×

Збір коштів на Пікап для ЗСУ

Шановна спільнота!

Збираю кошти на пікап під міномет для взводу 60 окремої піхотної бригади, яким керує мій батько.

Вони працюють на нулі від початку повномасштабного вторгнення. Люті та завзяті, працюють влучно, але на межі можливостей, бо питання техніки та зброї стоїть дуже гостро. Забезпечення шкутильгає на обидві ноги. Автівку для розвідки нещодавно придбали власним коштом військових, скинувшись з зарплатні. На дрон для розвідки назбирали по друзях та родичах. На цю автівку також намагалися зібрати силами близького соціального кругу, але його ресурс скінчився.

Саму автівку вже знайшли в Румунії. Її вартість 5700€ + ще близько 1000 потягнуть витрати на транспортування, тех.обслуговування, покраску і таке інше. На зараз маємо близько 3700€.

Буду дуже вдячна за посильну участь!

ПриватБанк:

4149 4993 7436 2885

Ракаєва Катерина Андріївна

Вчорашні єдині новини принесли невеличкий відеопруф — Інтерв’ю з батьком

Позивний Дідусь, бо він і справді дідусь — його 10-річна онука теж активно збирає кошти на ЗСУ, граючи на флейті на вулицях Дніпра.

У якості ідентифікації особистості — велкам до моєї Fb-сторінки.

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Може заберіть в працівників військоматів їх, які в результаті роз’їджають на цих пікапах і гребуть всіх підряд?

В Дніпрі мер Філатов зараз витрачає 7 500 000 грн (тобто 250 000 EUR) на рекламні послуги себе сонцеликого великого мера всія Дніпра. Всі тендери у відкритому доступі на Прозорро. Не можна якось у Філатова забрати ці кошти та віддати хлопцям на «нулі»?

Такие коррупционеры как Филатов будут «осваивать» денежные средства для себя любимых и во время войны, и после, когда все будет отстраиваться.

Підписатись на коментарі