Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

ASP.NET Webforms or ASP.NET MVC для початківця?

Підписуйтеся на Telegram-канал «DOU #tech», щоб не пропустити нові технічні статті

Якщо не знайомий ні з одним ні з другим (ну трохи знаю Webforms) і планую почати з веб-програування? Чи варто зразу братися за MVC? Будуть шанси на роботу чи позицію trainee якщо не знати Webforms? Я так розумію прийдеться вчити і одне і друге? Взагалі хотів почати з «десктопу», але там як на мене ще більш неоднозначна ситуація з Winforms vs WPF (особливо для початківця).

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Можно сразу все учить — вот официальные видеокасты: msdn.microsoft.com/en-us/bb188199
:)

ИМХО, знать MVC и не знать Webforms — не могу найти эту карикатуру в инете, где-то видел, но она выглядела так: стоит качок возле зеркала, такой весь мощный, видит свое отражение выше пояса, такой, блин, мистер Олимпия, а в реале, то, что зеркало не показывает — стоит на двух тоненьких ножках :) Перекос будет.

Дякую за відповідь. Зрозуміло. Треба вчити і одне і друге. Ну так навіть цікавіше)

В MVC більші перспективи, проте Webforms залишатиметься ще довго в старих проектах і Sharepoint.По поводу на що орієнтуватись, то не преживай, на роботі скоріш за все дадуть те що ти не вчив, оскільки .NET на це багатий :)

P.S. Шукаю напарника-помічника для свого ASP.NET MVC проекту, якщо цікаво і ти зі Львова то напиши мені.

Зі Львова:) Написав в приват. Навряд чи я вам підійду (напевно поки що знань не хватить), але готовий вчитися і головне що цікаво))

Підписатись на коментарі