Дозвольте ФОП забирати валюту з рахунку ФОП не конвертуючи її в гривні. Петиція

Доброго дня! Хочу попросити допомоги від ІТ-спільноти. На сайті петицій була створена петиція щодо питання надходження заробітної плати в валюті для ІТ-спеціалістів. Думаю, що це неприємно коли гроші надходять за курсом НБУ 29,25 коли реальний курс в банку майже 38,00. Прошу приділити хвилинку вашого часу та підписати петицію. Є надія, що разом ми зможемо щось змінити.

petition.president.gov.ua/petition/143694

Дякую! :)

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Чому не по формі звертаєтесь?
Треба було писати: «Глибокоповажний Найвеличніший Лідор Ссучасності»! І, так, з глибоким реверансом.

PS. Якщо що, так Президент України має повноваження тільки в сфері безпеки та міжнародної політики держави. Економіка — це кабмін. І так, Україна — НЕ Росія і у нас Президент НЕ очолює кабмін.

PPS. А монетарну політику взагалі встановлює НБУ, який є НЕЗАЛЕЖНИМ від виконавчої гілки влади.

простіше назбирати підписів на петиція відпустити курс, тим паче картковий вже відпустили

Еще в Спортлото нужно написать. Тогда уж точно разрешат.

Пусть платят по полной

Давайте ще забабахаємо десятивідсотковий збір із не-IT-шних смердів на користь IT-спеціалістів. А то якого хріна? Вони ж джаваскрипту та пайтону не знають, а з інтелектуальною елітою своїми нікчемними копійками не діляться, паскуди!

Ця можливість є у ГІГ-контрактерів.

Тільки якщо компанія захоче виплачувати не в гривні

дуже цікаво, як то не конфліктує з законами

В Дія.Сіті свої закони, судді, поліція і армія.

Це дійсно так?

Зе візьме це до уваги. Я пожартував.

Підписатись на коментарі