Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Выезд работников IT-сферы из Украины, законопроект 7484-1

Довольно долго находится законопроект 7484-1 в состоянии «Надано для ознайомлення», в котором говорится о возможности выезда тех, у кого есть «контракти із замовниками з інших країн терміном на 1 рік і більше на надання ІТ-послуг, чи консультаційних послуг за умови сплати єдиного податку в Україні».

Если верить формулировке, то многие из нас подпадают под первую часть, и почти все под вторую. Остаётся только дождаться принятия закона.

👍ПодобаєтьсяСподобалось2
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Ну вот в 11.53 в профильном издании МинЮста появилась статья с ответом Президента на все петиции, в которой он прямым текстом цитирует норму ст 24 Конституциии (о равенстве перед законом)
sud.ua/...​anitsu-otvet-na-petitsiyu
Я думаю, всем все ясно....

С продолжением военного положения, ветка форума будет опять актуальна. Ну а перед, возможно, тяжелой, желающих выехать увеличется. Ждем новых комментариев.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

От поясніть, чому не можна зробити так. Дозволити виїзд чоловікам, ті офіційно оформлюються за кордоном на роботу і вразі повної мобілізації, воєнкомат робить запит на дану людину і він повертається за кордону? Багато чоловіків втратили роботу і просто сидять в Україні. Багато жінок з дітьми сидять в Україні бо їх чоловіків не випускають за кордон. І тому стільки жертв від ракетних обстрілів. А так вони б виїхали і від чоловіків була б якась користь і діти з жінками були в безпеці.
Але вразі чого вони б повернулись додому
От і все..

Дозволити виїзд чоловікам, ті офіційно оформлюються за кордоном на роботу і вразі повної мобілізації, воєнкомат робить запит на дану людину і він повертається за кордону?

😂 Какая у него мотивация вернуться? Вы же не думаете, что в разгар войны военком поедет его ловить на солнечных пляжах Барселоны? Т.е. ответственности никакой, тогда зачем возвращаться?

Мотивація повернутися дуже проста, заведення карної справи та запит в інтерпол на екстрадицію. Якби заборона насправді не булаб ширмою щоб заробляти більше 1млрд. дол. що місяця на бажаючих виїхати то повірте мені що данною можливісттю дуже швидко повернули в Україну усіх чоловіків які потрібні у армії, бо закон однаковий для усіх Українців і немає різниці чи вони на теріторії чи поза її межами. А так це просто спосіб незаконного збагачення який використовують прикриваючись постановою кабміну про заборону виїзду. Попитайте у тих хто виїзджає який то робиться, там завязані усі ланки держави — справки вам роблять у реальних військоматах, лікарнях та ВЛК, підтвердження в реальних міських та обласних радах і перетин кордону ви робите в тому пропускному пункті і в той час коли вам скажуть, там навіть черги та списки є хто, коли та скільки чоловік має перетинати на ппк.

При чому тут перетин кордону, карну справу відкривають по статті УК за ухилення від мобілізації, і немає різниці де від неї ви будете ухилятися тут чи за кордоном. Я маю на увазі що закриття кордону має за собою лише одну мету це чиєсь незаконне збагачення, не вирішення проблем мобілізації чи підтримки держави. І зауважую на тому що якщо треба повернути когось з-за кордону то насправді великої проблемі для відповідних органів не має, бо ви громадянин цієї держави і підпадаєте під усі її закони незалежно від того тут ви знаходитеся чи за кордоном, а виходячи з ваших припущень можна накрасти та вбити людей в Україні та поїхати за кордон і вам вже нічого не зроблять, але це не так (якщо звісно ви не депутат, або у вас немає паспорту країни що не підтримує екстрадиції).

Вчера в прфильном издани МинЮст и Веховного Суда появилась статья по этому поводу
sud.ua/...​ozhet-vyekhat-za-granitsu
И еще один материал
sud.ua/...​ey-kakie-dokumenty-nuzhny
Читайте там все понятно написано.

Петиція для підтримки законопроекту 7484-1: petition.president.gov.ua/petition/155526

Уважаемая Юлия. Очень рад что вы проявляете инициативу. Можете мне поверить «на слово» уже этот вопрос обсуждался на разном уровне (попытки акцентировать внимание на коррупционных схемах и материальной заинтересованности) НО все это «упирается» в ст 24 Конституции Украины именно второй части этой статьи. Более того принятие подобных изменений в Законодательство Украины, создает возможный прецедент для квалификации таких действий согласно ст 161 УК Украины. Поэтому все действия власти направлены только в «поле» ранее принятого Закона о воинской службе и Закона о мобилизации ну и конечно базовых принципах Конституции. Все. И другого быть не может. Еще раз спасибо за вашу инициативу. С уважением.
P/S
На все вопросы касаемо выезда и «толкования законодательства» обращайтесь в МИН ЮСТ
minjust.gov.ua/hotline
Для тех, кто решил что сможет сам «решить вопрос» на границе (касаемо студентов и отдельных граждан) обратитесь в Погран Службу
dpsu.gov.ua/ua/contacts
Всем хоршего дня.

Та не випустять нікого. поки не буде більшого запроссу у массах. Такого запроссу наразі немає. Він буде десь через рік два. Коли почнуться перші проблеми з опаленням. А так нема смисла. Тільки що можна писати на форумах та підписувати питиції. Вас без причини не випустять. Бо ви є капіталом а також мобілізаційним резервом. Я вже прихожу до думки що навіть після війни не випустять на довго потрібно буде доводити що повернешся. Або щось таке. Все забудьте про ващі права. Зараз війна і допоки ми не переможемо нічого ми зробити як суспілсьвтво не зможемо. Бо ми воююємо з терористом.
Ще одне іпсо яке мені подобаєтся це висказування Ірини верещук щодо паспортів РФ на окупованій тереторії... Як на мене її висказування щодо того що за це треба саджати людей. алдже можливо це був єдиний шанс на виживання це дикунство. Я чекаю коли вже приймуть той закон про розтріли який хотіла ввести безугла. Я бачу 2 виходи це служба в армії і отриманя важкого поранення і 200 тим. все інші шляхи для нормальних людей будуть закриті. ми не блогери, не громадські діячи, ми потрібні тільки собі і власним родинам. І В цій війні винна так звана РФ. Наша держава робить все можливо для перемоги. Я думаю просто треба це прийняти і чекати коли покличуть на фронт. А коли покличуть то краще зібратись і відстоювати те що можеш і гарно виконувати накази.

А нахуа чекати, взяв та пішов, а то забагато очікуючих щось.

По перше я боюся. І не хочу стрибати з зарплати в долларах на зарплату у гривню. Бо у мене багато витрат які я витрачаю а зарпата рядового у 16 тисяч гривень мені не дуже до стимулу йти у зсу.

Буває, тут просто є пасажири, які такі бойові на словах, інших тикають, мол ссикуни ви, а коли з них питають чи сам не на війні, то зразу: " Мене ще не звали, як позвуть — піду." Оце звичайно веселить, по факту нікого звати й не повинні, всі самі й без повістки повинні прийти.

Зима будет холооооодной, это что, попросят всех не включать электрообогреватели одновременно что-ли? А как люди вообще живут в странах без центрального отопления?

Спочатку зрадів, побачивши цей закон. Але подумавши тверезо, зрозумів, що його не приймуть. Тільки впевнився в цьому, прочитавши експертний вердикт. Зрештою виїхав по-іншому.

Осталось только выбрать «подходящую» категорию.))) А без шуток, в самом «законе» прописан алгоритм действий.

Так, розкажіть варіанти

Вибирайте будь-який варіант, під який підпадаєте. wiki.legalaid.gov.ua/...​1.D1.82.D0.B0.D0.BD.D1.83
Якщо не підпадаєте під жоден — ну сорян. Або робіть так, щоб підпадати 🙂

-

Що підтверджує особисто мою думку — хто хотів той і виїхав! А все інше це «балачки на користь бідних»...

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Айтішники якісь особливі чи як?

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

А як же решта? Ті звичайні заробітчани які працювали за кордоном, тепер більшість по суті сидить вдома. Зате тим у кого й так є робота, хочуть відкрити кордони.

выезда тех, у кого есть "контракти із замовниками з інших країн терміном на 1 рік і більше

Как заробитчане это предоставят? Как отличить заробитчанина от просто человека бегущего от мобилизации? Хотя теоретически можно, смотреть историю путешествий: если человек регулярно ездил в какую-то Польшу до войны и находился там долго, то это скорее всего заробитчанин.

За контрактом наприклад. За тією ж історією штампів в закордонному паспорті.

А тим хто не айтішник і не заробітчанин, але втратив роботу?

А яка в цьому законопроекті є користь для економіки України?
Людина виїжджає за кордон, працює там і сплачує податки до бюджетів інших країн

Когда люди больше зарабатывают то они и тратят больше денег , и как минимум идёт приток валюты в страну и с каждого 1$ идёт 20% в государство , ну это так для тупых

Думаю над тим, щоб купити портрет Зеленського та приліпити на стіну як колись ліпили Сталіна-Леніна.
Також популярністю можуть користуватися картини «Зеленський і діти», «Зеленський та Анжеліна Джолі», «Зеленський та Бен Стіллер», «Зеленський та пес Патрон», «Біцепси Зеленського на розвалинах літака Мрія».

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Обов’язково приймуть, але після Перемоги!
І лише тих будуть випумкати, хто в Дії зареєстрований, ніяких фопів!

Після перемоги взагалі мають всіх випускати, чи тут тюрьма суворого режиму?

Тюрьму не люблять, а державу люблять

Ви мали на увазі Країну? Чи ви про когось з депутатів?

Взагалі не зрозуміла суть вашого коментаря

Если верить формулировке, то многие из нас подпадают под первую часть,

Яким чином?На прямих контрактах тут одиниці відносно загально]ї маси, в яких контракт підписано з якимсь ТЗоВ СофтГлобал Україна

Перепишуть контракти на прямі, з РогаКопита LLC, або GmbH.

Гидранту пох на все эти петиции и законопроекты, у него есть KPI и он его выполняет

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Думаю цей законопроект немає шансів. Занадто багато людей звільняється від мобілізації. Це буде несправедливо.
Тому підтримую думку , що це апросто піар деяких депутатів

суффикс «-1» означает что это альтернативный проект, что уже существенно понижает шансы на его принятие

Цей і подібний законопроєкт просто піар на темі не більше.

Хотелось бы свалить на годик два ...

Є ще місяць щоб перепливти річку на кордоні з Молдавією, потім вода буде холодна

А є і альтернативний законопроект від «Батьківщини»: itd.rada.gov.ua/...​billInfo/Bills/Card/39951

Якби у продавця був контракт на рік за кордоном, то можливо

Согласен. Дальнобойщики, певцы ртом, спортсмены и кто там у нас ещё ничем не лучше условного продавца консультанта, что давать им дополнительные права.

Лучше
Айтишник может работать продавцом а продавец айтишником — нет

Не краще і не гірше. Що один, що другий звичайні люди

Совок умер а уровниловка еще живет

а хотите чтобы вам пломбы на зубы делал продавец-консультант после 7дневных курсов «без потери качества» ?

когда с польши вернешся?

Так возвращайся. Заодно и в очередях тебя обижать не будут.

И профессор математики, инженер в КБ Южное, хирург с 10летним опытом, стоматолог с золотыми руками, опытный переводчик с англ.

ничем не лучше условного продавца

давайте их всех в окопы, и наберем вместо них джунов?
вопрос на засыпку — сколько уходит в среднем лет на подготовку среднего синьйора, врача, инженера?
и среднего продавца ?

На подготовку среднего зедепутата уходит пару дней в Трускавце.
Тем не менее, мобилизации они не подлежат.

дада. давайте срочно сменим тему. на депутатов, сынапорошенко, и т.д.

а то ж очень неудобно получается

Тема — о корреляции между временем подготовки кадров и их правом на отсрочку от мобилизации.

тему — поддерживаю.
итак: у нас есть 300 депутатов с незаконной отсрочкой и 250 тысяч ИТшников без.
что будем обсуждать — 250.000 или 300?

То хай іде в айті!

Ініціатор(и) законопроекту:
Мазурашу Георгій Георгійович (IX скликання)

Дальше можно не читать и не смотреть

Можно узнать детали?

Він напевно про те шо він був співавтором 7351

Шут, у которого отклоненных законопроектов больше, чем у всей остальной рады

То есть — честный депутат, каких очень мало?

Він напевно про те шо він був співавтором 7351

 То есть — честный депутат, каких очень мало?

Якщо що, то № 7351 був про дозвіл розстрілювати солдат на місцях.

В авторах того проєкту бачу тільки Безуглу, звідки відомості про Мазурашу?

Читайте уважно науково експертний висновок.від 08.07.2022. Це було перше! Друге, на сайті ел петиціі ще с 22 червня є питіция на підтримку цього «чудо закону» але зібрала вона аж 680 голосів. І третє, такі дорослі люди, розумні, а вірете у ці «байки». Все що можливо було зробити, вже зробили в травні.(читайте зміни) А все інше у «ваших руках». Ще раз, хто хотів той вже поїхав...

Чув, що дехто навіть на права категорії С здавав і орендував вантажівку)))

Ні це брехня. Без «Е 95» його ніхто не пустить. Тількі міг заїхати як волонтер, але теж не більше 10 днів.

Ще раз, хто хотів той вже поїхав...

Яка огидна фраза

С имуществом или без него? :-/ Если без него, то это же всё равно придётся вернуться. Но тенденция оптимистичная.

Підписатись на коментарі