Подвійна конвертація при оплаті реклами Google

Добрий день. Я ФОП 2 група.

сьогодні зі звичайної картки грн приватбанк оплатив послуги рекламні ads.google.

рахунок був на суму 1625 грн. по факту з карти списало 2005 грн.

пояснили в приваті, про перехід з рос серверів тепер через дублін подвійна конвертац. і тд. я нічого не зрозумів

чи можливо платити з меншими витратами?

чи це як до вартості пального треба звикнути тепер

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

У монобанк є таке роз’яснення подвійної конвертації (якщо оплачуєте в грн на іноземних сайтах): t.me/OGoMono/935

дякую

Якщо така «жесть» вас не влаштовує, ви можете заборонити операції з подвійною конвертацією в налаштуваннях картки

але це не вирішує проблему

Так а в чому проблема?
Наскільки я розумію первинно тариф (чи інвойс, чи що там) базується на баксах (десь 55 у вашому випадку), і якщо це конвертнути в гривню по реальному курсу то ми і отримаємо 2к грн — це і є реальна ціна.
Єдина проблема тут у тому, що гугл довірливо подивився на брехливий курс НБУ та видав хибний прогноз що це буде десь приблизно 1.6к грн — це могло би бути приємним дисконтом, але ні, бо сплатити треба саме 55 баксів, і по курсу НБУ вони простим смертним не продаються

Це не пояснення, а знущання з розуму і логіки. Жесть влаштовують наші грабіжницькі банки. Умовно ці шахраї повідомляють Google, що ваша картка валютна, а не гривнева, і Google має конвертувати 1625 грн у долари по курсу системи Visa/Mastercard (це курс НБУ 29.26), а цю валюту для системи Visa/Mastercard банк знімає з вас вже по своєму курсу 36.
В кращому випадку ви нічого не переплатили якщо Google домножив ціну реклами 100 USD на 29.26 до 2926 грн і Visa/Mastercard знову поділила її на 29.26.
Але якщо Google ціну реклами в гривнях відобразить скажімо по курсу 30, то 3000грн, потім Visa/Mastercard ділить цю суму на 29.26 і банк вже має купити 102.52 USD по курсу 36 грн.

Це виглядає логічно, якщо вважати що гугл хотів зняти 1600 грн. Але я так думаю що насправді гуглу потрібні були 55 баксів, і сам він їх по 29 грн/бакс ніде не купить.
Отже щоб списати 1600, потрібно щоб десь у цьому платіжному ланцюжку хтось мав можливість міняти гривню на долар по курсу НБУ, і щось мені здається, що таке неможливо.
Ну а далі тут вже хто в що більше вірить. Особисто мені більш реальним здається ринковий курс, а по такому курсу 55 баксів коштують приблизно 2к (саме стільки у автора і списало).
Якби НБУ не грався у фіксований курс, то автор із самого початку бачив би реальну ціну (або принаймні близьку до неї), і тоді не виникало б таких питань.

Це виглядає нелогічно, бо курс закордонного магазину — не завжди курс НБУ.
В деяких організаціях, якщо ви зареєстровані з України ви не можете навіть обрати бачити доларові ціни без конвертацій у гривню. Таке, наприклад було в Steam.
Якщо в закордонному магазині всі доларові ціни помножуються зараз на 40, то ділитися вони будуть все одно на курс VISA-НБУ (36 зараз). Відповідно, якщо ви обрали ціни в гривнях, або не можете змінити ціни на іншу валюту, ви навіть в доларах заплатите в 40/36=1.111 разів більше НАВІТЬ ЯКЩО ОБЕРЕТЕ ДЛЯ ОПЛАТИ ДОЛАРОВУ КАРТКУ, бо магазин не списує з вас безпосередньо долари.

Підписатись на коментарі