дівчата мають піти в темряву, під спокусливими приводами підготуватись, а щоб не викликати підозри, мають розкручувати й тримати паперовий зв’язок, і відійти якомога далі й дати збройним силам сигнал до вогню по променю

Якщо не буде помилок, на світанку нас приймуть до ЄС

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Вітаю Українців! Це насправді історична подія. Very well deserved!

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Юху :)
Ви б бачили як обхезались росіяни в коментарях, коли не зрозуміли як так. Бо вони ж «визволяти» прийшли, казали, що Україна буде часткою великої росії, а тут нежданчик. ))
💙💛

Ну да, країну де безконтрольно роздали зброю кримінальним угрупованням — дуже чекають у ЄС. Швидше до НАТО візьмуть, тим байдуже на правовий режим, вони військові. А ЄС — це мирна організація, економічна. Для неї потрібен мир, економіка, дотримання прав і свобод. В Україні з того щось є?

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Якби жили в Україні, знали б що є, а чого нема. :)
Роздали, бо війна і непрохані гості приперлись. Як роздали, так і зібрали назад. )

Через месяц будем в ЕС.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

прямо як я, коли просять заестімейтити

Чи вірите ви, що Україна стане повноцінним членом ЄС? Як та коли це має відбутися? Що для цього необхідно?

Для вступления в ЕС — необходимо вступление Украины в НАТО. Исключений со времён развала совка (и принятия в ЕС стран вост. Европы) не было.

Австрия — не вост. Европа. К тому же, она на особом положении. Т.к. со времён окончания 2-й мировой и вывода из Австрии совко-оккупантов — оставалась и остаётся «нейтральным мостиком» между гэбнёй и западом.

Украина же 1) восточная Европа (а значит, путь в ЕС через НАТО — т.к. иначе никакого западного баблоса) 2) «нейтрального мостика» из Украины не получилось.

Это было давно и неправда.

Да и те теперь в НАТО лезут.

25 ИЮНЯ 2022
«Заместитель руководителя Офиса президента Игорь Жовква сообщил, что украинские власти пока не будут делать шаги по вступлению в НАТО из-за позиции отдельных стран-членов.»

26.06.2022
«Саммит НАТО в Мадриде не будет обсуждать вопрос о членстве Украины»

Ну ясен красен, весь захід сцить проти ескалації, але вони сядуть базарить про Україну в НАТО.
Навіть зброю краплями дають

весь захід сцить проти ескалації, але вони сядуть базарить про Україну в НАТО

Если бы зе-руководство требовало приёма Украины в НАТО так же, как требует принятия Украины в ЕС — обсуждали бы.

А что касается «сцут эскалации» — это ты каких-то гэбнявых агиток перчитал. Боялись бы эскалации — не слали бы оружие. Тем более того оружия, которое шлют уже сейчас. А ведь дело и до танков с самолётами дойдёт.
Да и погляди, что «боящиеся эскалации» Литва/ЕС/НАТО вытворяют с оккупированным Кёнигсбергом.

Не треба ховати всю Євррпу за одну Литву
suspilne.media/...​tva-planue-naklasti-veto

Поставки вже давно могли дати 500 — 700 155мм
Я думаю що перемови з НАТО йдуть повним ходом
Просто Єврпка сцикає і не хочу цю тему зараз підіймати

suspilne.media/...​tva-planue-naklasti-veto
«Єврокомісія хоче дозволити транзит російських товарів до Калінінграда.»

Поглядим. Пока что блокада продолжается и лишь усиливается.

Дать «500 — 700 155мм» не могли бы. Дают то, под что обучены украинские военные.
К тому же, у запада не так уж много арты — т.к. основной элемент ведения войны НАТО не артовский (как у армий до 20 века), а авиационный.

А вот почему зе и его обслуга сцикают требовать приёма Украины в НАТО на 4-м месяце войны — это вопрос интересный.

news.liga.net/...​olagaet-vstuplenie-v-nato

А вот почему зе и его обслуга сцикают требовать приёма Украины в НАТО на 4-м месяце войны — это вопрос интересный.

Ну вони ж явно провели переговори з цього питання вже не раз, як було і зі вступом в ЕС, вони же не в тупу послали заявку, а до цього вже все було домовленно.

Італія он наприклад не баче Україну в НАТО або вони скажуть, відайти південь весь схід рашці тоді може подумаєм в НАТО

Ну вони ж явно провели переговори з цього питання вже не раз

Ну да, переговоры в стиле:
— зе-команда: Мы хотим в НАТО.
— НАТО: Мы сомневаемся, что это в ближайшем будущем реально.
— зе-команда: Нереально? Ну, не очень-то и хотелоь. Нам нужен нейтральный статус с гарантиями. НАТО нас не хочет! НАТО нам не надо!

Такими переговорами, немногих убедишь.

Ну я зрозумів, ти на всіх переговорах з НАТО був присутній

Ну я зрозумів, ти на всіх переговорах з НАТО був присутній

Я вижу по публичной зе-риторике. Ни разу не было: «отдельные страны ЕС не хотят нас там видеть — поэтому, мы при приостанавливаем движение в ЕС»

Зато в отношении НАТО — такое произносится разными зе-спикерами, по паре раз в неделю.
А между тем, именно НАТО (а не ЕС) гэбне, как кость в горле. Может, отсюда такая зе-избирательность?

отдельные страны ЕС не хотят нас там видеть — поэтому, при приостанавливаем движение в ЕС

Італія, Німеччина

www.unn.com.ua/...​avtrashnogo-samitu-gensek

Членство в НАТО не стоит на повестке дня. Но поддержка Украины стоит на первом месте в нашей повестке дня", — сказал Генсек.

на 4-м месяце войны

Потому что у НАТО где-то прописано не брать воюющих?
Так же, как и не нападать первыми 🤔

вытворяют с оккупированным Кёнигсбергом

А шо там?
Пинают оккупантов ногами?
Отключили им свет?

www.ft.com/...​63-4dda-8ccb-6d364245ca5b
Читаємо першоджерело, і там зненацька такого ніхєра немає. Вміння окремих укр змі розганяти зраду як завжди на висоті.

Цілком. Якщо:
1. Суспільство буде еволюціонувати в бік цивілізованого а не московського світу;
2. Буде хоч і не миттєва, та все ж боротьба з корупцією;
3. Будуть відбуватись, хоч і не активно, та все ж реформи(САП/судова реформа, і т.д);

Якщо коротко.

Якщо ще коротше, то йти треба в зворотному напрямку. Україна 30+ років йде у середньовічний феодальний лад, і цей процес лише набирає швидкість.

Куди саме потрібно йти? Що саме ви називаєте іеожальним ладом?

Я думаю, тут скорее крепачество как оно было раньше но более завуалированное. Вас не лупят плетьми но у большинства в стране уровень жизни на грани бедности. Выходишь за рамки айти комьюнити и понимаешь что средний гражданин живёт на 300-500$ в месяц в лучшем случае (на человека) и ездит в Египет раз в год в очень посредственный отель баксов за 800 на семью (в лучшем случае).
И не последнюю роль в этом играют наши политики которые пилят даже сейчас всё что реально.

Выходишь за рамки айти комьюнити и понимаешь что средний гражданин живёт на 300-500$ в месяц в лучшем случае

И то, даже не каждый кто выглянул за рамки, понимает это 😎

500$ це середня зп в Україні по офіційних даних, якщо врахувати що багато економіки знаходиться в тіні, то в реальності середня зп вийде відчутно вищою.
І поза межами айті також добре заробляють.

Если речь всё же о ЗП, а не о схемах, люди всё же предпочитают платить 5% налогов и иметь возможность делать крупные покупки не боясь проблем.

Так, але «більшість живе на грані бідності» — це далеко від правди. І кріпацтво теж.
Як на мене, під термін «кріпацтво» більше підходить 50-60% податок в UK)

«більшість живе на грані бідності»

Ця теза перевіряється якщо не дай Бог людина захворіла.
То одразу і побачимо за якою межею живе....
p.s. Згадати хочаб Ковід, і «нема грошей на кисень» :-(

Є таке, ліки в нас часто за кошт пацієнта. Але за останні роки ситуація значно покращилась.

Да, дорого, но у них уборщица без знания языка 2к чистыми. Работают вдвоём и имеют оклад среднего синьйора живя вполне себе ок.
У нас же две уборщицы могут разве что с голоду вместе умирать.

Зайшла на work.ua, зп прибиральниць від 6500 до 15к, посередині виходить ~10к, дві прибиральниці матимуть 20к.
Оренда квартири нехай 5-7 тис, залишається ~ по 6-8 тис на особу. До «помирати з голоду» тут далеко (хоча і нормальним заробітком це не назвеш).

Однушка + коммуналка по хорошему 10к.
Из оставшихся ещё нужна одежда, лекарства и еда. Я бы назвал это чистейшим выживанием.
Я так жил (на эту сумму и меньше) и это действительно возможно только с каким-то багажом прошлого (например старой одеждой купленной пока жил с родителями) и/или серьезной экономии на какой-то важной категории вроде здоровья.

Але і з 2к£ в UK теж особливо не поживеш, зможеш собі дозволити щось схоже, як і в Україні з 10к

4к, мы ж считаем 2 по 2

Однушка + коммуналка по хорошему 10к.

Это в случае аренды?

Да, конечно. Цены Днепра до войны во вторичке

це якась студія в центрі посуточно-почасово за 10к, чи що? оО

У вас математика на уровне 2 класса, вам сколько лет? Сами работали уборщицей на 10-15к?

Аргументуйте, будь ласка, про математику.

Аргументуйте, будь ласка, про математику.

Ніякого ІТ-шника не змусите думати, що за 25-30к гривень у місяць можна прожити вдвох.
Чому?
Бо вони просто не знають іншого життя, окрім як за $25-40 за годину.
Та і не варто як на мене :-)

Отзыв коллеги и его тёщи (она как раз и работает) без знания языка. С одной стороны ОБС, с другой вроде и не совсем левый человек.

2к чистими це скільки гросс в рік у неї ? Це не вище медіани по Бриташкі ?

Я тут глянув то виходить що вона заробляє вище медіани
occaminvesting.co.uk/...​average-uk-salary-by-age

Ну мабуть дуже повезло, або українців там на руках носять

Прогрессивная налоговая система, там грос почти равен нет зарплате

www.thesalarycalculator.co.uk/salary.php

для того що б заробляти 2к, їй треба заробляти 31к в рік грос
це впринципі вище медіани по роках

www.avtrinity.com/uk-average-salary

hat is the average salary in Scotland?
In April 2021 the median gross annual pay in Scotland was £26,139.

What is the average salary in Wales?
In April 2021 the median gross annual pay in Wales was £23,996.

What is the average salary in South East England?
In April 2021 , the median gross annual pay in South East England was £28,200.

What is the average salary in North East England?
In April 2021 , the median gross annual pay in the North East of England was £23,414.

What is the average salary in South West England?
In April 2021 , the median gross annual pay in the South West of England was £24,157.

What is the average salary in the East Midlands of England?
In April 2021 , the median gross annual pay in the East Midlands of England was £24,656.

Ну тобто взагалі вона так не погано заробляє я скажу

thehedge.io/...​0-a-good-salary-in-the-uk

First let’s look at where a £60,000 salary sits in terms of other salaries in the UK. According to the Office of National Statistics (ONS), the median income for full time workers in 2021 was £31,772 p.a. With this figure in mind, £60,000 looks like a very good salary given that it is almost double the national median full time income in 2021.

Ну короче мама твого друга геть не погано попала, ще й без мови

Заинтриговал, спасибо за информацию

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Одни едят хлеб другие колбасу но всреднем все едят бутерброд. Л-логика.

М-майстер прокоментувати щось в своїй голові. Ви думаєте середня зп в Україні не вища за 500$ ?

не вища за 500$

в Україні — не вища.
У містах великих — вища.

В смену судебной системы.
Остальные системы более менее, но судебная — полный швах

Скоро («скоро» в історичному сенсі, а не в побутовому — процес від кандидатства до членства займе роки), але все ж таки скоро зникне дилема «жити в Україні, чи в ЄС», а слоган «Україна — це Європа» стане ще більш точним відображенням реальності.

Я б навіть не погодився, що Україна це не Європа. З огляду на нашу історію (звісно не викривлену москалями), то ми завжди були чистиною Європи. Наразі я б назвав нас східною Європою. Хіба, що ментально, далеко не все суспільство європеїзоване,

Украина вступит в ЕС не раньше 2029 года, — заявила директор правительственного офиса координации евроинтеграции Наталья Форсюк в эфире телемарафона
Причина в том, что Украине нужно принять и имплементировать огромное количество законодательства.
Форсюк также уточнила, что переговоры о вступлении в ЕС могут начаться в начале 2023 года. ©

Еще немного подождать.

таки да. И станет как Болгария.

Что значит станет как Болгария ?

Болгарія взагалі показова
То братчиками хотіли 16 республіклю
Тепер висять в черзі до єс

Тепер висять в черзі до єс

Чому висять? 😎

Так она сама не захотела в него вступать. www.schengenvisainfo.com/...​fear-of-migrant-invasion

Это касается понаехов а Болгарии, сами болгары свободно перемещаются и работают во всем ес

И что все? Факт есть — достаточно пророссийская страна вступила в ЕС и НАТО и с тех пор спокойно развивается без каких либо военных проблем.

Разваленная собственная промышленность, все болгары работают гастрабайтерами в ЕС

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

В Болгарії все чудово. Незважаючи на високий процент ватників їй нічого не загрожує. Саме тому що вона в НАТО.

Підписатись на коментарі