Які додатки будуть перспективними сьогодні? Допоможіть розібратися

Доброго дня, шановні. Працюю в ІТ сфері та дуже часто задумуюсь над створенням власного додатку (котрий в майбутньому надіюсь перетвориться в стартап).

На сьогоднішній день існує безліч додатків — інтернет-банки, стрімінгові сервіси, тисячі мессенджерів і так далі. І коли задумуєшся над реалізацією якогось додатку, то чомусь починаєш сумніватися, чи буде він взагалі комусь потрібен...

Які додатки сьогодні можуть бути 100% перспективними і для реалізації якого додатку можна посвятити свій час?

p.s.: Також є ідея створення власної соціальної мережі (не формату facebook, vk, tiktok, адже в цій ніші величезна конкуренція), але не таку як у нас в Україні створювали, створювали і нічого в кінцевому результаті не реалізували. Хочеться щось справді створити достойне створити, від «українського девелопера»

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

колись були «веселі яйкі» тепер «зелені»

Привіт, це дуже широка тема. Виходячи з формулювання питання припускаю, що в тебе ще немає досвіду створення власних проектів, або він дуже малий.
Якщо це так я б рекомендував для початку трохи почитати про стартап індустрію, пошук та валідацію ідей і тд.
На ютубі є цілий курс від YC, здається він називається Blitzscaling чи якось так.

Але для початку дуже рекомендую почитати The Mom Test від Роберта Фітцпатріка, або хоча б подивитись його відоси на ютубі. Ця книга не тільки допоможе знайти відповідь на питання «чи комусь взагалі потрібен твій додаток», а й розкаже багато цікавого про відносини між людьми. Дуже рекомендую, нажаль я знайшов цю книгу вже після кількох факапів.

як варіант, можна подумати якого сервіса не вистачає саме тобі. Або ж просто створити додаток який пов’язаний з власним хоббі, тоді розробляти його буде ще більш кайфово.

як на мене, з того що може бути перспективним так це educative. залишається лише подумати яку тему покрити, чому твій додаток може вчити інших. Ну а месенджер чи форум може бути його частиною.

Підписатись на коментарі