Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

QA дайджест #47: WWDC 2022, iOS 16, Internet Explorer

Усі статті, обговорення, новини про тестування — в одному місці. Підписуйтеся на DOU | QA!

Всім привіт! Мене звати Анастасія. Я — QA Lead в українській продуктовій IT-компанії, а також QA-ментор. Веду блог для QA-інженерів і розповідаю про свій досвід.

Зустрічайте свіжий дайджест із цікавими статтями та новинами!

Корисні інструменти та новини

Великою подією червня, за традицією, є WWDC 2022, на якій Apple презентує свої новинки. Якщо пропустили, подивитися повну презентацію можно тут. Чи прочитати короткий огляд.

Детальніше про iOS 16 — можна дізнатися тут.

Хто вже ставив бету iOS 16, які ваші враження? (діліться у коментарях)

Internet Explorer: нас покидає легенда. Це перший безкоштовний браузер, створений Microsoft. Дуже довгий час саме він був найпопулярнішим браузером на ринку.

Компанія Microsoft сама загальмували його розвиток, переставши оновлювати.

І сьогодні, через 27 років, Internet Explorer залишає нас. Але я думаю що більшість QA-інженерів та фронтенд-розробників не будуть сумувати за ним, бо підтримувати вебдодатки на ньому було вже складно.

На заміну ІЕ11 у Microsoft є Edge, але хочу акцентувати вашу увагу на те, що Microsoft Edge не є аналогом ІЕ. Він розроблений на базі рушія Chromium та має відкритий код.

Практична стаття про тестування продуктивності з JMeter. Автор показує, як виконати простий тест навантаження з одночасним попаданням в кінцеву точку HTTP великої кількості запитів, щоб імітувати велику базу користувачів, що використовують сервіс одночасно.

Почитати/подивитися

Робота в розподілених командах та новій реальності: рекомендую прочитати статтю від єдинорога PandaDoc на їхній новій платформі Bam-Boo. Цікаво зрозуміти, з якими проблемами стикається продуктова компанія, яка має тисячі співробітників по всьому світу.

Стаття про 10 швидкозростаючих додатків у 2022 році. Автор підготував добірку кращих інструментів розробки з відкритим вихідним кодом (на його думку), ознайомитися можна за посиланням.

Для гарного настрою

Сьогодні меми на тему «Typical situation at the project»:

👍ПодобаєтьсяСподобалось7
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Хм, чому це я раніше не бачив цього дайджесту🤔

Блог будеш переводити на українську?)

У моєму блозі міксую російську, українську, англійську...

Враження що iOS 16 перетворюється у Андроїд...
Вся фішка іос в його простоті і легкості. Зараз буде купа фішок,віджетів,спіннерів і т.п. 👎

Подивимося, але є таке відчуття, що цю фічу з віджетами можна було зробити набагато раніше...

Підписатись на коментарі