Потрібна порада. Як 1С-нику краще переквалифікуватися?

Усі статті, обговорення, новини для початківців — в одному місці. Підписуйтеся на телеграм-канал!

Питання в зв’язку з тим, що в Україні зникла 1С

Я спробував спочатку Golang 2 місяці — але бачу достатьно великий поріг для пошуку першої роботи, Зараз думаю в сторону Js

Підкажіть як на Вашу думку краще зробити ?

Довчати golang поки не візьмуть ) чи всетаки переключитись на JS?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

А якщо перейти в розробку для SalesForce/SAP/Microsoft Dynamics?
В якомусь сенсі, щоб не втратчати навички з бухгалтерії та обліку?

цікаво наскільки легко роботодавці

SalesForce/SAP/Microsoft Dynamic

погоджуються на віддалений режим роботи

Так а я не пропоную вам працювати на них. Це теж платформи, в якомусь сенсі як 1с. Розроблювати для них.

SalesForce — він же хмарний, там усе віддалено.
Піди подивись — там багато можливостей.
Хоча JS не завадить знати, бо все відбувається у браузері, та ще є їхня вбудована мова — для бека

Ще доречі є Oracle EBS якого навіть в Україні не мало.
По практиці у контрактах навіть на remote усе одно прописують on site стільки то годин на місяць або на ключових етапах проекту. Так що у кровавому ентерпрайзі ніяк без офісу.
Перекваліфікуватись на щось взагалі інше тут досвід 1С хіба що особисто тобі допоможе швидше опанувати інші мови. А так що з 1С що із слюсаря роботодавцю на цей досвід зазвичай по барабану
Щодо іншого стеку якщо знайомий із фінансами то можна спробувати Golang і піти у якийсь фінтех стартап із штатів. Фінтехи люблять Golang і тих хто знає трохи як працюють грощі.

+ за Salesforce . Просто записатися на безкоштовні курси при якійсь компанії — і займатися вечорами

В них дуже гарний туторіал онлайн — можно проходити їхні корпоративні курси і отримати сертифікати.

Це радше для менторства і подальшого працевлаштування, аніж розуміння

во первых хайр вокруг голанд уже прошел. теперь это нишгевый язык как ему и полагается. во вторых знание складского учета бухгалтерии и прочего на дороге не валяется — глупо переквалифицироватся в фронтждщики — формошлепы или типа того.
Да и не исчезнет одноце никуда — массово

думаю что за пару лет ищезнет
+ с этим языком ничего не светит в Европпе
+ Зп снова упали в 2 раза.

не исчезнет пока на одноце сидят большинство бухгалтеров.

Ви б тільки знали, скільки 1С-ників знайшли роботу в 1С в Європі, в США, навіть в Новій Зеландії знайшли. Шукаючий да знайде =)

Помню, один мой клиент где-то еще в 2008-2010 кажись году (я только внедрил ему новую по тем временам 8-ку) восхищенно говорил: «прилетаю в Турцию, а там в прям почти в аэропорту здоровенный баннер „1С8:Enterprise“ и я толкаю соседа в плечо и говорю — она уже у меня стоит и работает!». Довольный был тогда как ребенок :)
Потом в Польше тоже у меня был клиент — там конфигурация внутри вся была написана на англ. языке между прочим.
Так что да. 1С — это не только страны СНГ.

Я навіть кажись знаю де у Туретчині він міг знайти 1С.
Доречі зазвичай її навішували російські інтегратори якихось відомих ERP. Просто у цих ERP кожен додатковий модуть це дооооофіга лямів баксів і вони замість купівлі додаткового модуля пропонували на колінці написану ними конфігурацію 1С.

Перейшов з 1С 6 років тому, зараз фулл стек JS, Python, Go.
Досвід здобутий в 1С в цілому не релевантний, якщо казати про веб розробку.
Раджу зосередитись на чомусь одному, наприклад бекенд.
Мова программування насправді не є критичною, критичним є напрямок.

P.S. Можливо Java/.Net насправді гарна порада, бо як на мене найближче до задач які вирішувались за допомогою 1С

Зважаючи на 1Cшний досвід — як щодо Salesforce?

не хотілось би привязуватися до конкретного місця так як у

Salesforce

 — з віддаленою роботою ?

Рекомендую обирати одну з поширених enterprise back-end технологій(Java, .Net, Python) — там 1С досвід буде найбільш релевантний.
Я сам 5 років тому перейшов з 1С на .Net full-stack.

JS? чи не багато претендентів і не мало вакансій?

це популярна технологія, можна робити і сайти і додатки, тому думаю що багато вакансій

ЖС — безрозмірний :)
завжди є попит

Дебет-Плюс (бух. программа) — там встроенный язык программирования JS. Так что и туда можно вскочить!

в мене там брат працює, дякую ...

це плюс чи мінус ? :)

Підписатись на коментарі