Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Шукаю айтішників фонду «Повернись Живим» для дебагу

Випадково зауважив, перейшовши на звітність Повернись Живим з коменту на ДОУ, що всі мої транзакції за принаймні останні два місяці відсутні у ній. Суми з круглими нолями можна списати на невірні вихідні чи загублені в міжбанківських переказах дані, так як подібних сотні і тисячі. Але є в мене транзакції без нолів, суми яких взагалі відсутні в звітності. Не говорячи вже про конкретний день + 2-3 наступних.

В процесі дебагу з Монобанком дійшли до згоди, що всі перекази на рахунок ПЖ в Ощад та на рахунок ПЖ в Універсалбанку пройшли з їх сторони успішно. З ПЖ складніше. На спроби звязатися в твіттері і через мейл не відповідають. Пушити особисті контакти публічних осіб не хочеться, поламана звітність не така і проблема, щоб відволікати від реально серйозних і важливих справ. Якби не комент на ДОУ, я б взагалі не знав про неї.

Тим не менше, проблема така є. Навіть розуміючи, що звітність не в середині ланцюжка оплат і не впливає на нього, мучить-не-відпускає. Якщо ви сам айтішник ПЖ, або знаєте когось, хто якось випивав з кимось, хто чув про людину, в якої є номер айтішника ПЖ — відгукність, будь ласка. Передам в особисті всі дані по транзакціях, з якими виникли проблеми.

👍ПодобаєтьсяСподобалось4
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Мои Приватбанковские все на месте, я проверял ) Возможно, это особенность учета у Монобанка

Пумб, пройшли і бачив всі транзакції, плюс вони підписані. Я не впевнений що проблема в ПЖ

А ви з апки банківським переказом, чи карткою на сайті?

Якщо шукати так, то вигладає так, наче там пачками перекази показуються, а не по одному:
report.comebackalive.in.ua/...​t30days~&comment=Монобанк

А що у проміжку між травнем і кінцем липня?

За 93 дні показує так
report.comebackalive.in.ua/...​t93days~&comment=Монобанк

Правда там занадто мала сума показується на перший погляд.

Але я не маю відношення до ПЖ чи Монобанк, тому не знаю як там все влаштовано.

На одній з поплав говорили про те, що їм з монобанку не приходить кожна транзакція, а одна ОБЄДНАНА транзакція (за один день, чи за інший час). Так що думаю, ви так і не побачите свої транзакції.

Монобанк говорить про окремі транзакції. До того ж не зовсім зрозуміло, навіщо їм це робити при переказах на рахунок ПЖ в їх же банку.

мабуть банк економить на комісіях інтерчейндж Visa/Mastercard

Підписатись на коментарі