Міноборони планує цифровізувати військовий облік. Чи означає це повістки в «Дії»?

Міністерство оборони розглядає можливість цифровізації окремих етапів та елементів взяття на військовий облік, — повідомив речник Міноборони Олександр Мотузяник.

«У нас є загальна політика держави — це «країна у смартфоні». І, безумовно, в тому числі, таке питання як облік військовозобов’язаних надалі також може бути принаймні на перших кроках частково переведено в цифровий режим з використанням «Дії», — сказав Мотузяник.

У Мінцифрі пояснили, що не йдеться про військові повістки, проте припустили, що в майбутньому в додатку «Дія» може з’явитись військовий квиток.

А ви "за" повістки в "Дії"?

27%
60%
13%
470 голосів  ·  показати результати
👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному2
LinkedIn

45 коментарів

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

капєц ви всі відсталі ретрогради.
от що мене останні три місяці дивує: ми наче всі українці. Але українці в медіа займаються виключно «шапкозакідатєльством» (не згадав адекватного терміну), а українці на доу — всьопропаліки-поравалітіки.
вам тут електронну державу, а ви носом крутите. А пару років тому всі скопом на естонію кивали і у приклад ставили

Ну от той хто кивав нехай і Дією і користується.

Я й досі Естонію у приклад ставлю. Бо там ніколи не казали «роль кібербезпеки трохи перебільшена» і поважали думку відповідних спеціалістів.

процес доставки повістки(бумажкою або в Діі) на першому етапі має трохи менше значення загального процесу військового обліку, розподілу, проходження іших етапів

ПОВІСТКА
— письм. офіційне повідомлення про виклик до відповід. держ. органу — військ, комісаріату, мит. служби, податкової інспекції, суду, прокурора, слідчого тощо. Адресована конкр. особі із зазначенням точної адреси установи або служб, особи, яка викликає, місця і часу явки. Вказується також мета або причина виклику, перелік док-тів, які повинна мати при собі викликана особа, попередження про наслідки неявки тощо. П. вручається особисто під розписку або надсилається поштою з оповіщенням про її одержання особою, що викликається

Навіть якщо відбудуться зміни в законодавстві і з`явиться якась там «е-повістка», ії отримання все одно потрібно буде підтверджувати якимось ЕЦП.
До того ж push/sms не є гарантованим каналом доставки повідомлень, а за невстановлення дії відповідальності поки що не передбачено.
Ну і про вайтішників с кнопочними телефонами теж не слід забувати — їм і так важко на dou через wap заходити, а тут ще й вот єто всьо.

Повістка в «Дію»? Це дивно, бо не у всіх та «Дія» є. Да і цілком логічно, що його просто почнуть видаляти.

Кнопковий телефон + записуйте все важливе на папері, якщо хочете конфіденційності приватного життя. Бо сучасні смартфони — це по суті втрата приватності.

Сучасний кнопковий телефон від китайців це така бомба весела. Тобто дуже часто вони використовують номер власника для реєстрації в різних соц. мережах третіх осіб без відома власника.

Може бачили сервіси які продають номери для різних анонімних реєстрацій — це вони, спосіб заробити хитрими китайцями на дешевих кнопкових телефонах ще трохи грошенят.

Назви топіків на ДОУ все більше нагадують жовту пресу.

Удалил дию и ставить не собираюсь

Делаем ставки — когда будут наказания за удаление Дии. Моя — через 2-3 месяца.

Ну заноси взятки военкому, не хочеш в армию — плати, наоборот хочешь тоже плати. Ну, а если уже охота в : аэромобильных войска, морпехи, вертолётчики или транспортную авиацию — то тут уже раскошеливайся по полной и ищи концы ибо у чужих не возьмут.

А если охота военкома напоить до безобразия, можно платить в ресторане только?

Ну это в соседнюю ветку, которые любители все делать через попу. Аля «Вася, никто ведь не узнает, тебе понравится, один раз не военком».

на аін є чергова відповідь федорова

Доречі, коли вже ухилянтам будуть блокувати рахунки? В рашки такі закони, а наші люблять туди заглядувати.

Чтобы блокировать нужно, чтобы счёт был

Главный принцип отцов-уклонителей от алиментов)

а принцип матерей?

Вофке аист в форточку пакованы денег в узле заносит.

А ви мені смартфон видали з оплаченим інтернетом? Ні? То ідіть на***. У мене кнопочний телефон.

это же не касается людей, у кого дия не установлена

Хтось колись того скаженого Федорова зупинить взагалі? Його взагалі можна зупинити, раз вже апокаліпсис= повномасштабна війна не зупинила ?

В те діряве зі всіх боків відро під назвою Дія хтось ще хоче повістки додати..🤦‍♀️
(Хто не знає наскільки дірява та Дія і скільки інфи звідти витікло русні — я вам навіть заздрю)

Дві теми такі зажирно в один день постити.

Через застосунок «Дія» повісток не надходитиме.

Про це заявив глава Мінцифри Михайло Федоров.

"На цьому мої повноваження все"©

мы все помним его обещание об отсутствии пункта о неконкуренции в ДияНисити

Пішли б гіг-контрактором в обмін на бронювання?

Ну це очевидно. Навіть він може зрозуміти, що тоді підуть масові видалення його «чуда».

Я проти країни в смартфоні, але мене ніхто не питав.

Краткий гайд как умножить на ноль многие годы работы в цифровизации страны. Отправьте первую повестку через Дию — и ее в тот же день удалят вообще все.

Он в Литві обов’язкову військову службу вводять. Думаєте Європа б не роздавала повістки через Дію? Лол

Ну напевно що Європа б після тижневого навчання не кидала б м’ясом в окоп під гради тих призовників.

Ще й як кидала б, особливо східна
Або робила б як «мужня країна переможниця фашистів» Франція в другій світовій — тупо здала б все за тиждень

Ну значит и там бы ее все удалили нафиг.

удалит половина. женщины может оставят )

Автора запитання треба гахнути.

1. Люди і так всі на нервах, а ви клікбейтні срачі влаштовуєте
2. Федоров вже казав, що повістки через Дію ТОЧНО не будуть роздаватись
3. Те що припустив Мотузяник, то круто — але треба чекати норм коментаря від Мінцифри

Ну раз українська влада говорить, що ТОЧНО не будуть щось робити, то треба МАКСИМАЛЬНО напружитись з цього приводу. За 30 рочків незалежності, жодного разу не прокинули наші урядовці.

Той самий Федоров, який брехав про Дію сіті, зараз ТОЧНО каже, що повістки через Дію видавати не будуть? Лол

Та зараз усіх повигрібають, хто ґав ловить. Звичайно, що гріх дію, як спосіб сповіщання, ігнорувати

Підписатись на коментарі