Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Підтримка IT-стартапів Україною та іншими країнами. Перелік програм

Життя продовжується, проєкти запускаються, IT розвивається не дивлячись на військові дії в Україні. У такій важкій економічній ситуації вкрай важливо розуміти, що є підтримка, будувати бізнес можливо і потрібно! Без нових стартапів та розвитку існуючих кампаній економіка країни просто зупиниться.

Тож, вирішив зібрати перелік програм підтримки, грантів, лояльних компаній, що підтримують стартапи. Сподіваюсь ця інформація допоможе не тільки мені, а й іншим підприємцям.

Якщо ви знаєте подібні програми з фінансовою та не фінансовою допомогою, кидайте в коменти, буду додавати в перелік:

Якщо ви вже подали заявку в один з фондів/програм, цікаво прочитати зворотній зв’язок у коментах.

Програми підтримки:

  1. єРобота (USF). Грант від 750.000 до 8.000.000 грн. Прийом заявок ще не відкрився. Подається через портал USF. Умови.
  2. upSWOT. Менторська допомога та лояльні інвестори. Форма для заявки
  3. Google Workspace безкоштовний для українських підприємців на час військового стану (пошта, хмарне сховище, групові голосові та відео-дзвінки і т.д.)
  4. Amazon services. Можна отримати від 6500$ на сервіси від Амазон. Якщо у стартапа є трекшн, можна отримати більше $10000. Необхідно знання англійської для спілкування з менеджером. Можу проконсультувати як це зробити (t.me/RestaMarketing телеграм).
  5. Biggggidea. Велика кількість грантів, але більшість на соціальні проєкти. Можливо щось знайдете для себе.

P.S. Може хто має контакти, які будуть цікаві нам. Проєкт у ресторанній галузі, електронна книга резервів Reservble.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Підписатись на коментарі