×

🐞 П’ятнична флудильня для QA-спільноти #6. Чи потрібно тестувальнику мати портфоліо?

Усі статті, обговорення, новини про тестування — в одному місці. Підписуйтеся на DOU | QA!

Привіт, друзі! 🙌

Продовжуємо зустрічатися щоп’ятниці усією спільнотою тестувальників тут, на форумі, щоб обговорити актуальні питання, ділитися досвідом та корисними лайфхами.

Тема на сьогодні: Чи потрібно тестувальнику мати портфоліо? Як виділитися на ринку праці? Діліться в коментарях власним досвідом! 💬

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

ну дивлячись шо називати портофліом. гарне резюме може вже бути гарним портфоліом.
і гарне резюме це 80% успіху — коли у резюме чітко видно з чим кандидат працював, які задачі вирішував та які навички набув. а якшо ще є й репозиторій з якомось пет-проджектами чи темлейтами і це не соромно показати то це 100% успіху. я завжди перед співбесідою 10-15 хвилин дивлюся на репозиторії кандидатів шо у них там відбувається(якщо звичайно кандидат це прилінкував у резюме) шукати самому не завжди буде доречно адже можете натрапити не на ту лінку і буде неправильне враження про кандидата.

(В тестуванні більше 5 років)
Можу сказати зі свого досвіду та досвіду моїх «падаванів» наступне:
-Так в цілому для компаній досить важливо розуміти з чим/яким продуктом чи системою працював кандидат і на скільки його досвід релевантний до позиції
— Якщо це стосується автоматизатора- також значний плюс якщо є можливість показати приклади коду

В будь якому випадку ми «продаємо» свої знання та навички, і чим повніше спеціаліст зможе показати себе тим краще для всіх.
Також були кейси де портфоліо заміняло собою технічну співбесіду.
Також це дуже важливо для починаючих кандидатів.

Тому — Так- є сенс створювати хоча б коротке, але вмістке якісне портфоліо

А що вказувати джуну, у якого немає досвіду?

фотку палаючих очей та мотиваційне письмо :)

...чиїх очей, перепрошую? ;D

Я обрав сайти (на вмання) і розробив тест-кейси до них + баг репорти. Все оформив гарненько в Google-Doc додав посилання в CV. Думаю допоможе. (таке собі міні портфоліо :D )

можна покреативити — гугл шіт з тест кейсами для якогось популярного ресурсу, постман колекції, скрипти запитів в базу даних і тд

Підписатись на коментарі