Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

«Не ховайтесь за спідницями»: у РНБО відреагували на петиції про дозвіл виїжджати чоловікам з України

В Україні з початку повномасштабної війни вже третя петиція до президента з проханням дозволити виїзд чоловіків за кордон набрала необхідну кількість голосів.

Утім, в Раді національної безпеки і оборони кажуть, що петиції не вплинуть на заборону.

Голова РНБО Олексій Данілов порадив чоловікам, які хочуть виїхати з України, «не ховатись за жіночими спідницями» та допомагати фронту чим можливо. Про це він розповів в ефірі 24 каналу.

«Йдіть допомагайте тим хлопцям, які є на фронті, роботи в країні дуже багато, немає чого ховатись за жіночими спідницями і бігти з країни», — каже Данілов.

Так Данілов відреагував на чергову петицію, згідно з якою пропонується дозволити виїзд чоловікам 18-60 років без військового досвіду, а також обмежено придатним до служби.

У РНБО вважають, що навіть якщо немає змоги безпосередньо допомагати українській армії, потрібно принаймні працювати в Україні та сплачувати податки в держбюджет.

«Не можете допомагати фронту? У іншому місці працюйте, навіть якщо ви просто сплачуєте податки це так само велика допомога.

А ви хочете бігти туди, там влаштуватись на роботу і там платити податки? Несправедливо», — сказав Данілов.

👍ПодобаєтьсяСподобалось2
До обраногоВ обраному0
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Когда эта говоращая голова похожая на януковича была мэром Луганска, моя мать получала пособие одинокой матери 5 гривен с копейками. В те времена на эти деньги можно было купить примерно 10 буханок хлеба. Теперь говорящая голова говорит, что несправедливо если я буду платить налоги в другой стране, а справедливо будет если я верну долг за обеспеченное детство

Може вільні люди самі будуть вирішувати куди їм їхати і де та на кого працювати? Не влада, а купка невігласів

Як показати що ти тупий, книга перша, глава перша.

Люди без роботи, сидять тут і не можуть працювати, тому повинні сидіти і працювати. Російський шпигун? Цілком можливо. СБУ таким би мало б зацікавитись

Ще назвав солдатів жіночими спідницями. Нема мізків у людини. І ця людина голова РНБО?

дивлюсь фото данілова бачу рило януковича. схоже розумові здібності теж такі самі

Агов! Якими спідницями?? Жінки ж виїхали. Чи то був прояв толерантності до представників ЛГБТ з усяких там поліцій та військкоматів, в яких зараз з’явилася нова розвага по відловленню переїхавших з зони бойових дій?

106 коментарів

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

Ось і нема Данілова, замість нього дуже досвідчена людина, пройшла академію фсб, професор. Нарешті голословного тяп ляп більше не буде

Жінки туди бігуть, влаштовуються, платять податки — Несправедливо.
Сказав би прямо — «потрібно на фронт м’ясо і я не можу із цим нічого зробити» хоч би не позорився своїми вже розумовими здібностями і не мав би громадян України за дибілів

Агов! Якими спідницями?? Жінки ж виїхали. Чи то був прояв толерантності до представників ЛГБТ з усяких там поліцій та військкоматів, в яких зараз з’явилася нова розвага по відловленню переїхавших з зони бойових дій?

роботи в країні дуже багато

Work.ua

Сайт пошуку роботи № 1 в Україні
Зараз у нас 39617 вакансій

robota.ua

35 386 актуальних вакансій від 18 071 компаній
В Украине 60% внутренне перемещенных лиц (ВПЛ), имевших работу до своего перемещения, потеряли ее.
Более 6,6 млн человек в Украине являются внутренне перемещенными, согласно данным.

Зробимо припущення в кращу сторону і скажемо, що працездатних 1млн з цих 6,6млн.
1млн * 60% = 600тис.
39 617 + 35 386 = 75 003 (це при умові, що на обох сайтах унікальні вакансії)
Математика голови РНБО: 75 003 > 600тис.

Може вільні люди самі будуть вирішувати куди їм їхати і де та на кого працювати? Не влада, а купка невігласів

Ну то війна же, що ще владі робити? Зрозуміло що всі хочуть виїхати і не воювати, бо думають про себе(і це правильно, я і сам такий), але влада ж дивиться не зі сторони окремої людини, а з перспективи всіх громадян загалом

Вони більше 8 років брали воєнний збір, а тепер закрили людей як свиней і розказують, що це для

перспективи всіх громадян

))

Ну ок, а що ви пропонуєте? Якщо дозволити виїжджати всім, кто хоче та не призивати до армії то наврядчи в нас вистачить людей надовго для війни і біженців з України стане ще більше. Звичайно, якщо дивитися зі сторони людини що призвали до армії, то їй краще щоб зробити так, але для країни краще щоб були солдати і щоб не все її населення розповзлося по Європі. Ці інтереси суперечать одне одному, але влада в руках у влади)

Всі не виїдуть це 100% можна не переживати)

В новинах читав що 10 мільйонів вже виїхало. Це майже чверть населення і я можу зрозуміти чому влада хоче втримати українців в Україні. Стосовно гарного способа виїхати — можно поступити на магістратуру/пхд і тоді вас пропустять за законом

Так а який сенс тримати? Щоб що? Держава надає виплати ВПО. Чим ще більше перетворює гривню на фантики, бо кожна така виплата знецінює нашу грошову одиницю. Якщо держава тримає їх для майбутньої мобілізації, то готуйте їх до цього. Розумію, що вчити стріляти — це дорого, але ж на фронті більшість роботи — це окопи. То вчіть цих людей де і як копати окопи. Як будувати інші споруди з дерева і бетону. І платіть їм за це. Чи навіть лопат немає? То побудуйте невеликі цехи по виробництву лопат. Створіть робочі місця.
Тобто надайте якогось сенсу цій забороні на виїзд, а не «аби не розбіглись».

Угу, тільки справку з віськомата треба принести, а то вже на розсуд товаришу майора.

Я в Канаді) А на рахунок

пропустять за законом

 — пишуть, що не пропускають «студентів» закордонних вузів

Чув про таке, але чув і про багато тих кого пропустили. Кому як повезе (це, звичайно, не добре) але, зауважу, всі мої знайомі що честно вступали в університет — виїжджали. Можливо ті люди кого не випустили вступили в якісь скам університети і погранці, почувши про якийсь підозрілий університет вирішували не пропускати. Ну або були не усі документи

Ну є закон, і в ньому не має поняття «скам університет» ;)

Може статися так, що якраз виїде основна частина найбільш активних драйверів економіки та всього іншого.

Що за купа брехні?

Подивіться на Ізраїль. Всі виїхали?

Якщо дозволити виїжджати всім, кто хоче та не призивати до армії то наврядчи в нас вистачить людей

Так

Тут не сказано шо виїдуть всі, тут сказано що виїде більш ніж можно дозволити

Semantics. Треба відповідати за свої слова

Я сказав що якщо дозволити виїжджати всім то в нас не вистачить людей. Із цього не слідує що обов’язково виїдуть всі. Наприклад якщо в множині 100 людей, необхідно 10, а за умови дозволу на виїзд виїде 95 то виїдуть не всі, але їх, як я й казав буде недостатньо
P.S. Треба вчитися хоч трохи думати перед тип як просити відповідати за слова

ти не вільна людина змерись з цим)як і я)

Нажаль ця влада зовсім не знає про 15 статтю Конвенції ООН з прав людини....
Вони взагалі знають лише ті законодавці акти, які їм ситуативно вигідні

Когда эта говоращая голова похожая на януковича была мэром Луганска, моя мать получала пособие одинокой матери 5 гривен с копейками. В те времена на эти деньги можно было купить примерно 10 буханок хлеба. Теперь говорящая голова говорит, что несправедливо если я буду платить налоги в другой стране, а справедливо будет если я верну долг за обеспеченное детство

Хай розкаже це мільйонам українцям, які працювали закордоном, а зараз для них роботи немає.

А ви хочете бігти туди, там влаштуватись на роботу і там платити податки? Несправедливо

А він не думав про варіант «там працювати і тут платити»?

Взагалі можна було узгодити з іншими країнами, що громадяни під temporary protection мусять платити податки в Україну (тобто просто скоригувати норму про 183 днів для цієї категорії людей)

Та хто там хоче думати. Контракт можна робити через країну, і грощі тоді йтимуть не напряму. Контрактників мобілізувати як держ. силу. В людей грощі + вони закордоном. Втікаєш — тебе ловлять (бо ніхто не хоче нелегалів в себе, гарантую що таких будуть ловити). Не тікаєш — ти держ працівник на держ замовленні закордоном. Працюєш на державу.

Але ніт, думати це не про політиків.

Мітинги не можна, на петиції реагують якісь неадеквати. В когось є якісь пропозиції що можна зробити з такими неадекватами?

ну зброю проти влади поки що не бачу щоб хтось хотів повертати, хоча зброї багато

Сорян, такий подарунок педорашке ніхто давати не буде. Я мав на увазі якісь цивілізовані важелі. Йти стріляти когось через те що він образив частину населення — це якійсь талібан

а якщо влада займається геноцидом власного народу?

Ну, тоді треба швидку. Або Путіна вбивати. Хоча він росіян вже 22+ роки вбиває. Їм пофіг

Дуже гарний приклад того що у системі влади якісь проблеми — петиція до президента, але відповідає чомусь пан голова РНБО. Інший цікавий випадок був коли пан радник голови офісу президента заявив що «Прямий», «Еспресо» та «5 канал» відключили через нарцисизм колишнього президента. Я не знаю, може це через те що в марафон треба щось показувати і через брак новин журналісти питають одне і те саме у всіх підряд, але така комунікація виглядає гівняно.

Это не так работает. РНБО дал комментарий а не ответ на петицию. Официальный ответ на петицию отображается в самой петиции на официальном сайте, и отвечает президент. То, как комментирует РНБО петиции никому не интересно, пока это не будет являться официальным ответом. Так что сбоя в системе в конкретно этом случае нет.

Если представители власти позволяют себе такую манеру коммуникации с народом — сбой есть, а тем более сбой есть, если народ это хавает. Это комментарий главы РНБО, а не Санька Данилова из второго подъезда.

На даний момент рос-медіа розганяють цю тему. Першоджерело — шарій.

Пруфи?

«Все сыновья призывного возраста секретаря Совета Национальной Безопасности и Обороны (СНБО) Алексея Данилова вывезены за пределы Украины, сообщил в своем Telegram-канале Анатолий Шарий.» — чудове джерело і авторитетне посилання на вікіпедії

Тошно читать такие высказывания из уст представителей власти, отбивает всякое желание идти защищать это говно

Ну тогда должен быть компромисс — устроится там а платить сюда.

Дозвіл на виїзд буде дизморалити військових.

Більше ніж відсутність зброї?

яким чином виїзд чоловіків буде сприяти надходженню зброї?

ті хто можуть працювати -> заробляють гроші -> платять податки або донати -> купується зброя. Європа з Америкою не буде давати стільки зброї скільки нам потрібно. Вони дають стільки зброї скільки ЇМ потрібно. А сидячи без роботи тут нічого з цього не буде.

дивлюсь фото данілова бачу рило януковича. схоже розумові здібності теж такі самі

Одне мені підпалює дупу в подібних темах — коли починають аргументувати в стилі «ти шо, засцяв? ти шо, не мужик?» — це означає, що логічних аргументів немає і вами намагаються маніпулювати на рівні емоцій.

Данілов зі своєю повчально-батьківською риторикою виглядає смішно — ти мені не батя, шоб повчати мене як бути справжнім мужиком (навіть у мого батька вже немає такого права з огляду на мій вік).

Данілов зі своєю повчально-батьківською риторикою виглядає смішно

Та він взагалі далеко від своїх коренів у вигляді завідування зоовуголком у луганському парку горького, та торгівлі контрабасною жувачкою чутка пізніше, не пішов.

Ви напевно новин не читаєте. Або читатаєе якусь платну аналітику для обраних масонів )) Бо знайти інформацію без маніпулятивних конструкцій в публічному просторі практично неможливо.

Як показати що ти тупий, книга перша, глава перша.

Люди без роботи, сидять тут і не можуть працювати, тому повинні сидіти і працювати. Російський шпигун? Цілком можливо. СБУ таким би мало б зацікавитись

Ще назвав солдатів жіночими спідницями. Нема мізків у людини. І ця людина голова РНБО?

Говорящая голова разродилась потоком сознания. Очень интересно, но зачем это тут?

Дивись інше інтервью Данілова за вчора де він відповідав бригаді яка з двома мінометами боронить Піски.. там він все розклав по полицям — у нас війна, спустітся з небес, є тільки міномети бо попередники винуваті. Треба бути реалістами і йти помирати — це справедливо вочевидь(самі винуваті, вони не при чому)

Коли ми цей совок звідти виженемо?

Ви — це боягузи, які ледь що — у кущі. Кого ви збиралися виганяти? Мишей?

Я ж не доброволець. Як пришле військомат повістку на фронт, так і піду

Ваша цитата нижче

Так. Ви — тікаєте (бо боягузи), я — чекаю своєї черги. І вважаю, що так має робити кожен.
Не поспішаю помирати, але й не вважаю своє життя найціннішим творінням у всесвіті.

Ну, якщо тобі це однакове, то хай буде. Можеш записатися на операцію по зміні статі. Ще встигаєш.

Не судіть по собі, не кажіть що всі хочуть збіжати бо боягузи.

Як ви могли подумати, ви лише хочете просто виїхати, щоби палко любити Україну на відстані, ваша любов буде квадратично зростати з кожним кілометром на захід від Чопу.

Повторюю — якщо самі хочете збіжати то не треба казати що так само хочуть всі інші.

чекаю своєї черги

Воувоувоу какой смельчак) Нашел чем гордиться, таких ждунов как ты — пол страны. Я был в военкомате в марте аж 2 раза и все еще «жду своей черги». А те, кто реально хотел воевать уже давно там, так что ты такой же «боягуз» как и те, кто в твоем понимании тикает. Понаразводилось инструкторов жизни. Ты кстати не с закарпатья случайно? По уровню лицемерия создаеться впечатление, что оттуда

Нашел чем гордиться, таких ждунов как ты — пол страны.

Чим тут гордитися? Ні, я не герой. Але й не боягуз.

А те, кто реально хотел воевать уже давно там

Сам придумав, сам спростував. Я не хочу воювати, звичайно що страшно. Але, якщо так потрібно буде державі — то буду. І таким має бути підхід кожного громадянина України.

Ты кстати не с закарпатья случайно?

Ні, я з окупованої Харківщини

Я не хочу воювати, звичайно що страшно.

так выходит по твоей же логике, что ты «боягуз», а отличие между тобой и теми, кто убегает в том — что ты готов по принуждению делать то, чего не хочешь, а они не готовы.

Сам придумав, сам спростував

подходишь к военкому и говоршь — «я доброволец, готов умереть за неньку Украину» и едешь в часть на следующем же автобусе даже если нет военника и влк, лично знаю таких людей

так выходит по твоей же логике, что ты «боягуз», а отличие между тобой и теми, кто убегает в том — что ты готов по принуждению делать то, чего не хочешь, а они не готовы.

Боягуз — це той, хто відмовляється виконувати свій обов’язок через страх.

подходишь к военкому и говоршь — «я доброволец, готов умереть за неньку Украину»

І ще раз — я не доброволець. Я буду захищати, як мене призовуть.

В 2014 ватка верещала «Хай син Парашенкі служит!!!», а тепер 5% еліта нації верещить «хай дабравольци служат, а бєз міня 5% нологов нє прідут, віпустітє, дядєнька, а нє то!!!»

Боягуз — це той, хто відмовляється виконувати свій обов’язок через страх.

Думаешь что в этой стране отказываться выполнять свою обязанность можно только из-за страха? Я вот после того как лично столкнулся с по***змом и продажностью полиции и судебной системы — сделал для себя вывод, что не хочу иметь ничего общего с этим болотом, но моему запланированному отъезду помешала пандемия, а теперь война, а желание потратить часть своей жизни сидя в окопе и защищая эту прекрасную страну не появилось

эту ... страну

Що і варто було довести.

Чіткий індикатор ватності персонажа — використання «ета страна» щодо України

сделал для себя вывод, что не хочу иметь ничего общего с этим болотом, но моему запланированному отъезду помешала пандемия, а теперь война,

Бла-бла-бла. А насправді — 5% це 5%.

А еще хто не скаче той москаль, скорейшей мобилизации)

І ото треба було тут скавчати про права чи корупцію, коли все просто: персонаж ненавидить Україну, а жив тут через банальні 5%

Ждун, выбирай выражения, а то боягузы наваляют будешь потом ты скавчать)

Так, потрібно. Що тобі від цього знання?

Чому жінок відпустили? Щоб чоловікам легше було воювати, знаючи, що дружина з дитиною у безпеці.

Це вже особисте рішення (мої теж в Україні).
Чоловіки зобовязані захищати, жінки можуть захищати. Це той порядок, за який я стою.

Ти укурився? Кому зобов’язані? Ми в Рашці?

Шукання прихистку стосується людей, у яких немає своєї держави. Якщо так станеться, що Україна зазнає поразки — тоді й пошукаєте.

Юрист рівня Ківа. Статус біженця оформлюють в іншій державі, тому як будете там — можете копіпастити хоч на лоб що означає ваш статус. А поки ви не там — підпорядковуєтесь законам України, де діє воєнний стан і йде мобілізація.

Як 5% — так ви перші, як захищати свою державу — так

Ми в Рашці?

гівно нації©

я вам раджу менше в зеркало дивитись, коли на форум заходите

Тебе навчать. Тим більше, якщо

по всім параметрам хоч зараз на фронт

Нагадайте, будь ласка, у якому підрозділі ви проходите службу?

Я ж не доброволець. Як пришле військомат повістку на фронт, так і піду, ховатися за жіночу спідницю не буду (можу без проблем оформити опікунство над своєю тіткою — інвалідом першої групи, але, звичайно, не буду).

Дякую. Запитань більше не маю

Кожен громадянин України зобов’язаний захищати Україну.

Чому ви тоді сиділи в Україні з 2014 до 2022? Виїхати могли у будь який день. Чи 5% такі привабливі були?

Чекай, мужик, чи це не ти розповідав, що ти фізично не був готовий до цієї війни, але наступного разу вже натренуєшся як той Рембо? Чи це не ти розповідав, що ти тут країну канхветку побудуєш, а потім усі уєзжуні понаїдуть цю цукерку їсти і ти незадоволений з цього? Чи це не ти розповідав, що закордоном такий самий рівень життя важко побудвати як вдома, бо в тебе два портсигари, заміський будинок та гараж? А тут на тобі, вже виходить Естонії комфортніше і не їхав бо дуже вареники люблю.
Два патріот стартер пака цьому хлопаку!

А что тут удивляться, если видишь интернетеого воена-патреота рассказывающего как нужно любить и защищать Украину — вероятнее всего это чмо сидит за бугром)

Чоловіки зобовязані захищати

А держава теж багато нам чого забов’язана. Хоча б слідувати по своїм же законам і не робити незаконні обмеження виїзду. Про буси та пидробку документів представниками ТЦК коли на вулиці роздають повістки взагалі мовчу

Підписатись на коментарі