Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Як ми можемо склікувати 11,250,000 окупанских рублів щомісяця?

Зараз велика кількість IT фахівців долучились до DDOS атак проти агресора і це дуже добре. Але не всі, це погано. Долучились не всі по різним причинам, хто не має досвіду, хтось не зміг розібратись, у кого не має чаму, і так далі.

Але залишаються інструменти протидії які доступні усім.
Поки агресор не закрив Інтернет у своїй країні, та продовжує отримувати гроші від продажу своїх енергоресурсів, ми з вами можемо ці гроші косвенно списувати ))

Але як?
Є такий поісковий сайт як я-ндекс, і в ньому російські підприємці замовляють рекламу.
Потрібно відкрити браузер с увімкненим прокси (не важно якою страною) та почати робити комерційні запити, а далі клікати по цим оголошенням.

Цей я-ндекс має систему анті склікуванная, тому така інструкція з прикладом:
— відкрили сайт я-ндекс
— вели в пошукову строку запит: «экскурсии в санкт-петербурге 2022 цены»
— кликнули на усі результати пошуку
— перейшли на усі сайти які відкрилися
— проскролили сторінку до кінці, та перешли ню любий інший розділ на сайті


Орієнтовні розрахунки:
— одне оголошення коштує по різному, візьмемо середньо 25 рублів за клік
— на одній сторінці приблизно від 3-9 оголошень, середнье 6, але візьмемо 5
— ціль склікувати хоча б два рази на день (не лягайте спать поки не зробили це)))
— даже поганий пост на DOU переглядає ~2,000 / ~4,000 фахівці, візьмем 3000


25 рублів * 5 оголошень * 2 рази на день * 3000 людей * 30 днів = 22,500,000 рублів

Але в я-ндекс працює система анті скликивание, то ми розділемо нашу сумму на 2 та получемо 11,250,000 що місяця.

Чим більше ми зможемо долучити людей,тим більше мільйонів ми спишемо та швидше підприємці збідніють, та перетянуть користуватися цим я-ндексом, або інші наслідки.
Залиште в коментірі свою думку.


P.S. на жаль не всі розуміють які запити є комерційними, тому напишу декілька прикладів:
— купить холодильник в воронеже
— iPhone 12 цена
— горящие туры в египет цена
— купить таблетки от геморроя
— ...

P.S.2 Ще один флешмоб. Коли звучить серена, то уявляйте як ви стискаєте горло х.йлу.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Я взагалі хотів зробити інтернет магазин для руских іванів, а виручині гроші закидувати на ЗСУ але самому важко. Хто хоче допомогти, пишіть на 000540a @gmail.com

Дам, весь ютуб в рашко ботах после вчерашнего. Видно тут надо бы какую то штуку, чтобы распределено бросала жалобы на их аккаунты. Думается ютуб должен автоматом чистить комменты и банить в итоге при большом количестве жалоб на аккаунт

Берем будь-який автоматизатор QA для Web, беремо безкоштовний VPN, пишемо скріпт, лягаємо спати. З переконннектом VPN можна і 100 разів на день «склікувати» :)

То ти добре діло кажешь. Чим більше буде зроблено тим краще.
Ця історія не про то, що можно заробити замість цього, а про те, що можно робити прямо зараз.

Тобто брати від малого і середнього бізнесу (який проти війни та ухиляється від податків як тільки може), і віддавати їх Яндексу (який фактично російська мафія). Ох***нний план! Надійний, як швейцарський годинник.

Я щось не зрозумів, тобі русню шкода?

Ох**** аргумент. Давай ще мене назви агентом хрімля ╮( ˘_˘ )╭

Я вважаю, що для тебе не буде секретом, що ринок це купа ланцюжків,
то коли вони руйнуються, то все валиться як картоний будинок,
і цей я-ндекс і тримається на цих ланцюжках,
то коли почнуть вони руйнуватися, все рухне.

12 млн рубасов — это чтоб вы понимали ситуацию, бюджет на то чтоб в у нас в Крыму построить какой-то забор, а потом через месяц его снести. Освоение рос.чиновников средней руки. Денег там в системе очень много, и при этом она настолько неэффективна, что любые ваши потуги померкнут на фоне того, куда и как все эти деньги сливаются.

Диверсию лучше осуществлять несколько с другой стороны. Например, вынуждать их расширять чиновничий аппарат, ещё больше фсбшников, повышать им зарплаты. При этом они даже никакого сопротивления не окажут.

Чудова пропозиція! Тепер залишилось додати дрібницю: приклад, як це зробити.

Через ботнеты — никак. Там с мозгами надо работать.

Так а толку? Гроші прокрутяться в середині росії, з них може навіть сплатяться податки. Ну, стане якась турагенція на 300 баксів бідніша, а яндекс — на 300 баксів багатший, ну і що?
Схема потрібна така, щоб гроші з росії виводилися, а натомість їм — хрін. Отоді можна було б займатися.

Щось я не розумію де тут втрата грошей. За клік отримає гроші той хто розмістив рекламу (той жеж яндекс). Тобто ти пропонуєш забирати гроші у всякої дрібноти типу «екскурсії, ремонт пралок» і відправляти їх яндексу?
Пройдуть як мінімум 1-2 місяці поки стануть очевидні проблеми з конверсією.

Фігова ідея)

Краще вже робити фейкові замовлення з доставкою в чукотку

Чи не краще за цей час додатково заробити грошей і відправити їх ЗСУ?

Зараз ти читаєш цей пост і не працюєш, а міг би таску закрти ранйше, а бо ревью провести детельнійше, або джуна підтягнути.
Балакати не міжки тягати ;)

Я вважаю вашу ідею безперспективною втратою часу.

Втрата $210 000 для рекламодавців по всій Московії то крапля в морі, час українських фахівців які будуть займатись такою дурнею замість роботи то ІПСО.

Я вважаю вашу ідею безперспективною втратою часу.

Ну, Go разрабам там можно пойти еще дальше в бесперспективности трат времени, взять кривоватые сорсы hikka(github.com/superhacker777/hikka) и запилить небольшой ботнет для исконных. Гимн звучащий с IP камер в пятерочках каждый час самое оно :)

Гимн звучащий с IP камер в пятерочках каждый час самое оно :)

И какой от этого предполагается результат? В пятёрочках все попадают в обморок, потом встанут и пойдут на антивоенные митинги?

И какой от этого предполагается результат?

Та такой же как и от потери 200к в месяц. Просто способствовать неконтролируемой термической реакции ниже спины и прибавить работы администраторам, которым придется делать хардресет регистраторов, или сидеть без видеонаблюдения.

Так вы уточните целеполагание — вызвать пожар ватных жоп, или прекратить военную экспансию. Потому что эти цели могут не только не пересекаться, но и противоречить, пожар ватных жоп может привести к усилению экспансии.

пожар ватных жоп может привести к усилению экспансии.

А, то есть это они еще сдерживаются, т.к как хотят растянуть войну на 4+ месяца, а не за 3 дня, чтобы насладится процессом? :)

Горение жоп именно и приведёт к отключению здравого смысла и наслаждению процессом. Если вы заметили, рос.пропаганда работает в основном на эмоциях, там где нет никакой логики.

приведёт к отключению здравого смысла и наслаждению процессом

Пфф. Это удар ракетами по ТЦ в Харькове пару часов назад показывает наличие чего то там здравого, тем более смысла, на болотах? Они делают все что могут и уж точно не особо там испытывают угрызения совести.

Можно подумать, что занятие такой фигнёй как ддос-атаки, или подключение к камерам разбудит угрызения совести. Опять-таки, нужных результатов никаких не даст абсолютно. Результаты принесёт например, работа по де-дебилизации населения, а для этого необходим свободный доступ в интернет в рфии. Ддос-атаки и прочий бред — это только лишний повод для заворачивания всего там в Чебурнет, где рос.пропаганда будет уже ничем абсолютно не стеснена. То есть, тут занимаются работой, которая даёт прямо противоположные результаты. Они сами там лочат многие ресурсы, и VPN для обхода блокировок.

Хотів на одному московському сайті додати спаму, а там Крим Україна, й таке буває.

А шо по автоматизації? Вручну якось дуже дорого склікувати

Будемо раді побачити від тебе автоматизацію ;)

Идея: IT-компании уходят с рашки, значит обновлений их продуктов на рашке больше не будет. С другой стороны, любое обновление с исправлением ошибок подчеркивает эти самые ошибки в предыдущей версии. Если выковырять из апдейтов изменения и очень внимательно на них посмотреть, то можно придумать зловреда который будет поражать компы рашкованов

Идея: регистрируем почтовый ящик или диск и валим туда г-но из /dev/random. Пусть докупают железки в датацентре

г-но из /dev/random

Подозреваю там же какие то лимиты есть, иначе так бы любой смог по кругу плодить и перезаписывать тьму почти пустых файлов, да еще с запросами на чтение, чтобы растеклось по шардам.

Ви заберете гроші у рос. рекламодавця (серед яких навряд всі прям вороги) і віддасте їх яндексу. Майже безглуздо.

Яндекс вроде как Нидерланды

Так і буде відбуватися, але:
1) бізнес (рекламодацець) не заробляти додаткові гроші
2) бізнес перестане вкладати в рекламу та, при довгій грі, до я-ндексу перестануть нести гроші

Не перестануть, бо хз яка має бути мотивація у користувачів dou, щоб тратити 30-60 хвилин особистого часу на це кожного дня. І це ж не умовний тиждень, довга гра — рік або більше.

Якщо у користувача dou уходить 30 хвилин на клік по 20 лінкам, то такому довбарю доступ до dou потрібно закрити.

Теоретично, цікаво, практично, думаю про такий варіант:

Замовлення в російських інтернет-магазинах на фейкових людей.
Ідеально, якщо є можливість дізнатися адресу і телефон реальних русаків і на них замовляти з доставкою.
Замовляти щось не занадто масштабне, а щось типу чайника, мікрохвилівки, пилососа, телефона і т.д.

Гарна ідея. Можна ще гівнобарахолки дивитись и домовлятися про зустріч щоб забрати якусь фігню і нехай чекають. Віртуальний телефон у поміч. Можна ще замовляти товари у військові частини, відділки полицях ФСБ тощо.

там десь сайт був з компіляцією зливів русні і відображенням їх на мапі, може хтось кине посилання?

получемо 11,250,000 що місяця.

210к$ — ровно столько сейчас получает с продажи нефти запоребрик за 5 сек.

Це різний запоребрік. Ті що отримують за 5 сек і ті що будуть «раді» випаровуванню їх рекламного бюджету — то різні люди, просто однаково мерзенні.

«Средний класс» на рашке не решает ничего, just saying: www.pravda.com.ua/news/2021/02/5/7282454
А ***ндекс — это госконтора и будет только рада такому отъему денег, не только же банкам такой прикол прокручивать: www.epravda.com.ua/news/2022/06/17/688272

Я не против, просто предлагаю задуматься о более эффективных целях, а этот вариант юзать как запасной (или параллельный).

але не менше ніж 200 у.о. і не більше суми переказу.

Было бы прикольно, если бы еще за то, что они заберут себе все деньги, получатель был им должен, скажем, 200$ ))

Всё будет. Отрицательные ставки по долларовым счетам (12% годовых не банк рашковану, а рашкован банку!!!) уже есть

«Средний класс» на рашке не решает ничего,

Різню в Бучі путлер влаштував особисто чи рандомні представники «середнього класу» з якого набрали солдатів в армію рф?

Середній клас в солдати не іде. Вони навіть в офіцери не ідуть. Середній клас це всякий міні бізнес в москві та великих містах, а також менеджери всяких корпорацій.

108 мільярдів в місяць, якось забагато

Около 1,5 лярда в день сейчас, было более 2-х до войны.

Це 86к за 5 сек, але все одно багато якщо правда

Ну скорее всего, раз нефть+газ = грубо 65% ВВП, а ВВП «1,483 трильйона USD».

Діма, дякую за коментар.
1) гроші з продажу ресурсів не надходить до людей, це не ОАЕ
2) це розрахунки з активності 3000 людей, до цієї ідеї можуть долучитися сотні тисяч і наслідки інші
3) завжди є вибір робити щось і не робити
4) любий крок впливає на майбутнє. Даже комар в лісі кусає за зад окупатна і працює за нас!
5) якщо тебе все влаштовує, то цей пост не для тебе ;)

Якраз гроші з продажу ресурсів через податки ідуть частково державі, тобто армії.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Підписатись на коментарі