Яка зарплатня у тестувальника в Німеччині?

Усі статті, обговорення, новини про тестування — в одному місці. Підписуйтеся на QA DOU!

Друзі прошу поділитися вилкою зарплатні брутто в Німеччині (за рік, чи за місяць байдуже) для тестувальників.
Ніхто, звичайно, не відміняв гугл та спеціалізовані портали, але там дуже великий розкид статистики. Наприклад: від 40 000 до 62 000 це багато, і для мене все ж таки є різниця, 40 чи 60. Так що буду вдячна всім за відповідь.
Хто не дуже хоче світити, можна писати вилку «від...до» і бажано невелику в розкиді 3 тис., чи «мій знайомий на попередній роботі отримував» :D
Розумію, що багато залежить від того який регіон\земля, який досвід роботи та скілсет.
Також людей, хто не в Німеччині, а в інших Європах (Австрія, Нідерланди, Данія) також буде цікаво почути.
Отож для систематизаціі:
# 1 Зарплата брутто в рік (чи в місяць);
# 2 Краіна (якщо не Німеччина) / регіон;
# 3 Досвід роботи в Украіні. # Якщо був, то досвід роботи за кордоном;
# 4 Який тестер: Manual (тільки мануальнтестування) / General (всього потрохи) / Automation (тільки автоматизація)
# 5 Якщо є спеціалізованний напрям то який: Mobile / Security / Perfomance чи просто functional tester
# 6 Вам / сім’ї вистачає?
# 7 Як довго займав пошук першої роботи в Європі
# 8 Якщо є щось додати про умови в компаніі, опціони тоже
Всім дякую за участь. Миру та перемоги!
👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Мануальный тестер — тысяч до 35-40 и мало вакансий. Автоматизированный (включая UI при помощи соответствующих приблуд) тестер — зп сопоставима со средне-кодерскими.

Мануал отримує на рівні прибиральниці виходить.

Уборщицы получают что-то типа «базиса» (450 евро/мес), либо почасовую ставку (с очень небольшим количеством часов).

да, миниджоб, что не платить с этой суммы налоогов больших

40 конечно мало, учитывая сколько еще на налоги будет вычтено.. ВУкраине тестеры посвободнее себя чувствуют. Но думаю тут еще от матерности зависит.

от матерности зависит.

„WTF Per Minute — An Actual Measurement for Code Quality”

Якщо менше 65к — не їдьте (75к для Мюнхена)

75к для Мюнхена
для Мюнхена

Для села
Комуналка зараз дорога

Про різницю в податках Ви в курсі? Одружена, заробляє більше або менше, діти...

Так, читала. Там і клас податку, і діти тощо. Ще навіть десь лінк на калькулятор на доу додавали.

Є га сайті релокейт.сом чи якось так. Тут нещодавно торік був

я вам відкрию таємницю, але скілсет не завжди корелює з ЗП :)
виделка для того і є, бо хто як домовився. особливо, коли опціони додаються до рівняння.

проходьте співбесіди і дивіться що конкретно вам пропонують.

Так, я доречі також чула про «на скільки себе продати зможеш». Та і в нас таке є.

Низкая. Тестеры здесь не в почете

Да, видела статистку. Тут SAP консультантов боготворят и разработчиков.

Techpays.eu, як альтернатива

дякую, подивлюся. Але ще цікаво власне по опроснику побачити

що заважає глянути спеціалізовані для цього сайти? levels.fyi або glassdoor.com як варіант

Як я писала вище, ті сервіси мені відомі. Але найчастіше пишуть вилку наприклад 44 — 52к. Для вас власне є різниця 44к отримати чи 52? Отож і стрворила опитування щодо співвідношення скілсету, регіону та зарплатні.

Щось мені здається що ви шукаєте те чого не існує. Співвідношення до скілсету, я такого ще не бачив.

Ну припустимо, Performance або Security tester-и які вузькоспеціалізовані, отримують на порядок вище ніж General tester чи взагалі Manual. Ось і скілсет. Те ж можно сказати про автоматизаторів: він (вона) просто селєніумом по елементах ходять та результати репортять, чи то будують фреймворк з нуля, розставляють пріорітети, що і чим спочатку покривати, інтегрують в CICD. Такє.

Ну припустимо, Performance або Security tester-и які вузькоспеціалізовані, отримують на порядок вище ніж General tester чи взагалі Manual. Ось і скілсет.

то я б це і називав спеціалізацією, а не скілсетом. І було б єфективніше запросити інфу по ЗП для конкретного «скілсету», а не «пишіть свої скілсети і ЗП», та і наврядчи люди захочуть свою зепку світити, просто так. 🤷‍♀️

Performance або Security tester-и які вузькоспеціалізовані

Колись дивився по вакансіям де вказана вилка, то performance не набагато і більше отримував за AQA.

Підписатись на коментарі