Допоможемо з купівлею пікапів для ЗСУ

Всім, привіт!

Мене звати Вікторія Опанасюк, я є організатором та співзасновником проектів Telecom Ukraine та Telecom Awards, а також комерційним директором телевізійного ОТТ сервісу youtv та регіональним керівником Інтернет провайдера Вінер Телеком. Наші сфери діяльності дуже наближені до ІТ, зокрема в сервісі youtv маємо штат розробників додатку.

Сьогодні я звертаюсь до ІТ спільноти, до кожного з вас за допомогою нашим військовим.

24 лютого 2022 року у нас була запланована чергова конференція Telecom Ukraine у Львові, і саме в цей день ми мали зустрічати учасників з усієї України для обговорення ряду важливих питань зв’язку, а прокинулись від тривожних вибухів і новин. Усвідомивши реалії, у яких ми всі опинились, наша команда в першу чергу з перших днів стала на домопогу нашим військовим, а вже в середині березня ми перетворили сайт Telecom Ukraine на благодійну платформу і разом із нашими однодумцями з телеком галузі вже зібрали і передали на фронт амуніцію, більше 100 радіостанцій Motorola, два пікапи.

Усі звіти про зібрані та витрачені кошти, а також фотозвіти розміщені на нашому сайті: https://telecom-ukraine.com.ua/

Нам довіряють Полк Кастуся Калиновського, 30-я ОМБр, 93-я ОМБр Холодний Яр, 95-а ОДШБр, 204-й окремий батальон ТРО та інші військові підрозділи і надсилають нам свої запити. Зараз у нас відкрито збір коштів на пікап для 30-ї ОМБр, а в списку очікування запити ще на три пікапи, бус та реанімобіль і я усвідомлюю сьогодні, що силами нашої аудиторії ми швидко ці запити не закриємо, тому сьогодні звертаюсь до ІТ спільноти за допомогою.

Якщо у вас є можливість, бажання долучитись до збору коштів, прошу допомогти, ми навіть готові окремі подяки винести, відкриті до будь-яких комунікацій, для прикладу — DOU.UA та Telecom Ukraine спільними зусиллями допомагають ЗСУ і т.д. Якщо ваш бізнес має можливість самостійно допомогти, військові частини нададуть запити і можна від себе зробити благодійний вчинок. Для мене особисто немає значення, хто задовольнить запит, має значення тільки результат, збережені життя наших військових і наша спільна перемога.

Посилання на наші соціальні мережі:

www.facebook.com/telecom.ukraine

www.instagram.com/telecom_ukraine

t.me/telecomukraine

Моя сторінка в фб: www.facebook.com/v.opanasyuk


Дані для донатів

Карта ПриватБанк 5168742229602051

Карта Монобанк 5375414132916429

Буду дуже вдячна за допомогу і готова відповісти на додаткові питання!

Рухаємось разом до перемоги!

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Колеги, вчора отримали фото з фронту з пікапом, який ми спільно придбали для 30-ї ОМБр, фотозвіт розміщений за лінками stopwar.telecom-ukraine.com.ua/photo-zvit та на сторінці фб зі згадуванням усіх донаторів www.facebook.com/...​mTMTzl&id=100000970158496
Ще раз дякую усім!

Запити від військових продовжують неперервно надходити і зараз збираємо кошти на бус для 204-го батальйону, тому усіх небайдужих прошу долучитись.

💳Карта ПриватБанк:
5168742229602051
💳Карта Монобанк:
5375414132916429
🔗 Посилання на Моно банку: send.monobank.ua/jar/9jrnmnJX22

Колеги, усім хто долучився, дуже дякую за допомогу! Збір закрито! Пікап Mitsubishi L200 готується вирушати на фронт. Фотозвіт скин оремим посиланням!
Дякую усім, хто допомагає нашим хоробрим воїнам!

До завершення збору залишилось 60 328 грн і пікап вирушить на фронт! Дуже прошу підтриимати цей збір для хлопців з 30-ї омбр 🙏
Все буде Україна! 🇺🇦

Валерій, щиро дякую!

Андрію, дуже дякую за підтримку!

Залишається 74 822 грн, зібрано вже 135 178 грн. Ще майже третина і наші воїни отримають ще один пікап 🙏🇺🇦

Отримано! Олександре, дуже дякую!

Маємо вже більше 60% зібраних коштів — 130 678 грн. Залишилось 79 322 грн! Пікап заброньований — Mitsubishi L200, проходить ТО і чекає відправки на фронт. До повної оплати нас розділяє всього 79 внесків по 1000 грн, 158 внесків по 500 грн, 396 внесків по 200 грн чи 793 внески по 100 грн!
Дякую усім, хто долучається, за допомогу!

123 830 грн вже зібрано станом на даний момент, лишається 86 170 грн і ми досягнемо мети! До речі, автівка вже знайдена і вже в Україні — Mitsubishi L200.
Дякую усім, хто вже долучився і тим, хто бажає долучитись!
Разом до перемоги!

Ярославе, дякую!

Дякую! Все буде Україна!

Колеги, ми зібрали вже 116 772 грн із 210 000 грн і вже забронювали автівку для 30-ї омбр — пікап Mitsubishi L200, до повного викупу залишається 93 228 грн, а це вже менше половини. Це лише по 100 грн для 930 осіб, чи по 200 грн для 465 осіб, чи по 500 грн для 186 осіб і який би варіант ви не обрали, а якщо ви маєте можливість допомогти і допомагаєте нашим військовим — значить це точно шлях до нашої спільної перемоги!
Заздалегідь дякую кожному, хто допоможе нам дозібрати кошти на цю автівку!

Петре, дуже дякую! Разом до перемоги!

Сергій, дуже дякую за допомогу!

Олександр, дуже дякую! Обов’язково відзвітуємо.

Колеги, маємо на разі збір на авто для 30-ї омбр, із необхідних 210 тис грн зібрали вже 81 229 грн, майже 40%, залишається 128 771 грн, а це для 1000 осіб всього по 128 грн, чи для 500 осіб всього 256 грн, або для 200 осіб 640 грн, або для 100 чоловік всього 1280 грн. Усі ці суми абсолютно підйомні і якщо беремось разом, то звичайно швидше досягнемо мети.

Одна маленька перемога у зборі коштів для наших захисників наближає нас до бажаної перемоги над ворогом.

Буду дуже вдячна за допомогу! Усі звіти обов’язково будуть розміщені на наших офіційних ресурсах.

Дякую!

Підписатись на коментарі