Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×
👍ПодобаєтьсяСподобалось23
До обраногоВ обраному4
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Breaking news!
dou.ua был покусан Cosmopolitan!

А по поводу девочки — пусть мальчик радуется что «Боженька взял деньгами» © и что они не успели ни поженится, ни завести детей до того как сия мадам стала пристраивать свою кормилицу.

Це мені нагадало одну історію.
З останньою моєю дівчиною ми розійшлися в кінці 2021, десь за 2 місяці до початку війни.
За весь час війни ми списалися лише 1 раз — весною. Вона написала, що ще в перші дні війни виїхала в Іспанію, але у неї за 2 місяці перебування там закінчилися всі гроші, їй немає де жити і вона не може знайти роботу, а я ж типу senior, у мене грошей кури не клюють, тому не міг би я їй трошки фінансово допомогти, бо наче ж не зовсім чужі люди одне одному.

Я відповів майже як Пітер Паркер (Людина-Павук), щось типу «I missed the part where that’s my problem» (не буквально, але зміст був саме такий). З тих пір пройшло вже більше 3 місяців, від неї ні слова, тому я думаю все у неї добре, якось там викрутилася з ситуації.

Да, предоставление свободного выезда всем женщинам, изначально был верх секзизма, но поражает, что ни один митинг феминисток по этому вопиющему факту неравенства не был проведен.
Выпускают даже женщин без детей, в то время, как мужиков даже с детьми нет- ну не сюр ли?
Вообще, для украинок просто инкассаторский грузовик на их улице перевернулся- отдохни в Европе, получи мат помощь, работу и в перспективе ВНЖ и сыграй в игру охмури европейского оленя за 3 месяца от первого лица, а не через сайты знакомств

Ну и на десерт — причина, которая тригернула меня написать этот пост. У моего товарища девушка уехала в Европу в начале войны и он ее материально поддерживал около 4 месяцев

У меня есть два приятеля. У одного жена уехала в Германию, через несколько месяцев нашла настоящего мужчину, подала на развод и алименты. Второй сам просил жену уехать, но та ответила, что давала обещание быть с ним не только в радости.

Я думаю, у кожного своя правда. У жінок і чоловіків є свої челенджі, які ми ніколи в один одного не зрозуміємо.
Одночасно з цим є люди-гандони і люди нормальні, не залежно від статі.

А про ту дівку, що знайшла нового мужика, якщо це справді так було, то вона — стерво і чим менше самі чоловіки будуть на таке вестись (брати утриманку), тим менше така жінка зможе паразитувати. Терпіти таких не можу.

Взагалі треба якось домовлятись, якщо ви разом воркаєте як коняки, то і їсточки варите по черзі і в хаті прибираєте по черзі і оце все.

Мабуть чи не єдиний виправданий момент, де чоловік має повністю потурбуватись про жінку — це під час вагітності і перші місяці-роки, коли працездатність жінки обєктивно падає.

352 коментарі

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

Щоб тебе сприймали, як особистість, потрібно стати нею.

А взагалі, цей пост нагадує одну з багатьох історій, на каналі Макса Дівертіто. Щоб бути притомним і розуміти, як будувати хороші і здорові відносини — вам туди)

Чогось в цій історії не вистачає. Явно конфлікт був на іншому підгрунті, а це вже притягнуто за вуха. Їздив з сім’єю закордон на тиждень, купу наших там зустрічав, видно здалеку, і ніхто ні одного разу нічого подібного не спитав.

Це мені нагадало одну історію.
З останньою моєю дівчиною ми розійшлися в кінці 2021, десь за 2 місяці до початку війни.
За весь час війни ми списалися лише 1 раз — весною. Вона написала, що ще в перші дні війни виїхала в Іспанію, але у неї за 2 місяці перебування там закінчилися всі гроші, їй немає де жити і вона не може знайти роботу, а я ж типу senior, у мене грошей кури не клюють, тому не міг би я їй трошки фінансово допомогти, бо наче ж не зовсім чужі люди одне одному.

Я відповів майже як Пітер Паркер (Людина-Павук), щось типу «I missed the part where that’s my problem» (не буквально, але зміст був саме такий). З тих пір пройшло вже більше 3 місяців, від неї ні слова, тому я думаю все у неї добре, якось там викрутилася з ситуації.

Хотів було написати «де ви таких знаходите?», але потім і у своїй молодості згадав схожий приклад. Мабуть багатьом чоловікам, які заробляютт більш-менш пристойно треба мати схожий досвід, бо після цього у мене таких нездорових стосунків уже не було.

Топік якась ***ня притягнута за вуха, набір якихось штампів, заради чого ти тут це вивалив?

она нашла условного Джона и они готовятся ко свадьбе

Находят себе нахлебниц и потом ноют. Да таких же видно невооружённым взглядом.Не уехала бы заграницу, то был бы не Джон, а какой нибудь Николай, который дарил бы лучшие подарки и давал бы больше денег.

Ох и истории, где и главное зачем вы таких женщин себе находите. Вообще если ваша девушка сама двинула за бугор а вас оставила тут, то у вас больше нет девушки, по крайней мере этой. Кидать что то ей на карту, а потом удивляться что она исчезла — верх наивности

Правильно. проголодается и вернется. Как собака.

— Все телки бляди!!
Как-то кричал мой одногрупник и натурально бился головой об дверь комнаты, в которой жила девушка которая нравилась ему, а он ей не очень.
Вот это был сексизм в полный рост, а вот это ваше наматывание соплей из-за того что вам толи не дают, толи дают но без выражения чувств аж читать стыдно, ей богу.

Ахаха, попытка поныть и попытаться искревить причины такого отношения. Типу высказали за то что он сьебал со страны когда нужно было идти ее защищать. Персонаж явно недоговаривает, и строит из себя жертву. Что он там кому говорит и как он выезжал и как косил. А ну и явная обидка на женский пол.

Ну и конечно, на войду идет какой-то Петя который работал на заводе, а не «барин АЙтишник, работник интелекта...». Ты обычно сцыкло которое убежало поджав хвост, а теперь пытаешься еще огрызаться и оправдать себя. Ну и попутно котишь бочку на женщин выплескивая свои неудачи с ними.

Фу мерзко, ИТ п****ц хуево себя показало. Мне стыдно за отрасль в которой я работаю.

Так не работай в ней. А лучше повзрослей и перестань ныть, когда реальность не соответствует твоему выдуманному мирку

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Нет, не мне должно быть стыдно. А таким вот которые поджав хвост бегут, а потом открывают свой рот. В ИТ слишком много людей сами себе надели корону, и сами решили что они сильно лучше других, и им обязаны. Это не так.

Тебе стыдно за отрасль в которой ты работаешь, то есть за абсолютно чужих для тебя людей, при этом не работать в этой отрасли ты не хочешь и при этом далее ты пишешь, что тебе не должно быть стыдно — похоже на какое то псих. расстройство. Далее — говоришь, что в айти многие одели себе корону, хотя при этом сам выставляешь себя выше тех за кого тебе стыдно. Далее ты утверждаешь что айтишники решили, что другие им обязаны, при этом сам пишешь, что айти сообщество плохо себя ПОКАЗАЛО, что многие свалили, когда НУЖНО было защищать страну — так выходит с твоих слов это айти сообщество ДОЛЖНО было удовлетворить твои ожидания и вписаться в твою картинку мира? В общем к психотерапевту стоит обратиться. А вообще никто никому ничего не должен, каждые действует исходя из своих убеждений и опыта, которые могут быть абсолютно разными. Честно, смешно читать от взрослых людей истеричные комменты на тему «все кто не такой как я и думает не так как я — плохие!»

Я читаю комментарии под подобными постами и мне стыдно за отрасьль. Аля как откосить от армии, «дайте нам выехать нам нужнее мы ж ИТ»... Да так и есть. Это очень всратые заявления. Ну я в армию пошел, и не писал подобных постов, и не ныл. «Никто никому ничего не должен» — это так не работает, у нас одна страна, мы живем все вместе и тянем одну лямку. Типа когда все хорошо то «я с вами», а когда хреново то все?! Очень удобная кугутская логика конечно.

Обратись как ты ты к психиатру, а заодно к проктологу зайди.

Ну и на десерт — причина, которая тригернула меня написать этот пост. У моего товарища девушка уехала в Европу в начале войны и он ее материально поддерживал около 4 месяцев

У меня есть два приятеля. У одного жена уехала в Германию, через несколько месяцев нашла настоящего мужчину, подала на развод и алименты. Второй сам просил жену уехать, но та ответила, что давала обещание быть с ним не только в радости.

24 лютого я прокинувся о 4:16 за місцевим часом в готелі в містечку Іпсах, кантон Берн, Швейцарія. Зараз чілю в 900 метрах від того готелю, вже в орендованій квартирі.
За весь час тут в реалі ні з чим подібним не стикався жодного разу — якщо не рахувати того недоречного випадку, коли в фунікулері у Білі в середині травня, щойно до мене приїхала дружина, якась немолода болгарка почула нашу українську і поцікавилася російською, хіба чоловіки з України можуть виїжджати? Я спокійно пояснив і все. І більше нічого такого, ношу стрічку кольору прапора на рюкзаку.
Інша річ — віртуал. Там люблять просто за чоловіче ім‘я відправити додому. Дарма, що і вдома навіть не кожен десятий служить (з позаминулої роботи 2 з 200, з минулої 30 з 1600), але на те він і онлайн.
Словом, щось із вами не так. Бісите ви їх, а тоді вже до чого чіплятися як не до «чому не на фронті?»?

P.S. З дружиною все навпаки майже було — вона рівно три місяці до мене вибиралася, з різних причин...

Я думаю, у кожного своя правда. У жінок і чоловіків є свої челенджі, які ми ніколи в один одного не зрозуміємо.
Одночасно з цим є люди-гандони і люди нормальні, не залежно від статі.

А про ту дівку, що знайшла нового мужика, якщо це справді так було, то вона — стерво і чим менше самі чоловіки будуть на таке вестись (брати утриманку), тим менше така жінка зможе паразитувати. Терпіти таких не можу.

Взагалі треба якось домовлятись, якщо ви разом воркаєте як коняки, то і їсточки варите по черзі і в хаті прибираєте по черзі і оце все.

Мабуть чи не єдиний виправданий момент, де чоловік має повністю потурбуватись про жінку — це під час вагітності і перші місяці-роки, коли працездатність жінки обєктивно падає.

Взагалі треба якось домовлятись, якщо ви разом воркаєте як коняки, то і їсточки варите по черзі і в хаті прибираєте по черзі і оце все.

- дуже гарно сказала, accurate

Ни о чем договариваться с женщиной не нужно, ей нужно диктовать. У женщин на генетическом уровне заложена программа подчинения. Если она видит, что мужчина может ей управлять она с радостью примет это, возможно даже не осознавая это, возможно даже будет выступать за равноправие женщин, феминизм и прочую чушь, но будет подчиняться. Это и есть самые здоровые отношения, остально от лукавого

Вау. Мамкиных семейных тиранов еще не было.

Доминирование и тирания разные вещи

От через такі заклики Іспанія і виділяє трилйони євро на «боротьбу за рівність». На генетичному рівні у Вас ще закладено бий або біжи під час стрессу. Багато б’єте?

Багато б’єте?

Только женщин и детей.

Зависит от ситуации, когда бью, когда бегу. Как это относиться к инстинкту женщины подчиняться? Или вы считаете что это все пережитки прошлого?

Я от не б’є і не біжу вже доволі давно, тому що інстинкти є, і, не зважаючи на їх присутність, ми, як люди, здатні робити раціональні рішення. Якщо жінки 140 тисяч років тому мали інстинкт виконувати вказівки чоловіка і радіти, то в сьогоднішньому світі це може більше нашкодити, тож треба шукати баланс між інстинктами і рпціональною оцінкою ситуації. У Ваших висловлюваннях такого балансу не видно

Инстинкты на то и инстинкты, из можно контролировать но они никуда не денутся. По моему опыту — все женщины кайфуют когда над ними доминируешь, не встречал тех, кто это воспринимал как негатив, даже если на словах они рассказывали про феминизм мезогинию и тд. Под доминированием я не имею ввиду «ходи то делай сюда» или какого либо рода унижения или тиранию. Это скорее как ты себя преподносишь, что позволяешь и что не позволяешь женщине, на какое место ставишь ее и ее интересы для себя

Я не виключаю, що є такі жінки, яким це подобається. Але навіть з ними, як довго такі стосунки протримаються? Хоча б 20 років, що виростити дітей зможуть?

Забрать паспорт, веревкой к батареи и закрыть на кухне, все правильно. Так на генетическом уровне заложено.

О господи, оце морок. У вас, з таким підходом, будуть абюзивні нездорові стосунки, і ви знайдете жінку, в кращому випадку, — просто тєло з нафарбованими губами, нецікаву, без думки, без смаку, ні рибу ні мясо, яка таких же дітей виховає, бо інша з вами просто не захоче і не зможе. Нехай щастить.

С таким подходом у меня сейчас самые здоровые отношения с девушкой с прекрасным телом и интеллектом, которая понимает свою роль и не пытается тянуть одеяло на себя. И кстати в этих отношениях было бы нонсенсом если бы кто-то куда то поехал оставив партнера в ситуации как тут сейчас. Вам тоже всего хорошего)

А про ту дівку, що знайшла нового мужика, якщо це справді так було, то вона — стерво і чим менше самі чоловіки будуть на таке вестись (брати утриманку), тим менше така жінка зможе паразитувати. Терпіти таких не можу.

А что такого уникального произошло? Люди расходятся толпами в любое время, безотносительно обстоятельств. Да, опыт наверняка травматичный, но совершенно не уникальный. Не уехала она бы — разбежались бы дома, просто немножко позже, только и всего. Описанная ситуация сама по себе ничего не говорит о сторонах конфликта, а вот готовность развешивать ярлыки на незнакомых людей...

Чим більше грошей людина заробляє, тим гіршу б***ь він собі шукає.

Заробіть мільярди і перевірте цю гіпотезу

тим гіршу б***ь він собі шукає.

Шукать то може й шукають, а ось одружуються на таких тільки відчайдухи і дурні. Ну і ті, хто зробив помилку під впливом гормонів

п.c. у автора топика тоже был травмирующий опыт со спусканием синьорской зп в отношения — ни к чему хорошему это не привело, любят либо просто так либо манипулируют для получения выгоды. Не пытайтесь купить любовь, ее за деньги не купишь

 — лол, т.е если тс вложил джуновскую зарплату, или простигосподи зарплату сантехника валеры- был был иной результат?))
Как умиляет что проблему неравенства всегда пытаются решить люди, у которых априори просто бездна в отношениях в плане бекграунда (из серии одна всегда дома, второй содержит). Как можно решить вопрос неравенства создавая изначально неравенство в отношениях?) Это как жениться на официантке (собирательный образ), а потом возмущаться почему она Ремарка в оригинале не читает?

Проблема не равенства это вообще другая проблема. Скажем в Афганистане женщинам запрещают голосовать, учится и выходить на улицу без сопровождения мужчин. А тут вообще другой вопрос, вот этот youtu.be/NXxhqL1iTYc?t=62 и youtu.be/NXxhqL1iTYc?t=342 Ну и вот этот www.imdb.com/...​m2230096641/?ref_=tt_ov_i кода уже начиная с детских мультиков (базис рекламы начиная с Микки Мауса и т.д.) рисуют женщину на троне — а остальных в свите. А в оригинале вот так вот было p16-sign-va.tiktokcdn.com/...​givV76t4edzexUBiuAI1ibxw= В общем маркетинг в стиле Космополитен и т.п.

Вы недооцениваете официанток, может и читает) Хотя возмущаться в ином случае было бы дико

со спусканием синьорской зп в отношения — ни к чему хорошему это не привело

Если по завершении отношений их можно оценить в деньгах — значит у автора беда как с фантазией, так и с отношениями.

Оставляю это здесь. Всем приятного просмотра. Je suis égalité.
www.youtube.com/watch?v=sWEup_Q7T4M

О, itpedia. Я уже и забыл что он существует

Проясните по вашей cool-story на десерт — дама уехавшая в Европку поступила четко по патриархальным заветам: как существо слабое, несамостоятельное пристроилась к более успешному и благополучному самцу. Ваш товарищ что, новую купить не может? Не втыкну какое это отношение имеет к сексизму?

по патриархальным заветам дама никто и звать её никак. Из дома её выдать может только отец, в противном случае встретит старость сама.

Так может отец ее и выдал? Так и сказал — зачем нам этот киевский дрыщ? Смотри какой видный условный европейский Джон!

сомнительно. Отправлять дочу на чужбину чтобы она нашла более ресурсного прынца — так не принято

ниче подобного, вот например наша, киевская Анна Ярославовна

да, но в матримониальном союзе последовательность другая была — приехали послы, начались торги, без доброй воли отца Ярослава она просто подневольное существо, а затем стала королевой Франции и Русь приросла союзом в борьбе с Византией

и потом согласно патриархату женщиной в праве распоряжаться либо отец, либо муж. лох, который просто дает деньги, ни к тем ни к другим не относится. так? или тут какой-то новый домострой?

ну была собственность отца, потом стала неотторгаемой собственностью мужа
еще и с доплатой, т.к. девочка это потеря в ресурсах считалась

ну все правильно, либо муж либо отец имеют право распоряжаться женщиной. Повторяю вопрос:

лох, который просто дает деньги, ни к тем ни к другим не относится. так?

ну если отец не дал добро на брак то лох конечно

вот же, все по домострою. есть у меня сомнения в правдивости, скорее всего, стори просто наковыряли из носа, для придания этому высеру трагичности IMHO

По домострою нельзя от себя дочек отпускать, там отдельно несколько глав про это написано.

неотторгаемой собственностью мужа

по истории скорее наоборот. Генрих был жестко прижат к ногтю и регулярно наставлялись рога.

киевская Анна Ярославовна

Там муж который уже мало чего мог по возрасту, не хило объелся груш. С одной стороны, царевна заставила дворец и фрейлин мыться элементарно, раз в неделю в Лувре устраивалась баня которой до этого не было. С другой с нее во Франции и пошла традиция и мода аристократических дам гулять налево. А как муж преставился, ей было 34 и тут уже нашелся бравый маркиз с которым была любовь-морковь.

Смотри какой видный условный европейский Джон!

Держу пари это 50-ти летний толстый и лысый чувак с отдышкой. Данди молодых спортивных и высоких милионеров с накачаной задницей давно разобрали условные Хельги и Катрин подстать, причем супруга Хельга в суботу, а любовница Катрин с BDSM играми в четверг (и Хельга знает). Впрочем, танцоров там или визажистов — альфонсов, тоже никто не отменял. Это поведение в обе стороны распространяется.

Проясните по вашей cool-story на десерт — дама уехавшая в Европку поступила четко по патриархальным заветам: как существо слабое, несамостоятельное пристроилась к более успешному и благополучному самцу. Ваш товарищ что, новую купить не может? Не втыкну какое это отношение имеет к сексизму?

По патриархальным заветам слабое существо не девушка.
Для бывалого патриарха девушка/жена — самый близкий боевой товарищ, ближе которого нет.

Слабое существо — это мужчина, который после негативного опыта начинает ныть и давать негативные наставления.

С точки зрения бывалого патриарха, достойная девушка партнера ищет очень долго, некоторые достойные девушки всю жизнь живут в одиночестве. Найти отца своим детям для достойной девушки — квест длиною в жизнь.

В статье же описан ментально-слабый самец, соответсвующая ему самка и типичный жизненный цикл их отношений.

квест длиною в жизнь.

Квест брать у матери, после достижения совершенолетия

Змирись, не показуй всі доходи (щоб потім менше ділити якщо щось) і заводь дітей (хоч якась користь буде з того всього).
Не хочеш дітей (або аона не хоче) -> то нема смислу утримувати її

Маю цікавий приклад, що добре ілюструє «несправедливе» ставлення світу до тендітних пані. Та причини з яких це відбуватиметься й надалі.
Отож, маємо, гарненьку студентку без копійки в крамані, амбітну та горду. Приїжджає вона в Київ, знаходить собі хлопця. Через його знайомих, виходить на місцевого бізнесмена, знайомиться, хлопця кидає, починає жити з папіком на 20 років старшим, з маєтком, джорослими дітьми, той купує їй машину, квартиру та робить дитинку. Мальдіви, дольче габана, найдорожчі ресторани. Життя вдалося? Ні. «Він мене не поважав, я відчувала себе прислугою, коли приходили його друзі, вони навіть не звали мене до столу». А могло бути інакше? Коротше, вона його кидає, і починає шукати по тіндерах нового папіка, який візьме вже не молоду, з прицепом, на умовах «рівноправ’я» (зробила висновки). Коли я її запитав, скільки вона готова вкладати в сімейне життя фінансів, щоб це саме ріноправ’я мало місце, то відповідь — ніскільки. Я гарна і розумна, маю квартиру, всього сама досягла. Отака рівність.

і скільки часу вона вже шукає того нового папіка?)

Ну знайде героя пісні.

Зажигаем в стиле Латино
Льется пусть рекою текила
Ночь в огне никто не спит
Просто двигай тело вниз

Этой ночью я выхожу на охоту как на работу
Сверкают стекла, дорогих автомобилей
Дамы тратят деньги своих мужчин на наглецов
Типа меня, о да!
На мне прадо, мадам

це ж классика.

Я гарна і розумна, маю квартиру, всього сама досягла.

Знову youtu.be/nI659xeT5AY?t=69

Хорошего мальчика всегда тянет к стерве, хорошую девочку — к мудаку. Почему так? Полагаю, что зло подсознательно ассоциируется с силой. А сила всегда привлекает.
Вот только хорошая девочка обычно потом воспитывает ребенка одна а хороший мальчик остается без квартиры и прочего имущества. И только когда их поимели, они находят друг-друга и создают относительно счастливую семью. Иногда. Если мальчик не комплексует из-за ребенка от более успешного соперника а девочка не стала мужененавистницей от постоянного абьюза. В противном случае они замыкаются в себе или втягиваються в гендерные войны (любимая развлекуха 21-го века, подогреваемая повесточкой и различными движениями обиженок).

Вот только хорошая девочка обычно потом воспитывает ребенка одна

Девочка в любом случае после развода воспитывает ребенка одна.
Пока грудной — секса не хочется, уставшая и не до этого, когда вырос — уже возраст 30+ и мужчины вокруг женаты, разведены, алиментщики, уже самим девушкам это не интересно.

уже самим девушкам это не интересно

Нет собственного опыта, но судя по родителям знакомых, все же немало 30+ одиноких родителей все же находят пару.
Хотя наверное времени и энергии ходить по Тиндерам маловато остается с работой и ребенком.

Тут прочитал много здоровых мыслей на злобу дня и хочу тоже высказаться, за ранее хочу извиниться, могу кого-то оскорбить.

Для меня данная ситуация не является сюрпризом. А все почему? Да потому что мужики сами куколдились и попадались в женские влажные ловушки и их все устраивало. Нужно было раньше думать о равноправии или вообще забыть про это понятие, потому что в реальной Украине это никогда не работало. Давайте лучше сбежавших одиноких женщин лишим гражданства, они уже нормально устроились в Европе, разрушив счастливые европейские семьи и сев на лицо одурманеному европейцу, открыв ему мир настоящего грязного сэкса которому ее научили взрослые дяди в дубаях.

У меня все, спасибо за внимание.

А вот выше в комментариях, мистер пишет, что

Пока грудной — секса не хочется, уставшая и не до этого,

Это что ж за фригидные куртизанки получается понаехали?)

Добро пожаловать в мир матриархального маркетинга. Мужики! Пока мы будем отдавать свои деньги и позволять только женщинам ходить в магазин — так и будет. Все выше описанное не единичный случай, так устроена современная глобальная система маркетинга и она делает не равноправие полов — а принцип где женщина намного лучше, чистой воды матриархат, потому что она ходит в магазин и принимает решение о покупках. И все строится вокруг женщин по принципу Парето. Хотя это безусловный бред, как и полный патриархат. Поэтому начинаем сами следить за своим: питанием, внешним видом, здоровьем и вообще всем. Если женщины лучше, а не равные права — пускай доказывают в честном поединке. Ну — а уехавшей оленьей хороводчице стоит выслать разломаную половину копеечной монеты, это ее цена. Перекреститься и забыть, Бог спас от худших последствий если бы жизнь с ней дальше зашла.

Так это практически только в бесхребетном ИТ так — путают путану с девушкой для отношений ввиду всем известного токсикоза. Нормальные люди вокруг если и берут содержанку то и на условиях содержанки и по соответственных качественно-возрастных характеристиках.

В любом профессиональном сообществе с резким гендерным перекосом такое. В армии тоже самое что и в ИТ. Но и в банках, школах, швейных делах и индустрии моды, балете, танцах, фигурном катании или худ. гимнастике и т.п. среднем мед персонале в общем тоже самое, только в другую сторону. Там кстати, классическое место обитания геев и альфонсов по этому. Бабы с одури ведутся на ту же песню, только баритоном.

Специализацию не просто так придумали. Будете сами за всем следить, не будет времени деньги зарабатывать.

Нет времени — бабки делаешь, так найми дворецкого с супругой экономкой. С утра с похмелухи , просыпаешся и тут Берримор тебе бокальчик рассола и овсянка сер. Примерно вот так вот www.youtube.com/watch?v=NbeV6q_iVas Профессионал — а не выяснение отношений на предмет алкоголизма или излишнего увлечения программированием. (кстати многие мои знакомые так уже давно так и сделали, наняли экономку которая приходит в определенные часы и относительно недорого ведет домашнее хозяйство сегодня у Васи, завтра у Лехи и т.д.) А с леди кокетничай, беседуй о погоде, на светские темы и на предмет шпили-улли.

Ну, кто-то предпочитает дворецкого, кто-то жену. Не вижу почему то же самое нельзя делать с женой. Хочь выясняй отношения, хочь беседуй о погоде.

Не вижу почему то же самое нельзя делать с женой

 Ну вот я с дворецким делать тоже самое что с женой по брезгую. Пивка там бахнуть это можно, анекдоты потравить. А вот полизать там за ушком, это разве что к Джону — фокстерьеру.

Ну и чем тогда дворецкий лучше?

Не ну если жена обращается к тебе милорд, училась на свое дело домохозяйствовать в замке и делает это профессионально. А, ежели, ты скажем вечерком носки разбросал и не проснулся утром от того что тебе их засовывают в задницу, тогда может и без особой разницы.

мне не интересно обращение милорд, я могу на компе игру запустить и там даже ваше величество будет.
Жена вполне справляется. А еще ее щекотать можно и баловаться.
И как-то вот мне никто носки никогда не рассказывал куда засунет, только руку обещали поламать(не за носки, уже не помню за шо, просто за плохое настроение, позавчера). Ну так выбирайте жену с нужным вам сетом тараканов, че.

Не вижу

потому что дворецкому можно в любое время дать коленом под зад.
а жена, по нашим законам, отберет умилорда последнее и еще заставит алики платить.

И жене можно, почему нет?
Боитесь аликов — не заводите детей.
Хотя лично моя жена при разводе постулирует, что детей мне воспитывать, так тоже бывает.
Последнее? Если у милорда ничего нет, не отберет.

хочу услышать хотя бы ОДИН успешный кейс чтобы остаться при своих и при этом:

И жене можно <дать под зад>

желательно про богатых и знаменитых.

PS: Джонни Депп — не подходит — он еле отбился после многолетних разбирательств, еще и карьеру ему загубили



Ну так нам до Джонни далеко.

Да, предоставление свободного выезда всем женщинам, изначально был верх секзизма, но поражает, что ни один митинг феминисток по этому вопиющему факту неравенства не был проведен.
Выпускают даже женщин без детей, в то время, как мужиков даже с детьми нет- ну не сюр ли?
Вообще, для украинок просто инкассаторский грузовик на их улице перевернулся- отдохни в Европе, получи мат помощь, работу и в перспективе ВНЖ и сыграй в игру охмури европейского оленя за 3 месяца от первого лица, а не через сайты знакомств

ни один митинг феминисток

не то что бы я защищаю феминисток, но при военном положении вроде любые митинги запрещены

но при военном положении вроде любые митинги запрещены

Так в Европе нет военного положения, а в Украине нет уже феминисток :)

Читала на доу колись статтю про квоти для жінок в айті. Коментарі чоловіків: зараз уже пізно щось змінювати, треба починати виховувати з садочка тоді і буде рівне суспільство. а зараз у рівність гратися сенсу нема.
Тепер можу це саме порадити вам. Треба було виховувати рівність з садочка. Або хоча б підримувати феміністок коли вони боролися щоб жінок за людей вважали. Але тоді це не було цікаво, бо не ви були гендером у невигідному становищі.

Тепер можу це саме порадити вам.

Ничего не понял, но допускаю что «мужики опять виноваты».

Треба було виховувати рівність з садочка.

Тут уже точно мужики виноваты, что женщины-воспитатели воспитывали бахинь еще с садика, как и женщины учителя и женщины преподавали со своим мальчики таскают ведра и моют полы, а бахини поливают цветочки.

Або хоча б підримувати феміністок коли вони боролися щоб жінок за людей вважали.

Я в 18 веке не жил. А нынешнею борьбу за дополнительные женские привилегии я поддерживать не намерен- я не мазохист.

Тобто винуваті у вас феміністки, виховательки, вчительки, взагалі всі жінки. Але аж ніяк не чоловіки. До речі, рухи за рівність про те, щоб в вихованні приймали участь і чоловіки в тому числі. А така ситуація в Україні, коли вся неоплачувана і малооплачувана робота по вихованню дітей суто жіноче завдання — це також дискримінація жінок.

дополнительные женские привилегии

Це ж які додаткові привілегії? Я знаю книги де на 300+ сторінок про привілегії чоловіків написано, просто переліком. Про жіночі не чула. Може право безкоштовно працювати по дому і з дітьми наша привілегія? Чи те що жінку з дитиною автоматично сприймають як гіршого працівника, а чоловіка з дитиною як кращого і мотивованого? Чи те що вплив ліків і токсинів саме на організм жінок особливо не досліджували? чи те що сучасні транспортні засоби захищають краще чоловіків, бо саме їх анатомічні макети використовують для краш тестів? і тому жінки частіше мають гірші наслідки від аварій

мужики виноваты 100%. потому что дали шанс таким бабьим ямам на продление никчемного рода и не уделяли внимания воспитанию дочерей потому что тряпки или нищие и еле сводят концы с концами из-за несостоятельного экономического положения в стране и стабильно профнепригодных обезьян. Почти невозможно иметь авторитет в семье когда нищий. или тупо ушли за хлебом и спились
А всё остальное это демагогия. пожинаем плоды 90-х и уберкапитализма

Це ж які додаткові привілегії? Про жіночі не чула.

це треба дуже постаратись щоб «не чути». Хоча... проблеми негрів шерифа не обходять?

nik-pog.livejournal.com/26128.html

навіть статтею це складно назвати, фактажу і аналізу даних ніякого. Більшість пунктів є дискримінацією жінок проти якої боряться.

так і запишем — по суті вам сказати нічого

колись статтю про квоти для жінок в айті.

Ха-ха, квоти? Тобто замість скілів і здібностей наймати на основі статі?
От уявіть що ви попали в лікарню, вас оперує лікарка яка не компетентна але решта кандидатів цю позицю були чоловіки тому взяли її.

Я вже не говорю як принизливо то для нормальних жінок яких найняли в рівних умовах з чоловіками

Квоти, які ви описали, в бізнесі і тим паче медицині — неприйнятні і ви самі це прекрасно знаєте. І стаття була не про це.
Але є компанії, які хочуть і можуть дозволити собі пошукати довше, щоб знайти на посаду саме кваліфіковану жінку. Або вхідні позиції де всі без досвіду і все одно потрібно навчати. І не бачу як мене факт таких наймів може принизити. Хоч мені і ніколи не давали преференцій жодного роду через гендер. Я навпаки за те, щоб жінок підтримували професійно і таким чином компенсували виховання аля «головне вдало заміж вийти»

Квоти, які ви описали, в бізнесі і тим паче медицині — неприйнятні і ви самі це прекрасно знаєте.

Гм. Дещо трохи не так. Вже ні.

В останні роки на Заході росте хвиля вимог до так званої «репрезентативності» в кінематографі (цілком собі бізнес) по актуальним (для вимагаючого) гендерам, кольорам шкіри, напрямках зростання статевого органа, уявних друзях, особистих займенниках і так далі. І так як серед всього цього різноманіття не знайти людей що відповідають певним акторським вимогам, доводиться все це вирішувати через... Квоти. Хоч лусни але запхай в фільм Х негрів, У лесбійок та ше скількись там гендерфлюїдних підлітків-веганів. Бо інакше ліваки в твіттері тебе зжеруть. І Оскара ти не дістанеш.

Ну кіношники стараються, пхають. Оскільки Акселів Фоулі чи лейтенантів Ріплі на всіх не вистачає то пхають що попало, лиш би основним вимогам відповідало. І твіттерські сніжинки задоволені. Але прибутки маленькі. Цікаво, чому? Тому що всі ці волаючі в кіно не ходять. В них інша задача. А решті потрібен фільм, а не квотована репрезентативність з нездарами.

Останній з більш-менш відомих продуктів, — серіал по Resident Evil. Який освистали навіть вельми толерантні до сучасних модних трендів японці. Бо репрезентативності приділяється набагато більше уваги ніж Т-вірусу.

Це інше, в даному випадку кінобізнес відповідає запитам своєї аудиторії, відповідно має більше переглядів, схвальних відгуків, можливість Оскар виграти. Тобто наймання цих людей іде бізнесу на користь і збільшує можливість заробити достойний прибуток (що і є ціллю кожного бізнесу).
Навіть всі випадки, коли активно обговорюють чи доречно підібраний актор, бо колір шкіри не відповідає історичним реаліям ролі — це все вірусний піар. Те ж саме коли репрезентативності приділяється більше уваги як вірусу.

Це якось занадто «сучасно», я не встигаю за модою. Ну от наприклад мені треба три літри зеленої фарби. Я йду в магаз, а мені там впарюють ну нехай синю. І виправдовують це тим що зара такий тренд і взагалі це купу лайків генерує. Але мені пофіг на тренд, який завтра ше й всі забудуть. Мені треба три літри зеленої фарби.

І що мені тепер робити? Залишатися без зеленої фарби? Купувати синю і тепер ше й вигадувати куди її втулити? Відкривати власне виробництво зеленої фарби?

От з фільмами та ж фігня. Ми виросли на фільмах з «сильно засмаглими чуваками (та чувіхами)». І це були прекрасні фільми! Cool Runnings взагалі один з улюблених. Але коли від кіношників почали вимагати «репрезентативність», почалася фігня. Бо хороший актор це в принципі штучний продукт. Їх мало. Їх не вистачає щоб закривати потреби натовпу «утиснених». Більшість яких ше й має проблеми з головою і завжди знайде на що б ще образитись та чим утиснутись.

Який там рейтинг в Анни Болейн? :) Це не мій жанр, я фантастику та жахи більше люблю, але відголоски драми навіть до мене докотились. 1 балл, так?

Для кінобізнесу західного світу ви не типовий глядач, більшості хочеться бачити таке кіно і саме тому знімають його.
Від кіношників не почали нічого вимагати, вони за власним бажанням, для того щоб більше заробляти, знімають такі фільми.
І я вже мовчу що для частини західних кіношників «diversity» це цінність. А погляди людей з східної Європи вважаються відсталими.
Не подобаються їх цінності і бачення світу і відповідно фільми? Є дзідзьо-полякова альтернатива у нас, а на росії так взагалі купа фільмів де тільки білі люди, там про різноманіття не чули, гомофобія процвітає.
Виглядає, що не вам впарюють синю фарбу замість зеленої, а ви ідете в магазин де великими літерами на вході написано «СИНЯ ФАРБА» і починаєте вимагати від них зелену. Хоча навпроти потрібний вам магазин з зеленою. Може трохи пошарпаний магазин і совком від нього смердить, але іти не далеко і фарбу потрібну отримаєте.

Ця емоційна промова можливо й була б чогось варта, якби ви розуміли про що мова, а не просто повторювали абзаци з методичок про просування телевізорів LG з різними протоколами зв’язку :) Над продуктами де отого «дайверсіті» більше ніж, власне, самого продукту, глузують й на «заході». Де якраз й сидить той самий «типовий», за вашими словами, глядач. Тож, виходить, їм і видніше, та? :)

imgur.com/3XLbXgr

Власне, переважно лише там. Бо ми від модних на Заході трендів відстаєм років десь на 5. Я недавно ше живе емо бачив в місті :) Хоча в світі вони вже давно вийшли з моди. Плюс мовні бар’єри. Місцеві «діти з анімешними аватарками» банально не вміють в англійську, щоб швидко знаходити собі нові ікони. І змушені чекати на на переклад.

Ваша «більшість» це «волаюча більшість».

imgur.com/ygrevaI

Це натовп гучних безробітних, в яких є купа часу на ходіння по мітингах та онлайн-війни. Це і створює ілюзію того що їх багато. Але коли починаються підрахунки прибутків, все зовні і вилазить. Репетувати в твіттері за утиснення і платити гроші з власної кишені за перегляд результату тих істерик, це доволі різні речі.

Ghostbusters 2016 року, знятий на потіху феміністок третьої хвилі... Провалився. Ghostbusters Afterlife знімали вже для людей і результат цілком очікуваний теж, — успіх.

Resident Evil з самої першої гри був про боротьбу сміливих та розумних проти зла у вигляді навали зомбі. А не про притрушених підлітків з рожевим волоссям та лесбійок. Так що ваші яскраві спроби змістити фокус уваги на совок дещо не вдалися. Це таки впарювання одного продукту під виглядом іншого.

Ця емоційна промова можливо й була б чогось варта, якби ви розуміли про що мова, а не просто повторювали абзаци з методичок про просування телевізорів LG з різними протоколами зв’язку

не судіть всіх по собі, мені методички щоб власну думку висловивити якраз не треба.

Ваша «більшість» це «волаюча більшість».

Може я вам секрет відкрию, але тільки озвучена думка і має значення.

. Так що ваші яскраві спроби змістити фокус уваги на совок дещо не вдалися. Це таки впарювання одного продукту під виглядом іншого.

Я перепрошую, вас хтось змушує дивитися ті фільми? От як вам їх впарюють?
До фільмів трейлери є, де одразу зрозуміло про що. Сценаристи, продюсери, режирери, та навіть відомі актори мають свій стиль і просто побачивши список людей задіяних у фільмі буде ясно про що.
Не подобається про що, не дивіться. В чому тут складність? В кіноіндустрії зараз вистачає продуктів на усі смаки. Але вам саме потрібно змусити когось відповідати вашим.

І щоб ви там не говорили як на заході мовчазній більшості все це не подобається, перед стартом робити над фільмом завжди визначають аудиторію яка це подивиться, яким способом і де будуть піарити, навіть прибутки передбачити намагаються. Бо фільм зробити то не дешеве задоволення і відповідно підготовка солідна. Якщо так багато фільмів випускаються з повістками, які вам не подобаються, це просто означає що аудиторія на яку вони розраховані не ви, але вона широка і дає бізнесу можливість заробити.

ви взагалі новину читали, яку самі ж і скинули? Жінки за дослідженнями заробляють на 40% менше при тій же кваліфікації і стажу роботи що і чоловіки.
Мені на першій роботі, ще в студентські роки, відмовили в підвищенні, бо «тебе чоловік має забезпечувати!!!» При цьому чоловіку в колективі далі підвищення після одруження, бо «в нього ж сім’я»

а чого не на 146% ?

ваші дослідження вони ще й не таке доведуть.

взагалі моя лінка була відповіддю на ваше

Квоти, які ви описали, в бізнесі і тим паче медицині неприйнятні

так це не мої дослідження це цифра у новині, яку ви мені пропонуєте як аргумент.
Тепер ще більше враження, що власну новину ви не читали. Там чорним по білому написано: «при рівній кваліфікації» надавати перевагу жінкам. Це адекватні квоти, які не стримують розвиток бізнесу.

Ця новина складається з двох частин: Перша: висмоктані з пальця 40% і
друга: прийняття закону про позитивну дискримінацію

якщо прийняття закону це об’єктивна реальність, то 40% це маячня яка нічим не доведена.
Якби ці 40 процентів були правдою, то усі комерційні фірми давно би вже повиганяли усіх чоловіків, і найняли всіх жінок замість ниг і отримали додатковий прибуток у 40 процентів

якщо прийняття закону це об’єктивна реальність

Прийняти закон це одне, а стежити за виконанням інше.
В даній ситуації якраз простіше зробити гендерне дослідження зп, як змусити бізнес наймати жінок за принципом «при рівній кваліфікації обираємо жінку». Закон від популістів просто щоб заручитися підтримкою феміністок на виборах. Якщо хтось взалі на це міг повестися.

Якби ці 40 процентів були правдою, то усі комерційні фірми давно би вже повиганяли усіх чоловіків, і найняли всіх жінок замість ниг і отримали додатковий прибуток у 40 процентів

Ви така наївність. Думаєте за ринковими умовами вийде платити їм менше, якщо вони будуть працювати замість чоловіків?
Тоді ми отримаємо ситуацію зворотню, жінки будуть багато заробляти, а чоловіки сидіти вдома з дітьми і чекати поки дружина зп принесе.

у вас каша в голові.
зараз ВЖЕ ринкові умови. і жінки вже працюють.
і як ви кажете — замість чоловіків

і як ви кажете — й притому за меншу зарплатню.

залишилось вас всіх зібрати в одній фірмі, скажімо Доу — і опля — власники отрИмають надприбутки. +40%.


окей, хай не 40%, хай вони всіх вас позбирають і добавлять вам 10% від вашой нинішньої зп. все одно їх прибуток стане +30%

LOL
Людина яка не чула бази про попит/пропозицію розказує мені про кашу.

По-перше, окремі установи які так працюють уже є і давно. Правда не спеціально наймають жінок, а зп там така, що тільки жінки і погоджуються.
Якщо всі це масово почнуть робити, далі що? Ви думаєте жінки такі дурні, що коли вони стануть дефіцитом на ринку будуть продовжувати за безцінь працювати?

Тут в мене цікаве питання народилося:
Чи готові особисто ви, платити БІЛЬШЕ за товари, продукти, послуги, якщо вони виготовлені/надані інклюзивними командами, ймовірно, ще й гіршої якості?

Якщо на ковбасі чи сумочці чи іграшці чи меблях буде поряд з найклейкою «Без ГМО» буде наклейка «Інклюзивна команда». Чи готові ви за таке накинути +10% до ціни з ймовірно гіршою якістю?

Я часто і плачу більше за свої цінності. Товари виготовлені без участі рабської праці завжди коштують більше. І це нормально.

А ваше припущення, що через те, що в команду взяли жінку продукт втрачає якість і піднімається в ціні — абсурдне.

А ваше припущення, що через те, що в команду взяли жінку продукт втрачає якість і піднімається в ціні — абсурдне.

Не треба перекручувати мої слова, я такого не казав.

Повинна бути ієрархія компетенцій, а не ієрархія інклюзивності й підігрування запитам окремих радикальних елементів.
У мене в команді працює дівчина яку я найняв саме через те, що вона була краща ніж інші кандидати чоловіки, а не через те, що вона дівчина чи представниця якихось меньшинств.

Радий за вас, що ви готові переплачувати незрозуміло за що, але особисто я не готовий.
Так само як і не готовий переплачувати за наклейку «Еко», «Крафт», «Без глютену» і т.д.

Є випадки, коли навіть нижча ціна не змусить мене купити, наприклад, щось російське, але більшість випадків під це не підпадають.

саме так ви і сказали.

Повинна бути ієрархія компетенцій, а не ієрархія інклюзивності

рівність гендеру у бізнесі це про те, що коли у вас два кандидита з однаковою кваліфікацією — вибирати жінку, бо її шлях до цієї кваліфікації був тернистіший. Це платити жінці так само як чоловіку. Це брати на роботу жінок з дітьми, бо діти не роблять з жінок амеб. а не про те, що підбирати з вулиці жінок як бродячих собак і вчити жити у офісі і за це знімати більше грошей з покупців.

у вас два кандидита з однаковою кваліфікацією — вибирати жінку, бо її шлях до цієї кваліфікації був тернистіший.

З чого ви це взяли?
А якщо жінці все на тарілочці принесли її багаті батьки, а хлоп з села мусив працювати на двох роботах під час навчання аби зводити кінця з кінцями і в паралель вчитися і одягатися на секонді, в той час я к дівчина зависала в нічному клубі й на #сказочноебали?
А може чувака забрали в армію і він повернувся і весь час витрачав на те аби догнати в професії, в той час як жінка просто стабільно працювала і розвивалась?
А може чоловік батько-одинак і йому вже точно було важче ніж просто холостячці?
А може чувака все життя булили і гнобили, а дівчина постійно була «каралєвою» яку носили на руках і все діставалось просто так?
І т.д. ситуацій може бути мільйон і трішки, ваш вузьколобий погляд і надмірне спрощення це дуже велике зло і те, чому сучасних феміністок ніхто не любить окрім інших феміністок.

Якщо ви хочете соціальної справедливості — робіть комплексний аналіз, адекватно і неприв’язуючись до статі чи соціальної групи.
Якщо ви зможете розробити методику такого об’єктивного порівняльного аналізу — до вас вистроїться черга з усього світу, бо це наразі нікому нормально не вдалося.

Я не стверджую, що жінкам чи чоловікам простіше в чомусь, я стверджую, що коже випадок унікальний і віддавати приверенції на базі статі чи соціальної групи — це зло, дурість і просто неправильно.

А ви весь цей комплексний аналіз встигаєте зробити на співбесіді?
Я вже мовчу, що цей топік почався бо автор скаржився на дівчину яка використала його друга як банкомант. Це сталося, бо дівчата в Україні виховуються в умовах «головне вдало вийти заміж» і освіта і робота то не так важливо. Ви розумієте як це працювати над собою професійно коли вся сім’я і частина друзів цього не розуміють і не підримують і говорять «краще хлопця нормального знайди»? коли це тобі говорять викладачі? Ні бо хлопців виховують інакше. А коли ти отримуєш посаду топ менеджера і хорошу оплату праці родичі ридають про твою нещасливу долю бо ти досі незаміжня? Дівчати живуть з цим тиском на собі. Не всі, є прогресивні сім’ї, але більшість.
Надаючи жінкам підтримку ви показуєте, що є інакший шлях, що можна заробляти самостійно, що суспільство це вітає. І таким чином підтримуєте рівність і зменшуєте кількість випадків, коли на хлоців дивляться як на гаменець.
Це необхідні міри, щоб виправити багатовікове поневолення жінок. І від цього виграють обидві статі. Навіть якщо який індивідуальний чоловік постраждає трохи бо на місяць довше шукатиме роботу — це того варте.

Ого, бачу ви хочете почати мірятись пісюнами тим, кому жити важче.
Не раджу вам це починати бо ви тут явно програєте.
Судячи з ваших слів, ви навіть і близько не усвідомлюєте, що таке бути чоловіком і з якими складнощами стикаємось ми, під яким тиском живемо, тому навіть не починайте. Проти чоловіків грає як статистика, так і природа так і закони так і очікування суспільства так і купа чого ще.

Надаючи жінкам підтримку

Я надаватиму підтримку тим, хто цього потребуватиме, а не просто на базі природньої особливості, яку ніхто не обирав, як то стать чи колір шкіри чи зросту чи довжини геніталій.
І саме таким чином я підтримаю рівність, як ви написали.
Тому що штучна сегрегація по біологічним признакам які ніхто не обирав — це спекуляція дискримінація в чистому вигляді і ви за це активно топите.

Це необхідні міри, щоб виправити багатовікове поневолення жінок.

Це одна з найбільших дурниць які чомусь панують в суспільстві.
Майже в кожній українській родині завжди панувала жінка, чоловік ходив на роботу, але по факту, головою сім’ї майже завжди була жінка.

Навіть якщо який індивідуальний чоловік постраждає трохи бо на місяць довше шукатиме роботу — це того варте.

Ось ми й виділили квінтесенцію мамкіних диванних феміністок)
Ні, це жахлива ідеологічна помилка, штучно пригнічувати когось одного заради того аби менше пригнічувати когось іншого, таким чином породжувати нове і ще більше коло нерівності й пригнічуваності.

Але якщо ви все ж так сильно хочете виправити несправедливість — віддайте своє робоче місце або просто свою зарплату будь-якій із жінок яка втратила роботу.
Це буде справедливо, якщо індивідуально ви постраждаєте трохи бо на місяць довше шукатимете роботу — це того варте.

ну і не нийте потім, що на побачення з вами ніхто не хоче піти, бо пачкою зелених перед носом не помахали. Вам подібні хочуть бути цінними як особистість, а робити для цього нічого не готові. і навіть подумати трохи і заглибитись в тему більше не готові.

Ваші ідеї звучать гарно в теорії, а як все це працює на практиці ми бачимо зараз. Тобто ніяк не працює. навіть на просте запитання чи можете ви оцінити за вашими ж цінностями людину на співбесіді ви не відповіли. Бо відповідь ні і ви це знаєте. Бо навіть не намагаєтесь так оцінювати.

Вся ця ситуація з невиїздом чоловіків, вона ж не на пустому місці виникла. Бо в суспільстві є Чоловік повинен і жінка повинна. Коли це гарно працювало на вашу користь, то мовчали в тряпочку і затикали рот всіх хто готовий щось сказати.
А як стало невигідно — ниття від вас на цілий форум. А от готовності щось робити з ситуацією і досі нема.

віддайте своє робоче місце або просто свою зарплату будь-якій із жінок яка втратила роботу.

 я і так віддала багато зарплати останнім часом, як і більшість українців. І так, це того варте.

ну і не нийте потім, що на побачення з вами ніхто не хоче піти

Я дуже задоволений, що зараз ніхто з жінок не кличе мене на побачення (або мені доводиться відхиляти відразу натяки про це), бо інакше моя дружина зробила б боляче нам обом тому що читайте вище

Майже в кожній українській родині завжди панувала жінка, чоловік ходив на роботу, але по факту, головою сім’ї майже завжди була жінка.
чи можете ви оцінити за вашими ж цінностями людину на співбесіді

На співбесіді я досить точно і об’єктивно можу оцінити професійні якості людини, цього мені достатньо для прийняття рішення про найм.
Все решта неможливо оцінити об’єктивно нікому, принаймні для оцінки хто є менш пригнобленим а хто більш, саме тому я не беруся судити про це, а от феміністки чомусь в праві однозначно і відразу ділити соціальні групи на пригноблювачів і страдальців, це є принципово неправильним і дуже шкідливим.

Вся ця ситуація з невиїздом чоловіків, вона ж не на пустому місці виникла.

Я не говорю про конкретно цю ситуацію, хоча це теж показник.
В житті чоловіків є дуже багато чого іншого, що на мою думку є більш критичним ніж заборона виїзду на чс воєнногог стану.

Ні, це жахлива ідеологічна помилка, штучно пригнічувати когось одного заради того аби менше пригнічувати когось іншого, таким чином породжувати нове і ще більше коло нерівності й пригнічуваності.

 і ні, це не штучно пригнічувати. Якщо б не за гедерною ознакою, то при рівній кваліфікації ви виберете людину за симпатичнішу посмішку чи іншу неважливу деталь. А так в цьому хоч би був якийсь ціннісний стейтмент.

При рівній кваліфікації я оберу того, хто з більшою ймовірністю буде розділяти мої цінності та мою культуру, те, що в західному прогресивному світі називають Cultural fit і де саме по такому признаку відбирають, знову ж таки не вдаваючись до сексизму.

Змінено:
Навіть не так, перш за все я буду шукати людину, яка буде максимально матчиться з моїми цінностями та моєю культурою, а потім буду дивитися чи така людина відповідає хоча б мінімально необхідній кваліфікації для вакансії, тому що хард-скіли можна навчити і опанувати, а якщо людина мудак чи заявляє, що вона буде розводити печерний сексизм і когось пригнічувати заради якихось високих цілей — такі пролітають відразу мимо незважаючи на рівень кваліфікції.

Ви навіть не можете логічно відпости на питання. Спочатку говорите, що тільки професійне оцінюєте, бо все інше складно.
А тепер вже встигаєте Cultural fit оцінити, ммда.
І знову ж таки, хард скіли тепер не так важливо, бо їх легко підтягнути, не те що особисті якості. А вище так доводите, що тільки на професійність і варто звертати увагу.
Спочатку у своїй голові лад наведіть, а потім вже обзивайте мудаками людей у яких позиція чітка.

Можу і більше сказати, щоб мати таку позицію як вас, а у мене був такий період — нічого вивчати і дізнаватися про світ не треба. І тільки коли мені захотілося реально дізнатися відповіді на питання рівності, як все працює — прийшла в теперішню точку. Тому і такі думки як ваші здаються печерними, переросла.

Відразу видно, що ви не маєте відношення до рекрутингу і найму) Інакше б таких дурниць як

тільки професійне оцінюєте, бо все інше складно.
А тепер вже встигаєте Cultural fit оцінити, ммда.

Це просто базис-базис ну ок)

Дякую, що показали себе і свою позицію, більше із заядлою обмеженою сексистскою вести дискисію не збираюсь.

Це просто базис-базис ну ок)

це настільки базис, що ви не можете логічно на нього відповісти.
Я таки не рекрутер, але людей наймати доводилося і як я наймаю можу чітко описати навідміну від вас. Де в одному реченні одне, а в іншому протилежне.

А от ви видали, що в житті жодної книги чи дослідження про сексизм чи рівноправ’я не прочилали. Переконана у цьому на 100%. Тому обзиватися не потрібно, якщо навіть не знаєте що стоїть за цими словами. Зазвий раз доводите свою печерність і обмеженість.
Все на чому базуються ваші аргументи — непохитна віра у власну правоту і небажання навіть дізнатися як такі важливі питання вирішуються людьми, які своєю роботою зробили дослідження питань рівності.

Є випадки, коли навіть нижча ціна не змусить мене купити, наприклад, щось російське, але більшість випадків під це не підпадають.

 а у мене ширший список цінностей.
І не рівняйте цінності до маркетингових ходів і

наклейку «Еко», «Крафт», «Без глютену»

Угу, поїхати одній зі спиногризами кудись у невідомість, жити десь в спортзалі чи в чужих людей — це таке щастя, да) Ось прямо всіх українок зустрічали і з потяга везли у лімузінах багаті принци у свої палаци.
Дивно, чому тоді багато жінок вже повернулись назад в Україну, навіть в ті місця, які обстрілюються. До своїх «поганеньких» українських чоловіків ( а як же европейські принци?)Не витримали такого щастя жити в Європі?)
Особливо щасливі ті, хто зараз там «відпочиває» десь посудомийкою в ресторані. Бажаю і вам так само втратити свій дім, взяти дітей, пару валіз і десь відпочивати у Европі у черзі за гуманітаркою)

так запрошуємо в окопи — замість нас.
а ми так і бути, постраждаемо в спортзалах

шо характерно — твой камент не поддержала ни одна женщина. и ни одна феминистка 🤨

А чого ви так вирішили?)

читати вмію:
Підтримали: Bender RodriguezIllia PolishchukMaksym MatsalaamigoSerge PetroffSergey MorozMykola SViktor ZhurbenkoОлег КотлярArsen SalamakhaNikita DemianchukUncle BobVasyl StepuloVitArtem KuryloDenys IevstratenkoAndrii MalchykFull StacklyRoman GomoliakoWilliam StarkIgor StebkoДенис НесенкоDmitryAlexander GrigoryevKulchytskyi RomanMykhailo SorokinChelo vekIvan PirognoeOleg KorolТЗSergey_PНеправильныйКоммитJerry JerryGlobal EngineerVictor GubinЯрослав ХарактерникСергей ОтченашW WTest TestOlexandrStas K

охмури европейского оленя за 3 месяца

Ну-ну.

Якщоб не було розподілу на кого можна випускати а кого ні — то не було би такої дичі.

Ну и на десерт — причина, которая тригернула меня написать этот пост. У моего товарища девушка уехала в Европу в начале войны и он ее материально поддерживал около 4 месяцев(хотя до этого было так же)))) и в какой то момент она перестала выходить на связь. Понятно что он переживал и думал о плохих вариантах.....барабанная дробь.....она нашла условного Джона и они готовятся ко свадьбе... Как бы грустно не было, но если убрать материальную составляющую то половина отношений разрушиться.

Есть хорошая поговорка — «кто девушку ужинает, тот её и танцует». Ваш товарищ неизвестно зачем отпустил, а то и сам отправил свою девушку куда подальше. Зачем-то финансировал её расходы там, пока она искала для себя нового, более ресурсного мужика.

Хотел показаться хорошим человеком, как большинство айтишников хочет, поставив её безопасность выше своей? Так это никогда не бывает оценено, женщины в нашей культуре любят эгоистов ну или хотя бы людей, которые прямо говорят о том, что им нужно. Сказал бы ей что-то вроде «ты мне нужна здесь, я хочу от тебя вкусной еды и секса, а на ракеты мне посрать, я же тут сам остаюсь под ними сидеть, так и ты сиди, ты ж моя девушка» и их отношения, скорее всего, стали бы только прочнее, ведь такая девушка бы никуда не поехала, а совместные трудности их отношения бы только сплотили.

Ну или девушка бы оставила его под ракетами сидеть одного, но тогда пришлось бы на запад бежать за свой счёт и там Джона искать 4 месяца — тоже, а пацик остался бы при своем бабле. А он нет, ему зашквар сказать что он на самом деле хочет (да ни один мужик не хочет 4 месяца содержать за границей какую-то бабу, даже не жену и не мать своих детей), вот и поплатился. Зато тешит теперь своё эго, что он «хороший человек», в белом пальто стоит красивый, а они все ууу сучки!

Это не вопрос сексизма, это вопрос честности в отношениях.

Угу, саме тому було найдено товстого, лисого і старого Джона на заміну :) То така баба від якої треба триматись подалі. Є і достатньо нормальних жінок без такої дурі в голові.

Так она просто сменила омегу на более выгодного омегу. От альфы она бы никуда не уехала. Сидела бы с ним под ракетами, варила борщи, стирала носки и еще гордилась своей верностью. Думаю чуваку повезло а этому Джону вообще не позавидуешь.

Ну ты сейчас всех назвал альфами, у кого жены/девушки не свалили в Европы, а остались дома с мужиком. Это ж ведь не так. Имхо, омега — это тот, кто ставит девушку выше себя. И это далеко не мейнстримное поведение, а как раз довольно редкое — какие-нибудь худшие 10% популяции, если говорить этим языком.

Большинство нормальных девушек и женщин остались в стране. И бедных и богатых и с мужиками и без мужиков и из-за мужика и по собственной инициативе. Что, все эти девушки — это девушки альфачей? Да столько альфачей не напасешься, тех альфачей примерно столько же, сколько и омег. Они как и омеги — экстремумы. Норма — это беты и гаммы и их девушки и жены сейчас с ними.

Только вот омеги — 90%+ популяции.
Да, многие из них считают себя альфами

Кроме альф и омег есть ещё беты и гаммы, на которых собственно и держится общество. Погугли что означают омеги. Это люди, которым ничего в жизни не нужно и ничего они не готовы отстаивать для себя, а только подчиняться другим. Если бы у нас было 90% омег, то у нас не было бы конкуренции, не было бы схем и коррупции, все бы работали в стойлах всю жизнь как при Союзе или в послевоенной Японии, где на государственном уровне подавлялась свобода личности и по сути государство загоняло тех самых бет и гамм в омежное состояние.

Ведь, например, жадность и конкуренция — черта как раз бет. А Украина полна жадными схематозниками, которые конкурируют друг с другом за место под солнцем. А гаммам хоть ничего для себя и не нужно (тут проявляется их родство с омегами), но они могут что-то сделать для своей семьи (детей), эпизодически прыгнуть выше головы ради неё, чего не сделали бы для себя лично.

Человек может сменить свою роль в этой иерархии только вниз, но никак не вверх, не выше того, с чем родился. Поэтому в сильных государствах омег больше, в слабых — меньше, а при рождении популяция везде одинаковая. 10% альф, 10% омег и все остальные беты и гаммы, нормисы, трудолюбивые пчёлы на пасеке нашего общества.

Так что делить всех на исключительно альф и омег неверно. Если делить на альф и не альф, то будет 10/90 соотношение, но среди этих не альф еще есть люди, которые что-то хотят или могут сделать, просто иначе, чем это делают альфы. Омеги ничего не могут делать и не хотят. Ни для себя ни для других, их просто сковывает собственный страх и без тычка они не сделают ничего сверх минимума, требующегося для выживания.

И в целом эта теория мне не нравится. Люди в современном обществе делают почти одно и тоже, просто за их поведением стоят разные причины.
Допустим, кто-то берет на себя инициативу и инфлюенсит других потому что смелый и кайфует от процесса (альфа), кто-то потому что любит бабло и хочет быть лучше других (бета), кто-то ради того, чтобы его жена могла купить себе новую шубу (гамма), а кто-то делает это из-под палки потому что его заставили внешние авторитеты (омега). Они все получат какую-то часть пирога, просто тот, кто уверен в себе и кайфует от процесса получит больше, а тот кто ничего не хочет и делает это из-под палки — меньше.

В современном мире вообще неважно что стоит за мотивацией. Важно насколько хорошо ты это делаешь.

Ты прям совсем обезьяний дарвинист, хотя не без этого инстинктивное поведение хомосапиенсу безусловно присуще, однако ограничено иногда логика всеже берет верх. Лучше раньше чем позже. Причем это проявляется повсеместно при принятии решений и на работе особенно, а в ИТ так темболее. Особенно молодежь еще без жизненного опыта, что сначала думать надо, ведется на инстинкты или в за придельном стрессе и я тоже не исключение. А тут с бабой банальная девиация и все www.youtube.com/watch?v=nI659xeT5AY

Да как угодно это называть можно. С пониманием этой концепции легче жить в первую очередь мужику.

Выходит, что женщина изначально находится в подчиненной позиции и большинству женщин это окей, они даже ищут таких отношений, что имхо удивительно. Следовательно, ты можешь прямо говорить чего хочешь и твое слово против её слова будет иметь больший вес и в твоих глазах и в её, следовательно будет всегда по-твоему до тех пор, пока это нужно ей. А если она уже и так была полном обеспечении, как пишет автор, то ей очевидно нужно и дальше оставаться в таком положении. Не за свои же бабки бежать в Европу искать Джона?

То есть ты как-бы берешь ответственность за её безопасность (точнее, небезопасность под ракетами) и если тебе окей этот tradeoff, то ей, ВНЕЗАПНО, тоже окей. И никакие Джоны уже не понадобятся, потому что внутри Украины Джон — это ты.

Це не культура, а еволюційно зашита програма. Жінкам потрібен альфа самець а не тряпка сімп. Тому що раніше лише альфи могли захистити від зовнішніх загроз жінку і її потомство

Це і зараз логічно. Для чого створювати сім’ю з людиною, що не здатна відстоювати свої, чи ваші спільні інтереси? Завтра з’явиться конкурентка, і він їй все віддасть, залишивши дітей ні з чим. Для чого така перспектива жінці?

перекладаю ваш евфемізм:
Родина там, где жопа в тепле ©

А для чого така жінка чоловіку тоді?

Зато тешит теперь своё эго, что он «хороший человек», в белом пальто стоит красивый, а они все ууу сучки!

слушай, ну все когда то были наивными, только кого-то наипали еще в детском саду, человек сделал выводы и больше не попадался, а кого то уже во взрослой жизни. ну и у него еще софт вариант, он просто потерял часть своей зэпэшки втечение 4х месяцев. невелика цена если честно.

Хотел показаться хорошим человеком, как большинство айтишников хочет, поставив её безопасность выше своей? Так это никогда не бывает оценено

Точно сказано. Треба завжди стояти на сторожі власних інтересів. Нема значення, в сім’ї чи на першому побаченні. Оцінювати ризики та не вестися на «он должен». Хочеш щось зробити для цієї конкретної девчини — роби, від щирого серця. Ні — чесно кажи, що тобі це не потрібно. Бо коли чоловік починає прислужуватись та робити те, що йому не вигідно, жінка розуміє, — цей приплив, можна доїти. Стосунки, що починаються з приниження та служіння — це нікчемно та огидно, і нічим добрим те не скінчиться.

от эта мне нравится — давай всех собак на него навешаем

Хотел показаться хорошим человеком,

а может он и правда... хороший человек? и отправил ее без всякого здого умысла?

бред конешно, так не бывает, да?

а может он и правда... хороший человек? и отправил ее без всякого здого умысла?

Чтобы быть хорошим человеком совсем необязательно отправлять свою бездетную девушку в безопасное место. В конце концов, она такая же гражданка этой страны и должна, в моем понимании, прочувствовать наравне со своим мужиком все тяготы этой войны. Почему вдруг она должна быть в безопасности, когда ее мужик не в безопасности и по-прежнему нуждается в ней? Она ценнее своего мужика и вообще больше достойна выжить лишь потому, что обладает вагиной?

И почему ты думаешь, что кто-то, отправляющий свою жену или девушку в «безопасное место» на пособие европейских стран, имеет какой-то злой умысел? Да никто из таких людей не имеет злого умысла. А те, кто его имеют, кто ревнуют своих партнеров, никуда их от себя не отпускают и либо вместе сидят под ракетами либо вместе за любые взятки стараются выехать.

Я вот не считаю себя плохим человеком от того, что не послал свою жену куда подальше «в безопасное место», хотя мог бы. Для меня нормально, что в тяжелое время мы оба рискуем своими жизнями под ракетами, а не только я. Для меня ценность наших жизней абсолютно одинаковая, я не возвожу женщину на пьедестал, считаю её равной мне. Однако такая позиция не даёт мне социального одобрения. В глазах народных масс я эгоист, не желающий ради безопасности своей жены поступиться собственным комфортом здесь.

А пострадавший совершил как раз социально одобряемое действие — пожертвовал своим комфортом и финансами ради Женщины. Наверняка ещё получил массу похвалы от всех пересичных, кому рассказал об этом своем «рыцарском поступке». Я почему и акцентировал на том, что «хотел показаться хорошим человеком», а не был им.

Потому что быть хорошим человеком в этой ситуации — это просто работать и жить как раньше, если в твоем городе нет боевых действий. Вместе со своей девушкой. Не садиться на гуманитарку, не воровать бабло на разных схемах, появившихся за время войны, не выводить бабло за границу, не пытаться нелегально выехать, давая взятки. Но этим ведь не похвастаешься и хорошеньким себя не почувствуешь.

Квк-то «зарубился» с одной радикальной фемкой на всю эту тему. Ответ был такой:
«Это вы мужчины построили такое общество, так что иди молча воюй».

На неадекватов не обращай внимания, а насчет того что прошмандовки прыгают на местных, так это было понятно с самого начала. При всем уважении, но у очень многих айтишнегов девушки-жены просто кровосиси изначально.

Это вы мужчины построили такое общество

Она вообще бабские разборки то видала? Был бы это мир «построенный» женщинами, то если бы он и технологически сформировался, то наверняка умер бы вскоре после 16 июля 1945 года с криками «вот сучка крашенная».

Нажаль чи нащастя, найкраще що ти можеш зробити — забити болт і жити в своє задоволення, так як подобається і потрібно персонально тобі. Змінити нічого не вийде.

Якщо тебе тригерить і турбує фінансове питання, ось кілька порад:
Заводиш відносини — пропонуй зі старту ділити витрати 50/50.
Жінка хоче аби ти повністю забезпечував її і в тебе є така можливість — відразу погодьте, що умови тоді ставиш ти, не подобається — розійшлися.
Вирішив одружитися — шлюбний договір.

Ти завжди будеш для когось занадто вільним, занадто білим, занадто неіклюзивним, не з таким паспортом і т.д.
Живи, адаптуйся, роби висновки, шукай партнера який буде підходити персонально тобі, не віддавай гроші просто так.

Якщо це юридично правильний договір який завірений нотаріусом країни, де буде розглядатись судовий позов, то вартує всього, що в ньому буде написано.

Чи є сексизмом неможливість стати жертвою сексизму, коли інша стать таку можливість має?

Просто воно звучить як «отріцательний хлопок»))

У моего товарища девушка уехала в Европу в начале войны и он ее материально поддерживал около 4 месяцев(хотя до этого было так же)))) и в какой то момент она перестала выходить на связь. Понятно что он переживал и думал о плохих вариантах.....барабанная дробь.....она нашла условного Джона и они готовятся ко свадьбе...

Кто-то из них двоих точно мудак)
А вы не допускаете что это не девушка?)))

Не всё так однозначно. Мы не знаем всей правды.

и кто же тогда?
если это юноша, то зачем тогда благородная девушка"не мудачка" принимала от него деньги? еще раз напомню, если вы забыли что написано в предыдущей строке — она, по вашему остроумному предположению — не мудачка

Та мне по хорошему-то пох)
Хай сами ябутся со своими проблемами)

Це якийсь новий рівень п#здостраданія, вибачте..Автор, радію що у вас в житті немає більших проблем)

Та ні, проблеми треба дискутувати
І чоловіки вже вчаться це робити не гірше жінок

Може дискутувати десь в іншому місці? На форумі обіженних мужчінок, наприклад?
Щось я жодного разу не бачила, щоб жінки тут створювали подібні теми. Типу чому всі чоловіки погані. Для подібних висерів є вуменс. ру, менс.ру та інші помийки. Ну або якщо зовсім погано — до психолога піти. Чи це вже інший рівень свідомості, доступний тільки жінкам?

Патаму патамушо мы секси ты, сиськи наш сиськи наш родимый дом. Первым делом мы испортим самолёты, ну а девушек а девушек потом

А можна дізнатися ваше ім’я?
Передую вашу відповідь:ні) Бо це порушить перше правило троллів, які створюють теми ні про що заради срачів- завжди накидуй анонімно)

Не вам вирішувати де і як мені дискутувати
Тим паче, що мені дуже подобається як вас від цього викручує :)

Так, я б воліла щоб люди під анонімними ніками розводили пустопорожні срачики десь в інших місцях. Які не мають жодного стосунку до айті тим паче.

По психології для людини існує чотири найдужчих стреси в житті, що провокують психотравму. Тяжкі проблеми зі здоров’ям, звільнення або іньше вигнання з колективу (інстинктивно зграя вигнала, що для хомоеректуса було смертельно небезпечно), розлучення, та смерть близької людини чи побратимів на війні. Тобто може воно логічно насправді не проблема — а благо, здихався шлендри до того як завів з нею дітей тощо. А от психологічно точно важко буде. Рекомендують фізичну активність в таких випадках, щоб змінити гормональний фон.

Ви себе вже прекрасно принизили цим топіком)

Це тільки початок пані, чоловіки навчаться гуртуватися навколо своїх проблем і вирішувати їх і це вже роблять

та це у феміністки пече, сильно пече, але аргументів нема

я навіть сумніваюся, чи це айті спільнота. Тут половина під вигаданими нікнеймами флудить. Це може бути будь хто)

Гм. Ок, переконали.

Після перемоги знов почну збирати на мотоцикл.

Як гривня є на новий то і купляй зараз. Може і для перемоги знадобитись. Мій друг зараз купив квадроцикл і ним їздить, навіть якусь волонтерку доставив. До того купив вантажну Яву і нею катався та продав. Відкладання то отрута в голові, обмежуючи блоки. Життя без задоволень — пусте.

Нема. Все що був встиг навідкладати пішло добрим людям. Чи полетіло в бік недобрих :)

То ж після перемоги все почну знов. Але захист встиг трохи зібрати. Капці, панамка, кептарик, штанці там. Все як в людей. Бо маю досвід падінь з велосипеда (гори поруч) :)

Відкладання то єдиний варіант, коли ти ще не сіньор щоб вільно якусь там Хонду ЦРФ 190 (умовно) купити :)

Breaking news!
dou.ua был покусан Cosmopolitan!

А по поводу девочки — пусть мальчик радуется что «Боженька взял деньгами» © и что они не успели ни поженится, ни завести детей до того как сия мадам стала пристраивать свою кормилицу.

Так може проблема у колі спілкування?
В чому проблема уникати людей, що порушують особисті кордони,як то кажуть в народі — панібратство, бути для когось sugar daddy теж не потрібно. Ну і найголовніше, якщо ви за кордоном, то нафіга вам ті українці (якщо вам з ними не ок ), з місцевими набагато легше мати справи, дружбу і нетворкінг (якщо це не мега закрита країна, в Європі з цим все ок).

То все ***ня то все до сраки,
І тії рози, й тії маки,
І те кохання без їбання,
І те їбання без кохання.
То все не так.
То все ***ня,
Є тільки ти і тільки я.
Та й ти ***ня.
Є тільки Я!" ©

Полный сексизм у нас еще с дремучего совка, когда судьи оставляют ребенка с матерью по умолчанию. Даже если мать — наркоманка а отец — приличный человек.

А пределы необходимой обороны — априори превышенными, потому что мама на суде плакалась что разбойник был хорошим мальчиком.

Я для развлечение почитываю иногда популярный женский форум, так в первые месяцы войны регулярно появлялись темы в стиле «увидела украинского мужика в ТЦ в Польше, жалкое зрелище». К слову сейчас поменьше таких тем, так как у самих мужья и сыновья бегают от мобилизации.

И еще такой показательный набор тем:
1. «Ой девочки, нашла в телефоне мужа флирт с новой сотрудницей на работе. Что делать? Сильно его люблю!»
Совет большинства: ох же кабель! Он вас не достоин, уходите от него!

и в то же время:
2. «Ой девочки, мой муж меня не устраивает потому что {одна из сотни причин}»
Совет большинства: найдите любовника

там еще любят темы что приготовить пожрать — и как похудеть
ну и темы моя тугосеря самая умная — и сиси обвисли потому что тугосеря их кушал

О, я люблю поготувати якесь люто нездорове, калорійне і смачне жрадло!

І, як результат, як худнути теж знаю та практикую >;]

жрадло

О, ви знаєте словацьку:)

Та троха є :) В дитинстві «Словенска телевізіа єден» була єдиним джерелом великої кількості мультфільмів, фільмів та дитячих передач. Бо на ЦТВ та УТ-1 навіть разом взятих того було якось... Малувато.

Гм. Таки так. Але там було значно менше дитячого. Плюс мова складніша :) Я там не пригадую нічого дитячого, крім вечірньої казки з ведмедиком, якогось недільного мультсеріалу про сім’ю винахідника що мав машину часу і якийсь, схоже американський, фантастичний серіал про інопланетянина схожого на Шварцнегера, в якого був якийсь літаючий кулька-робот. Ще дивився якийсь серіал про якогось місцевого вігіланте Лінду, яка здається вдень працювала в поліції, а у вільний час займалася карате і злочинцями. Не знаю наскільки то дитяче чи підліткове але заходило нормально :) І поки я це писав, згадалося що там ще наче Knight Rider показували.

Ну і... На «мадярях» взагалі не було передач про музику :)

youtu.be/ou-XDuqOBWw

Та в них радіо мало купу музичного.
ТБ — не пригадаю.

www.youtube.com/watch?v=CGt-rTDkMcM

Linda — то окреме :-)

Та, за Омегу-Скорпів знаю, знаю і за Едду та Поколгеп. Знаю навіть за Торментор але то тільки тому що то була перша назва ВІА нині відомого як Креатор, які мусили переіменуватись. Але все то було пізніше :) З радіо ми всі в ті часи слухали Rock FM, пізніше KIX та Flash

жрадло

XD какое прекрасное слово )) теперь на ужин у меня вместо хрючева будет жрадло! ))

Дякую, пане!

Як там кажуть, dobrú chuť (добру хуть)! :)

А навіщо ви читаєте жіночі форуми? Це ж як поїсти лайна. Адекватні жінки їх не читають. І ви ще це лайно тягнете на Доу(

А що читають адекватні жінки, Фемінізм УА? :)

Зачем тебе форумы про животных читать, дискавери снимает качественнее программы про них.

Забий хєр на них, не виправиш таких. І не всі такі, головне що ти в безпеці. З часом вивчиш місцеву або будешь жити в англ комьюніті і там собі бабу знайдеш і забудишь цих фемінок, котрим завжи що не так, то чоловіки грубі, то тряпки. Такі репліки це сингал що в неї дах їде, чи то від віни, чи війна тількі запустила цей процес, в будь якому випадку це проблема її чоловіка або психотерапевта/психіатра. Ти ж не будешь жалітися на бомжів чи волоцюг в переходах, типа «люди всі спиваються і це капец капец ми все помрем». Ось так і ці недотрахані фемінки — були і завжди будуть.

Сексизм це прикладу коли жінки пробують заборонити менторити дівчат, яких попросили поменторити знайомі.

Те що ви описали то гнилі люди, згідно нормального розподілу так й має бути, щоб цінувати хороших.

Классика) Как только появляется тема о сексизме по отношению к мужчине, то тут же появляется феминистка, которая говорит «то все х*ня, я вот сейчас расскажу историю о сексизме по отношению к женщине». Полное игнорирование проблем мужчин и перевод темы на проблемы женщин

Я з Вами погоджуюсь. Чи що можу ще написати щоб виправити ситуацію?

Навів приклад проксі-сексизму жінки до жінки через чоловіка.

Ну в них ревнощі, хотіли щоб ти прийшов «встановити вінду» — а тебе на молоденьких потягнуло. А ти справді менторити зібрався і образився. Дівчата просто меньше кажуть, які в них мислі про викладачів та менторів в юному віці :)

Як рішення з нормальними будувати відносини і життя, а меркантільних приваблювати грошима і всім, що вони полюбляють, починати відносини, а потім знаєте як буває, що пройшла любов та й кожен іде куди шов

«Є попит — є пропозиція». Вже давно і всюди кажу, що при знайомстві з партнером потрібно зразу виясняти яку модель та людина підтримує. І чітко відсікати все, що не підходить саме вам. Так, буде здаватись що ви не можете знайти те, зо потрібне вам, але повірте — ваше вас чекає :)

Якщо жінка зразу очікує на повне забезпечення та солодке життя з сіньором — помідором, то це видно здалека. Є мужчини, яким таке дуже навіть підходить (до речі, зустрічала багато таких, які прямим текстом казали, що хочуть домогосподарку), є — навпаки. Кожен знаходить те, чого він хоче. Знайти партнера, який повністю розділяє ваше відношення до фінансової моделі — можливо. Це не так вже й просто, але можливо.

В нас з чоловіком повна рівність у фінансах, навіть у декреті, це не так складно, як здається багатьом жінкам. Це дивно багатьом моїм знайомим, зате ми чітко розуміємо наші стосунки та їх підгрунтя. Звісно, нікому з нас не приходиться сидіти «на жопі рівно», поки один з нас росте в карʼєрі, треба рухатись двом, але в цьому теж є якийсь кайф. Знову ж таки, це наша модель, вона теж має право на існування.

Зустрічайте свою людину, створюйте свою модель управління фінансами, правила. Якщо відчуваєте, що їх треба прописувати — це теж варіант.

не тільки обовʼязків але і прав, хотіла б наголосити :)
установка «ти мужик — ти плати» є не у всіх, повірте. Тому просто не звʼязуйтесь з такими дівчатами і все. Просто коли ви зрозумієте цю позиції на першому/другому побаченні і попрощаєтесь — всім буде від того легше.

А така мадам знайде собі гаманця, повірте, бо є такі які з радістю будуть платити))

теж варіант, але думаю що це не факт, що надовго )))

Не всі дівчата такі. Якщо хочете знайти підходящу для себе, то над цим, як і будь-якою іншою сферою життя треба працювати і як би це неромантично не звучало перебирати до тих пір, поки не знайдете підходящу для себе перш за все за поглядами на життя.

«Є попит — є пропозиція».

Так в этом и мотивация поста как я понимаю. Перестать оленить, уменьшить спрос на «мужик должен», начав уважать себя. И требовать что б с тобой считались другие.

Зустрічайте свою людину,

Сложно, когда 90% дают спрос на *** пойми что. Когда для 9/10 ты банкомат. Когда мужчины вырастут из парадигме в которой их растил постсовок что мужик добытчик и он должен, тогда пойдут здоровые изменения.

яку модель та людина підтримує.

Так модель лоха-банкомата и богини конечно же =)

Якщо жінка зразу очікує на повне забезпечення та солодке життя з сіньором — помідором, то це видно здалека.

Две руки, две ноги, наличие инсты?

до речі, зустрічала багато таких, які прямим текстом казали, що хочуть домогосподарку

А то- печку растопить, хлеб испечь, завтрак, обед и ужин, корову подоить, у свиней по чистить, исподнее в реке постирать, грядки прополоть, валенки на зиму сшить, травы от простуды заготовить. Какой дурачок считает разогрев в микроволновке и, если повезет, глажку вообще ведением домохозяйства, не то что равноценными обязанностями.
Пусть п***** на работу, а за лишнее 6к мы найдем горничную в миниюбке, и повариху, в недалеком прошлом мисс урожай села Гавриловка =)

ну вы ж не всю зарплату отдаете, а только часть ее, на трусы там чтобы хватило. но вы ж не хотите, чтобы ваша женщина в некрасивых трусах ходила

Красота/рост/возраст и имеет огромное значение. Если ты сильно старше, страшненький и низкий, а хочешь жить с красоткой, то, скорее всего, ты сможешь только такой формат и найти. Где ты будешь ее полностью обеспечивать, а она тебе бутербродик. Иначе, не в жизни тебе не получить красотку. И ты и она это знаете. Вступая в такие отношения, вы заключаете неявный договор

был травмирующий опыт со спусканием синьорской зп в отношения — ни к чему хорошему это не привело

налітай, голосуй — petition.president.gov.ua/petition/153972

Щось усі петиції в нас перетворюються на копіювання законів королівства Нідерланди. Легалайз травки, легалізація проституції та гейпаради (голубі як були так і будуть вони з цим розладом народжуються).

Може почнем з вітряків та тюльпанів, ще збудуймо завод з виробництва станків для виробництва мікросхем?

Поки що ніхто не подав петицію, наприклад про державну програму з виробництва напівпровідників і електронних компонентів. Хоча є навіть існуючі заводи. В УССР вироблялись власні телевізори, магнітофони, радіоприймачі, соковитискачкі різні прилади і електроніку. Зараз пишем код в батрачному режимі, коли захочуть тоді і виставлять за двері, подаєм петиції про: наркоту, проституцію, підтримку якихось прав гоміків з лесбійками (хто їм щось забороняв ?), утриманок та альфонсів тощо. Це певно, елементи моральної деградації суспільства: Содом і Гомора. З цими явищами треба боротись, за аврамічними релігіями тобто: християнство, іудаїзм та мусульманство, а саме вони і формують мораль як кодекс поведінки, вважають усі ці явища негативними — тобто аморальними. Ми якогось дідька замість того щоб засуджувати таку поведінку і боротись з цими проявами, хочемо навпаки зробити це легальним. Може тоді ще назад істукан Перуна повернути на капіще ? Істукани Леніна вже звалили, якраз капіща вільні.

про державну програму з виробництва напівпровідників і електронних компонентів. Хоча є навіть існуючі заводи.

Щось мені здається, що ця галузь у макроекономічних масштабах так не працює. Потрібен великий ринок, але він вже поділений між серйозними гравцями. Навіть якщо якимось дивом в нас зʼявиться повна копія заводу TSMC то продукція буде коштувати як шматок антиматерії, навіть при умові абсолютно рабської праці «за миску рису».

А подальші коло-релігійні тези я навіть коментувати не буду, бо там душок «аскарбленія чуфтс верующих» та якийсь авраамічний шовінізм (чи є таке поняття?)

«асканбленні» можуть поцілувати самі себе в дупу. Там декларують одне, а самі гвалтують і вбивають неповнолітніх дівчат, грабують та коляться важкими наркотиками в хаті з якої зробили штаб і в якій насрали аж до стелі та понакидади використані шприци. І це від самого початку російське село, де завжди жили етнічні росіяни. З такою культурою і мораллю, рівня бомже-панків нехай йдуть собі до сраки.

В мене трохи бомбить від «War is especially cruel to women.» а інше то таке. Чоловіки біологічно кращі для війни. Ми більш агресивні, сильні та сміливі. Навіть у Ізраілі у армії геть інше відношення до жінок, вони там далеко не на всіх позиціях, наприклад. Ну але і страждають від війни чоловіки набагато більше.

Про дівчину, що кинула — а він платив за те, щоб вона була його дівчина? Ну, так не треба робити, так не працює. Треба було сказати, що війна, всім треба прижатись, за кордоном біженців по мінімуму забезпечать, а тут усі не критичні гроші на ЗСУ мають йти. А не виводити їх взагалі за кордон.

PS: перемога близька, природа відновлюється, на ДОУ повертаються теми про дівок!

Так а вона йому хіба щось винна за ті гроші? Треба, щоб обидва розуміли, що хто кому винен. Якщо він винен гроші, а вона — пісєчку, це ОК. Якщо він винен гроші, а вона нічого — це теж ОК, це доброчинність. Але треба обом розуміти, хто шо кому винен. За замовчанням — ніхто нікому нічого не винен (крім ЗСУ зараз).

Так в этом и проблема, что в бОльшей мере мужики не дают себе полный отчет «сделки»

Ну і чия це проблема?) Так, дофіга чоловіків займаються доброчинністю. Треба тільки розуміти, де для вас доброчинність закінчується і треба спитати, що ж ми таке і чи не краще гроші на ЗСУ перевести.

Ну тут теж, перевів гроші на ЗСУ — йдеш по вулиці і вискакують менти з Мазератті (певно віджали в когось за індульгенцію) і давай ловити мужиків на вулиці, та роздавати повістки. До тогож один хлопець втік, бо чуваки на Мазератті мале ще і пузо до колін (і якось там здали фізо, я навіть здогадуюсь як саме). А от як прийшов по повістці доведеться йти і після усіх донатів самому собі купляти боронік, каску, дрон тощо. Такщо тут теж треба міру знати. Послухайте Тараса Чмута, у нього довгий перелік історій як усе найдорожче просять чуваки які сидять на блокпості біля словацького кордону і пьють конину та жарять шашель. А на передовій буває, що музейні кулемети — трофей чапаївців який забрали в інтервентів і білогвардійців, та кумулятивна граната п’ятидисятих років випуску.

Ну але і страждають від війни чоловіки набагато більше.

дык и «придумывают» войны тоже мужчины и вообще война — мужское дело. со стороны орков воюют по ходу только мужского пола, даже ихним Дунькам нафих не сдалось поднимать свою сраку и идти убивать кого то за холодильник

Ні, так узагальнювати не правильно, чоловіки як група — не придумують війн. Придумуюь окремі одиничні люди, при чому навіть не завжди чоловіки (Катька, наприклад, якій пам’ятник у Одесі стоїть). Це з серії араби-терористи, або жінки-курви. Те, що там одиниці саме з тієї групи — не значить, що група це робить, скоріше навпаки, має купу клопоту з тим.

Ні, так узагальнювати не правильно, чоловіки як група — не придумують війн.

как группа — нет конечно,но вот это

Ми більш агресивні, сильні та сміливі.

есть условием, что войны развязывают и поддерживают в основном особи мужского пола. ну и мальчики играют в войнушки, более взрослые «мальчики» играют в танчики и шутеры, к тому же война не табуирована, она наоборот преподносится как поле для раскрытия мужских качеств — мужества, силы, доблести.

За цією логікою і жінки — курви і місце їх біля плити. Але мораль кожного першого твору про війну, що війна — це дуже дуже погано.

я ж не говорю, что мужчины курвы, я говорю про качества. а что из этих качеств получается — это уже другой вопрос. пропаганда, воспитание, культура. силой можно создать, а можно разрушить.

ле мораль кожного першого твору про війну, що війна — це дуже дуже погано.

я родилась еще до развала совка и помню как в детском саду мы играли в партизанов и мечтали о войне. на войне ты смелый и классный. дрянь конечно.

я родилась еще до развала совка и помню как в детском саду мы играли в партизанов и мечтали о войне. на войне ты смелый и классный. дрянь конечно.

хорошо что твои дети (и мои) в это не играют больше
чего нельзя сказать про детей в запоребрике

да, и привычное распределение гендерных ролей — туда же
это абсолютна больная идея, что человек должен жить в симбиозе по модели «добытчик + берегиня семейного очага», а все остальное происки капитализма и фемки которые просто за мужским половым органом заскучали.

не, я ничего не имею против, если люди сами решили поиграться в такое, хозяин-барин, но пожалуйста не по дефолту и не как единственное возможное правильное решение.

как в детском саду мы играли в партизанов и мечтали о войне.

Сейчас бы сказал: «Эй! Партизаны ж не воюют. они западло врагу делают...»

Насчёт «мечтали» это, надеюсь, преувеличение. Представляли — то понятно, что и в Робин гудов играли, и в пиратов, и во все, что по телеку покажут, где герой крут. Не в классики же пацанам играть.
Отдельно отмечу, что популяризация детей, погибших в борьбе за правое дело была (см книга «дети-герои», например), но не помню, чтоб кто-то из знакомых мечтал повторить их путь.

популяризация детей, погибших в борьбе за правое дело

у меня в детстве была стопка этих книжек. цветные такие, оформленные в одном стиле. штук 10 наверное. в детстве этот треш вызывал максимум любопытство. хотя в начальной школе помню пытались привить какую то гордость, типа вот ты живешь на улице Шуры Кобера. ты знаешь кто такой Шура Кобер? он герой.

см книга «дети-герои», например

Павлік там теж був?
Я лише снайперів звідти пригадую...

Ну так провина чоловіків в тому, що вони створюють війни — така сама, як у жінок, що вони — курви. Це таки проблема, в обох випадках (і з арабським тероризмом — теж), це треба визнати. Проблема, яка гарно вирішується, але ніколи не ідеально.
Ігри, тим більше дитсадкові — це тільки ігри. Ну не було тоді КоДу і Доти. Це навіть гарно, як каналізація агресії. І у подібних іграх, до речі, здебільшого чоловіча аудиторія.

Ні, без підтримки дуньок чоловіки б не йшли

Мені здається є феномен, що жінки якби не більше підтримують війни, ніж чоловіки. Частково, тому що не їм воювати і хочуть, щоб за них зробили. Частково, тому що не розуміють логіку драки, агресії, бо не дрались ніколи і їм це не дуже загрожує. Вважаю, що жінкам дуже корисно походити на бокс, де невідворотньо отримають у табло. З одного боку — не захочуть лізти у драку, коли не треба, з іншого — не так будуть уникати, коли треба. Зможуть краще оцінювати, чи воно того варто.

Чоловіки біологічно кращі для війни.

Угу. Ведь наша толстая хитиновая броня вместе с 9ти жизнями дает мужикам ошеломляющее преимущество в стремлении рисковать своей жизнью, чтобы рандомным женщинам не пришлось.

Здається мені що тут до неділі буде 600 коментів вже =) Взагалі я не розумію як ніхто до цього не підняв цю тему. Цей зворотній сексизм був і раніше, просто зараз він ну дуже явний та на законодавчому рівні(чи на рівні указів? наче закон ще не прийняли). Взагалі то я не розумію суті. наші жінки, які звалили з країни розказують чоловіку, якій теж виїхав що насправді він має жерти землю в окопі, захищаючи їхнє майно в Україні (яке вони скоріш за все здають переселенцям), поки вони будуть гріти жопи в Європі? Це смішно, боя маю знайому польку , і вона навпроти каже щоб я виїзждав з країни у Польщу та вивозив близьких, у тей час як українки валять та забороняють це робити чоловікам. Сюр. А знаєте у чому ще сюр? У тому що в той же час в нас тисячі КАДРОВИХ військових, які мають навички користування зброєю, шатаються по вулицям з поліцейськими та ловлять ЦИВІЛЬНИХ, щоб відправити їх замість себе на війну. Ось це сюр№ 2. Якщоб вони виконували свій прямий обов’язок — то напевне не потрібно булоб кидати на м’ясо таку кількість цивільних людей, які не мають професію «військовий». До тогож їхню роботу заповнювати папірці можуть виконувати звичайні цивільні люди.

Здається мені що тут до неділі буде 600 коментів вже

К вечеру, максимум к завтрашнему утру. Сейчас в каком то подвале мечется DevOps и рвет себе волосы из за растущей по экспоненте нагрузке на БД.

Майже з усім згоден, крім того, що ті патрулі щось би вирішили на фронті.

так і відловлена шпана з вулиць теж нічого не зробе

Стосовно питань що ви там робите — я б відповідав, якщо не в гуморі — «не ваша собача справа», а якщо не хочу конфлікту, просто, «волонтер».
Патріотки теж мені. Якщо вони так за Україну переймаються, то чого не в Україні сітки плетуть, а в Європі піську пристроюють?

а в Європі піську пристроюють

бо пицька — еще какой ресурс!

Тоді питання чому цей ресурс не використовується для того, щоб заробляти на донати Збройним Силам.

Так то волонтерки. Як нарахунок тотальної примусової мобілізації?) Це ж міліарди...

Хочете зберегти відносини — не відпускайте своїх жінок закордон. І так — дуже велика кількість наших жінок — .... Вже не вперше історій чую, як поїхала, муж залишився, а вона там підшукала когось. Та і взагалі, зайдіть на баду, виставив якесь європейське місто — офігієте від кількость наших бабів.

муж залишився, а вона там підшукала когось.
не відпускайте своїх жінок закордон

наоборот
такая пусть катится куда подальше

вы исходите из предположения, что европейцу вообще нужны постоянные отношения с женщиной
а по факту, тренд таков, по крайней мере в Дойчланде, что не очень то и нужны, и не всегда с женщиной

а ви (не саме ви, а чоловіки) в більшості випадків це не дізнаєтесь, поки не відправите. Трігер. На жаль, люблячих, на 100% щирих жінок дуууже мало. А щоб вона ще була красива, молода...
Як це не цінічно, але жінки в більшості інстинктивні тварини (щоб не було хейту, ми, чоловіки теж тварини)). Тому як і дресирувальник з левом придержується правил, і не розслабляється, так і чоловікам треба мати це на увазі. Люди в більшості слабкі натури.

хаха, молодість для чоловіка ващє можна вичеркнути )) Кажу як чоловік, в якого дівчини були молодше аж до різниці в 14 років
Ви дуже помиляєтесь, якщо думаєте, що для альфи дуже потрібно молодість, бабло. Далеко не завжди

логічно, що найбільше пар парується в своєму віковому діапазоні. Тому і серед довгострокових буде більше таких пар.
Але це примітивний висновок. Для жінки для довгострокових відносин треба набір певних якостей. А це вже не зовсім залежить від віку.

Доу перетворився на якийсь філіал двачу? Лукізм, оцінки за зовнішність, альфа-бета-омега самці

Правда європейські чоловіки можуть більше запропонувати українській дівчині(як мінімум громадянство хорошої країни),

а что она ему может предложить?

тел хватает и без условия селить ее у себя дома, обеспечивать
причем разных тел из разных частей света, на любой вкус
а борщ — это такое специфичное хрючево, украинская кухня вообще специфична, далеко не каждому европейцу понравится, что дома будет вонять (в смысле специфично пахнуть) жареным луком или драниками какими нибудь

«дранікамі»?? правильно писати «деруни»!

а что она ему может предложить?

ну и вопросы у вас тетенька :)))
уже пролетало что в GB чел бросил вполне кошерную мадам ради беженки из Украины шо моложе.... а потом и еще одну захотел приютить :)))

то влажные мечты беженок

читайте новости и будет вам счастье :)))

не, новости с вуман.сру счастья не делают

а зачем вы читаете новости из путерленда там же одна пропаганда и вранье ?
читайте трушные новости :)))

а откуда вы знаете, что там вранье? может там правда? читайте правдивые новости и не будет сомнений!

а откуда вы знаете, что там вранье? может там правда?

вы что кремлебот ?
откуда такие сомнения ?
вы что поддерживаете войну в Украине ?

читайте правдивые новости и не будет сомнений!

так все ж оттуда прочитано :)))

еще раз — читайте только правдивые новости, всегда и везде — только правду

клемлеботы повсюду, надо быть начеку!!!

читайте только правдивые новости

спасибо CAP :)))

клемлеботы повсюду, надо быть начеку!!!

вот вы себя и спалили :)))
за вами уже выехали

знакомая работает в сервисе по уборке домов
и один склочный персонаж в резких фразах отказался от услуг их конторы
аргументируя тем что скоро приедут украинские изауры и все будут фигачить
просто за еду
и видимо не только за нее судя по его словам :)))

О, впізнаю рідний ДОУ. Ксенофобія, мізогінія, все як має бути :)

Рецепт успеха прост, не брать себе в спутницы женщин которые в будущем попадут под определение «Жена программиста».

стрелочка не поворачивается

Там с 1 октября вроде как женщинам (не всем, но список профессий очень широкий) тоже в военкоматы надо. Не удивлюсь и считаю вполне вероятным, что при выезде за границу дамам надо будет показывать бумажку от военкома, что не входишь в список тех самых профессий или попадаешь в исключения (там похоже как для мужчин, наличие малолетних детей, только не трое а меньше надо, и прочее по здоровью и т. д.).

apostrophe.ua/...​inam-s-1-oktyabrya/273726

список профессий очень широкий

уже не широкий... всего 17
но так равноправие же :)))

уже не широкий... всего 17

Гораздо больше, там в 1 пункт попадает дофига подпунктов.

https://vikna.tv/ru/video/ukrayina/voinskij-uchet-dlya-zhenshhin-kakie-professii-i-speczialnosti-pod-nego-popadayut/

но так равноправие же :)))

Я констатирую факт и предполагаю возможный вариант, который может быть с октября, а не жалуюсь.

ну айтишниц и врачей закрыли

а не жалуюсь.

даже и в мыслях такова не было

.tv/ru/ ну фуй же ж

Дубликат, если предыдущий источник вызывает сомнения:

jurliga.ligazakon.net/...​-spetsalnostey-ta-profesy

дивний список. «біоінженерія» і «ветеринарна гігієна» просто викликають питання. але там же є іще і «астрономія». астрономія, Карл!

Так у ворога ж повітряно-космічні сили.

Ладно, старый рецепт микстуры — 100 гр джин «бифитер» 50 гр мартини только «россо» и 50 гр сока грейпфрукт. Употреблять в одиночестве желательно с нормальным пейзажем за окном или на балконе. Должно попустить после третьего стакана, главное это приятные эмоции от пейзажа. Эта микстура способствует раздумиям и успокоению.

топик к пятнице должен настоятся, лучше вообще во вторник начинать

блін, чувак, в мене мабуть досвіду менше, ніж в тебе, але спробую пояснити, чому для жінок важливі гроші (і чому це ок), принаймні в нашій культурі.

так вже склалось, що більшість жінок у відносинах (не беремо крайні випадки — чайдфрі, адептки відкритих стосунків, содєржанки і тд) планують створити сім’ю та народити дітей. таким чином, рано чи пізно для будь-якої з цих жінок настане момент, коли вона фізично не зможе працювати (народження і виховання дітей до 1.5-2 років), а потім все ж зможе, але скоріше за все не так ефективно (бо більшість обов’язків пов’язаних з дітьми лежатиме на ній). тому жінки хочуть бути впевнені в тому, що у випадку чого ти зможеш її та своїх дітей прогодувати та забезпечити. додай сюди проблеми з пошуком роботи для жінок з дітьми, різницю у зп для жінок і чоловіків, кількість хатніх обов’язків та сам все зрозумієш.

якщо тобі важлива абсолютна рівність у стосунках (рівні вклади в спільний бюджет, рівне розподілення домашніх справ, половину декрету сидить вона, половину ти і тд.), повір, таких жінок також достатньо. але заявляти про свої погляди потрібно на початку стосунків.

рівне розподілення домашніх справ

мужчина, моющий унитаз, прекрасен

тут все залежить, які у вас відносини. якщо не плануєте нічого серйозного, то це дійсно «майбутнє, яке може не наступити». відповідно все чесно: ви обоє хочете розважитися, не плануєте одружуватися і мати дітей, кожен отримує з цих відносин те, що йому потрібно.

а щодо «халяви».. ну ви теж багато чого на «халяву» отримуєте, блін, це суть відносин. що це взагалі за формулювання?
людина або хоче щось приємне для іншої робити, або не хоче, робите і не бачите віддачі в тому вигляді, в якому хотілось би, — закінчуйте відносини.

Краще писати не тварини а котики ))))

Я мав на увазі дещо інше. )))

Не пытайтесь купить любовь, ее за деньги не купишь...

Ну вы хоть поняли эту истину, большинству тут такие материи непонятны.

Та хрен знает как быть — из того, что я понял, у вас проблемы, в основном, с нашими соотечественницами там, тоже уехавшими. Ну ответ очевиден — не контактировать с ними, общаться с местными

Це радше відсутність рівності між гендерами з точки зору нашої держави, а от тоді вже й питння, чоми ви не на фронті.

Ооо, а что было когда мужчины садились в эвакуационные поезда с восточных городов, сколько историй хейта в сторону мужчин, и не важно что ты помогаешь перевезти больную мать/бабушку. Почему сейчас нельзя выезжать только мужчинам огромный вопрос: женщина не может водить танк? Не может водить бмп? Не может управлять дронами? В Израиле , где тоже не повезло с соседями, если говорить про защиту родины — то защищают одинаково. Весь мир так сильно старается защищать все меньшинства, пушить равноправие, но при этом все вообще забыли про защиту прав и уважение белого мужчины. А у нас мужчина как ТС показал картиной — банкомат.

грубая сила нужна заряжающему и наводчику в танке. а водитель/командующий может и женщина

В Израиле , где тоже не повезло с соседями, если говорить про защиту родины — то защищают одинаково.

Нехай мене штовхають підборами, але ІМХО Ізраїль давно вже не воює з регулярною армією.
То ж їм на перший погляд трохи легше.
Це просто ремарка.
Ніякого відношення до «чи може жінка керувати БМП, або наводити гармату» не має.
Адже: «Так, може.»

у нас мужчина как ТС показал картиной — банкомат.

все правильно
банкомат и спермодонор

а что было когда мужчины садились в эвакуационные поезда

столько проклятий на единицу времени я еще ни разу не слышал

Думаю все эти стереотипы пришли с тех далёких времен когда мечами и копьями воевали, тогда действительно нужна была физическая сила. Сейчас же, для большинства воинских специальностей сила не нужна.

Ну ок, можно было бы оставить это как есть если бы остался патриархат и былое распределение обязанностей. Но нет же, сейчас стирает стиралка, еду готовят рестораны и доставки, мужики готовят часто лучше женщин, за детьми смотрят поровну, мужик обеспечивает семью, а девушка если работает, то только тратит на себя.

Сейчас же, для большинства воинских специальностей сила не нужна.

это все правильно, но пока не научились детей выращивать в пробирках. поэтому женская тушка более ценна, чем мужская. даже в условиях перенаселения планеты это так.

что было когда мужчины садились в эвакуационные поезда с восточных городов,

true story, столько дерьма на друзей вылили.

Так а в чому питання? Що обговорювати? Чи ТС просто потребує щоб його пожаліли?

А лично вы что сделали чтобы вас не рассматривали как ресурс? Может надо сначало разобраться в себе?

А лично вы что сделали чтобы вас не рассматривали как ресурс? Может надо сначало разобраться в себе?

вот это ты придумал. Допустим я один из 100 в комнате мужчин которые уважают себя. Зачем «ей» тратить время на меня, когда в комнате 99 банкоматов? Как раз эта та история которую надо менять массовостью. Что б мужчины массово начали ценить и уважать себя.

p.s. у меня в отношениях все прекрасно. Она 5 лет в Европе отучилась, там совсем другой майндсет.

Ну а я о чнм? Поэтому надо разобраться в себе.

wat? А нужно еще что-то делать, чтобы не рассматривали как ресурс?

що більшість жінок роглядають чоловіка як ресурс, а не як людину.

неправда
женщины всегда рассматривают мужчину как человека
человека с кошельком или без

чоловіки теж дуже часто розглядають жінок як ресурс, тільки не фінансовий (хоча буває і таке). це життя і з цим ви нічого не поробите.

хороша новина: адекватні чоловіки та жінки все ж існують і їх доволі багато, тому знайти людину, що розділятиме ваші цінності, таки можна.

що розділятиме ваші цінності

и тогда ценности становятся ресурсом, который другой хавает причмокивая

Не більшість, шукайте нормальних, не купляйте за гроші

Давайте будемо відвертими, романтичні стосунки мають симбіотичну природу і кожна сторона розглядає партнера як якийсь ресурс. А якщо вас турбує в основному фінансова сторона, то варто шукати жінок, які є самодостатніми і будуть тягнути з вас мінімум грошей.

Да ну проблема! Кто и что говорит. Надо переживать что говорят и думают близкие. А вопросы ментальности оставьте другим. Умению уважать, сопереживать, понимать, и любить нельзя научить, эти качества или есть или их нет, это вопрос крови. Так что спите спокойно и не обращайте внимание...

Це що за «європейська» країна така? Більше на щось постсовкове схоже, судячи з того що люди собі дозволяють

Підписатись на коментарі