👍ПодобаєтьсяСподобалось6
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Ну зважаючи на готівковий курс пропозиція така собі. Ще й ліміти смішні

Ти тільки прокинувся? Де ти був коли готівковий був 41 за долар?

Добіг кінця мій особистий експеримент з купівлею валюти на депозит у Монобанку.
Виявилось, що зняти власний депозит на власну валютну карту монобанку можливо лише з комісією. Про це ніде не було зазначено, як і про суму комісії.
У додатку також є можливість «Зняти готівкою без комісії в касах партнерів». Зазначено, що партнери це Універсал Банк та А-банк. Але обрати відділення А-банку на карті додаток не дає.
Супер сервіс, не рекомендую.

І яка там комісія, щоб зняти на власну валютну картку?

Тільки дочитався, що в попередженні мабуть мається на увазі зняття готівки з картки, а не з депозиту на картку. Але все-одно не зрозуміло, як зняти готівку без комісії у відділенні А-банку. На це і був весь розрахунок. Їхати 100+км до найближчого відділення Универсалу бажання ніякого нема.

Так у моно завжди була комісія 0.9% за зняття готівкового долара. Що ви очікували?

Тут головне питання чи можна зняти готівку і скільки днів чекати

Про 0.9% я знав, то я помилився, вирішив, що і за зняття депозиту на карту буде комісія. Вибачаюсь. А от щодо готівки, так, це тепер питання. При тому, що А-банк зазначений, як партнер, але фактично ним не є.

З цим же питанням звернувся до підтримки і мені за 3 хвилини забронювали готівку у зручному для мене відділенні А-Банку.

Знімав спокійно кошти в А-банку, в разі чого пишіть в сапорт , вони вам організують дати

Лиш , погано, що у них немає опції на завтра , як в Привата, наприклад

UPD: t.me/OGoMono/941

Купівля валюти знову доступна у застосунку mono!

Купити валюту можна у межах ліміту 50’000 грн. на місяць для розміщення на новий строковий депозит терміном 3 місяці і довше і для поповнення діючих строкових депозитів до закінчення строку яких залишається 3 місяці і більше.

Після закінчення терміну дії депозиту виплата можлива на рахунок клієнта або готівкою у відділеннях Універсалбанку та банків-партнерів у рамках денного ліміту (еквівалент 100’000 грн.)

P.S. Потрібно оновити застосунок. Доступно для всіх андроїдів та бета iOS. Основна версія iOS пішла на рев’ю у Apple і буде доступна протягом 1-2 днів.

PP.S. У разі ажіотажного попиту залишаємо за собою право припинення продажу валюти. Сподіваємось, що це не знадобиться.

У разі ажіотажного попиту

прохання — оприлюдніть будь ласка результати цього «попиту». ))

Звучить круто, але яка різниця, якщо треба вкладати не в долари, а в ЗСУ?

Если успеют в понедельник + 1 месяц для лимита.
D’oh

Зараз курс 37 при оплаті карткою монобанк, з наступного тижня який буде для купівлі долара в додатку, які ставки?

Цеж не купівля, а депозит 👎

Так після 3 місяців їх можна буде зняти готівкою ;-)

Возможно можно, а возможно и нет... валютные депозиты в воюющей стране с преддефолтным рейтингом — штука такая, непредсказуемая...

Лучше гривны? Или доллары на ФОПе?

Лучше быть богатым и здоровым, чем бедным и больным ©
Если мы про Украину, то лучше сразу наличка имхо, особенно если планировать всё равно потом забирать эту замануху наличкой
Ну да, дороже на 42/36.6 = ~15%, но деньги уже тут в руках — можно дать жене/маме и попросить съездить в Польшу положить на счет

стейблкоин, очевидно же

Навіть зараз можна зняти валютний депозит моно

А через 3 мїсяці?
Згоден з Кирилом, що 3 місяці в поточних умовах — занадто далекий горизонт планування.

Ага, в Києві. Спробуйте в інших обл центрах зняти — відділень Універсалу немає, можете зняти в А-Банку, але самі шукайте де і коли буде валюта.

Так, ризики, звісно, є.

Дефолт в Україні навряд буде, так як жодного сценарію для цього немає. Країни великої 8 підтримали звернення МФ про відтермінування платежів на 2 роки.
+ МВФ нададуть кілька млрд.
Також багато країн допомагають фінансово.
Звичайно, важко щось передбачувати далеко на перед, але як на мене 3 місяці, на які можна внести депозит — дефолт нам не загрожує.

Готові поклястися...? 🤦‍♂️
Навчіться читати

...а потім орки лізуть з Білорусі і весь аналіз по пизді

Та хрін з тими 10к картопляниками, там вже все підготовлено, наші ЗСУ їх чекають на деруни

Як би я хотів, щоб ви були праві і їх там 10к, а не гарнізон в 50к разом з русаками, що утворюється просто зараз.
Перед 24.02 рашкінські 170к теж здавалися дрібницею, недостатньою для нападу.

ага, в Херсоне уже тоже было.. готово :)

Ну что скажешь теперь, Сережка из Нижнего Тагила? Может, поиронизируешь на тему Херсона или всё, сдулся?

А чим чіпси повпливають на дефолт?
Їх там мало, зведена і укріплена оборона.
Там болота, що майже унеможливлює наступ
Також це нові санкції, зброя та фінансова допомога

Ми обговорювали в контексті економіки, умов по валютним депо зокрема.
Так в разі нового масованого нападу НБУ може просто ввести видачу валютних депчиків в гривні по офіційному курсу на день відкриття депозиту, і все.

Ваша зрада оказалась безпочвенной.

Підписатись на коментарі