Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Проблема виведення коштів з Binance на підприємницький рахунок

Починаючи з 21 липня в мене було 3 спроби виведення Bank Transfer(SWIFT) USD з Binance на підприємнецькій рахунок і всі 3 закінчились невдало, хоча до цього все працювало..В ПриватБанку мені сказали що блокування з їхнього боку немає, підтримка binance відписала : We have reviewed your appeal application carefully, and we are unable to process your fiat withdrawal purchase due to PRIVAT BANK is not supported. Kindly retry with another bank..

То з якого боку зрада? Прошу вибачення якщо це вже обговорювалось..

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Мені здається, що зараз навіть на карту не вивести гроші. Я намагався на карту Райфа це зробити, але не вийшло. Сумма була менше 1000 грн, тож ліміти проходило

Зачем себе осложнять жизнь. Выводи на обычную карту, пока банк не трогает.

на карту треба сплачувати 18% податку..Коли у вас буде що забрати в рахунок податкового боргу,то заберуть..

Если боишься налоговиков всегда есть обнал

Автор, на ФОП з біржі не виведеш))
На ФОПа можуть заходити гроші тільки при наявному інвойсі.
От якщо в призначені платежу буде писати «оплата за за інвойс#1 від 30.07.22» тоді приват це й прийме (і можливо попросить скинути їм самий інвойс)

я виводив протягом року без проблем,так що ви помиляєтесь

В ПБ щоб виводити на рахунок достатньо довести їм що ви фрілансер

А що в призначенні платежу від Binance пише?
Якщо це не за надані послуги то дивно що банк колись таке пропускав (в мене завжди перший раз доя конкретного клієнта просили інвойс скинути)

From KEY VISION DEVELOPMENT LIMITED OFFICE N 22 ALPHA CENTRE PROVIDENCE MAHE, SEYCHELLES for бла бла бла

Фігове призначення, ось що мені в банку відписали

Дуже важливо правильно вказати призначення платежу. Обов’язково має бути зазначено, за яку саме послугу або товар платіж, а також на підставі якого договору або інвойсу із зазначенням дати, якщо вона є в вашому документі
Заборонені перекази з призначенням кредитування (loan) або інвестиції:
Payment for ___ (опис товару або послуги платежу) by the invoice/contract № ___ (дані вашого інвойсу або договору) from ___ (дата інвойсу або дата контракту)

а для чого саме на ФОП рахунок виводити?

щоб сплатити свои 5% податку і спати спокійно )

Він питав не які КВЕДи є у ФОПа, а за яким КВЕДом заведені гроші.
На ФОПа не можна заводити гроші якщо вони не за діяльність (КВЕДи) які є у ФОПа.
ІМХО, якщо це виявиться то злетиш з спрощеної системи 100%

ну я отримав за фриланс замовлення(написання смартконтракту)

Тоді все норм має бути, запитай в супорту приватбанку чому реджектнули. Швидше за все в платежі погане призначення платежу (має бути «оплата за такі то послуги за такий то період згідно з інвойсом/договором від такого то числа.») Якщо не так то у банку виникають питання, тобі мали б подзвонити (мені з банку дзвонили, то я скинув їм інвойс і цього вистачило)

Якщо призначення платежу погане то банк за 3 дні автоматично вертає платіж.

справа в тому що до банку платіж не дойшов,заявка на трансфер повисіла десь день і потім отримує статус failed, і при цьому не знімає комісії..просто не проходить.

Можемо допомогти, тільки буде потрібна заявка із проханням про захист права на цифрові активи, із зазначенням адреси та ПІБ + підпис (аналоговий або КЕП).
unkd.com.ua

Підписатись на коментарі