Зняття коштів у банкоматах Польщі. У яких банках вигідніші умови?

Привіт колеги! Хочу поцікавитись вашим досвідом зняття коштів у банкоматах Польщі з гривневих карток. Чи є поради, рекомендації? У яких польських банках вигідніші умови?

Про умови наших банків я дізнався:

  • Ліміт на місяць — 50000 грн в еквіваленті
  • Комісія українських банків — 2% від суми + від 2 до 10 євро за зняття (фіксована вартість, встановлена на стороні банків).

А ось про польські тарифи хочу дізнатися у вас)

(Зраду не розганяємо, я в Україні, я тут, все гаразд, виїхала до Польщі моя дружина)


👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Сеть банкоматов Euronet в Польше не берет комиссию за снятие с украинских карт.
www.euronetpolska.pl/...​330,_razem_z_ukraina.html

Я снимала с карточки ПриватБанка. 2 % комиссии и всё.

Сорри за оффтоп, но если вопрос об оптимизации костов то зачем вы вообще снимаете в Польше наличку? Платите картой, это выгоднее. Я вообще не помню когда последний раз кеш в руках держал...

за квартиру берут наличкой. может быть кругленькая сумма. в остальном, восновном только карта, бо на кассах самообслуживания наличку не принимают).

Сенс в тому, щоб частково зберегти заощедження та не спонсорувати чорний ринок обмінок

чорний ринок обмінок

Лолшто? :)

частково зберегти заощедження

В наличных золотых? При текущем уровне инфляции? Вы меня поражаете.

Мій досвід буде може не дуже цікавий. Знімаю з Укрсіба, та в мій тарифний план входить безкоштовне зняття за кордоном, у наприклад їхніх банкоматах BNP Paribas Bank Polska. Тому комісій нуль. Курс зараз 7.29-7.35.

я зараз можливо поставлю дуже тупе питання з погляду економіки. Чому курс нбу злотого в Україні зараз 6.4-6.5, а банки продають за курсом 7.2-7.3. Причина в тому, що нбу прив’язав курс долара? Чи це просто рішення банку?

так це ж то що, у пресі, називали «уряд відпустив долар». тобто банкам дозволили мати комерційний курс. але експортерів це не стосується. вони продають валюту по фіксованому курсу.

чомусь думав, що це діє тількі відносно долара та євро. мабуть тому, що не стежив за іншими валютами до цього часу)
дякую за відповідь, зовсім забув про цей фактор)

Підписатись на коментарі