Шукаю ідеї для рашкозаміщення

Привіт. Я Golang Engenear з бекграундом по інфраструктурним фічам (там щось зробити у K8S, поразгортати Helm чарти, пожанглювати хмарами у ASW, поспілкуватись по OAUTH2 протоколу з Keycloak і т/п)

Думаю собі взяти на вигул черговий Pet проект. Але не просто так, а з користю для людства (ну хоча б на зло рашці). Хочу зафігачити аналог якоїсь рашиської поробки у цьому напрямку щоб можна було легко замінити її на мою та далі це розвивати як OpenSource проект

Є якісь ідеї?

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Dude, just join existing open-source project. Do not create one more please.
P.S. Engineer.

Тула для генерації тест ріпорту. Зараз в нас на проекті allure report юзається, але шось не дуже подобається в імпорті бачити ru.yandex...

Единственное, что есть рашко-востребованного за пределами рашки — это 1С (в странах пост-совка).

Больше, вроде, ничего нет.

это 1С (в странах пост-совка).

Та аби ж то. Я точно знаю кейси використання, наприклад, у Турції. І у дуже великих маштабах.
А взагалі мені цікаво саме ліби та тулзи для розробників. Ну нема і героям слава.

А взагалі мені цікаво саме ліби та тулзи для розробників.

Был «джетбрейнз» — но закрыл разработческий офис на рашке.

А, ещё у АМД были большие команды в Питере и Нижнем Новгороде (с уклоном в обработку сигналов/изображений). Не интересовался, что с ними сейчас...

Больше, вроде, ничего нет.

Ещё nginx, postgresql, clickhouse, да и много чего ещё. Всякие приблуды от яндекса. Но в одиночку подобные проекты не поднять на энтузиазме.

Ещё nginx, postgresql, clickhouse

Да ладно. nginx уже давно полностью амерский. На рашке был офис с чем-то типа 20 разработчиков в Москве — но подозреваю, он уже давно не там, после неоднократныx «маски-шоу» года 3 назад.

А «постгресс» — полностью западная и оупен-соурс разработка. Kоторую рашкованы пытаются применять в качестве импортозамещения нормальных коммерческих серваков.

«яндекс» за пределами рашки — никому не интересен.

Приблуди от Яндекс і Mail.ru нажаль беруть (або брали) у проекти за межами рашки якщо наприклад лід або архітект на проекті з рашки. Там опенсорсу нафігачили дуже багато.
І засрасли промоушеном цих проектів увесь російськомовний інфопростір. Що, доречі, наводить на думки про бекдори у цих проектах.
Мабуть буду писати якийсь статичний аналізатор, який буде виявляти рашколіби у проектах

А можна приклад для цікавості? А то не хочеться в цих сортах г.. самостійно клпатись

Ну із того що пам’ятаю Cloudflare використовує Яндекс Clickhouse. Його ж використовували у CERN (Яндекс свого часу цим хизувався).
Yalantis у одній статті дуже нахвалювали easyjson від mail.ru що можливо вказує на використання у якихось проектах
Можна нескінченно там колупатися. Але огидно

?

Ми не в рашці. Краще шукай щось, що допоможе Україні, ніж озиратись на рашку. Рашка світу нічого не робить

Так в тому і ідея щоб написати аналог їх бібліотеки або тулзи

в них немає нічого, що вони дають у світ. А робити аналог щоб їм користувались рашковани — безглуздо

Обов’язково вставлю префікс bendera у назву проекту і кожен коммент буду починати із Slava Ukraini

і щоб у синтаксисі коду замість крапки з комою ставився емодзі тризуба

Навіщо? Зараз є актуальні задачі — а це бойві дрони наприклад.

Тому що дрони не вмію. Golang вмію. Із офлайн задач по своїй локації було облаштування житла для переселенців, плетіння сіток та виготовлення бендера смузі. З усіма впорався. Зараз відпали.

Підписатись на коментарі