Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×
👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
забагато 50% річних

Забагато

Орієнтуйся на банківські корпоративні кредити/депозити на подібну суму, це невеликі відсотки, максимум 10% річних якщо він нуждається. Але оскільки не він нуждається, а нуждаєшся ти, то це скоріше про депозитні відсотки, 0-3% річних

Якби ти до мене прийшов з таким, я б взагалі про відсотки не слухав щоб твої гроші потримати, ти б мені платив відсоток, щоб я їх потримав ))

Як писав нижче, краще бери собі кеш як брав, і не напрягай себе й людей які тобі справно платять і не напрягають.

стартап

Надворі ацька рецесія, і ми на її вершині, стартап тож на її вершині

Наскільки Docusign договір

Ти готовий їхати херзна куди судитись? Якщо не готовий, то ні на скільки

будь-який папір без юриста — це чесне слово

Бери кеш і не мучся

ПС. ЧИСТО ТЕОРЕТИЧНО і якщо впевнений в своєму цео і впевнений в стартапі

Можеш просто інвойсити їх на менші суми й брати підписи таймшитс на всяк випадок, отримувати 40% регулярно, а решту заінвойсити в кінці року. Домовся, пропиши в договорі подібну можливість і все, дєло в шляпє, твій цео має безвідсотковий кредит на який він може сходити на блятки або фліпануть на біржі, а ти маєш те що хотів

Надворі ацька рецесія, і ми на її вершині, стартап тож на її вершині

ще навіть початок її не бачили )) першими зваляться країни «другого світу», а вони ще й не почали валитися... так, натяки тільки.

Для розуміння, американці замість «факап» політкоректно кажуть «відкладений успіх». І треба бути альтернативно обдарованим щоб на таке повестися.

Якщо у Вас немає акцій чи опціонів цієї компанії, то чого Вам так за неї душа болить, що готові викинути аж 60% від річного заробітку? Працюйте, доки платять. Якщо перестануть — ну, тоді Ваші 60% ЗП цій компанії вже не допоможуть, треба йти.

Нихера они тебе не заплатят. Почему? Потому, что могут

Якщо Вам комфортно працювати то ймовірно або CTO або хтось ще в стартапі постарався щоб наладити цей комфортний процес розробки.

Якщо Ви вже зараз хвилюєтесь про можливу заборгованість то варто придумати інший варіант, прикладу у випадку фінансових проблем стартапу, домовитись про роботу на півдня й працювати відповідно 2-3 години, а на інший час знайти роботу на повний день.

Підписатись на коментарі