Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Маю доступ до 5000 російських сайтів. Що робити?

Вітаю!

Працюю в одній конторі і тут розміщується 5 тис сайтів з домену ru

Хочу видалити їх, але відчуваю що після цього мене виженуть з роботи. Не можу втриматись щоб не видалити їх разом з бекапами. Що робити?

👍ПодобаєтьсяСподобалось3
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Как-то очень инфантильно даже после 24.02.2022 — удалять с хостинга сайты только за то, что они с зоны .ru. Разновидность синдрома вахтёра. Формально это будет преступление.

А вся остальная «культура отмены» как будто признак цивилизации. А совсем даже не маразм уровня исламских режимов.

Ничего не делать. Если ты удалишь все сайты или вмешаешься в их работоспособность, это быстро восстановят, а вот твоему работодателю будет нанесен непоправимый ущерб репутации и он потеряет клиентов.

Один мой знакомый подрубил sape на такие сайты, напродавал там ссылок на ~40k баксов и задонатил их через крипту в ЗСУ.
P.S. Попроси модеров дропнуть топик.

подрубил sape

Господи, оно еще существует?

Покуда есть те, кто за это платит — с чего бы ему прекратить существование. Немамонт не вымрет.

Даремно ти про це пишеш в відкриту

злити свій логін-пароль Анонімусам ;)
Далі робити покерфейс і казати, що тебе взламали

Я шукаю підтримки, я все зроблю. Але люди повинні знати що відбувається і хто є хто. statonline.ru/...​_prov=1&search=inhostedns

Тут без підтримки суспільства можна в тюрму сісти. Бо зрадники всюди. Навіть тут видалять інфу, так страшно буде.

Стрілки треба вміти переводити. От Анонімуси, скажімо, не відкажуться від слави )))

Щось мені підказує, зникнення цих сайтів навіть не помітять. Все, чого ти таким чином досягнеш — це успіху в агітації росіян. Тому спочатку думай, які наслідки ти хочеш отримати — а вже потім дій. Бо реальні наслідки не залежать від твоїх бажань, лише від причинно-наслідкового зв′язку.

Чому ми маємо перейматися якоюсь «агітацією» росіян, це якось погіршить ситуацію?

Удали бекапы и Сделай баннер проукраинский на них всех. А лучше с СБУ или ГУР свяжись и им дай доступы, они что-то придумают получше.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Если там только хостинг, то удаление сайтов — временные неприятности, но не больше — пока не перезальют на другой хостинг. Равзе что можно конфиги перенастроить, чтобы редиректили на сайты поддержки ЗСУ.
Если же доступ к базам всех 5000 сайтов, то это конечно уже совсем другое дело.

Вивчай, як можна сховати сліди

Плюси:
Про тебе напишуть, журналісти вьюхи візьмуть
Станеш героем тилової війни
Заробиш плюсик в карму
Мінуси:
Доведеться змінити прізвище, бо важко потім буде знайти роботу в серйозній компанії.

А кримінальної відповідальності не буде? На втручання в роботу якихось там систем...
те, що сайти мокшанські не значить, що відповідати не доведеться...

А якщо власник хостінгу в Україні? Звати його Ілья Руденко, і ще він заплутався в офшорах медведчука, пороха? find-and-update.company-information.service.gov.uk/...​y/SL018552/filing-history

Підписатись на коментарі