Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Допоможіть обрати місто для переїзду в США

Вхідні дані:

Я і дружина, обидвоє працюємо в ІТ. Є діти шкільного віку. В Штатах бували як туристи. В найближчі тижні хочемо переїхати в США по програмі Uniting for Ukraine ( U4U ).

Пріоритет: червоні (консервативні) штати. Також дуже важливо щоб була українська спільнота, українські церкви і школи.

Я б не хотів їхати в лівацьці місця типу Калі, Нью Йорку або Чікаго (плюс у Чікаго ще й зима холодна).

Думав про:

— Austin, TX

— Dallas, TX

— RTP (Raleigh, NC)

З того що встиг нарити.

Техас

— В Техасі нема state income tax і це буде економія у приблизно 5% у порівнянні з North Carolina (при доході на сімю 150тис в рік чистими буде залишатися на 6650 більше у Техасі), але там приблизно у два рази вищий property tax (1.8% або 600дол в міс з хати яка коштує 400тис, проти 0.78% — 260 дол в міс).

— Техас хоч і консервативний, але Остін дуже навіть ліберальний. Ціни на житло в Остіні останнім часом дуже виросли. При владі ліваки, у місті стало більше безхатьків і тд.

— В Остіні відносно не багато українців, але люди почали туди їхати останнім часом

Північна Кароліна

— Північна Кароліна рахується досить врівноважена в плані політики (немає крайньо правих або крайно лівих при владі)

— У Raleigh є українська громада, є церква.

І у Ролі, і у Остіні є достатньо багато тех компаній, хоча дехто каже, що Остін то нова долина.

Будь ласка, поділіться інформацією. Похваліть або покритикуйте ці або інші локації у Штатах. Дуже цікаво дізнатися більше про Ваш досвід життя і праці в США.

Дякую!

👍ПодобаєтьсяСподобалось6
До обраногоВ обраному10
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

If you want Ukrainian community, schools and churches so bad, consider coming to Ukraine, there is enough of those for everybody.

Каком лютый коктейль из тяги к церкве, презрением к «левакам» и щепетильной экономии в пару $к в год.

По сути, посмотрите Флориду: Тампа, Сарасота и тд.

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Податки. Наприклад, якщо тут залишаєте житло і набудите громадянство

Резидент чи не резидент для україни.
В сша при переїзді ок
після через роки -більший податок

Це отримується навіть з грінкою. І попри популярні міфи, типовому РПЗ в інших цивілізованих країнах платити в США треба буде $0 податків.

Я не розумію до чого всі ці цифри, в минулому меседжі ви пишете що з громадянством є податки по всьому світі. З FEIE перші 112к на людину коли живеш за кордоном не оподатковуються. Після 224к податки будуть дуже маленькі ще 100-150к, значно менше ніж люба інша цивілізована країна і майже з усіма країнами є договір про подвійне оподаткування, де платиш в США лише різницю з податків.

фахівця в розмірі 4000$.

Обняти і плакати :)

Здається тисяч так 70 на сімю треба для іпотеки. 4к після податків вже попадає.
Але ще є програми субсидій всяких

після набуття громадянства США маємо інші податки

Ні
В момент набуття податкового резиденства. Це в перший же рік

Податки Ви сплачуєте.

Ні, не сплачую на заробіток до 110к.

Як ви переносите жару? Отут порівняння клімату: weatherspark.com/...​her-in-Austin-and-Raleigh

В шарлот літо вологе і паскудне (останнє літо швидше виключенея)
Ралі трохи краще має бути через розташуванея.
І там піщаний грунт і ліс. В шарлот глинозем

>

1.8% або 600дол в міс з хати яка коштує 400тис

Ага, тільки 1.8% це в центі пустелі, а в містах це 2.5-3.5%. А в гарному місці, де все красиво з парками, озерами і привітними сусідами, це може бути і 3.5724% www.bridgeland.com/...​-2021-REVISED-1.26.22.pdf.

Привіт, ми з чоловіком поселились під Charlotte, NC, дуже миле місто) тихо, безпечно, дуже гарна природа в парах годин їзди — неймовірні гори, водоспади. відносно недорого, погода шикарна, зима дуже коротка і не холодна, зараз майже постійно під 20 градусів тепла, сонечко) не знаю як конкретно за укр церковне комьюніті тут, але бачила проїзжаючи що є українські церкви, тут доволі багато російськомовних точно

Нема укр церкви (принаймні не було)
Був піп що приїздив з Ралі.
Може назбирав на церкву вже.
Тусував в групі Українці в шарлот.
Зараз з війною пріорітети перетряслися

Є велика грецька церква і синагога
Ці будуть найближче на вибір

спитав дружину
церкви в шарлот досі нема
піп приїздить з ралі

доволі багато російськомовних точно

Хто не скаче той ..

відносно недорого

А давайте про витрати

В нас на 3х в шарлот 1.5 −2 к на їжу
Без ресторанів з рябчиками

Ну це ж індивідуально. Я коли був в Кароліні влітку не сказав би що ціни в супермаркетах у вас сильно вищі за Техас.

так
у вас тульки може податок штату (якого нема) трохи впливає

а так те саме
мені цікаво майстер клас від новоприбувших

відносно недорого

Це один із непопулярних штатів, далі тільки якісь зовсім стрьомні, тож мабуть це і є середні ціни походу

принаймні ми часто чуємо як в NC переїзжають із Нью-Йорку по гарні ціни)

ну ціна на житло доступніша

а своїм бюджетом поділитеся?

тут доволі багато російськомовних точно

Як сказати «не треба сюди їхати» без того щоб сказати «не треба сюди їхати»

а де ви денетесь від російськомовних? по США їх повно і всюди

В моєму селі їх — півтори сім’ї. Сім’я з Білорусі і жінка з Казахстану.
Така пропорція — мене влаштовує :)

погода шикарна

ви недавно приїхали?

літо з вологістю 90 плюс відсотків бачили?
цтого року не було

трохи особисте

як американці вимовляють ім"я Ксенія?
моє неспроможнi прочитати

ксанья. У меня у дочки. Иногда ксаниа. Икс то у них есть.
Вы бы слышали, как его выговаривают арабы. Я даже записать не могу. У них из всех звуков есть только н и а.

Икс то у них есть.

Але — ще раз повторю для закріплення — X — це “з”

Xerox
www.youtube.com/watch?v=WDTmlI88GfQ

www.youtube.com/watch?v=rw_lAngzAPw

How to Pronounce Xena (Real Life Examples!)
www.youtube.com/watch?v=REmHa1k8I4s

з Xenia — тільки конфьюзите їх більше :-)
(Зінья?)

Там ще може бути ks транслітерація
Ну і Ксенія чи Оксана

Oleksandr, Kseniia
Это текущая транслитерация украинская. ks американцы говорят без проблем.

погано) Касенія чи Зенія в кращому випадку, я собі придумала називати себе Kasy для тих з ким коротко пересікаюсь)

при отриманні паспорту можно буде змінити ім’я прізвище по батькові додати нормальний middle name тощо

ну потім у формах вказувати всі імена
старі і нові
і через суд це, додатковий крок в довгому очіківанні громадянства

і через суд це, додатковий крок в довгому очіківанні громадянства

шта?

якщо ставиш галку хочу зміти ім"я в 400 формі
маєш плюс один крок

Через суд то якщо хочеш змінити до громадянства. Під час отримання громадянства через суд не ідеш, нових кроків немає.

Ти чув чи робив?

Суддя не на кожній церемонії присутній

Once the application is filed and you are granted citizenship, one needs to swear their oath of allegiance before a judge. Typically, an oath of allegiance is performed before a USCIS officer. However, USCIS officers do not have the legal authority to swear in someone who is changing their name. A judge does have this authority. The difficulty with this arises from the fact that oath of allegiance ceremonies are held much less frequently than those administered by USCIS officers. Therefore, it may lead to delays in receiving naturalization because of the gaps in judicial ceremonies.

After swearing the oath of allegiance before a judge, an individual receives their certificate of naturalization with their new name on it. At this point, the name change process is complete.

після теж можна це common процедура для громадян 146% але для грінкарточників я точно не знаю я знаю тіко що це common процедура у процесі отримання громадянства уже по факту (коли вже точно дають)

Суд або як мінімум суддя якщо він відвідує церемоніїї в твоїй локації

В нас цiкавився цьою темою. Призвiще — нема питань, заява, та можеш стати якимось де Йонге, а з iм’ям тiльки через суд.

я робив кум робив кума робив дід робив але вмер у багатьох імена не дуже англо саксонські на вимову операція більш ніж звичайна доречі вона так само більш ніж звичайна вже потім коли маєш паспорт такі да тоді робиться через суд теж дуже популярна процедура може ти з нею плутаєш

Ніні

Я вище ж відповів
Там суддя треба.
Як мінімум доведеться чекати церемонію де він присутній.а К ніколи не присутній то суд

в мене є підозра що ти щось притягуєш намагаючись бо з мого досвіду знайти суддю простіше ніж втрапити на церемонію натуралізації

знову же ж таки з мого досвіду ти щось не усвідомлюєш і свідомо педалюєш «то суд» бо «то суд» у контексті суто рутина процедура я не певен навіть що потребує наявності «відповідача» така сама рутина заповнюєш форму подаєш отримуєш рішення «то суд» виступає лише чистим api як точкою входа до системи це не то що там «то суд» щось саме «вирішує»

а ти ось про що
я прагамично про потенційно плюс один крок або потенційно довше очікування церемонії

ц випадку війни чи ще якихось дедлайнів може бути критично комусь

а так бюрократія вона скрізь бюрократія

ц випадку війни чи ще якихось дедлайнів може бути критично комусь

натуралізація? «шо хочеш дєлай дорога тьоща но завтра похорон» (к) (тм)

ЗЫ: це одне з багатьох «тому» я не спілкуюся зі співвітчизниками вже принципово у них сама культура «виправдань» та «на случай войни»

ЗЫ: а ну класіка «американські люди с кірпіча не строять а як на случай войни картонні доміки не придатні» ))

Там виходить суддя на 5 хв, каже я суддя, даю свій дозвіл на зміну імені всім хто тут амінь пока і уходить.

Супер, буду знать. Малому менять будем

Після того, я так розумію, треба міняти DL, SSN ітд. Трохи гемор :)

якщо я правильно розумію повідомити ... social security office? короче де вони там справку ssn видають то повідомити їх про зміну статусу все одно треба але так коли зміна імені то видадуть нову картку бо на ній же ж імена і номер.

і що до dmv поміняти айді але то справді лише коли міняв імена у ході naturalisation з огляду на черги певно сама нудна процедура але знову же ж таки 146% звичайна бо її проходити щоразу коли міняєш адресу та штат.

Трохи гемор :)

я би сказав для звичайного громадянина то є 2 візити по ssn та по id і все інше майже повний автомат і як такого «гемору» там нема бо я же ж кажу це 146% звична процедура тож вона ні кого не здивує «і шо тєпєр со всєм єтім дєлать» а основні клопоти почнуться як є купа різних прав корпоративних тощо суто технічно знову же ж таки там усі процедури здебільшого «горизонтально масштабовані» тобто якщо є фірма то це лише +1 до того що треба зробити а не х10 і далі просто по списку. там же ж ні довідок ніяких не треба ні «нотаріусів» ні навіть судів та attorneys просто заповнюєш форму і відправляєш там де є fee ще додаєш чек всьо. це саме не гемор це саме просто рутина.

... звісно я уявляю що для співвітчизників то має бути гемор бо я знаю як співвітчизники не здатні заповнити просту форму імя фамілія адреса дата секс ))

Справа не в формі а в поїздках і чергах. Сошл секреті офіси і dmv — це ще той совок.

Посвідчення ж водія при зміні адреси (принаймні в Техасі) можна міняти онлайн (якщо ти громадянин)

Справа не в формі а в поїздках і чергах. Сошл секреті офіси і dmv — це ще той совок.

теоретично так і що а ще там класичні жахливі черги як це міняє хоч щось

Посвідчення ж водія при зміні адреси (принаймні в Техасі) можна міняти онлайн (якщо ти громадянин)

дуже багато чого можна роботи «онлайн» а точніше поштою якщо навіть точніше на багато процедур особисто я не знаю «офлайн інтерфейсу»

дуже багато чого можна роботи «онлайн»

і дуже часто п такій проце дурі перше питання: а ти громадянинин?

ні?
тоді знай своє місці і ніякого онлайну

а ти громадянин? )) почесний? уважаємий? бо я вже бачу що ні ))

єдна різниця між громадян і «постійних» у громадянських справах це голосування і то здається у деяких штатах місцеві позиції можна усе інші пішли трудно вловимі дуже специфічні деталі а ну ще паспорт як закордонний паспорт

ЗЫ: а ну ще security clearance скажімо зараз пішла купа роботи по DoD і там все підряд під clearance що втім очевидно але майже 100% aliens не підпадають тіко громадяни можуть тіко аплаітися на отримання clearance а там уже як піде бо гарантії теж нема

youtu.be/eEJWtAMnAlA

громадянин
в травні була церемонія

ти мене поважаєш?
і я тебе
значить ми з тобою поважаємі люди

security clearance

для тос сікрет перевіряють як мінімум з 18 років
не кожний натуралізований пройде

,імя то фігня.
Preferred достатньо в більшості випадків

А от в паспорті місце народження Україна не зміниш ніяк.

А це палево в нинішніх реаліях

А от в паспорті місце народження Україна не зміниш ніяк.

у паспорті то єрунда його у більшості не зміниш у совку такий лишається вже совком я перевіряв ))

А це палево в нинішніх реаліях

ото вже так реальне палєво я перевіряв ))

І потім ц всіх формах вказувати ствре і нове імя.

При тому що багато де достатньо preferred name

заради американців змінювати імʼя?) точно не для мене)

Meta laying off more than 11,000 employees
Twitter has laid off 50% of its employees
Lyft announced it would slice 13 percent of its staff
Online payments giant Stripe is laying off roughly 14% of its staff

Найкращий час айтішнікам їхати в США...

може безробітні синьйорити будуть доступніші

из фхтангов? я уже писал это вообще совсем другие люди и вообще слава кпсс вообще не человек

ЗЫ: более того есть устойчивое мнение что от половины уволенных вообще не инженеры ни разу от слова совсем и это просто система фхтанг кодинга на доске начинает переполняться и сыпаться

Twitter has over 7,500 employees, as reported by CNN.

я быстро пролистал из чего состоит их код и чувак синьоры могут спокойно выдыхать запомните этот твит ))

По цей час багато компаній наймає, за останні 3 дні 15-20 рекрутерів написали.

перепроди — галери чи прямі компанії?

ноу нейм скриптом ті бомблять регулярно

1 була якась галера, ~5 всяких крипто проектів, але великих, а в основному компанії середнього розміру. З відносно великих Airbnb. Майже скрізь ок рендж.

работы (реальной) валом told ya ))

~5 всяких крипто проектів

Я дуже спептичний до таких оферів. Отримав декілька оферів заради тренінгу, типу на непогані гроші (якщо частину оплати рахувати криптою), але це взагалі варіант дуже так собі. Що з тими проектами буде через пів року-рік? Певно зараз краще працювати там де стабільно, ніж там де через пів року-рік будут банкроти, але пропонують більше...

Ті що мені писали платять в основному RSU. Мені не цікаво з ідеологічної точки зору.

Ті що мені писали платять в основному RSU

Я це взагалі не рахував (хоча вони писали в офері, якісь equity, але я це рахую 0), токен можна хоть продати на Coinbase. Ті equity «до сраки», бо ті компанії ніколи не вийдуть на IPO...

лол. чомусь я equityzen довіряю більше ніж в продаж якихось монопольних монеток які нічого юридично не значать.

equityzen

Не чув, треба подивитись.

Офер:
Title: Staff Software Engineer
Salary: $200,000
Hire grant: 7000000 (vesting schedule: 4 years, 1-year cliff, monthly thereafter)
Equity: 2546

7000000 це токен (не буду называти компанію), але він торгується на біржі (сьогодні воно коштує десь 300к), рік назад десь більше 2 лямів баксів.

2546 — я взагалі не маю уяву, шо воно коштує, тому я розглядав це як 0.

Я попросив їх підняти base хоча б до 230к, але вони відмоли з словами hire grant дуже гарний і ми надіямося що ціна відновиться (за рік упало десь на 90%). Час покаже, чи правильно я зробив...

Толку з того 700к якщо зараз він 300к :) Якщо вони так впевненні, то можуть оновити контракт де напишуть що готові їх викупити за 700к через Х років :)

Equity: 2546

Запитайте їх 409a і скільки ці RSU варті. Якщо воно майже нічого не варто, то це L4-L5 офер.

Та, я відмовив їм ще перед Новим Роком. Єдине що, я думав, ще якшо вони збільшать base до 230, тоді я може готовий ризикнути. Але вони відмовились. Тепер, інколи дивлюсь яка ціна того токена :). Цікаво буде подивитись років через 5, чи правильно я зробив чи ні.

пылесосят рынок под шумок всё правильно делают такие события триггер для тех кто может думал но не решался как раз самое время пере за получить годных и вообще просто людей которых при других условиях бы б просто не мувнуть с места

Чувак хоче української церкви і ком’юніті в червоних штатах, які офіціальною риторикою партії зараз вимагають «ні цента Україні».

До речі, це дуже показова новина. Я завжди вважав Бока Ратон ідеальним місцем на земній кулі, оскільки там поєднання теплого океану та приємного для життя суспільства — доставка їжі, хороші школи, хороша медицина, низький рівень злочинності, чисті вулиці з красивими будинками, ресторани зі смачною їжею та торгові центри з красивими продавчинями. Але за життя в цивілізації доводиться платити забрудненням природи та хворобами, які це забруднення приносить. І постає вибір — жити в глушині далеко від цивілізації але безпечно плавати в теплому морі, чи насолоджуватися досягненнями цивілізації але боятися скупнутися в теплому морі.

Регулярные ураганы.... Ну а так да, море теплое.... Хм кто то уже использовал это аргумент ;)

Так, один дописувач на доу, який в Нетфліксі працює, переїхав у Флориду заради теплого моря. Я б на його місці так само зробив би.

зробив би.

Скiльки рокiв ще чекати?

А хто його знає, якось мені складно даються передбачення. До повномасштабного вторгнення дружина відмовлялася за кордон їхати, тепер вона згодна, так прикордонники не пропускають за кордон. Як тільки пропустять, так відразу ж і поселюся на березі моря. температура води в якому протягом року не опускається нижче 26 градусів за шкалою Цельсія.

Скажемо так, ЗНО було однією з вагомих причин залишатися в Україні. Щоб навчатися у фізико-математичному ліцеї з топ-20 рейтингу ЗНО, який має не менше 10 призерів міжнародних олімпіад з фізики, математики чи програмування, план був наступний — віддати дитину навчатися в кращий математичний гурток України (багато учнів того гуртка стали призерами міжнародних олімпіад з математики), там вона навчиться математики і вступить у якийсь із фізико-математичних ліцеїв з топ-20 ЗНО, який має не менше 10 призерів міжнародних олімпіад з фізики, математики чи програмування. Повчившися на такому гуртку, дитина сказала, що їй не подобається витрачати вихідні на математику, тож було вирішено перестати змушувати дитину займатися тим, що їй не подобається, і відпала ще одна вагома причина залишатися в Україні.

Тобто, переваги ж ття в Україні закінчились? :)

Ні, їх стало на одну менше.

Всі розуміють українську мову, є своє власне виплачене повністю однією банківською транзакцією житло із зробленим під себе ремонтом, в радіусі 800 метрів навколо якого є все необхідне — кілька волейбольних (пісочний та з резиновим покриттям) та баскетбольних (з резиновим та асфальтованим покриттям) майданчиків, футбольних полів з штучним газоном, тенісний корт, басейн, гімнастичні кільця, боксерська груша, канат, турніки, бруси, тренажери на свіжому повітрі та тренажерний зал, дитячі майданчики, магазини з продуктами харчування та фруктами, доставка готових страв з ресторанів та продуктів з супермаркетів, кілька стоматологічних відділень, кілька ресторанів, піцерій, кондитерських, кав’ярень, педіатр, терапевт, кілька студій trx, йоги, масажних салонів, в тому числі з арома масажем, студія малювання, гуртки гри на піаніно, гітарі, гуртки вокалу, баскетбольний гурток, футбольний, секція карате, сучасних танців, художньої гімнастики — все це та багато іншого в радіусі 800 метрів від дверей помешкання.
От чого не вистачає в радіусі 800 метрів від помешкання, так це моря або океану, температура води в якому протягом року не опускається нижче двадцяти шести градусів за шкалою Цельсія.

Всі розуміють українську мову

Це дуже важливо :)

є своє власне виплачене повністю однією банківською транзакцією житло

Ти хотів сказати квартира. Бажаю успіху з будинком в 15-30 хв від центру Києва :)

в радіусі 800 метрів навколо якого є все необхідне

Особливо кілька стоматологія — необхідні :)
Полц для гольфу є в радіусі 800м? А аеродром для легкомоторних авіації? ;)

будинком в 15-30 хв від центру Києва :)

дім з химерами

Поля для гольфу та аеродрома немає в радіусі 800 метрів. Будинок за 15 хвилин пішки від центру Києва не по кишені навіть досвіченим розробникам ПЗ, маючим новий золотий стандарт доу — 8к. В принципі, це якраз те, що я маю на увазі, коли пишу, що РПЗ бідні люди. Щоправда, ціна такого будинку не набагато менша за ціну аналогічного будинку на березі моря, температура води в якому не опускається нижче двадцяти шести градусів за шкалою Цельсія, тож навіть якби якийсь РПЗ якимось дивом перестав бути бідною людиною, то скоріше за все спершу придбав би будинок на березі моря, а не в центрі Києва.

Поля для гольфу та аеродрома немає в радіусі 800 метрів

Ну бачиш, а ти кажеш є все необхідне :)

Щоправда, ціна такого будинку не набагато менша за ціну аналогічного будинку на березі моря,

От тільки є нюанс. Уєзжуня може взяти іпотеку :) тому ця «перевага» України, раптом стає недоліком ;)

От тільки є нюанс. Уєзжуня може взяти іпотеку :)

не може )) не маючи відповідного доходу тобі її просто не дадуть плюс проценти зараз skyrocketing

Кто не успел, тот опоздал 🤷‍♂️

Вспомнил своих давних знакомых. Поженились, переехали в Австралию, потом что-то пошло не так, развелись, чувак переехал на Гавайи и там обосновался, открыл свою контору, там и живёт.

Хз, всегда ли там океан 26+,но наверняка не холодный.

Там є озеро, в якому температура води становить 85 градусів за шкалою Цельсія :)

Хз, всегда ли там океан 26+

опускається до 24.2, коротше, не підійде :-)
www.seatemperature.org/...​ed-states/kailua-kona.htm

Это без учета штормов, наверно. Когда шторма — перемешивается и становится ближе к 12.
Вчера на Канарах была вода градусов 16. А позавчера — на горе снег.

Это без учета штормов, наверно. Когда шторма — перемешивается и становится ближе к 12.

навєрно чи становітся?
я погуглив «does water get colder on hawaii during storm» і нічого на ту тему не знайшов

Вчера на Канарах была вода градусов 16. А позавчера — на горе снег.

Ну блін, Гран Канарія відомий під назвою острів-материк, чи щось таке, там усі сезони і клімати, включаючи міні-пустелю 100 на 100 метрів :-)

Не, 16 тут тоже редко бывает. Шторм прошел.
Температура воды сильно падает с глубиной. Когда приходит шторм с волной в 5-8м, температура на поверхности на пару дней падает на 5-7 градусов. Дня на два.
Но бывает это редко. С февраля на Тенерифе было два раза всего.

Температура воды сильно падает с глубиной. Когда приходит шторм с волной в 5-8м, температура на поверхности на пару дней падает на 5-7 градусов. Дня на два.
Но бывает это редко. С февраля на Тенерифе было два раза всего.

Про Тенеріфе вірю, на Гран Канарії був десь у червні, вода і без штормів була +19 десь у південній точці, не до порівняння з +24 Гаваями із їх потужними хвилями.

Ну есть «стандартная волна», она уже перемешала. И «чуток больше». Когда вторая приходит температура уменьшается.
Для Тенерифе «стандартная» 2-2.5м, соответсвенно перемешано верхние 1.5 где-то.

Живу на березі моря все як ти описав. В море майже не захожу, в основному з дитиною на пляжі бавимся. Коли живеш в пішій доступності до пляжа то це перестає бути такою вже і цінністтю, хоча коли я прилітав на відпочинок то з води не вилазив. Це специфіка психології людини і наврядчи ви також будете довго кайфувати від цього.
А ще в мене є друг який живе на березі моря в буквальному сенсі цього слова з вікнами прямо в океан. Так от від бризу все в квартирі вологе, плитка волога, телевізор за шафою щоб на неї не сідала сіль, вікно також в такому солевому покриті і його треба періодично драяяти щоб через нього бачити океан — відкривати його неможна бо знову ж таки бриз летить прямо в оселю!
Звісно це краще двушки на Позняках, але інавіть в такому баунті варіанті є свої ньюанси.

Це специфіка психології людини і наврядчи ви також будете довго кайфувати від цього.

специфіка психології бідності ))

А ще в мене є друг який живе на березі моря в буквальному сенсі цього слова з вікнами прямо в океан.

ой і в мене тож! нормально так живе щодня в океані бо в нього тобто в неї дошка саме того вона там на гавайі й живе і зі страшних соляних історій що бачив твій друг усе що траплялося це оце нещодавно вулкан шото там виверження і ото всьо

то саме відноситься до каліфорнії орегону флоріди кароліни і нової англії а ще велики озера і малі теж тобто ті що не «великі озера» правда там певно же ж солі нема так? ок озера не рахується

Коли живеш в пішій доступності до пляжа то це перестає бути такою вже і цінністтю

х.з. скрізь де я живу хіба реально ліньки або погода або геть зайнятий інакше навіть пішочки 5 миль топ топ скупнувся окунувся посидів трохи і в зад пішочки топ топ а так щоб на березі то взагалі просто вийшов окунувся і зайшов в зад працює 100%

ото хіба що

Звісно це краще двушки на Позняках, але інавіть в такому баунті варіанті є свої ньюанси.

тож на справді то є двушка на позняках яки вивести вже не можна як то кажуть можна вивести з двушки на позняках але не можна вивести двушку на позняках ))

ЗЫ: доречі у мене «студія» на пох десь якраз як дві двушки радянського зразка тож мабуть я навіть можу уявити як воно «не можна вивести двушку на позняках» навіть не виходячи з позняках ))

ЗЫ: доречі прямо на позняках чудові озера точніше вже далі на осокорках та хто рахує все пох

ЗЫ: доречі я пригадую там народу завше купа іноді трохи забагато тож я так думаю теза

Це специфіка психології людини

таки не працює я перевіряв ))

Я на Позняках не жив, але зараз факт такий шо з під моря ніхто нікуди рипатися небуде)
Так що історія про солі та вологість то такий собі side note, щоб ТС, при нагоді обзавестись будиночком на скалі об яку бьются хвилі оцінив ситуацію.
В мене впринципі солей ніяких немає бо вихід вікна не в сторону океана, дощів особо не було з квітня по грудень, а на балконі росте бананове дерево, все нормально як ви бачите)
Нарахунок бенефітів моря, додам, що це впринципі така собі безлімітна рекреація. Закінчив робочий день, закрив комп, дитину під пахву і пішли гуляти\купатися\дивитися захід сонця. Лягаєш спати завжди добре провітреним і відновленим.
В Києві в мене були постійні перегони навіть після роботи, а тут якось пружина розтискається і починаєш більше жити. Це і не добре і не погано просто по іншому і веде до іншого результату по життю, по місцевим це особливо видно.

А яка зараз температурі води у морі біля пляжу, що поруч з Вашим помешканням?

зараз 22С але недавно трохи штормило і непогода так була що в горах випав сніг. Можиливо ще трохи підніметься температруана днях якщо буде погода. По одежі футболка \ шорти, і навіть в кінці грудня в обід під сонцем не дуже хочеться сидіти бо припікає. Навечір кофта і ок. Зараз трохи вітряно стало на зиму.

Так 22 це холодна вода, в такій би і я не купався. Потрібно вище 26.

Потрібно вище 26.

І поруч з будинком
800м пішки

“All My Ex’s Live in Texas”

Austin, TX is anything but conservative. It’s very liberal on par with California. If you want Conservative I would not go there. Based on everything you said, I would think Raleigh is a good bet. It leans more conservative, has a good cost of living, and modern. If it has the Ukrainian culture, it would be a good option.

Интересно, ещё никто не пробовал в США проспонсировать синьора или синьориту и втихаря пристроить на удаленочку под своим аккаунтом. Профит)

Точно, і паспорта забрати

Веб камера на інтервю
Хоча ми як китайці на одне обличчя

Той же синьйор і здасть потім.

Давай на апворку потренуємося

Зачем? Вполне себе вин-вин, если делиться, а то у вас до разрешения на работу как-то абсурдно долго ждать.

Так, варіант не самий поганий
Думав про таке
Реалізація, хз
Мікрогалера по суті

Зачем?

Такі ми люди.
Як правило почнуться тьорки з приймаючою стороною.

Он навіть теща.
Я їй про дружбу з пилососом а вона в ліжку з планшетом

Як правило почнуться тьорки з приймаючою стороною.

Хых, они начинаются всегда походу., уже выставляли беженцев из семей в азил и пара часов на сборы.

Доу засинає і прокидається цей топік

Якщо є діти, то швидше за все вам треба suburb, тобто невелике місто із не дорогою але якісною школою.

Suburb — це передмістя, а не невелике місто
Школи в США умовно безкоштовні (не рахуючи приватних звісно)

і ті і ті просять «на фарбу» і волонтерити

із не дорогою але якісною школою.

Выбери одно из двух. Сама школа будет условно-бесплатной (несколько сотен), а вот жилье рядом — дорогим

просять «на фарбу»

За 5 лет ни сталкивался ни разу

і волонтерити

Не отмечаешь соответствующий чекбокс когда регистрируешь ребенка — вопрос закрыт.

За 5 лет ни сталкивался ни разу

Мабуть мається на увазі фандрайзи типу апекса... Ну але це саме «просять» а не вимагають...

У нас обычно просто организовывают типа ивент в школе, хочешь — отправляешь ребенка вместе с $20, он учавствует в каких-то мелких конкурсах, и получает кусочек пиццы и колу. Не хочешь — не отправляешь

Таке саме. А ще є окремо АПЕКС.... От цього трешу я не розумію від слова взагалі.
Типу ідея в тому, що дитина здобуває ачівки. Але щоб здобути ачівку — тадам — батьки мають її купити.... Це взагалі лютий трешак, з точки зору виховання імхо...

І робиш з дитини ізгоя. Підхід, як у совкових школах.

В Украинеїні податки близько 50% (з урахуванням податків що за вас платить роботодавець).

В штатах близько 20-30%. То ж
1) не страдайте хірньой по єкономії кількох баксів на податках.
2) Ємігрантам краще живеться у лівацьких штатах, бо у червоних штатах «ви відбираєте робочі міста». Тож знову таки не страдайте хірньой.

1) не страдайте хірньой по єкономії кількох баксів на податках.

Коли почне нормально заробляти, то кілька баксів перетворяться на десятки тисяч

2) Ємігрантам краще живеться у лівацьких штатах, бо у червоних штатах "ви відбираєте робочі міста".

Citation needed

В штатах близько 20-30%. То ж

А в штатах роботодавець за тебе не платить?
От я відкрив свою роздруківку, і дивлюсь що я отримав лише 60% від того скільки заплатив роботодавець

W4 Ви ж заповнюєте, правда? Роботодавець тільки виконує волю роботовзявця.

Не тільки, але і я тупанув, там крім w4 відрахувань і податків самої фірми ще додані всі оплати страхівкою і т д...

Андрію, я Вам так скажу, тільки потім не кажіть що я не казав: Ви теж обираєте свої страхівки як то медичну, стоматологічну і на зір для себе і своєї родини. І так само можете від них відмовитись.
По законодавству, Ви можете вказати, що не хочете щоб роботодавець платив будь-які податки за Вас, відмовитись від страхівки і всіх інших переваг власного працевлаштування і отримувати паперовий чек на орендовану поштову скриньку у поштовому відділені.
Як можна здогадатись, це явно не default settings для ADP, яким скоріш за все Ваш роботодавець користується, і для того, щоб таке сталось потрібно буде повисіти на телефоні, допоки не додзвонитесь до Рона Свансона.

Та звісно тоді Вам самостійно прийдеться щоквартальні платежі робити в IRS, щоб в кінці не платити штрафи. По цьому посиланню і вниз розповідають, як це все відбувається:
www.irs.gov/...​ted-taxes-for-individuals

Про податки я вкурсі, це досить легко робиться. Про страхівки... Ну це сумнівна вигода :)

Я кажу про те, що роботодавець в США платить рівно те з Вашої зарплатні, що Ви йому вказали платити. В Україні, для порівняння, немає такої можливості.

В Україні платиш взагалі все сам. Роботодавець нічого не платить.

Ти не повіриш, але ФОП є і в США

він ще платить дoдатково свою частину якщо w2

Я думаю это не сильно связано с комментарием выше.

FICA никто выбирать ничего не может. Вторую часть Social Security работодатель платит «за тебя», то есть его дефакто нужно удвоить, что тоже выбрать нельзя и тоже нужно тогда учитывать в общий процент. Во многих штатах за каждого сотрудника работодатель платит кучу рандомных мелких налогов сверху.

Когда отказываешься от страховки то тоже получаешь уж 30 или тип того долларов в месяц. Реальную сумму что платит работодатель почти нигде не дают.

В Україні податки в ойті від 0% (крипта), через 2% у військовий час, 5% зазвичай і 6.5% в дія.сіті.

Невже ніхто не порадить Орегон? Аж дивно. Дуже цікавий штат — небагато людей, мало великих міст і куча маленьких і офігенних. Просто крутяцька природа (найкраща у світі?), дуже багато лісів, національних парків, заповідників. Океан, безліч озер, каньйони, гори. Вулкани)
Високий % non-hispanic whites, якісна медицина (в топ10 якщо не помиляюсь), освіта, низькі податки (але треба ще дивитись конкретно по містам), низький крайм-рейт, хороша екологія (на місцевому законодавчому рівні дуже паряться над цим). На % безробіття пофіг, бо ремоут. Ціни на житло і взагалі ціни, точно нижче, ніж у «топових» штатах, а жити можна куди краще. Політично 50/50. От тільки нічого не скажу про церкви і діаспору.

низькі податки

State income tax як в Каліфорнії

Високий % non-hispanic whites

З такими критеріями краще взагалі в США не їхати

Політично 50/50

Бугага

З такими критеріями краще взагалі в США не їхати

Это ещё почёму?

Тяжело будет с предрассудками тут жить. Особенно в ИТ-компаниях работать с «копчеными» и «китами». Тако траки с «мексами» на каждом углу. А правительство вообще «цветные» каждый второй — чего стоит только секретарь обороны. Нет уж, лучше в расово чистые страны эмигрировать. В Беларусь например.

Белорусии далеко до уровня расовой сегрегации в США , показуха по повесточке это одно реальность другое так что нормально там жить будеь с предрассудками в хорошем белом раене)

Пріоритет: червоні (консервативні) штати

Це міф. У великих містах червоних штатів все одно будуть заправляти ті самі «ліваки», яких ти не любиш. В сільській місцевості роботи не буде, і тобі не будуть дуже раді.

Неправда. Навіть якщо будуть ліваки, то вони будуть набагато більш помірковані ніж у цитаделях прогресивізму. Порівняти хоча б СФ/ЛА та Майамі — небо і земля.

Зачем вам этот США?

Вы ж будете скучать по нашим Богданам за 15 гривен
По продавщицам, которые с радостью обматерят вас на рынке
По военкомату, который с удовольствием пригласит вас на чай
По пьяным дворникам, встречающим рассвет
По полицейским, где ваше мнение очень важно для них
По скорой, которая едет более часа на вызов
Да и вообще налоговую мекку покидаете. )

По скорой, которая едет более часа на вызов

Зате безкоштовно! :)

Жмура списати(категорія швидких)
Чай допють і їдуть

В києві було до війни тільки 6 швидких реаніматорів які могли відкачати
Решта жмура списати чи клізму поставити

По пьяным дворникам, встречающим рассвет

В Германии дворники не пьяные, но тоже встречают рассвет с листье-дуйкой :)

Ну так дворник в Германии получает 2к евро, а в Украине 7500 грн.
Уровень зп по всей видимости влияет на трезвость)

Украине 7500 грн

~5300 чистими :D

Уровень зп по всей видимости влияет на трезвость)

Ой
У нас в келлере всю неделю ставили новый бойлер и отопительный котел
Сделали хорошо, но от немецких сантехников вечерним перегаром пахло :)

Вы ж будете скучать по нашим Богданам за 15 гривен

А що в штатах є громадський транспорт ?

Скажем возьмем для примера Нью-Йорк.
То в нем очень развит общественный транспорт.

А як там колеса вже не відлітають коли їдеш з Вашингтона в Нью-йорк ?

А тему дорог то не затронули )))
Для украинских нужен хороший джип, однозначно.

Траса Умань — Вінниця — Житомир — Київ — Умань прекрасна

Умань — Вінниця — Житомир — Київ — Умань
200км

Пан, бачу, географ

Панові важко зрозуміти, що прекрасно в дорозі на дві смуги (в обох напрямках). Чи на перелічених ділянках подуувалиьдодаткові смуги?

А як це ми перейшли від відлітання коліс до кількості смуг?

Безвідносно до відпаданея коліс. Лише про відчуття прекрасного :)

Не не 200км фактично дуже багато доріг в гарному становищі

Ну от що значить в дуже доброму стані? Якщо міжміська дорога має лише 2 полоси в обох напрямках
Це по замовчуванню не добра дорога
Пересування по такій дорозі знижує безпеку.

Ну от що значить в дуже доброму стані?

Нова, класна розмітка.
Взагалі це дуже дивні розмови коли на укр форумі треба пояснювати які в Україні дороги.
Не те що пояснювати, доказувати

Якщо міжміська дорога має лише 2 полоси в обох напрямках

А я не казав про дороги в дві полоси

У меня в Украине киа рио, просвет 14. Вполне ок было. Неа, сильно не Киев.

Так товсто, що аж тонко. Де ви бачили в Штатах дороги, на яких відлітають колеса? (Крім хіба що якихось нацпарків, і то не факт.)
І да, автобуси Вашингтон ДС — Нью-Йорк таки трохи покраще богданів (якщо не брати до розгляду контингент, хе-хе).

Де ви бачили в Штатах дороги, на яких відлітають колеса?

Сан Франциско, едва я заехал за Oakland
Чуть не оставил колесо на прокатном Ярисе в яме, и это на 90кмч ))
Да и сам СФ в городской и частной застройке кривоват

Лежачі поліцаї?
На хайвеї є одна ямка
Брешу 3
Та одна по дорозі на роботу

Та автобуси були не погані, правда це автобуси знайша люфтханза, тому що з якихось не відомих причин наш літак не захотіли приймати в Нью-Йорку і прийшлось летіти аж в Вашингтон.
Але дорога була така що у тих автобусів, що колеса майже відлітали.
Та в Нью-йорку в той час з усіх доріг щняли шар асфальту і всі їздили відривали глушники.
Контингент на Манхетенні в коробках спав не поганий )

Та в Нью-йорку в той час з усіх доріг щняли шар асфальту

Тобто ремонтували дорогу? Оце жах :)

всі їздили відривали глушники.

Поясни яким чином через знятий шар асфальту відривають глушники?

Поясни яким чином через знятий шар асфальту відривають глушники?

Люки стирчать на пів метра

Тобто ремонтували дорогу? Оце жах :)

Да тільки так дорога стояла місяц і ніхто її не ремонтував

Люки стирчать на пів метра

Єп, знайома фішка, колись так через Червоноград їхав. З іншого боку — це свідчить про те, що асфальту кладуть нормально :) і знову ж таки, це тимчасові незручності викликані ремонтом доріг...

Да тільки так дорога стояла місяц і ніхто її не ремонтував

Це правдиве зауваження. В США все дуже повільно відбувається. Але ти реально віриш в те, що дороги в США, і саме конкретно ця дорога, на довгому відрізку часу — нехай років 10 — буде довше в поганому стані, ніж будь яка з Українських доріг?

Але ти реально віриш в те, що дороги в США, і саме конкретно ця дорога, на довгому відрізку часу — нехай років 10 — буде довше в поганому стані, ніж будь яка з Українських доріг?

Ну ти ж бачив, що я, з самого початку на не адекватний комент відповідаю.
Навіщо ти тоді адекватні питання ставиш ?))

Поясни яким чином через знятий шар асфальту відривають глушники?

від злості :)

Юта, Логан по місту їздять безкоштовні автобуси.

По місту. Коли в тебе ще немає авто — дуже допомагає

По продавщицам, которые с радостью обматерят вас на рынке

Ты просто дед старый и до сих тебя заклинило на том, что украинская торговля — это тетя Зина в белом колпаке, которая в провонявшемся гастрономе хамила всем. Где ты видел чтобы продавщицы хамили за последние лет 15?

Уважаемый, представляешь видел и даже слышал.
И не за последние лет 15, а где-то пол года назад.
Этике торговле не всех еще обучили.
Уровень сервиса пока дико отстает от европейского.
Но надеюсь это исправимо.

расскажите про уровень сервиса за границей :-) тут уже было обсуждение, что низкий уровень сервиса это следствие высокого уровня жизни

Ну ни то чтобы хамили, но такая кислая морда и взгляд, буд-то ты ей всю жизнь испортил своим приходом. А на слова: «Доброго ранку/вечір» только из под лоба злобно посмотрит или по инструкции что-то пробубнит «пакет надо?». Может для вас это нормально и вы привыкли, но после много лет в эльфиях, где все улыбаются, приветливые, пошутят с тобой. это реально ощущается как хамство.

И это вся сфера обслуживания в Украине так. Исключения только респектабельные заведения где люди дорожат своим местом и могут получить люлей от начальства, и официанты (потому что иначе недосчитаются чаевых).

В меленьких городах, и селах, другая атмосфера. Там все друг друга знают и веселые. Чем меньше город, тем проще и раскованные люди.

Та не бред.
Вот у меня дочку в местной школе научили улыбаться как испанка за ДВА дня.
А после нашей школы часто дети улыбаются?

Хороший сервіс не може бути мотивованим страхом отримати люлей від начальства.
Заробити більше чайових — може. Віра в «важливу міссію» тоже може. Хист «служити» людям може.
А із-під палки хороший сервіс не виходить. Це приблизно так само як не можна добре посміхнутися під страхом отримати по голові.

Зачем вам этот США?
Вы ж будете скучать по нашим Богданам за 15 гривен

Учитывая развитость и контингент ОТ (кроме NYC), я бы не упоминал богданы) это ж точно не сильная сторона сша)

По продавщицам, которые с радостью обматерят вас на рынке

На рынках бываю редко, но не помню когда последний раз мне в каком то сервисе хамили. Хватит покупать сосиски и хлеб в местных генделях))

По пьяным дворникам, встречающим рассвет

Ну да, США — одна из самых безопасных стран) Где каждый даун может пушку прикупить) Да и вообще они лидеры по безопасности во всех рейтингах. Безопасность чувствуется сразу после выхода из JFK)

По скорой, которая едет более часа на вызов

Какая там основная причина банкротства семей в США?))

Да и вообще налоговую мекку покидаете. )

это наверное про кали сказано))

Какая там основная причина банкротства семей в США?))

Ну не виклик швидкої звісно. 1500 баксів ще нікого не зробили банкрутом. А от відсутність меж страхівки — цілком.

Тепер питання — що краще — банкрут, чи жмур? :)

В мене знайома людина хворіє рідкісною хворобою в Україні. Ін’єкція коштує 100кілобаксів, вона б і рада банкрутом стати, якби її пролікували...

Пфф я сижу на медичних форумах, з приводу гормональних терапій, американці там частенько давляться якщо їм треба 200 — 300 долларів платити в місяц

М... В мене сусід давився за 70 баксів в квартал для фірми яка пестицидами будинки обробляє, хоча живе в хаті за 500к і їздить на авто за 40. Люди різні

Може бути, але там пофакту вони роблять не дуже розумні речі, не роблять детальний аналіз аналіз крові і потім сидять гадають на гущі, замість того що б походити по робити аналізи, подивитись динаміку

Хз.. я наразі не стикався з факапами американської медицини. Принаймі наш педіатр виглядає на дуже толкового чувака... А от про косяуґуи українських медиків чув стільки що ппц з перших рук.
Наприклад знайому про яку я писав вище — діагноз не могли рік поставити. І навіть коли поставили — більшість лікарів просто відмови лист лікувати, тому що не знають що робити.
Або ще одну людину рік ганяли по аналізах різних і гастроентеролога з, поки нарешті відправили на гастроскопію, де виявили запущений рак стравоходу...

Ну я скажу так є лікарі, які цікавляться медициною і які ходять як на роботу, це я бачив і в Латвії у лікарів які багото років працювали в Швеціях Голандіях, так от якщо лікар цікавиться то це дуже круто, якщо ходе як на роботу це провал.
Мій знайомий в Києві, 15 років не ходив до лікарів мучався з стравоходом, сходив в місцеву держ поліклініку, зробили аналізи, поставили діагноз, пропив дві неділі пігулки, каже що небо і земля. І вже їсть нормально. Ще до п’є один курс і все.

А ж не кажу про факапи, вони там не ходять тому, що то страховка не покриває то врач не назначає

Ні разу не зустрічав гастроенторолога, який відразу не посилає пацієнта на гастроскопію.

Не настільки жорстко і може для громадян це інакше. Але років з десять тому я травонувся в NYC. І це було не в очевидь що це на той момент. Просто температура та хреново. По страховці прийшов до лікаря, той подивився послухав — і каже «ну хз. тобі через тиждень літак додому? зараз подзвоню до страхової — тобі видадуть в атпеці антібіотік».
На щастя обломився я у той день до аптекі ще йти. А до вечора догнали інші симптоми — і зрозумів вже що до чого.

Нема кудесників та ідеалу. Хоча не заперечую що середня медична статистика може бути значно краще там. Чисто особистий досвід. 1 of 1 event. )))

Ну так в тебе едж кейс. Через тиждень додому. Зазвичай тебе б послали на 3 дні моніторити стан додому.

Цікаво. Мене дивує, чому люди в таких випадках не пресують терапевта. Я наразі все що мені треба успішно вимагав :) ну або в крайньому випадку, не змінюють терапевта...

живе в хаті за 500к і їздить на авто за 40

і те і те нижче середнього

Не для бездітного пенсіонера плюс він в рік платити за членство в гольф клубі 5-10к... Я хз який в нього tier...
Тим не менше — мова про 70 баксів в квартал...

а ну членство то для нетворкінгу якщо біснес

Не думаю, пенс простий, просто гольф любить... Просто люди люблять часто нити не по ділу :)

Тепер питання — що краще — банкрут, чи жмур? :)

Тут не питання що краще) А питання що це не сама сильна сторона сша, далеко не сама. Як і ОП. Тому хз чьому їх наводили.

Найкраща медицина в світі — не може бути слабкою стороною. Якщо ти не можеш її собі дозволити — це вже інше. Айтішники, здається непогано себе почувають.

в сша не найкраща медицина

вона швидше усереднено ок во всі навчені по методичці і навіть на забитусі буде більш-менш лікарняде багато чого автоматизовано.
Цю методичку деякі читали абияк.

а найкращі лікарі будуть на чомусь конкретноу спеціяалізуватися і за ними требе ганятися бдь де

У всіх цивілізованих країнах лікують по методичках і це ок. Питання в забезпеченості технологіями і препаратами.

США абсолютный лидер если посмотреть количество разработок и достижений в любой области медицины. Доступность медицины и уровень сервиса это совершенно другой вопрос ( хотя сервисы там тоже на высоте если есть чем платить)

Поділіться, будь ласка, які мед страхівки купляли. Скільки приблизно коштують на людину (або сімʼю) і що покривається.

Нажаль, страхівку доведеться вибирати з того, що запропонує роботодавець. А якщо роботодавця нема, то деведеться проходити один з двох квестів — страхівка для бідося — типу медікейра або ще якоїсь там, я не пам’ятаю як вона називається. Або insurance marketplace. Типу купляєш сам страхівку.
Нажаль — не можу допомогти ні з першим ні з другим. В чаті еміграшок Остіну якісь суперечливі відгуки. Одні люди кажуть що отримали медікейр і талони на їжу. Інші — кажуть що ні..
Єдине що можу сказати точно — страхівки ДУЖЕ дорогі. Тому якщо є можливість — треба подаватись на медікейр...
Страхівка здоров’я — штука потрібна, оскільки всі медичні процедури — ще більш дорогі :) хоча є кейси коли лікують без страхівки, виставляють рахунки на сотню кілобаксів, і ти бігаєш десятки разів в клініку і повторюєш що ти бідося з України, грошей нема, майна нема, — і торгуєшся :) питання як це буде в контексті U4U і чи не прийдуть по душу спонсора — відкрите :)
Зубна страхівка — штука практично безпонтова... Можна взяти перед візитом до лікаря і потім канцельнути. У них всіх відновсно низькі ліміти по покриттю, принаймі поки ти цією страхівкою не користуєшся кілька років... Найпростіший варіант знайти підходящу гуглити щось типу dental insurance no waiting periods
Страхівка зору — не юзав. Виглядає теж штукою безтолковою... Єдине що покриває, окуляри/лінзи раз на рік і дає кілька відсотків знижки на Lasik.

тут ще питання яку продадуть без права на роботу чи без ссн (є ссн без права на роботу для виплат допомоги)
деяким дали медікейт
іншу кажуть що залежить від прибутку спонсора і можуть відмовити

Мабуть цим пояснюється що одні пишуть що дали страхівку і фудстампи, інші — що ні :)

Поділіться будь-ласка посиланням на чат імігрантів Остіна.

Безопасность чувствуется сразу после выхода из JFK)

Надо было лететь сразу в Сан-Фран))

Рекомендую www.niche.com
Вводите місто, або краще zip-сode, та дивитесь на оцінку по різним показникам.

Ну такий собі рейтинг, такими показниками комфортне місце під себе вибрати не просто. Може треш відкинути тільки. Ну або користуватися коли вже вибір з декількох місць тільки щоб їх порівняти

Якщо обрав місто, то добре вибирати район, якщо немісцевий. Бо незнаючи можна оселитися в чорний район, або чи того гірше — в район русні

Авторе, а які у вас очікування щодо вакцинації? бо це суттєвий фактор вибору

Я би додав, і чи порожні для вас слова «глобальне потепління»?

Давай одразу важкою зброєю — плоска земля

Можу продовжити, нами керує і хоче знищити Глобальний Уряд.
Ваш хід

Вони обприскують нас хіміо-трейлами ))

Чёрные вертолёты уже вылетели за Вами, пожалуйста оставайтесь на месте.

Тю, то ви про голубів ще нічого не знаєте. Насправді це державні спостережні дрони, а сидячи на дротах вони підзаряжаються

Про те, що птахів не існує — то ясно. А чи знаєш ти, що усі жінки «сплять» з собаками?

Лизогуби — найвідоміша чернігівська козацька родина. Впродовж майже 250 років їх долі були тісно пов’язані із Черніговом, хоча родом вони із Черкащини.

Молодець, я теж про них думав, але там інша гра слів

Я думав, що «лизогуби» — це ще одна сатирична конспірологічна теорія, типу «птахів не існує» чи «усі жінки займаються сексом з собаками».

Точнее, надо спросить у жены. Там вышло новое постановление, что по u4u с 6ти мес детям обязательно прививка именно от ковид.

Тут шуткують, але можеш приїхати в сонячний республіканський штат, а там скажуть — «хочеш працювати — підставляй... плече». На мою думку вакцина скоріше корисна. Але пропоную не продовжувати це питання в треді.

Ты бы видел что укр бабы пишут по этому поводу в соц сетях. Например, США специально хочет не пускать укр детей, хотят их убить/отравить, поэтому такая полиси. И мое любимое, надо в суд пойти,собрать адвокатов, и переписать конституцию США,чтобы условной Гале с Ивано-Франковска было удобно сюда приехать, под ее персональную хотелку.

Ну так Дарвин же в чистом виде

Дарвина не будет, потому что дети от COVID почти не умирают. А вот от polio....

От себя не уедешь таким образом.

Вже навіть CDC видав гайдлайн що все, пофік на вакцинацію чи її відсутність. Так шо неактуально

Потрібно їхати туди, де є багато вакансій, а це як правило «лівацькі» міста

Ясне діло ІТ це творіння поміркованих ліваків.

Пріоритет: червоні (консервативні) штати.

Отговаривать не буду, но хотел бы посоветовать, на всякий случай, зайти на r/Conservative, а почитать, что красные ребята думают про пыню, помощь Украине, Ленд-лиз и прочее. Может расхочется ехать в красный штат, а может и в США в принципе.

Чомусь в уяві середньостатистичного українця (і в цьому мб вина ЗМІ) сині виглядають — як БЛМ, соціальники і гомосексуалісти. Тоді як червоні — працьовиті побожні борці за сімейні цінності :)
По факту ж — серед синіх купа інженерів, власників бізнесу, лікарів і т д, тоді як серед червоних — купа бидло реднеків.

Тут теорема эскобара в чистом виде

Є цікава статистика щодо кореляції рівня доходу і політичних вподобань.
Так от, там чоловіки з низьким доходом голосують переважно за демократів, а починаючи з середнього (60k) — більше за республіканців. У жінок те саме, тільки поріг суттєво вище — перевага республіканців починається від 140k.

Бо приходить розуміння звідки платилася та субсидія ти у кого менше 60к

Є таке, і цьому дві причини. В демократів багато виборців соціальники і люди до 30ти років.
З іншого боку — за рівнем освіти — зворотня статистика :)

Залежно з якої точки зору подивитись. В цілому ні, поки ти х ними не перетинаєшся. Але це м’яко кажучи не найкращі сусіди ;)

Розкажіть якісь цікаві історії з особистого досвіду, якщо такі є)

Ну в мене сусід не еталонний реднек, типу гнилий Форд трак і банки вґпива по подвір’ю розкидані. Але такий собі бидло республіканець. Особливо нічого розказувати, просто чувак тупо не поважає особистий простір, що для американців — ну ппц незвично.
Раз розказував як йому не подобається засилля датиносів в техасі. При тому, я розумію, що комусь іншому він мб те саме розказує про українців :)
Пес його принадився в мене на газоні гадити. І траву витоптувати, а той олень ще йому м’яч на мій газон кидав... Я йому раза 3 чи 4 в це носом тикав, тепер він коли мене бачить, кривавить вґфейс і тікає в хату :) тобто ми навіть не вітаємось :)
Вигулює собаку без повідка, раз з іншим сусідом через те сварився. Волав на всю вулицю щось типу «ану йди сюди» :) 2 машини з офісу шерифа приїжджало :) ну він 27/7 під пивом, мб в тому причина.
Коротше, кадр в кращих традиціях українського села. І на тутешньому фоні, він просто як біла ворона. :)

В хороших районах не живут реднеки

можливо 2-го покоління

сім"я з собачкою що какала на газон у нас теж була в сусідньому будинку
квартиранти

медсестри але видно що з тих самих неків

це як оті наші пацанчики з троєщини

не еталонний реднек, типу гнилий Форд трак і банки вґпива по подвір’ю розкидані. Але такий собі бидло республіканець

А мене теща поскаржилася так встромили садовий шланг в сушилку і подали воду
Це в них такий вираз емоцій. Чув від іншого горного реднека

Тобто в сушку ту що в парі з пралкою стоїть? Як? :)

Хехе, то ви справжньої омерики не бачили )) З «правильными» сушарками, стіралками і плитами. В мене колись під тією трубою сусідьска курка гніздо зробила, нестись мабуть збиралася. Я не помітив і включив. Ох і летіла вона... низенько низенько ))
А оці lh3.googleusercontent.com/...​XmVID5m3g=w800-no-tmp.jpg ну точно кацапи. Прилетять, насруть, пожруть траву і полетять.

Про газон з травичкою мріяв ще виукраїні
Але сусіди випускали куркй і гусей

Ага, коли він маленький і рівний. А коли півгектара з буєраками — задовбує.

Сусідський підліток що грабує машини по ночам каже «good evening, boss»
Знає що вони є в мене п’яні на відео перевіряють двері машин
А вдень ходить тіпа сигналізацію продає

Так в вихлоп сушилки
Ми офігіли як вона пішла на кухню
Думали трубу прорвало

В отакі жалюзі якраз проходить садовий шланг

smile.amazon.com/...​vTm90TG9nQ2xpY2s9dHJ1ZQ==

Це у них тіпа коронка помсти
І тьотя стояла курила дивилася як ми бігаємо.

Морда кирпичом

Я поставив камери по периметру і попустилася

😂 ніі, (приходь на тренування ©) Він заїжджає, нажаль не так далеко як би хотілось, але далі від мене і то добре :)

Патрони 9мм у волмарті і досі по дві пачки в одні руки? ))

Соромно признатись. Я навіть пістолета не маю :) ганьба для Техасу :)

такий собі бидло республіканець

А звідки ти взяв, що він республіканець?
По опису видно, хто він і шо він, але абсолютно не зрозумілі його політичні погляди (якщо вони є у нього)

Ну тому що я з ним спілкувався більше ніж цей абзац на ДОУ. Чувак Трампіст.

Може краще в Мюнхен? Там якраз дехто з’їжджати планує.

З трьох штатів, в яких мені довелося побувати у відрядженнях, мені найбільше сподобалася Флорида — проживав я там у містечку Бока Ратон. Один з дописувачів на доу колись писав тут на доу, що в Бока Ратоні школи з хорошим рейтингом. Тож для проживання працюючого віддалено РПЗ з дітьми, що полюбляє пляжний відпочинок, Бока Ратон виглядає дуже привабливим варіантом — і школи для дітей хороші, і цілий рік можна плавати в теплому океані, і містечко доглянуте.
P.S.
Поки писав свій коментар, дописувач, про якого я згадав, теж відписався поруч і похвалив південну Флориду)))

Один з дописувачів на доу колись писав тут на доу, що в Бока Ратоні школи з хорошим рейтингом

але чи є серед них школи, які входять у першу двадцятку рейтингу ЗНО?

Південна Флорида з віддаленою роботою.
— Дуже багато українців. Нажаль не знаю про школи (неактуально) але церква теж є
— Гарний мікс між червоними та синіми.
— Немає зими

— Гарний мікс між червоними та синіми.

Оце дійсно плюс, доволі рідкісне явище в густонаселених місцях

Так, пам’ятаю як під час перегонів було немало сусідських будинків де на одному висіло «фак трамп» а на іншому «фак байден». )

Вони не так часто (за три роки як переїхав жодного не було). Окрім того, будинки до них готові: протиураганні вікна, двері, дахи, кам’яні будівлі.

червоні (консервативні) штати. Також дуже важливо щоб була українська спільнота, українські церкви і школи.

Філадельфія, Пенсільванія. Або Чікаго.

В Кароліні — явно приємніша погода. І краєвиди більш нагадують Європу. Є гори..
В Остіні — гарні озера і річки
В Даллас — нема чого їхати :)

Каком лютый коктейль из тяги к церкве, презрением к «левакам» и щепетильной экономии в пару $к в год.

По сути, посмотрите Флориду: Тампа, Сарасота и тд.

В найближчі тижні хочемо переїхати в США по програмі Uniting for Ukraine ( U4U ).

Если у вас есть в США человек настолько близкий, что готов стать спонсором по программе U4U то самым разумным решением будет ехать поближе к нему, чтобы помог первое время с адаптацией, тем более почтовый адрес в самом начале очень не помешает.

українські церкви

Тут желательно поконкретнее, потому что украинские грекокатолики и украинские пятидесятники между собой, мягко говоря, плохо совместимы.

Я б не хотів їхати в лівацьці місця
Austin, TX

В Остине на крайних президентских выборах за Байдена проголосовало на минуточку 71.7%. Вы точно уверены, что это не левацкое место? :)

або Чікаго (плюс у Чікаго ще й зима холодна)

Если вам нужны украинские школы (прямо вот так, во множественном числе), то не уверен, что кроме Чикаго вообще есть выбор. Да и вообще, жить в местах такого скопления диаспоры, что даже есть украинские школы, не очень приятно с точки зрения уровня жизни и криминогенной обстановки, но это личные приоритеты каждого.

але там приблизно у два рази вищий property tax

О property tax вам волноваться не придется еще довольно долго, если конечно когда-то придется вообще — U4U сама по себе не предполагает перспектив вида на жительство.

Я і дружина, обидвоє працюємо в ІТ.
при доході на сімю 150тис

Кстати, не знаю, как там в Каролине, но на вашингтонщине чтобы иметь доход 150К на семью в айти нужно обоим работать на должности типа junior manual QA, или в каком нибудь совсем плохом индусском бодишопе.

Кароліна аналогічно.
2 сеньйора навіть захудалих це вже буде 250-300+

сеньор в Україні << мідло/джун в США

США не лише фаангии. В мене знайомий в США за два роки виріс з сапорту до тех Ліда :)

крім фаангів є досить багато компаній рівня «фангів».
Але так, погоджуюсь, є гівно-компанії, де все по іншому. Легко забути про існування таких, коли не маєш з ними справу взагалі і ніколи.

Two Sigma
Bloomberg
Cruise
Asana
LinkedIn
Jump Trading
Slack
Figma
Salesforce
Dropbox
Twitter
Hudson River Trading
Plaid
Jane Street Capital
DE Shaw
Datadog
Airbnb
Airtable
Lyft
Snapchat
Brex
Uber
Instacart
Stripe
Robinhood
Coinbase
Five Rings Capital
Bridgewater
DoorDash
Citadel
Дальше лень писать...

кроме Чикаго вообще есть выбор. Да и вообще, жить в местах такого скопления диаспоры, что даже есть украинские школы, не очень приятно с точки зрения уровня жизни и криминогенной обстановки,

В Чикаго Ukrainian Village вполне себе престижный район. Другое дело, что чисто украинские школы (кстати не совсем понимаю какие именно -полноценные?факультативные?воскресные?) — это минус к последующей адаптации детей в случае далекоидущих планов. Также как и чрезмерное скопление диаспоры — минус даже к краткосрочной адаптации для всех

В Ukrainian Village регулярно грабят, рядом через дорогу пуэрториканский район, где регулярно стреляют, а в остальном да, вполне себе престижный район.

Тут желательно поконкретнее, потому что украинские грекокатолики и украинские пятидесятники между собой, мягко говоря, плохо совместимы.

Куди конкретніше — я от за майже пів року в Швейцарії на українській службі був лише раз, перед Великоднем (місцеві поділилися храмом),
Українських церков аж дві — ПЦУ та УГКЦ (три, якщо брати Мукачево), при тому ПЦУ свої закордонні єпархії зобов’язалася підпорядкувати безпосередньо Константиполю, тому то буде грецьке, але українське.

Ну всем разные церкви подходят. А кто-то типа даже верующий, но в церковь ходит только на похороны.
Две неплохо. Вон, на канарах одна, и то греко-католицкая и на гранканарии, на остальных островах нету. А ближайшая другой кофесии за 4000км. А стоимость переезда между островами 50-100 баксов в одну сторону.

я от за майже пів року в Швейцарії

Речь вообще-то о США шла — тут украинские церкви представлены в основном бегунами от якобы религиозных гонений в Украине. Собственно это им, а не бегущим от войны, дают визы беженцев.

Бостон абалденнейшее место, но он конечно для айтишников при деньгах)
Да и что это вообще за флешмоб, ехать в штаты ради экономии.

А чем именно Бостон хорош?

Америка — для американців.

Для індіанців?

Вся Америка плюс минус одинаковая. Везде есть хорошие и плохие люди, правых и левых взглядов. В больших городах зачастую больше людей левых взглядов, в пригородах и глухом селе наоборот. Едьте туда, где есть знакомые или работа. Это поможет сориентироваться на первое время. Если есть любимые занятия то на это тоже можно ориентироваться (например, если нравится заниматься серфингом то не стоит ехать в Колорадо).

Рассматриваю переезд в США после 5 лет жизни в Германии
Точнее не всё США целиком, а какой то подходящий мне город и местный климат
Причина — состояние здоровья, из-за местной влажности у меня астматические спец-эффекты каждое лето, весь июль — задыхаюсь все 5 лет подряд :( (в Харькове таких острых длительных состояний не было, если болел, то 1-3 дня на лето и без лекарств, а не 2-3 недели с антибиотиками)

Что посоветуете? Калифорния где-то возле океана? Сиэттл? Середина страны (Техас, Колорадо, и другие) мне похоже что не подходят по тем же причинам (смотрю параметры влажности на windy.com)

Харьков.

В послевоенный — с удовольствием
Щас не поеду

Я единственный кто пока что кормит оставшихся дома )

понимаю.
5 домашних + отряд вояк, знаю умею практикую (

ну я просто пересеку границу
и сразу в военкомат) с аллергической астмой))
дальше конечно распределение, потренироваться и т.д.
но главное минус бабки
они есть пока я работаю на эльфов в эльфии))
хотя нередко берет стыд, мог бы и гранатомет держать в руках (я баллистику брошенных/отстрелянных предметов перед глазами вижу прямо как на проекционном экране)

я, если шо, стебался про «слабак» — за переезд в Ха после войны, а не про что можешь держать и «почему не в окопах» (ц)

сам с −2 диоптриями :(

Калифорнія біля моря

Дяк)
Был в 2016 осенью, понравилось

В США антиалергенные местности — аризона(пустынная часть), западный берег(холодный океан) в пределах бриза(5км от береговой линии) и горные местности. В остальных местах — таксебе. Ну аляска еще, зимой.

В США антиалергенные местности — аризона(пустынная часть), западный берег(холодный океан) в пределах бриза(5км от береговой линии) и горные местности. В остальных местах — таксебе. Ну аляска еще, зимой.

Ну у меня состояние здоровье не катастрофическое :-)
Надо лишь пережить 1.5 месяца летом и опционально в начале весны (2 раза был приступ и я заболел)

Но да, как я понял по отзывам, смотреть на запад мне

А альпийский климат не вариант?
Если в Харькове было ок, то походу нужен более континентальний климат, а не Гамбург, или где ты там ща.

А альпийский климат не вариант?

Хорошо, но я там бывал только проездами-наездами :-) там конечно должно быть лучше — нет полей с пшеницей. Но жить в селах так себе, нужно тогда селиться не дальше линии Линдау-Кемптен-Пенцберг-Розенхайм.

Если в Харькове было ок, то походу нужен более континентальний климат, а не Гамбург, или где ты там ща.

Да. Hildesheim

Тексас — ну та же влажность и аллергии.
Калифорния и не обязательно рядом с океаном. Климат супер.
Сиетл, был проездом неделю и осенью, ну так, депресивно. Коллега перехал туда из Кали, уже назад хочет.
Мы 8 лет в socal и пока лучше места не видел.
Имхо.

Тексас — ну та же влажность и аллергии.
Калифорния и не обязательно рядом с океаном. Климат супер.
Сиетл, был проездом неделю и осенью, ну так, депресивно. Коллега перехал туда из Кали, уже назад хочет.
Мы 8 лет в socal и пока лучше места не видел.
Имхо.

Спасибо! :-) Был в Калифорнии в 2016, понравилось, весь сентябрь-октябрь командировался. Дышалось идеально :-)

в Калифорнии много пыльцы в воздухе еще пожары часто — вообщем, не все так однозначно

НП! До начала декабря, погода идеальна. Март-март июнь также.
Август -сентябрь жарко. Ну как жарко, относительно тексаса, невады, аризоны и майами — сравнительно ок. Влажность летом не поднимается сильно, в плане аллергий (сам болел бронх астмой) все чудесно

Мы 8 лет в socal и пока лучше места не видел.

[Офтоп] Спочатку прочитав як social і подумав що це про Німеччину.

Рино Невада должен подойти. Сухо, пустыня, и в то же время рядом Тахо для лыж или летнего отдыха в лесистых горах.
Ну либо Вегас если надо международный аэропорт, но там пустыннее и нету Тахо.

В Остіні вологість влітку зазвичай 40% зранку трохи вологіше.
От Хюстон — так, вологість вища

в Німеччині тільки клімат не підходить чи всетаки європа і суспільство теж(цікаво просто для себе)?

Клімат 70%, суспільство, напевно, 20% (не буду казати що таке погане, просто для себе ще не вирішив що мені потрібно у житті :))), 10% усе інше ))

Чего тогда не Канада(Ванкувер с влажностью по идее), как варик получить паспорт если не понравится в США. Правда эти переезды та еще дрочка...

Как вариант, но там влажно и немного плесневело в домах бывает

Я просто к тому что уехать проще чем в США, особенно сейчас. Очень много смотрел на Канаду в свое время, как резервный варик если бы в Хермании не получилось бы

-

Кто-то что-то может рассказать про Вашингтон, который город? Статью на Вики я нагуглить могу, но интересно из личного опыта, так сказать :-)

Він дуже маленький.
Все підіашингтоння на нього працює
Як неважко здогадатися ьагато державного сектору. А це значить робота для громадян з кліренсом

А всякие такие разрешения (типа для работы в НАСА, фбр (кек)) только для граждан, гринка не канает? Парад странных вопросов)

Я таке що якщо американцем ге народився то зась

А є просто бекграунд чек

По разному бывает. К примеру, 10 лет гражданин США и чек.
Хотя с другой стороны, немцы работавшие над проектом бомбы были не граждане и чек очень поверхностный. Тоесть зависит от вашей нужности.

ну пример про «немцы работавшие над проектом бомбы» это верх среди примеров «не в тему». когда это было, штаты были совсем другие в те времена ну и основное -для исключительных спецов в своей области и правила с всевозможными исключениями, для обычных людей это вообще не релевантно нисколько.

В Вашингтоні класне це музеї, галереї та бари з ресторанами. Жити там — такоє: дуже дороге житло, знайти роботу без кліренса важко. А ще багато безхатьків, що не дуже приємно.

Я живу у 40 км від Вашингтона (північна Вірджинія), тут теж не дешево (каунті входить в топ найбагатших у США), але спокійно, чудова природа, школи (хоча і є перегиби з ліберальними поглядами), і тд. Коли починаю сумувати за великим містом — їду у Вашингтон на метро :) З недоліків — десятки датацентрів в околицях і Mount Weather в 10 км — якщо почнеться ядерна війна, то ми помремо першими (але можливо це плюс)

якщо почнеться ядерна війна, то ми помремо першими (але можливо це плюс)

Головне у цьому випадку — стати біля вікна, подивитись на гриб, посміхнутись та показати thumb up витягнувши праву руку поперед себе. Нащадки будуть пишатися :) подивившись на твій чорний як вугілля силует на стіні поза тобою :)

Almost heaven, West Virginia, Blue Ridge Mountains, Shenandoah River
Life is old there, older than the trees, younger than the mountains, blowing like a breeze.

And ~120 miles to the nearest Whole Foods or IMAX )) Even Macy’s was closed in Charleston in past years. But sunsets are impressive. ))

Як нам мене ви живете в одному з найкращих місць Америки. Музеї, природа, ріки, гори, океан.

Якщо ще актуально, можу дещо розповісти з власного досвіду.

Знает же, что минимум год не будете работать на американскую компанию, ead очень долго ждать, да и 100000 остальных украинцев тоже ждут? Т.е всех вас будет год содержать спонсор, если дети -то это огромные риски. Без страховки риски утраиваются. Ну или за кэш. Если вас 4-5, в мес это около 5-6 расходы, садики от 1300 на ребенка. Если много детей — есть особые условия по количеству комнат, те в 5ром в однушку не поселят. Not sure про яке лівацтво мова, может это про тех кто левой рукой пишет, но в пригородах Чикагщины просто украинские целые деревни есть, в которых надо постараться найти кого-то не из пост-совка, куча укр-польских магазинов, а также целый квартал Ukrainian village в центре с кучей церквей, всякими Пластами та культурними центрами.

EAD уже начали получать те кто подался в конце мая или даже в июне.
Нам на биометрию приглашению пришло через 2 недели после подачи, а раньше было 4 месяца или больше

О, ну круто. tps зато вообще не обрабатываются (

Ну U4U это все же госпрограмма, всякие там проверки надо пройти хоть и не строгие. А TPS-ники через дырку в заборе с Мексики в большинстве просквозили или остались по тур-визам всяким.

Мои родители приехали по тур визе, бежав от обстрелов Харькова, у них не было 3-5 мес возможности висеть в польшах, поэтому логично что они сразу поехали когда ещё даже не слышно было про ю4ю. По опыту всяких групп, по ю4ю девочки после 3 мес в Европе приезжают, а вот те кого реально забирали быстро, пенсионеров например -они под тпс попали.

Через Мексики пускали humanitarian parole, то же самое что и u4u. тпс-ники это всякие туристы/визиторы с б1/б2 которые легально заехали по визе, и их как раз таки интервьювали и более детально смотрели для виз и т.п.

Нет, те кто приехал через мексику хоть и получили пароль, но потом были переведены на ТПС. И то, только те кто заехал до 11 апреля.
Все кто приехал после — не имеют ни ТПС ни вообще понятных перспектив. Все кто заехал по U4U имеют отдельные прописанные условия, которые включают ворк-пермит и всякие бенефиты, например мед-страховку.

u4u это просто способ получить преапрув на пересечение границы и не более того, дальше это такой же humanitarian parole выданный на границе и работает он уже вне контекста u4u, и получает ровно все те же бенефиты что и другие люди получившие такой же самые parole, но другими способами.

Нет. Это противоречит как официальной документации на сайте uscis так и фактическим данным по бенефитам и подаче документов

Всё-таки посмотрела комментарии ваши) умильнуло) т.е ты сам с зимы в штатах скорее всего по тур визе, раз в соседнем топике спрашиваешь за налоги в США, и «Нам на биометрию приглашению пришло через 2 недели после подачи, а раньше было 4 месяца или больше»
здесь пишешь что подал на ead, и а значит работаешь сейчас пока нелегально. Но снобизм зашкаливает

Читай внимательнее. Я с зимой уехал из Украины (в тропики зимовать). В США приехал в конце весны по U4U. С этого момента не работаю (так и написал) жду разрешение чтоб начать работать. Все что написано могу доказать документально.
Сколько глупых домыслов и все мимо.

«що робити якщо є ФОП в Україні (3 гр) але живеш і працюєш на території США на компанію в США і гроші отримуєш на американський рахунок. Америка по-любому буде вважати твій заробіток таким, що має оподатковуватись локально, і це справедливо» — смотри, прочла так как ты написал от первого лица. Если ты под этим имел в виду свой контекст, то это дело твое. Но ты конкретно написал так как будто сейчас работаешь в США и получаешь деньги.

Да имел в виду свой контекст, но это касается будущего. Именно что хочу все выяснить до того, как наступит этот момент, иначе чего уже рыпаться.
Ну и кроме того там чуть ниже конкретно написано, что я не работаю и жду пермит, в той же ветке обсуждения!

ИМХО лучше провести исследование, вроде ок работать кем-то вроде фрилансера если источник доходов не связан с США, те что-то вроде ЕС.

да, так можно с оговорками.

як саме? працювати на ЄС як self-employed із США?

Пока это не будет массовым явлением, то не стоит сильно надеяться на сроки более быстрые чем пишут тут — egov.uscis.gov/processing-times

Эта статистика нерелевантна, так как первые люди которые приехали по этой программе только начали получать разрешения. То есть раньше их и быть не могло. Но судя по тому что на биометрию зовут уже через пару недель, то сроки таки реально ускорили.

Релевантна, потому что другой просто нет. То что кто-то единично где-то получил это не еще статистика, биометрия != ворк пермит, и пока его у тебя не будет на руках, то ничего про сроки говорить не стоит. В общем желаю тебе получить побыстрее, но с uscis всегда надо быть очень прагматичным.

То что другой нет, не делает существующую релевантной.
Но ок, посмотрим как оно будет

Это официальный источник, который постоянно ее обновляет. Там указанно медианное время для 80% заявок, из этих 80% часть будет быстрее, остальные 20% будут медленнее. При этом uscis не дает никаких таймлайнов или гарантий, если заявка вылетает за процессинг время им просто пофиг.
Теперь вопрос почему эта статистика вдруг не релевантна?

Потому что часть UFU заявок мизерная в общем количестве.
И даже если все их выдают со сроками меньше 2 месяцев, вы этого на медиане не увидите. А с учетом, что их только начали выдавать, то и подавно.

Там когда по какой-то программе отличается очередь, появляется отдельный пункт, к примеру TPS Сальвадора — отдельно.
Для Украины никаких таких даннных нет, заявлений — нет.

Да. И это тем более делает ту статистику нерелевантной если вы хотите оценить сроки для U4U

А отдельные случае — ревалентными, да?
Если шо, то минимальный EAD в общей категории как раз и есть 2-3 месяца, что не меняет 80% в 13 месяцев.

Що не так з Каліфорнією, крім того що дорого та високі податки? В ЛА є комьюніті, на мітингах в підтримку України в перші дні було тисячи людей. Українські прапори на вікнах.

В районах типу Playa Vista багато технологічних компаній (Yahoo, Google, Nike, Facebook, Snap, Tarta.ai).

Ну і безкоштовні плюшки типу найкращого клімата в штатах(якщо до 5-10км від океану), пальми та і взагалі завжди зелено.

Якщо хочете бути успішними, треба ж оточувати себе відповідними людьми. Хз чи буде така можливість в різних селах типу Далласа (нічого особистого).

пальми та і взагалі завжди зелено.

Ну эт не про ЛА

Вы были в ЛА?))
Хотя пальмы не дают тени, это да.

Бывал. С Зеленью в сокал и в ла напряг, существенный и это мягко сказано.
С последними регулированиями полива
www.latimes.com/...​ervation-update?_amp=true
Зелень будет вот такая
abc7.com/...​s-paint-your-pros/368906
Что не в первой.

Що не так з Каліфорнією, крім того що дорого та високі податки?

Це вже нормальні причини щоби туди не їхати, але ще є
— бомжі
— кримінал
— старий житловий фонд
— гіпер «прогресивна» влада штату та місцева багато де
— суворі обмеження на зброю
— щорічні лісні пожежі
— поганої якості дороги та інфраструктура

Сорі, ми мабуть в різних Каліфорніях буваємо. Може в Комптоні так, але там точно зброю вам продадуть...
Якщо серьезно, приїдьте в Playa Vista що в Лос Анджелесі, покажіть мені безхатьків, кримінал, старі будинки, погані дороги.
Все інше крім пожарів як кажуть на любітеля.

Я можу помиляюся, але мені такі коменти нагадують таксистів на жигулях, які кажуть що мерседеси то херня (бо просто не можуть дозволити).

Якби так було погано в Каліфорнії, мабуть туди б не їхали найбільш багаті люди, всі б жили в своїх пенсільванях.

Ну на рахунок playa vista не знаю, а в сусідньому Venice все «цвіте і пахне». Може якщо за межі Playa Vista не виїжджати, то ок.

Щодо крайму — www.areavibes.com/...​les-ca/playa vista/crime
B- - not great not terrible ©

Про жигулі це зовсім мимо, я в Каліфорнії прожив 4 роки в СФБА і в ЛА теж бував багато разів. І зрештою зробив свідомий вибір повернутися в Сіетл.

Найбільш багаті люди це трохи інша історія, вони а) створюють собі бульбашку ізоляції від навколишнього середовища, б) мають проперті в багатьох місцях і в) мають приватні літаки щоби полетіти геть в будь-який момент. Тому порівнювати їх з пересічними програмістами некоректно.
Он Ворен Бафет у себе в Небрасці тусується, і йому норм :)

Ми говоримо про різні Лос Анджелеси. У вас бездомні, погані дороги, вбивства. В мене пальми, сусіди айтішники, лікарі, лоери, жодної поліцейської машини, куди не подивлюсь всюди картинки як в голівудьских фільмах.

Це хто що бачить. Або хто що шукає. Райони типу Комптона є в кожному місті/штаті.

Бездомні є, бо штати теплий. Але вони концентруються в 2-3 місцях типу Venice. Не розумію нащо на них фокусуватися. Не ходіть в ті райони, вас ніхто ж не заставляє. Я коли жив в Дніпрі теж на Тополь 3 чи Азотний не показувався, після першої зустрічі з місцевими.

Ви привели в приклад Бафета, я можу назвати сотні людей типу Маска чи Безоса, які чомусь вибрали ЛА.

В мене пальми, сусіди айтішники, лікарі, лоери, жодної поліцейської машини, куди не подивлюсь всюди картинки як в голівудьских фільмах.

А це який район і які там ціни на оренду?

Playa Vista, мін $4к. максимум $12-15к за 4 бедрум танухаус.

На рахунок сайта з рейтингами, окей. Мабуть краще вірити рейтингу якогось сайта, який незрозумілого як працює. Замість того, щоб приїхати подивитися чи послухати тих, хто там живе.

Якщо серьезно, приїдьте в Playa Vista що в Лос Анджелесі,

Какая то навязчивая реклама Playa Vista
Ну давайте начнем хотяб с общих фактов
en.wikipedia.org/...​/Playa_Vista,_Los_Angeles

The 2000 U.S. census counted 2,416 residents in the 1.3-square-mile Playa Vista neighborhood
2.5k резидентов — тут даже до городка не дотягивает, LA конгломерат — это более 10М.
Таких мест много в LA, очень много, и Playa Vista далеко не впереди. Рекламировать их бессмысленно — примерно как шопиться на родео драйв

Дякую. Ти викрив мою рекламну кампанію )

LOL, наблюдал
Мало кто знает что такое

Playa Vista

, и не умоляя достоинств этого локейшна, все же это исключение из правил LA.
PS Это хорошо соотносится к вашему ошибочному высказыванию о «зеленом LA».
Новенький чтоли ?

Я був десь у 12 — 15 країнах, у 6 штатах у США, але грабували мене лише один раз, у Каліфорнії, два чорних з пістолетом не далеко від Сан-Франциско. Коли викликали поліцію, вони сказали що білим тут ходити небезпечно. Спогади не дуже.

Так, все може бути. Я не захищаю якусь конкретну країну чи штат, але те що ви кажете не об’єктивно. Каліфорнія велика, як по території, так і по населенню.

Просто хочу щоб люди розумiли, що вони не будуть жити с Бiллом Гейтсем за парканом, а скорiш с нiгро-гетто, яке раз в 20 — 30 рокiв буде виливатися навiть в гарнi бiлi райони. Ще я не дуже розумiю, а як часто цi самi чорнi та латинськi хлопцi по ночам вибираються в цi вашi «Playa Vista» за автомобiлями та телевiзорами? Чи це всеж таки рiдкiсна iсторiя?

Більшість злочинів стаються якраз в районах проживання злочинців, або недалеко від них. Поліція і сусіди бдять :)

Так в них же брати нiчого, рано чи пiздно потрiбно буде напевно кудись далi рухатись, нi? В ЮАР, наприклад ситацiя критична, доводиться людям по ночам патрулювати, чув що таки i в США бувало, що доводилося патрулi с цивiльних органiзовувати.

В ЮАР, наприклад ситацiя критична

Ну якщо в США до влади доберуться представники БЛМ які громили магазини — таки так, доведеться тікати. Наразі про це мови нема.

доводилося патрулi с цивiльних органiзовувати.

Можливо десь і є така дупа, але нащо там жити? :) Щодо патрулів цивільних, навряд чи тут слово «доводилось» умісне. Є волонтери, які це роблять самі по собі. Роки два тому такого дядька застрелили в Остіні. Таке іноді буває, в нічого не говорить з точки зору статистики... Благо статистики в США валом і можна вибрати район до смаку

такого дядька застрелили в Остіні

То БЛМщик здається був. Підійшов до машини з гвинтівкою і почав бикувати. Не очікував на отвєтку

Ні, не та історія. То пенс вночі патрулював нейборхуд... Видно побачив щось зайве.

Олександр, я з вами не погоджуюся. Сорі, немає часу пояснювати.
Чому «люди» про яких ви кажете мають вибирати якість треш країни, міста або райони, коли є нормальні? Не вирішуйте за них. Ми ж не дерева, живемо де хочемо.

Greater Los Angeles Area це 10-20М людей (дивлячись як рахувати). Буває Comton, але є і Playa Vista з Pacific Palisades. Кожен вибирає сам де жити. В хороших районих преступності мало, інакше б зачиняли гаражні двері і машини.

Денвер. Подивіться рейтінги міст найбільш сбаланованих у плані якості життя і ціни. Працював там якийсь час, можу запевнити, що ті рейтінги правда. Як би я вирішив попертися у ту омерику жити, то обрав би це місто.
Ну і загальне, з власного досвіду життя у американських їбінях. Життя у тій країні ділиться на вузьку смугу уздовж обох океанів і усе інше. І отієї іншої Америки десь 70-80 відсотків. І там зовсім інше життя. Зовсім не те що у кіно. Ржавий пояс, рурал, реднеки на ліфтованих Ф150, грьобані олені, скунси і. т.п. До речі, дуже цікавий варіант це Коламбус, Огайо. Є класний універ, до речі. Теж комфотне і не дороге для життя. Клімат супер. Теж варіант як на мене. Наявність української діаспори — це наменш важливе. Ви там потусити чи будувати залишок вашого життя? Бо можу порекомендувати діаспору у самих єбенях Вест Вірджинії )))

З яким задоволенням я звідти звалив, ви не уявляєте. Пісня Наутілуса «гудбай америка» була моїм хітом не менше як пару місяців ))

Працював там якийсь час, можу запевнити, що ті рейтінги правда. Як би я вирішив попертися у ту омерику жити, то обрав би це місто.
З яким задоволенням я звідти звалив, ви не уявляєте.

якось ці 2 твердження не грають...

Перед тим як щось писати, непогано було б навитися читати те що пишуть, а не те що малюэ запалений мозок.

Як би я вирішив попертися у ту омерику жити

А що не так? Вроді норм країна. Поки не бачу серйозних мінусів.

Років 10-15 тому — ще норм, згоден.

Так а зараз що не так? З урахуванням того що всюди зараз криза.

Якщо коротко — просрали вони свою омерику. Якщо ви не розумієте різниці, то далі нема сенсу балакати. Різний понятійний базіс. Ми просто не зрозуміємо один одного.

Ну так якраз э сенс. Я хочу побачити оце ваше інше бачення з іншого понятійного базису, хоча б напрямок.
Сперечатися з цього приводу не мав наміру. Справді цікаво, що там аж настільки не так, що прям «просрали». Це про БЛМ, чи медицину, чи міжнародну політику?

Це про БЛМ, чи медицину, чи міжнародну політику?

хіба ще ще проуд гайз забули )) Заглиблюватися не бачу сенсу, вибачте. Не цікаво. Просто я радий що більше не потраплю туди у якості відмінної від туриста.

І там зовсім інше життя. Зовсім не те що у кіно. Ржавий пояс, рурал, реднеки на ліфтованих Ф150, грьобані олені, скунси і. т.п.

То ж как раз как в кино. Ты видимо не те фильмы смотришь. Но в этом и смысл что каждый может найти себе вариант.

Ну я не прихильник усяких хорорів, на відміну. ))

якне здуэ так затопить
а будеш шумыти на тебе ляльку вуду зроблять

Я б не хотів їхати в лівацьці місця

ахахаххаха оце я програв

Мені у Портленді сподобалось.

Дай угадаю, были больше 5 лет назад? Сейчас это столица ACAB, бомжей и ежедневных протестов. И к тому же доходных налог выше чем в Калифорнии.

~10 процентов sales tax не фоне ~10 процентов income tax не сильно заметны. Наверное имеет смысл для дохода уровня 50-70к.

Судячи по прямим відгуками тих хто поїхав, найкраще місце — Масачусец. В Бостоні 100 учбових закладів включно з Гарвард і MIT тобто є і робота, а також Ред Сокс. Друге добре місце — Вашингтон. Від місць традиційного проживання українських діаспор: Іллінойса та Пенсільванії судячи з усього треба триматись подалі, не дивлячись на те, що вигравачів грінкарт саме туди і спрямовують щоб емігрантами джентріфікувати Чікаго та Філаделфію.

Чим Вашингто добре? Там є робота тільки для навколоурядових професій.

Мабуть мався на увазі штат, а не місто.

Штат Вашингтон, тобто Сіетл, Річмонд тощо. Там взагалі філіал долини навколо Microsoft тільки, хоча він там не єдиний. Місто Вашингтон завжди додають DC щоб не плутати.

Можливо, Вошингтон буде занадто ліберальним для ТС. Хоча, можливо, варто з’ясувати що саме у синіх штатах не підходить, можуть бути якісь певні критерії а не загальна характеристика штату. Також задля справедливості варто зазначити що міста, і особливо ІТ осередки часто сині.

Ну тоді одразу в Алабаму, там правда одразу виживуть, для початку помиями ганок обільють, хреста запалять у вечірі в балахонах, а як не дійшло, що треба переїхати може і хату спалять чи розстріляють з рушниць. Бо якщо емігранту подобається Дональд Трамп, то Дональду Трампу не подобаються емігранти, якщо це не висока блондинка модельної зовнішності якій він хоче вдути.

Звісно стереотипний жарт, там певно класно музику кантрі грають. А ще прапор дивним чином дуже схожий на прапор конфедератів. А так народ цивілізований «Yellow mama is waiting with open arms» www.al.com/...​news/2016/01/post_87.html :)

Слушна думка. Варто бути обережними із власними бажаннями)) Емігранти не дуже співпадають із правими настроями)

Емігранти не дуже співпадають із правими настроями)

Це маніпуляція праві переконання не мають відношення до ксенофобії , реглігї, консерватизму, то що

Теоретично — так. На практиці — ні

Чому маніпуляції? Чиї маніпуляції? І де я казав про релігію? en.m.wikipedia.org/wiki/Right-wing_politics вікі звичайно не кінцева інстанція, але щось у тому є. Захист свого — це праве крило, імхо. А іммігранти — не «свої», бо прибувають із зовні.

Ліві люблять називати опонентів правим популістами так як будто це одне і те саме як наприклад в статті на вікі. Як приклад правих завжди наводять популістів і фріків

Так не копав у цьому напрямку. Порадьте гарну статтю якщо маєте?

Hey, mate! Where are you from? Ukraine? Is it in Asia somewhere? Why are you comm’n here and stealing my job? Go back home, mate, this country built by Americans for Americans, you know what am I saying?

нічого ти не стилиш поки на посаду менеджера на зазіхнув
технічним батраком ходи сюди залюбки

Можно подумать что человек который тебе такое может сказать вообще интересуется на какой ты позиции. Его батя работал на заводе GMC, потом его закрыли, и после этого работой в семье себя никто не утруждал, известное же дело, все рабочие места разобрали мигранты (такие как ты) и честному труженику остается только получать чеки от проклятого центрального правительства (вот бы оно перестало существовать и кормить этих проклятых негров и мексиканцев) .

ну так американці в продавани або менеджери лізуть
або котлети смажити

Американец? Твое местом в резервации Чингачгук)) Ты подтвердил любимую манипуляция леваков что люди с правыми политическими взглядами тупые реднеки и ксенофобы

Американец? Твое местом в резервации Чингачгук))

А ты реально думаешь что племена которые проживали на территории, которые белые дьяволы потом назвали Америкой, думали что они американцы?

люди с правыми политическими взглядами тупые реднеки и ксенофобы

Не все конечно, то таких там довольно таки много, особенно в США.

Такіх правих в США вважають лєвакамі і коммуністами :)

Можливо, Вошингтон буде занадто ліберальним для ТС.

Да ладно, немного отъехать в любую сторону от Сиэтла и будут вокруг настоящие реднеки — у них флаги «Трамп 2020» еще до сих пор висят. Плюс опять же украинскую диаспору при желании можно найти: например в городе (по местным меркам городе, по украинским это скорее село) Soap Lake украинцы составляют более 8% населения. :)

Не розумію яким чином це протирічить моєму коментарю. Можливо, варто було прочитати його повністю?

навколоурядових професій

там и такого же IT хватает
А допуски нужны отнюдь не везде

Вашингтон.

погода там специтфічна
і трохи подорожчало житло

Проблема штатів — що і сині і червоні — повна ***ня, тому що політична система вимагає підписуваться під всім що є в одній чи інший партії. І через те що партій всього дві — в кожній є куча того, під чим будь яка здровомисляча людина не захоче підписуватись.

Хм, скажімо республіканець Арнольд Шварцнегер висловлювався категорично проти політичної позиції Дональда Трампа, прямо назвавши підміну консервативної ідеології, якої він притримується — відвертим фашизмом. Розгром Капітолію із публічними закликами Трампа показав, що саме так воно і було. Так само в демократичній партії є як і ліберальні так і відверто соціальні демократи, скажімо політичні заяви пані Клінтон таке враження, що писав Карл Маркс. А BLM обмалювали серпом і молотом пів Вашингтон ДС, Лос Анджелесу та Нью Йорку.

а в чому проблема Чикаго?

Пром зона більше ніж пів міста, погана екологія нічим дихати, також кримінал. Хоча краще за героїнове гетто у Філаделфії, там взагалі катастрофічна ситуація. Те саме пишуть у Сан-Фрациско та навіть передмістя включно з долиною. Українські діаспори ніби живуть цивільно у добрих районах, але коли є злочинці то є і їх жертви. Тим не меньше усе вивчається у зрівнянні, з важкої артилерії та систем залпового вогню там не обстрілюють, що певно небезпечніше.

Лол, орнула с плохой экологии)))) я передам это еноту, дикобразу, паре бурундуков под окном, а также цаплям и оленям. Люди, которые как ты и я выросли в окружении тец5, хазов, фэдов и прочих заводов Шевченко просто не понимают что такое реальный воздух. Я когда приехала, первое время вообще не верила что такое бывает. Это я как харьковчанка, 30 лет прожившая в центре города пишу.

Они все — больные, у них лапки чешутся.
а вот в Украине все здоровые, просто нету.
Но вообще ежики, змеи, цапли, аисты, лебеди, утки, зайцы, и ондатры у меня под домом как бы тож были, в Украине. Енотов нету, не сезон.

Оті тваринки не показник алергенів. Навіть у диких лісах Вест Вірджинії, штат, де промисловості майже нема (той що забруднює), показник алергену майже усе літо зашкалюе. Бо постійно щось цвіте у лісі. Мені особисто пофігу, але колега дуже був чутливий, мимоволі запям’ятав.

Так мы про экологию, а не наличие аллергенов. Для меня экология, это чистота воздуха. Они как бы не коррелируют между собой. Слышала что в Каролине многие страдают от цветения

заплутався вже у кого що )) ви праві

Ну, якщо бурундуки почнуть відповідати — клімат взагалі бімба! ))

а ядерний реактор вде занйшли поряд?
чи хімзавод?

а він є

да экология очень бросается в глаза за границей, разнообразие животных и птиц впечатляет, реальный «минус» только один, мухи тоже за хорошую экологию (в Харькове и Киеве их было сильно меньше или не было вообще :-))

Пром зона більше ніж пів міста, погана екологія нічим дихати,

Ты с Gary, IN не путаешь часом? Он рядом конечно, но это не Чикаго

також кримінал

South Side, да — место так себе

Go в NW Suburbs — отличные места

Тут дорого, плоско, бетонно і нундо. Податки дуже високі. Я взагалі не розумію чого тут люди живуть. Питав у багатьох, відповіді або про хороші школи або люди просто вже звикли і їх тримає робота, сімґя etc. Мені тут півроку вистачило, зиму навіть не хочу перевіряти.
Є гарні саберби, але там настільки дорого, що СанФранциско відпочиває. Ну і клімат навіть в тих чудо-сабербаз все одно лайно.

The cool season lasts for 2.8 months, from December 7 to March 1, with an average daily high temperature below 73°F. The coldest month of the year in St. Petersburg is January, with an average low of 57°F and high of 69°F.
Тут дорого, плоско, бетонно і нундо. Податки дуже високі. Я взагалі не розумію чого тут люди живуть. Питав у багатьох, відповіді або про хороші школи або люди просто вже звикли і їх тримає робота, сімґя etc. Мені тут півроку вистачило, зиму навіть не хочу перевіряти.
Є гарні саберби, але там настільки дорого, що СанФранциско відпочиває. Ну і клімат навіть в тих чудо-сабербаз все одно лайно.

Ринок real estate Чикого і передмістя вважався найбільш affordable. Так-так, відпочиває, хотів б на це подивитись і порівняти apples to apples.

Бостон крутий але хооооолоооднооо. Снігу дуже багато теж.

Я б не сказав що багато снігу, правда в мене досвід лише останньої зими. Так іноді може добре насипати, але віе не довго лежить. Холодно коли вітер, буває)) Ну і ціні на житло..

В Техасі під 40 градусів стабільно 3-4 місяці року, вночі навіть майже не опускається. А ще всякі літаючі таргани, алергічне цвітіння і т.д. Подумайте чи воно вам треба.

Флоріда те саме тільки більш волого, сезон ураганів, але хоча б є кльове море та алігатори. В Маямі є українське комʼюніті, але русні теж дуже багато нажаль.

Про НК чув хороші речі, але сам не бував. Нешвіл Теннесі теж прикольне місце, і наче теж є українці, але я там був тільки пару днів.

(моє болото) З точки зору податків, штат Вашингтон — один з найкращих варіантів. Немає податку штату на дохід, проперті такс в районі 1%. Клімат в Сіетлі мʼякший ніж на північному сході — зима коротка, заміняється на довшу осінь-весну. Українське комʼюніті велике і досить розвинуте. Русні теж вистачає нажаль, але вона тут не така буйна як в Маямі. Лівацтво в основному в самому Сіетлі, чим дальше вглиб, тим краще. На рівні штату більш менш норм, до каліфорнії далеко.

Вцілому, великі американські міста — помийки. Якщо хочете щоби було красиво, чисто і безпечно, треба їхати в передмістя або маленькі містечка. Від цього і відштовхуйтеся. Робота є всюди, бо ремоут.

Я теж дивлюсь на прогноз погоди в Остіні — кожен день під 40 тупо все літо. І ці люди ще щось кажуть про поганий клімат в Скандинавії 🥴

Ну тут аксіома ескобара як на мене — або сніг 4 місяці, або пекло :)

Я теж люблю скандинавське літо більше ніж зиму. Але в сніг нормально одягся і можна гуляти на вулиці хоч самому, хоч з дітьми. А в 40 із дома вийти просто нереально ніяк.

добре коли зима не пів року, бо це заганяє в депресію. Особисто мені не стільки холод дошкуляє, як відсутність сонця. Але згідний забагато жари теж не добре. Виходить що у обох випадках потрібно сидіти вдома.

В Чикаго нет недостатка солнца зимой.

а ось в скандинавії дійсно є.

На некоторых улицах там недостаток солнца круглогодично.

Насправді в штатах є купа міст з Mediterranean кліматом, що може бути кращим?

Перепрошую, а можна лист цих міст (або назви каунті). Дуже цікаво. Дякую

На побережье Калифорнии средиземноморский климат

Про НК чув хороші речі
під 40 градусів стабільно 3-4 місяці року, вночі навіть майже не опускається. А ще всякі літаючі таргани, алергічне цвітіння і т.д. Подумайте чи воно вам треба.

+ вологість при цих 40

все є

і в флоріді волого і спекотно

в Техасе как раз влажность вполне приемлемая, а вот флорида- 35 гораздо хуже воспринимается.

Так.
NC буде посередині
Алергії вологість спека та мігрені (навіть у чоловіків)

тільки у Флориді 35 це дуже рідке явище

дуже цікаво. За штат Вашингтон не думав, бо знаю що Сіетл лівацький. Треба буде глянути. Кажуть там багато дощів, ні?

так, сіетл мокрий мішок
але є ї не сіетл у вашингтоні

Дощів менше ніж у NY. Хмари — так, трохи тисне на мозок.

Так дощів багато, зате снігу майже ніколи немає. Можете самі порівняти з Києвом наприклад:
en.wikipedia.org/wiki/Seattle#Climate
en.wikipedia.org/wiki/Kyiv#Climate

Там за горою навіть пустеля є.
Волого в сіетлі бо біля моря за горою.

В июне было 10-15 и дожди пол месяца. Идеальное место 2-3 месяца в году и остальное время почти всегда так себе.

Не буває у Флориді 40. Десь 30-32 максимум вдень. Вологість додає, так, але не для всіх це проблема. Потрібно 1 чи 2 літа щоб адаптуватися. Але знаю людей яким з першого ж літа було дуже комфортно. Якщо жити ближче до океану то ще краще. Взагалі то спека у Флориді переоцінена, не так й страшно. Як і урагани. Вони не такі часті
Русня буйна не в Маямі а на Сані Айлс. Ось там не треба селитися, хоча там і багато українців, не перетинятися з русньою не вийде. В Маямі — латиноси. На північ (Форт Лодердейл і далі) — американці.

Доречі про погоду у Флориді. Теплий океан в будь який час + можливість проводити час на воді хоч у січні. Якщо подобаються човни, риболовля й таке інше — то альтернативи Флориді немає

Я так розумію Ви у Флориді живете. Що скажете про Нейплс, Сарасоту і Тампу.

Нейплс — дуже багате пенсіонерське містечко. Тобто є сенс туди їхати якщо виповнилося десь так 60 та й назбирав декілька мільйонів )) . Буде дуже круто жити. У молодшому віці я б не поїхав )
Сарасота і Тампа — не знаю, не був

Взагалі згоден, для мене південна Флорида на другому місці 100%. Але вологість реально вбиває + постійно треба маститися санскріном, цілий день під кондером і т.д.

Як і урагани. Вони не такі часті

Рєдко да мєтко

Русня буйна не в Маямі а на Сані Айлс

Та все одно куди не поїдеш всюди чуєш маасковський прононс. В Бока Ратон їх теж багато наприклад. Хоча так, Сані Айлз — це епіцентр. Шкода, бо локація класна — пішки до всього можна ходити, пляж нормальний.
А на рахунок латиносів — це точно, знати іспанську — великий плюс.

Так, для більшості людей клімат на західному узбережжі влітку комфорніший. Але 7-8 місяців у Флориді клімат дуже класний. А влітку просто треба сидіти у океані ))) . Ось, наприклад, у неділю я провів пів дня на човні. Коли ганяешь по океану й водою отримуешь в обличчя бо трохи швидко береш хвилю то навіть радіешь що жарко. Але так, треба мати Флоридськи звички щоб жити влітку тут комфортно. Якщо, наприклад, любиш похакати опівдні — то буде важкувато

Не буває у Флориді 40. Десь 30-32 максимум вдень. Вологість додає

Для обьективности
Есть такой индикатор heat index www.weather.gov/ama/heatindex
32 во флориде это 37-38 градусов с нормальной влажностью. Так что о 40 можно говорить
Например прям сейчас в маями +29 при отн влажности 74% это 34 градуса, в два ночи по местному.

треба їхати в передмістя

Неужели для кого-то это еще тайна?

Ну я до последнего сопротивлялся (люблю городскую жизнь), но когда появился ребенок, то сдался почти сразу.

і для повноти картини
— хто спонсор
— скільки є гроше
— чи є чтось хто може пустити пожити

А то айтішник з двома коментаминадоу якось підозріло

— хто спонсор
— скільки є гроше
— чи є чтось хто може пустити пожити

Давай я за себе відповім. Що порадиш?
1 друзі
2 80к
3 друзі здадуть частину житла нам. Район — 10 хв від EWR.

Грошей повинно вистачити місяців на 10 до права на роботу.
Далі сам розумієш, незрозуміло
Кількість дітей теж вплине

Може вийти

Робота в Україні залишиться?

Дітей 0.
Робота через укр ФОП залишається поки дозвіл не отримаю і не почну шукати місцеву. 13 років бекенд досвіду. Зараз зайчик на ~20к. Дружина джун ui/ux, майже немає доходу.
Де краще бути через півроку — ближче до NY чи до Каліфорнії?

Якщо по літкодам виступиш то каліфорнія
Під нью йорк може бути безпечніше фінансово.
А переїхжати завжди можна

Орієнтуйся на пропозицію приймаючої сторони з житлом

От шошо, а літкодом не займавсь ніколи і не цікаво. Я не академічний бекендер, а формошльоп-архітектор, тільки бекендер :-)

Есть ОЧЕНЬ сильные сомнения в том, что налоговая штатов согласится с тем, что ФОП в Украине когда вы получили u4u и не получили EAD — катит и налоги вам платить не надо. А заплатите налоги — прийдется обьяснять откуда если нет EAD.
В частности мне американский адвокат сказал, что идея — плохая. Возможно только жить на полученные ранее доходы или кредиты ;)
Если у вас большой опыт и доход, рекомендую ехать сразу по рабочей визе и не выделываться.

Так поки чекатиму EAD — буду на укрФОП. Потім буду шукати роботодавця, хто візу дасть.

Неа, это так не работает.
После въезда в США(и соответсвенно получения пароля на границе автоматом) вы должны показать налоги с ФОП. Заплатить налоги. Показать их источник. И вот тут вы автоматом идете в суд...
Ну или не показываете налоги и идете в суд в 2023, если включится обмен информацией. Но тут уже не просто депортация, ибо вы укланялися от уплаты налогов.

Ну значить буде так. Заплачу. Тим більше податки платити ще не скоро.
Питання ж не про це.

Да не можете вы вообще работать ГОД пока EAD не получите.
Если вы ЗАПЛАТИТЕ налог, то вас депортируют как работавшего без EAD
Если не заплатите, то вас посадят как не уплатившего налоги.
Если бы все так просто было, я бы уже в штатах был.
А срок получения EAD по этому кейсу — от 9 до 13 месяцев в зависимости от штата. Еще и продление проблематичное(если вообще возможно). Поскольку все кейсы продления требуют нахождения вас на территории Украины.

Ок, питання, як штати дізнаються, що я працював в ці місяці поки чекав EAD?

Механізми в них є. Вони можуть отримати всю необхідну інфу з українських банків. А потім ти будеш доводити що не верблюд.
Чи будуть вони це робити? Тут важко сказати.

Ну то нічого. Будем пробувати. Через війну, все рівно повертатись більше нікуди.

В теории можно получить TP в Европе за месяц и подаваться на рабочую визу.
Собственно я получил в Испании.

Їм навіть не потрібно нічого від банків. При отриманні будь яких документів (чи будь яка співбесіда в іміграційній службі) спитають — а на які гроші ви тут існували? І питання в тому наскільки відповідь правдоподібна.

Обмен банковской информацией частичный уже работает. а полный — с 2023.
А еще у вас будет вопрос «на какие деньги вы жили год». и переводы с Украины.
Я ж не говорю, что нелегально нельзя это сделать.
Но вы рассмотрите еще вопрос, а можно ли вообще поменять гуманитарный пароль(а он даже не виза) на B1. Пока вроде как ответ — нет.

«на какие деньги вы жили год»

на накопичення, ось декларації за минулі роки.
А ви ще вірете, що з 23 року буде цей обмін?
Якщо вже це обговорювати, от що накопав:
«У рамках процедури обміну податкові адміністрації іноземних країн надсилатимуть українському податковому органу дані про рахунки українських громадян за кордоном, про залишки на них станом та їх річні обороти на кінець року.»
Тобто США -> Україна, а не навпаки.

потомушо наоборот уже действует ;) но по запросу. а будет — автоматически

А еще у вас будет вопрос "на какие деньги вы жили год"

У кого будет вопрос, кто его будет задавать?

Чисто технически мне предлагают работать under table(нелегально в кеше) пока не получу EAD. Но это не снимает вообще вопроса что делать когда u4u закончится.

У нас история по гринке была. Девочка выиграла в 21 году, прошла весь ад с судами, 15 месяцев ждала интервью в Киеве. На интервью подходит к окошку, а офицер ей говорит. Вы в 2010 году были в сша по Ворк и тревел, и вот ваш пост в фейсбуке про поиск работы няней в тот же период. Отказ. На основании того что она нелегально пыталась работать в то время. Вот тебе и under table

Да это то как раз понятно. Но вообще меня нелегальная работа смущает меньше, чем отсутствие легальных путей продления нахождения на территории.

Очень вряд ли, что через два года тем, кто въехал по u4u, скажут ехать обратно и оставят без легально статуса. Скорее всего, прировняют к беженцам.

Так это в FAQ написано, не?

На данный момент, это заявлено как временная программа, но есть прецеденты с предыдущими паролями для других национальностей, которые потом продлевали, ну и все зависит от общественного давления и политического лобби. Наиболее вероятный расклад — это продление статуса ещё на два года (это технически проще всего), а если юристы поднажмут и будет соответствующая конъюнктура, то прировняют к беженцам.

Право на работу сразу и возможность подать заявку на грин карту. Беженец, в отличии от пароле, это иммиграционный статус.

Возможность через 20 лет получть гражданство. Сначала ждать пока беженцем признают, потом в самой длинной очереди на грин кард.
Но перед украинцами есть афганцы, которые еще даже не признаны беженцами. И не сильно их и меньше.

Афганцев уже признали, за украинцев идет активное лоббирование

Есть прецедент с афганистаном, негативный.

Угу, у них хреновое лобби. Доля риска остаться без статуса есть, тут уж каждый сам решает. Мне ваш вариант с TP в Европе и параллельным поиском работы в США, чтобы приехать по визе, кажется более адекватным.

Ну знать какое лобби будет у украинцев через пару лет и насколько сильно будет русское лобби(а они мешать будут) тоже никто не может.

Если есть компания, готовая сотрудничать с тобой, пусть тебе по человечески делают H1B и перевозят.

Начинать свой путь с нелегальной подработки — сильно хитрый план с смутными перспективами.

Большой брат видит все. К примеру, вы точно не сможете податься на бенефиты, тк минимум 80 тыс положите в банк, те раз у вас есть деньги -никакой страховки и пособий. Скорее всего ты начнёшь строить кредитную историю, подашься на сошиал вместе с разрешением на работу, по сошиал к тебе привяжут твой же счёт в банке и те самые укр баксы, ты же как-то собираешься их переводить на счёт? Или с укр гривневой карточки будете жить? В общем, вопросы налогов в штатах это серьезные вещи, здесь с irs не шутят

те самые укр баксы, ты же как-то собираешься их переводить на счёт

Якраз кілька років і пройде поки при цих обмеженнях їх переведеш ))

Можно подаваться на бенефиты. Там спрашивают какой инкам текущий — а его нет, так как нет EAD. Бенефиты дают

Там спрашивают ВСЕ текущие счета. Я сильно сомневаюсь что тс будет терять сотни долларов на инфляции с укр карты. Его 80 легко превратятся в что-то поменьше. Тем более ему здесь надо будет жить на что-то, это только с тёк счета или нал.

Через какой офис ты подавал на бенефиты? Расскажи процедуру.

Не хочу. © И прекратите тыкать.

Всім пофіг, головне щоби ви платили податки з доходів якщо пробудете >6міс календарного року в Штатах.

О, ось про 6 міс. вийшла інфа. Так є таке ж саме в Америці, як в Європі, з цими 6 міс?

Там трохи складніша формула, але принцип той самий: www.irs.gov/...​substantial-presence-test

по U4U люди уже отримують EAD за 2-3 місяці.
Скоротили сроки, але тільки для U4U

Заплатить налоги. Показать их источник. И вот тут вы автоматом идете в суд

Какая ерунда. Зачем вы человека пугаете, не разбираясь в вопросе.

Налоги заплатить придется. Но IRS пофиг на ваш иммиграционный статус. Даже нелегалы некоторые платят налоги, работая без разрешения, потому что им потом это понадобится в случае амнистии. И никто их в иммиграционную службу не репортит и по судам не таскает, если они все исправно платят.

Угу. Только когда на гринкарду пойдете — будет не пофигу.

Знаете такие случаи или опять домыслы?

Я знаю, делают бекграуд чек. Нарушение трудового законодательства — изи причина для отказа. А IRS — да пофиг на твой статус. Плоти нолох

Знаете кого-то, кому отказали в ГК из-за удаленной работы на иностранный ФОП?

знаю лично кейс, когда человек работал нелегально и платил налоги, а потом получил грин карту. по букве закона — нелегальная работа — это причина отказать в грин карте, но это не происходит автоматически, нужно чтобы кто-то специально проверял налоговые декларации и сопоставлял их с другими доками, то есть это может сойти с рук.

хто візу дасть

це дісконт на декулька років
але більше ніж укрогалера

Any work done while in the United States, even if for a foreign company and even if paid to a foreign bank account still counts as «employment» in the United States cbkimmigration.com/...​-unauthorized-employment
Работать без EAD нелегально, ваше дело — нарушать закон или нет, но хотя бы имейте в виду, что лучше этот нелегальный доход декларировать и платить налоги, тем самым вы засвидетельствуете, что нарушили трудовое законодательство, но это менее серьезно, чем нарушить налоговое законодательство

Дякую. Тоді, поки попрошу призупинити виплати, поки не дадуть EAD.

Ну вот тут и проблема. Поскольку в большинстве штатов оно дается СЕЙЧАС 9-13 месяцев, а теперь сверху 100тыс украинцев(ну пусть еще +40тыс разрешений), что явно не уменьшит очередь. Планы увеличить количество чиновников — остаются планами многие лета.
а 13 месяцев — это гарантировано одна декларация.

Блін. Значить по пораді вище — порушу трудове законодавство, а не податкове.
В будь-якому разі буде час на консультації з юристами.
А там, може і Америка не зайде і поїдемо де-інде.

До речі, а якщо виїзжати з Америки на день отримання платежу... :-)

неа, к тому же по u4u чтоб выехать надо разрешение получить, а оно выдается 6!!! месяцев...
такшо вы вообще невыездной. Вернее выездной, но обратно уже не. А еще EAD сбросится.
И нет, вы все так же останетесь резидентом США.
Единственный легальный вариант получить плату за год вперед как кредит. После чего все еще НЕ работать ;)

а якщо фоп на тещу і теща перекидатиме «на памперси»

А як Ви рахуєте, що 80тис має вистачити тільки на 10 місяців? Скільки закладаєте в авто, меблі, а скільки в щомісячні витрати?

Авто менше ніж за 10ку брати не варто.
Хата 2к міс — 20к
Їжа — 1-1.5к міс

Все звісно, сильно від локації залежить.

Меблі поспите на матрасі і стіл з ікеї чи гудвілу

Витрати спитайте спонсора з врахуванням локації.

І головне не хворіти

Наче дають страховку на перший рік
www.acf.hhs.gov/...​ian-humanitarian-parolees

У тс 80 тыс, работа на укр форе, с такими деньгами дулю, а не страховку) здесь надо быть оооооооооочень бедным чтоб на бенефиты подаваться

Вроде достаточно показать нулевой доход

Звідки інфа? Пише про медікейд на 12 міс

треба перевіряти

чув від деяких «бідних» приїзжих

хоч вони в украіні з власними рестранами і пароплавами (3 тесли) були

І навіть гімн на мітингу нк спромоглися рота відкрити

Інша сімя бояться просити щоб спонсора не підставити.
Сша не афішує і не заохочує

На семью в Штаты можно 10 ввозить, остальное декларируй на границе. В первую неделю потратите где-то 10, 5 квартира и 5-6 машина если не лакшери. Если ещё и мебель и личные товары, матрасы, постель, то ещё заложи пару тыщ. И почитай про налоговое резиденство, т.к по фоп чтоб не пришлось все это декларировать, а права на работу по u4u у тебя минимум год ± не будет. Удачи!

А, увидела что друзья сдадут, значит как минимум без депозитов за пару мес вперёд. Ну все равно где-то около того)

>10 то ж готівка. Стільки готівки не маю.
Машина моя буде на перший рік (так, тягну з України).
Все інше — вже розумію, але дякую що підтвердила мої знання. Значить, нічого не пропустив :-)

Ааа, так тем более если деньги на счету, откуда у тебя возник вопрос как сша узнаёт про мои деньги?))) ну как минимум, ты в конце года декларацию подавать будешь (правда надо чекнуть, но думаю что по паролю надо декларацию подавать тк пароль предполает ead). Для сша всегда есть вопрос,на чьи деньги ты живешь? Если на пособиях- то деньги налогоплательщиков, если без пособий-тогда платить налоги)

На семью в Штаты можно 10 ввозить,

на чоловіка

якщо прилітати окремо то можна на кожного по 10к, якщо разом то на всіх 10к :)

ще уточніть кількість АЕС
а то ныби гарны штуки а раз, і кластер рака очей у цілої субурбії

Допоможіть обрати місто для переїзду в США

Fort Mill, SC

ще за пару років у вас у всіх буде алергія і мігрені

Я і дружина, обидвоє працюємо в ІТ. Є діти шкільного віку. В Штатах бували як туристи. В найближчі тижні хочемо переїхати в США по програмі Uniting for Ukraine ( U4U ).

а ну разкажіть як надовго змложете переїхати
як швидко зможете працювати і як довго

записую

Сказали ж — з ОйТи. Ждут с распростертыми,
Цвет ковровой дорожки забыли указать.

в перелічених локаціях комфорт почненься після 150 але думайте про 200+
не думайте категоріями «в мене залишиться»
не залишиться

150тис в рік чистими буде залишатися на 6650 більше у Техасі)

в магазині заберуть, сильно не розганяйтеся

Як я зрозумів на меньше ніж 150 в рік в ІТ влаштовуються тільки ті кого галери завезли за візу та спонсорство грінкард, чи хто якимось іньшим чином пішов працювати через посередника з умовного Брайтона (не стосується безпосередньо Брукліна, просто там місце концентрації таких ось Куйбишевих — які платять десь 30-50% від ринкової зарплатні). А 150 к в рік це середньо статистична зарплатня мідла. Усі кого я знаю рекомендують ніколи не влаштовуватись на роботу до емігрантів з колишнього СРСР. А галера це варіант легалізації, ви фактично відробляєте грінкард та візу трьома-чотриьма роками відносних злиднів, те що ви підете після цього — закладено в бізнес модель, на ваше місце завезуть наступних.

так, але вилізти за 200к в всіх цих каролінах важкувато

якраз ринок 120к через невмирущі прокладки, або 150-180 к

рьома-чотриьма роками відносних злиднів

я вже 7 й рік у злиднях з грінкартою зі старту

більше 200к так і не переліз в NC
і то

То роби бізнес. Пропоную простий схематоз, поза чистим аутстафом — корпоративний продукт. Приходити до клієнта з готовим солюшеном і адаптувати його під його потреби. По типу: 1С, SAP тощо. Розробку певно робити тут, щоб дешевше було. На той ринок де SAP, IBM та Oracle авжеж не зайти, розчавлять як блоху, а от усілякі маленькі контори, що набирають та полу-середні може і зайдуть. Міліардів певно не буде, і навіть десятків мільйонів не буде, та усе не рядова зарплатня веслувальника. Як я чув різні MAANG коли шукають менеджмент, тобто тих кому платитимуть за 200, як раз шукають серед тих в кого є саме бізнес експіренс. Банальний кодинг та походи за реквайрементами до, подекуди, нікчем з оншору це прірва і щурячі гонки — та і не релевантний експіренс для грошових посад, що такий самий бізнес, що і власний з відповідною конкуренцією тощо.

я на апворку трохи добиваю, в принципі лягає на твою модель
а так шоб одна робота за 200+к поки шо ніяк

думаєш варто включити апворк в основне резюме?

я зайця був добавив в резюме (тіпа показати більше років девопса) так одні шугалися іншим ок

То до HR-ів швидше, хоча апворк фріланство то ті самі яйця тільки в профіль, вважай додаєш до резюме «заробляю як можу, ходжу батрачу». Тобто скоріше за усе резюме одразу полетить в треш, або на 24/7 супорт легасі до Рамджеша та Джамала і вже там в треш, бо воно занадто біле. Та скоріше за усе то теж «не рахується за експіренс». А от запустити яку небудь розетку-конгфетку чи навіть криптоклоаку, будуючи якимось CEO чи CTO, скоріше за усе рахується навіть якщо заробив там якусь фігню на рівні ЗП джуніора.

А какой размер семьи? Просто 200 звучит очень солидно, не тянет на злыдни) nc по ценам и налогам довольно умеренная считается? 2bd от 2500 где-то?

Нас всього троє
І тільки один я здоровенький (поки що ...)
Nc паскудна страховка і дорога.
Аренда 2-х спалень в субурбі мабуть вже під 2.
В центрі за 2.
Zillow cкаже точніше
Сусідній будикок здають за 2750. Минулого року він же був 2300. Зїхали люди.

А так тему почитайте мою про 300к

2к хай на житло
Від 500 десь на їжу на одного
Аще ж поточні розходи, страхока машини
Обслуговування всього, копеї по страховці і т.д. і тп.

Українське «в мене залишається» тут не працює. Тримаєте грошей на резервний фонд щоб балансувати.
А так все кудись іде.
Доять і доять

Інфляція ще всі 30 відсотків

Поєднуючи податки, може бути цвкавіше селитися в південній кароліні на кордоні з піднічною. Наприклад форт міл.
Чи тега кей. Правда АЕС буде за милю а не за 5

Колега живе вдвох на 85к
Припухає
Ну там інша стратегія виживання і інші харчі.
На всьому урізано і до першого зальоту

Інші знайомі вдвох на 160к
До цього (і до інфляції) буди на 120к

Теж мабуть «транжири» боне шикують

Ох, звучит страшно. Но если офер аж на 200, почему плохая страховка? У меня намного меньше (я не прогер), но страховка в мес дол 70 от работы. Да, для spouse and child будет дорогая тоже, я пока себе не могу позволить, но при тыс 11 в мес и таком дешевом жилье неужели все равно не хватает? У нас пригороды Чикаго, рент здесь от 2000 за 2bd стартует за кондо, если дом или таунхаус даже зачуханый от 2800 где-то.

Звучит страшно потому что не правда. Просто кто-то хорошо с деньгами, кто-то не очень. На 85к можно жить вполне хорошо практически везде в США кроме нескольки метро эрий.

вполне хорошо практически везде в США

Смотря что понимать под «вполне хорошо». Кому-то может и in the middle of nowhere посредине условной Aйовы и самые дешевые сосиски из Волмарта вполне Ок , только чтобы рент дешевый, но что-то мне подсказывает что в основном в Штаты едут не совсем за такой жизнью

Мне в ЛА или Сиэтл хватило бы чтобы жить «вполне хорошо». Это будет съемное жилье или совсем простая купленная квартира, не частая смена машины, айфон не каждый год, и далее по списку. Но жить можно вполне хорошо. Эти все рассказы про нужно минимум 200к чтобы хоть как-то жить — бред. Да с ростом зарплаты запросы растут, но это уже ответственность людей балансировать.

Да с ростом зарплаты запросы растут, но это уже ответственность людей балансировать.

Осталось только дождаться слова «потреблятство» или подобного, и паззл сложится )). Кстати, если ты считаешь серьезной экономией в Штатах

айфон не каждый год

, у меня для тебя плохие новости

, у меня для тебя плохие новости

Какие?

Ойфон — это признак статуса/роскоши только в бедных странах.

Эти все рассказы про нужно минимум 200к чтобы хоть как-то жить — бред.

Если с позиции одинок, здоровый (пока) и питаешься с воллмарта и в жизни есть только работа.
Как бы вариант.

Типа да — много ли ноулайферам надо. Замороженная пицца да комнатушка все-равно-в-каком-районе )

Та знаю я таких пару. Только наскребет денег, появляется девушка, вставляет мозги (ему), и чувак начинает вертеться: авто, а потом жилье ищут. Работа ес-но меняется по принципу — не хватает на жизнь.
В конце все счастливы.

Вистачило чи вистачило б?
Та сімя з 85 к якраз втекла з сіетлу

На всякий случай — это 70к чистыми. Хватало на двоих с буфером достаточным для ребёнка (но на садик не хватило бы).

ти так жив?
точно ?

це 2к раз на 2 тижні на все

Ловким движением руки 5833 в месяц превращаются в «2к раз на 2 тижні на все»
Да, жил.

На 85к можно жить вполне хорошо практически везде в США

Хорошо, но не долго:)

Да без нового айфона каждый год люди долго не живут.

Виживати на 85к

На всьому урізано і до першого зальоту

У нього нема ні повноцінної страховки ні на себе ні на машину. Не ліковані зуюи і т.д.
І це початок брекету де вже нема субсидій

Якщо навіть підніме доход до 120-130 буде десь те саме після поборів. Нц плюс 500 може

Делала недавно первую пломбу. Заплатила аж 16 долларов. В сша. Мне кажется в Харькове дороже было) коронку буду делать −365 со страховкой. Без страховки 900, если кому интересно

не показник
зуби після україни потербуватимуть догляду більше

Я пару тисяч на рік легко цирбльникам залишаю
не кадужи чкщо кому брекети чи імпланти терба

а в американців (знаю однного) перший рут канал в 26 тільки ...

Если без страховки то Значительно тяжелее, но вроде как дают медикэид беженцам. В таком бы случае я бы тут брал аналог украинской страховки где не покрывают большие операции, что стоит 150-200 на человека.

Если доход выше 50 тыс медикейд не дадут. Даже на детей

це знову стартегівя виживання і гемблінг

С похожим покрытием страховка в Украине называлась «лучшая страховка в идустрии от лидеров рынка». В США внезапно она стает геймблингом.

Геймблинг — ехать в одну из самых дорогих стран мира с самыми плохими социальными гарантиями с семьей и без вариантов остаться там через 1-2 года когда потенциально война закончится.

Но если уж ехать — то это не самый плохой вариант.

С похожим покрытием страховка в Украине называлась «лучшая страховка в идустрии от лидеров рынка». В США внезапно она стает геймблингом

так, в сша страхова медицина і вона інша

Но если уж ехать — то это не самый плохой вариант.

мабуть

так, в сша страхова медицина і вона інша

В этом случае этот тип покрытия похож на Украинский, возможно лучше. В 99% случаев покроют любые медицинские потребности, но не дадут страховку если челевек имеет precondition. В случае рака или тип того скажут селяви. То же самое сделает Украинская страховка. И в таких случаях очень часто нужно ехать в другие страны лечить за свои деньги.

Еще до Обамы в big tech давали сотрудникам страховку, в которой не было ограничений по pre-existing conditions. С Obamacare pre-existing conditions ограничения вообще запретили. Что-то поменялось?

DPC — это не страховка. Это для тех кто не может получить через работу или обамакеры.

Если совсем просто:
— Это как non-profit coop, в который приняли только здоровых людей и могут выкинуть тебя если не следишь за здоровьем (ожирение и тд)
— Все пуляют деньги в общую кучу, условно 150-200 в месяц
— 80% медицинских штук они могут делать напрямую где нет посредников в виде страховок и тд
— Если что-то они не могут сделать сами — дают направление
— Там ты идешь говоришь плачу кеш, страховки нет. Дают большую скидку
— Реимберсаешь себе это из общего пула
— Если приходит 0.1% ситуация, как условно рак, то говорят что больше пользоваться ими не можешь.
— Так как это non-profit то врачи не пытаются напарить препараты что не нужны и советуют бюджетные альтернативы где уместно

ну не від хорошого це життя

ще є приватна страховка аналогічно
аналізи здаєш на знижку

і є від звсім жопи за пару сотень, але максимум 6 місяців на рік
тіппа транзитна між звичайними при зміні роботи

Ну смотря как на это смотреть. Мне как минимум нравится, что в таком случае у врачей и у тебя общая цель. И хорошо что у людей есть мотивация поддерживать здоровье кто пользуется твоей страховкой.

МММ вроде как имеет NW 5M+, но пользуется такой страховкой. Я бы наверное не стал бы ее брать или брал бы ее + самый плохой план который покроет экстренные ситуации. Либо можно использовать хак в виде серьезно заболел — переежаешь в другой штат и покупаешь нормальную страховку.

В ситуации ОП — это вполне хороший вариант.

Мои разговоры на эту тему успешно никогда не заканчивались. Обычно это переходило к «дай тебе расскажу почему я ничего урезать не могу».

Самый простой первый шаг — завести минт или personal capital и понять куда эти деньги деваются. Ситуаций «куда-то деваются» не должно быть.

Второй — сделать через пару месяцев аудит. Понять куда все идёт и что того не стоит. 5 долларов кофе в день когда не частая растрата это не много. Когда каждый день — 1800 в год. И далее по списку.

Самые простые штуки урезать — мобильный провайдер перейти на реселера как минт что стоит 15 долларов в месяц а не 50-60. Если есть подписки — посмотреть можно ли их чередовать. Групповые классы типа тенниса — можно ли организовать бесплатные самим. Тренажёрный зал легко делается дома. И тд и тп. Я таким образом урезал 5к в год особо не заметив при том что и так вроде не тратил на ненужные вещи.

После этого всего можно обсудить как дальше оптимизировать.

Позиция понятна. Но незамысловатый вопрос — зачем так жить?
Нужно не экономию включать, а искать возможности поднимать доход.
Мы жили на доход в 65-70к много много месяцев в ЛА, и мой вердикт был выше озвучен — танунах.

Если мсье видит толк для себя — почему нет, его внимательно слушают и киват.

Ну тут уж философский вопрос. У меня хобби — серфинг, хайкинг, кайт серфинг (которые на фоне очень дешевые). Если я не заведу лицензию пилота, это не сделает меня менее счастливым, хотя я вполне могу себе это позволить. Минимальными изменениями в жизни и избеганимем влияния маркетинга можно достичь хороших финансовых результатов. Это не значит что нужно переходить на мивину.

Можно ли жить лучше если тратить больше денег? Абсолютно. Можно ли жить хорошо на 85к дохода (не в случае U4U и тд)? Тоже можно.

Absolutely!

Как только начнешь скейлить количество мемберов в семье 85k превратятся в 85k*N

Как только начнешь скейлить количество мемберов в семье
совсем простая купленная квартира

скорее всего резко потеряет притягательнось, потому что внезапно окажется что она относится к школьному району с рейтингом 2/10, с составом 50% мексиканцев + 35% черных.

И что детям очень бы хотелось поехать в диснейленд/аквапарк/roller coasters (как все их друзья), которые ты дома сам не сделаешь

и далее по тексту

То есть на семью из четверых уже нужно тратить 340к чтобы не стыдно было перед пацанами на доу, понял. Вроде недавно писали 300к, но и сюда инфляция добралась.

Мои числа в основном умесны для семьи из 2 человек. Сейчас с ребенком осознано тратим больше, но если верить минту достаточно легко можно урезать растраты до 70-75к чтобы до сих пор считался бы уровень жизни как «хорошо».

не хворійте
але й спортом обережно займайтеся

То есть на семью из четверых уже нужно тратить 340к

За чем же так топорно ?
Можно утверждать что N >1

Если сможешь сделать N <=1, опиши опыт. Серьезно.

Я не понял, оперируете «колличеством членов семьи» и потом используется N (что я подразумеваю одно и то же?). Потом это N еще и меняется и может стать меньше 1.

Потом это N еще и меняется и может стать меньше 1.

Ты куда собрался ?

Ну як мінімум житло і авто скейлиться не пропорційно до кількості людей в сім’ї. Те саме і зі страхівками.

2 авто, в high school ребенок может уже водить свое (третье авто). Страховка на такого водителя знаешь как скейлится ?
Житло, до определенных пределов. Ты не поселишь 5-х в 3br (если дети разнополые), а цена жилья на рынке пропорциональна площади а не кол-ву проживающих.
Медицина, кружки, вещи, дни рождения, отдых.
Очень и очень пропорционально.

Не нужно строить иллюзий.

ЗЫ у меня household 5 человек. Имею некоторое представление о тратах.

Ну дивись, відкриваю апартамент комплекс в якому колись жив
2 людей — 1 БД 1600 баксів
+1 — 2бд 2000 баксів
+2 — 3бд 2600 баксів

Ти береш частковий випадок хай скуллера який триває 3 роки, але не береш перші 15 років його життя?

не забуваймо про такс кредит на дітей.

Ніхто не каже що діти в США це дешево, але це явно не Н=1 з твого прикладу.

Ти береш частковий випадок хай скуллера який триває 3 роки,

High school 4 года 9-12.
Дальше колледж или дети, они после школы готовы к рынку квалифицированного труда ?! Долго думал ?

не забуваймо про такс кредит на дітей.

Назови мне эту цифру в купе с лимитом на AGI.
А потом прикинь сколько реально такс кредит будет в хаузхолд с работающим ИТшником, а потом еще раз подумай зачем такс кредит на детей дают. Если еще не сдулся — перечитай свой тезис еще раз, дабы понять что ты не очень то и в теме, но о расходах и скейлинге отметился.
Браво

Ну от на мій тезис

Ну як мінімум житло і авто скейлиться не пропорційно до кількості людей в сім’ї. Те саме і зі страхівками

Хочеш посперечатись? Калькуляцію в студію. Вище я привів приклад з житлом.

З авто- ти збираєш чаду кожні 5 років нове авто купувати? Чи віддавати свою бушку як роблять більшість американців? І’а навіть якщо купувати, — мабуть явно це буде щось з бюджетної категорії — тому ціна буде набагато нижче ніж ти витрачаєш на себе.

Далі — страхівки — стоматологія дитина до 16 років покривається мед страхівкою — економія.
Мед страхівка — така сама як на дорослого.
Страхівка на машину

High school 4 года 9-12.

Дуже мило що ти такий дотошний, але от біда, з кермо можна з 15ти... В 9му грейді моєму малому наприклад буде лише 14...

Візьмемо 6 років універу додамо нехай три хай скулу — буде 9 років, додамо 15 попередніх років — 24. Навіть якщо та страхівка буде х2 в середньому, це всерівно менше, ніж ти платиш за свою страхівку. Не кажучи, що на твій бу тазік можна купувати лише лаябидіті і забити...

Вище я привів приклад з житлом.

Тут все не так однозначно. Конкретно у меня рядом, 3bd в принципе наличествуют меньше чем в половине апартмент комлексов, половина из которых, в свою очередь, весьма подубита — и выбор достаточно ограничен

Ну я думаю варто рівняти apples to apples. Ціни з одного комплексу наведені

Доречі, цьому є логічне пояснення. З такого розміру, вже варто задумуватись про оренду будинку...

Ок, смотри

З авто- ти збираєш чаду кожні 5 років нове авто купувати? Чи віддавати свою бушку як роблять більшість американців?

Что от этого изменится ? Отдать БУ, а сам на что пересядешь?
от перестановки сумма не изменится.

Далі — страхівки — стоматологія дитина до 16 років покривається мед

Это какой страховкой ? расскажи нам. Зубы видимо тоже, глаза ? Я знаю о чем ты говоришь, но помни про AGI перед тем как натягивать сову.

В 9му грейді моєму малому наприклад буде лише 14...

А моей нет. Нечего тут обсуждать.

Ну дивись, відкриваю апартамент комплекс в якому колись жив
2 людей — 1 БД 1600 баксів
+1 — 2бд 2000 баксів
+2 — 3бд 2600 баксів

Ок, возьмем аренда, хотя изначально я про владение (там то точно возразить нельзя )
Вот пятерых куда селить ? брать 2br + 2br, что цена не удвоиться ?

Дуже мило що ти такий дотошний

Взаимно и очень приятно видеть как собеседник страдает показательными провалами: Что там с Child Tax Credit ? Могу ли я лицезреть, на что там расчитывать ?

Больше семья — больше расходов, чем взрослее члены семьи тем больше расходы. Расходы имеют тенденцию только раста.
C чем из этого не согласен ?

от перестановки сумма не изменится

Це не так. Тому що авто ти і без того міняєш кожні Н років.

А моей нет. Нечего тут обсуждать

Ну типу ок, навіть якщо забути що в хай скулу автобуси їздять.

Ок, возьмем аренда, хотя изначально я про владение

Оренду легше рахувати, оскільки умові стандартизовані, по володінню статистика буде ще більше не на твою користь.

Оскільки ціни ростуть не пропорційно. Не кажучи вже про те що якщо в тебе зламався коедґх — то йому всерівно скільки в тебе дітей...

Могу ли я лицезреть, на что там расчитывать ?

Я не знаю на скільки саме ти можеш розраховувати... Але те що це можуть бути додаткові пару тисяч в сімейну скарбничку — факт

чем взрослее члены семьи тем больше расходы

Це просто бінго :) я думаю на цьому можна завершити дискусію 😂

по володінню статистика буде ще більше не на твою користь.

Оскільки ціни ростуть не пропорційно. Не кажучи вже про те що якщо в тебе зламався коедґх — то йому всерівно скільки в тебе дітей...

Щось я невпевнений. Думаю люди які купили у 2020-2021 будуть про це радуватись усе життя. Ціни будуть вище, таких ставок як у 2020-2021 вже певно років 20 не буде.

М... Я згоден. Ми не обговорюємо оренда vs іпотека. Ми говоримо про ціну будинку/оренди в залежності від кількості юедрумів

Я перше про що подумав пенсіонери а не хата

Ціни будуть вище

Что-то я хз. У меня последние 2 недели постоянно обновления от Zillow идут «Price dropped». Какое-то нехорошее чувство.

За 2 года цены выросли на 30%, а сейчас dropped на 10k (при ставке в 5.5%+). Спасибо, не надо!

Я просто-то охреневаю с некоторых продаванов...

www.zillow.com/...​h-CT-06830/57309873_zpid

2/11/2022 Sold $675,000 (+2.7%)$541/sqft

А сейчас оно уже хочет $1,248,000

Мій сусід купив хату рік тому за 485к
Пробував за 625 продати, потім спустив до 560к... Продав, правда фінальної цифри я не знаю :)
PS той продавець зверху, може ремонт в хаті зробив?

Мій сусід

Austin взагалі супер crazy по росту цін за останні 3 роки (певно 100% за 3 роки). Вже доганяе NYC metro. Тобто туда вже їхати з такіми цінами ну взагалі немає сенсу...

PS той продавець зверху, може ремонт в хаті зробив?

Не знаю, але шо то має бути за ремонт на 600к при ціні хати в 650к, тим паче пройшло пів року після останньої продажі...

Хз, в мене знайомий з сіетлу каже що в них ціни більше виросли ніж в нас...

Несерьезно, вернись

Оренду легше рахувати, оскільки умові стандартизовані, по володінню статистика буде ще більше не на твою користь.

Это с каких таких пор аренду легче прогнозировать? это с какой горы ты куришь ? fixed 30yr mortgage прогнозируется довольно легко, даже тебе под силу!
Но как можно спрогнозировать рент через X лет лучше чем fixed loan ? хм
Ты меня покоряешь !

Це не так. Тому що авто ти і без того міняєш кожні Н років.

Мен, третье авто куда дел ? от двух до трех считать не сложно, сложно не признавать провтыки. Что там меняется и как — неважно. Ребенок подрос — +1 авто / страховка / бенз / ментененс

Я не знаю на скільки саме ти можеш розраховувати... Але те що це можуть бути додаткові пару тисяч в сімейну скарбничку — факт

Я рад за твой AGI. Мы его зафиксировали. Факт в том что с хорошим AGI, Child Tax Credit не положен.
Красиво слился.

чем взрослее члены семьи тем больше расходы
Це просто бінго :) я думаю на цьому можна завершити дискусію 😂

Это естественный процесс, малые дети — малые проблемы.
Раз для тебя это что то типо ’бинго", — все впереди. Смеяться принято в конце LOL

Ты меня покоряешь

Все буде набагато простіше, якщо ти навчишся читати....

Оренду легше рахувати, оскільки умові стандартизован

Де ти побачив

легче прогнозировать

І до чого тут оренда vs mortgage в контексті розмови — я хз

Мен, третье авто куда де

Проста математика.
Нехай ти купуєш авто кожних 5 років за 40к, продаєш за 30.

За 25 років поки твоя дитина росте — ти втратиш 50к

З 15 до 25 років твоєї дитини, ти для неї купиш нехай авто за 20к і пподаш за 15 — двічі
Втрати — 10к.
От тобі і пропорційність.

Что там меняется и как — неважно

Які провтики? Ти взагалі з логікою, чи математикою дружиш? Повний в тому, що доросли на авто тратить більше за 25 років ніж дитина за 25 років...

Я рад за твой AGI. Мы его зафиксировали.

Божечки, ато ще кісткою поміряйся 😂

Раз для тебя это что то типо ’бинго", — все впереди

Бінго не в тому, а в

Можно утверждать что N >1

Если сможешь сделать N <=1, опиши опыт. Серьезно.

Больше семья — больше расходов, чем взрослее члены семьи тем больше расходы.

Це просто треба вміти так собі суперечити ;)

Ага, вот где бинго!
У меня заканчивались аргументы дабы взывать к логике. Ты действительно умеешь читать, но немного воображения и критического мышления бы.

Можно утверждать что N >1
Если сможешь сделать N <=1, опиши опыт. Серьезно.

Святая простота.... Это был сарказм!
Ни при каких обстоятельствах, врагу не пожелаю чтоб так было.

:D

Если сможешь сделать N <=1, опиши опыт. Серьезно

Це сарказм? Ну зазвичай не наголошують на слові серйозно. Та і крім того ти вже пів години доводиш, що витрати на дитину аналогічні витратам на дорослого...але так сарказм звісно 😂

Ну блин, сорри. Зато подискутировали ;)

Проста математика.
Нехай ти купуєш авто кожних 5 років за 40к, продаєш за 30.
За 25 років поки твоя дитина росте — ти втратиш 50к
З 15 до 25 років твоєї дитини, ти для неї купиш нехай авто за 20к і пподаш за 15 — двічі
Втрати — 10к.
От тобі і пропорційність.

Здесь есть какой-то подвох.
И он не в математике.

>За 25 років поки твоя дитина росте
25 ? давай до 100 лет, тогда твой расчет будет еще более подчеркивать выгоду и твою некомпетентность.

Школа + колледж = 5-7 лет. Одно авто.
Еще раз для тебя — одно авто. Далее ребенок парт тайм на старших курсах.
Итого было два авто, стало 3.
Для закреплени, 2+1 = 3.

ЗЫ но у тебя в семье правила — сам решишь до скольки содержать (15 права +25 = 40 лет)

давай до 100 лет, тогда твой расчет будет

Збираєшся утримувати дитину до 100 років?

давай до 100 лет, тогда твой расчет будет еще более подчеркивать выгоду и твою некомпетентность.

Мде...
Чувак читай уважно, і старайся трохи мозок включати

Ну як мінімум житло і авто скейлиться не пропорційно до кількості людей в сім’ї. Те саме і зі страхівками.

Я про це тобі вище і писав. Що витрати твої на дитину якщо розмазати на час поки ти її утримуєш — будуть набагато менші ніж на дорослого... Ти і сам це підтвердив. З чим ти сперечаєшся?

Объясни почему в твоем расчете взято 25 лет ?
Ребенок в 15 получает права и далее, на протяжении 25 ты выводишь какието цифры и подчеркиваешь выгоду одного из решений.
Допустим даже математику ты знаешь и расчет верен.
Прежде чем смотреть на результат, я бы хотел узнать почему 25 лет взят как срок? На чем базируется рациональность такого выбора? Обеспечивать ребенка до 40 лет авто выбор каждого, но это точно не норма.

Мой поинт озвучен, первое авто нужно купить и зто +1 в гараже. Авто продержится 5-7 лет, дальше ребенок становится самостоятелен и может себе обеспечить смену авто. Например тот же лиз будет достепен. И именно на этот срок расходы возрастут на +1 авто, неважно старое, новое или отданное мною.

Не находишь этот подход более приближенным к жизненным реалиям?

Про 100 лет, был сарказм. Вроде уже проходили ;)

Про 100 лет, был сарказм. Вроде уже проходили ;)

Ну я теж пожартував, тим не менше, твоїх постів вище — дитина стає самостійна після коледжу

Це 24-25 років, я взяв 25 щоб було легше округлити

Рахувати можна як завгодно, можеш взяти 24 роки і міняти авто кожні 8 наприклад. Як не крути, а втґитрати на авто дитини будуть менші.

І так

И именно на этот срок расходы возрастут на +1 авто

Але мова про витрати на дитину vs витрати на дорослого, тому і сумарно 25 років і першого і другого рахуємо...

стоматологія дитина до 16 років покривається мед страхівкою

Це ж якою і на скільки відсотків

А тут опа і брекет. 7 к прощавайте

Та пусть рассказывает, кандидат интересный. Хоть кота с лампой зови.

Мы малой поставили брекеты тоже. Не 7к но под 5к что-то тотал. Платим по ходу процесса, может и будет больше ;(

ЗЫ я в принципе знаю о чем он говорит — пару лет назад приняли закон что все дети до 16 имеют бесплатную страховку,
ca.db101.org/...​youngpeople/program2d.htm
Даже без статуса (вкл нелегалов) Я ему аккуратно намекнул на AGI, и eligibility.

Что это за страховка, ну имел честь видеть. Больше не надо.
За зубы там и говорить не стоит. Но бесплатно — это правда.

www.google.com/...​Vaw1lo01MK0eVNlATfwkwPZat

Чувак, ну фігню морозиш... Звичайна страхівка. В будь якого педіатрів дантиста. Ідеш спочатку до ін нетворк дорослого, вони тобі дають реферал куди хочеш

Обычный чмо плен. Так где она бесплатная то ? Твой поинт был что до 16 бесплатно.

Читай уважно.
Це medical insurance з pediatric dentistry benefit
А не dental insurance...

А мінт вміє?
Щоб як у всіх (чита м сказано «хорошо»)?

З серфінгом я вже зав’язав ще в україні як діти пішли.
Баді серфінг хіба що та інколи суп

Тупо дорого і ризики
Нівіть лацф іншцранз не покриє. Або треба як у пілотів

Перейдите на виндсерфинг. Если в боди-армоур и в шлеме риски практически отсутвуют. Ну если не экстрималить типа вейв катания в поззо перед стеной скал в 5м. Ну и не кататься в зонах без спасалки и отжимным ветровым течением. Вообще честно говоря серфинг в шлеме тоже не сильно рисковый, но как-то не принято.

Все нормальные пацаны уже на wingfoiling перешли.

С вингфойлом сложно. Особенно с большим весом и больной спиной. Там во первых всегда скрученная стойка, во вторых сам фойл расчитан на 80. Короче вингфойл — таксе тема.
К тому же я на Тенерифе сейчас, ветра как бы хватает и на серф.

Я вингфойлил только раз, если это так можно назвать. Да у меня была кривая стойка, но ребята что ездили рядом делали на расслабоне. Были с весом побольше. Так что все возможно.

Как кстати Тенерифе? Там разве не запретили кататься летом? Перепутал с Tarifa.

не ты должен стоять чуток вперед а крыло почти всегда вбок. Тоесть торс на скручивания, не могу я так.
Насколько побольше? У фойла гарантия до 100. А у меня 125+.
Нормально на Тенерифе. Только паруса часто рвутся, свел. Я столько парусов за 30 лет не порвал сколько тут за полгода. Ветер от 20 до 30 узлов, почти каждый день.

У фойла гарантия до 100. А у меня 125+.

я теж за 100 кг

wingboard комплектація з просто дошкою,
без підводного літака отого

Так его держать надо. Парус то можно сидячей трапецией держать, а с крылом — неа.

Да, но используется поясная.
А она с более-менее видимым пузом очень уж давит на печень и почки.
а с сидячкой никак, стойка высокая же.

Естественно, все катаются с трапецией, руки человека не выдерживают часами нагрузку в 10-20кг на растяжение.

до мене дійшло що воно таке, хочу спробувати
де краще? Щоб флет був.
Збалуваний досвідом Дахабу де станція під боком і все комфортно.

що не подобається в американських прокатах . станціях це що вона не на березі і треба взяти обладнання а потім його кудись везти. Каталка буде в жопі на косі чи підл якимось мостомю Далеко від усього.

З мого дослідження:

Менш розкручений напрямок, навіть не всі веб сайти пишуть що воно є в них (наприклад Тулум. Мексика).
Але як правило є там де є станція кайьерів чи відсерферів.

є тіпа сайт де описані офіційні споти та школи wingfoil.com/schools
але так зовсім не все.

З найближчого (бажано з флетом)
Сан Мартін ніби те що треба але довго летіти і квиток 1к
Канкун (на відшибі)
Кабарет домінікана (чоп)
Тулум (чоп або хвилі, на лиман знову ж таки іхати)
Щось є в Флориді Санкт петербург www.nbwindsurfing.com/...​s-in-st-petersburg-fl.htm
Щось є на Outer Banks але я там був, знову ж таки доканадської ями пертися щоб покататися

Ще щось є поблизу?

почитав про спину нижче
мабуть тепличний віндсерф теж піде...

Ну вингфоил состоит из двух частей — винг и фоил :)

Я бы советовал научиться фоил — просто на ближайшем озере взять себе фоил и за катером проехаться на веревке.

Дальше можно просто винг — можно взять стенд ап падл, и крыло и с ним поездить.

Если инструктора искать, то можно Ла Вентана, ЛА, Южная флорида (Jupyter), Hood river.

Ну если срезать бюджет мяса на 50% то за два месяца можно накопить. Если учесть сохраненный бюджет на лечение болячек потом всяких связанных с ожирением, то вообще бесплатно считай.

Можно купить на бу если что и потом посмотреть как пойдет.

Чтобы так что вышел с гостиницы и ездишь — то Ла Вентана. Там город заточен под кайтеров, есть много вингеров и инструкторов хороших.

la Ventana, Baja MX ?

чи

Ла Вентана, ЛА, Южная флорида (Jupyter)

La Ventana, MX

LA (более конкретно belmont shore) и Jupyter — два отдельных места.

то за два месяца можно накопить

на одну і туж людину вітрил треба мінімум 2 на різний вітер

простіше ці перші кроки на станції пройти

для винга одного в принципе хватает.
Другой вопрос, что надо доска еще. И фойл. И разные доски для обучения и нормальной каталки. И фойлы тоже разные.
Потому я бы не расчитывал на 500, ближе к 2000.

Ла Вентана, ЛА, Южная флорида (Jupyter), Hood river.

вони пішком від отелю чи ганятися за інструктором на машині?

Я там і був власне
Спина та запястя вже не ті

Травмваїьи мабуть так. Покатався б
Але ж крокодили та амеба

амеба, это та, заразится которой в 1000 раз менее вероятнее, чем убится в ДТП? какой тут риск то. Энцефалит вообще редкая болезнь, а уж амебный.. шанс заболеть тем же шистосомозом в тысячи раз больше.
А крокодилы — ну катайтесь там где их нету.

Ну у нас дєвочка з чікаго коло репктора покаталася на байдарочці.
Не знаю чи була студенткою кафедри статистики

Да там количество случаев меньше тысячи за все время в США.

завести минт

ти точно бачив мою стару тему про 300к?

В том то и дело, топик не важен, а комменты и срач — маст ;))))

Эти срачи стали достаточно однообразными, даже перестал читать :(

— ТЗ будет рассказывать что в США денег не платят, работ нету и игнорировать все аргументы про ремот и тд.
— Подключатся остальные с США и будут пытаться меряться карьерами. Кому нечем похвастаться — будут хвалить регион в котором живут. Либо солнцем либо тем, что летом можно выйти на улицу.
— Придет Семухин скажет что он бывалый житель США и там жить отстойно. Мотоциклистам ездить холодно в снегу. Налоги платить сложно так что он свалил потому что не бухгалтер и рожден для любви^W программирования.
— Придет Krivokrisenko исправит все орфографические ошибки
— Проснется Европа начнет хвастаться что им столько денег не надо. Пол страны живет на 500 евро и норм. Если вы хотите кондиционер — то вы просто не поняли жизнь. Берите велосипед и когда на нем едешь то приятно дует. И солнце никому не нужно.
— Подключится другая часть Европы и расскажет почему в ней все плохо, но не обьяснит что они там делают тогда
— Пройдет пару иттераций этого всего дела, тема умрет так как будет новый срач на тему как кто-то в 22 зарабатывает 30к в месяц
— Иван не сможет найти старую тему в закладках так что создаст новую «Почему нужно уехать часть 17». И все по новой.

І тільки Бубен буде сидіти і загадково дивитись в далечінь в обнімку з мільфою з вікна дачного кооперативу :)

ТЗ будет рассказывать что в США денег не платят, работ нету и игнорировать все аргументы про ремот и тд

за рік 2 реально потенційно цікаві вакансії та співбесіди
халтурами можна трохи добити

youtu.be/YCGEWmBi-mo?t=293

Семухин після удару по Одесі пропав, вже півтора місяця як, походу всьо

на моцику під морем по тунелю їде до Турції

Вот тоже волнуюсь, может, начать обсуждение мопедов и он засумонится?

Раніше цього не потрібно було :) достатньо було написати щось типу:
В мене чудовий вид з вікна на парк, і починалось.
Парк не автобан, на паркових доріжках до 200 не розженешся, а от якби був вид на автобан, то я б...

Ребята, по-моему мотоцикл — ущербное средство передвижение, для тех кому не хватает денег на машину.

— Проснется Европа начнет хвастаться что им столько денег не надо. Пол страны живет на 500 евро и норм. Если вы хотите кондиционер — то вы просто не поняли жизнь. Берите велосипед и когда на нем едешь то приятно дует. И солнце никому не нужно.

Bullseye )

Семухин чёт давно не отсвечивает

Он и как только война началась пропал на долго. Что-то мне кажется многим сейчас не до доу срачей.

Появлялся, жаловался на дефицит бензина

Нечем было суперэлитный 10-летний корч заправить? :))

Пацаны на райончике не поймут. Только дизель, только немец и только БУ.

А как же еще? Бушные немцы, они же как хороший коньяк — с возрастом только лучше становятся

Эти срачи стали достаточно однообразными, даже перестал читать :(

Судя по детализации и привязке к реальным историям персонажей ( их болям), ну ты реально не перестаешь следить.

Эти срачи стали достаточно однообразными, даже перестал читать :(

— ТЗ будет рассказывать что в США денег не платят, работ нету и игнорировать все аргументы про ремот и тд.
— Подключатся остальные с США и будут пытаться меряться карьерами. Кому нечем похвастаться — будут хвалить регион в котором живут. Либо солнцем либо тем, что летом можно выйти на улицу.
— Придет Семухин скажет что он бывалый житель США и там жить отстойно. Мотоциклистам ездить холодно в снегу. Налоги платить сложно так что он свалил потому что не бухгалтер и рожден для любви^W программирования.
— Придет Krivokrisenko исправит все орфографические ошибки
— Проснется Европа начнет хвастаться что им столько денег не надо. Пол страны живет на 500 евро и норм. Если вы хотите кондиционер — то вы просто не поняли жизнь. Берите велосипед и когда на нем едешь то приятно дует. И солнце никому не нужно.
— Подключится другая часть Европы и расскажет почему в ней все плохо, но не обьяснит что они там делают тогда
— Пройдет пару иттераций этого всего дела, тема умрет так как будет новый срач на тему как кто-то в 22 зарабатывает 30к в месяц
— Иван не сможет найти старую тему в закладках так что создаст новую «Почему нужно уехать часть 17». И все по новой.

— Бубен скажет «у уехавших нет фруктового сада» и «узи всех органов за 15 минут»
— Жук будет доказывать что уезжуни не знают как сильно развилась Украина за последние 20 лет

мобильный провайдер перейти на реселера как минт что стоит 15 долларов в месяц

Когда-то пробовал детям. Постоянные 2 раза из 3х «не-в-сети» когда пытаешься дозвониться и все такое. Плюнул и перевел их на семейный T-Mobile по акции (с теми же телефонами) — получилось аж 30 итого, при этом качество сервиса несравнимо. С одной стороны, аж 360 баксов на двоих разницы переплаты в год. С другой — я хотя бы уверен что в случае чего, хоть нормально дозвонюсь к ним, и не 2Gb мобильного трафика

Ага
Всі ці недомірки це теж гемблінг на часто життєво важливих речах

Проблема в том, что Mint использует t-mobile сети. Если нет связи у одних то не будет у других. Так что нужно брать анлим verizon и второй телефон на att чтобы точно была связь.

Смысл всех этих «виртуальных операторов» — утилизировать недозагруженные существующие сетевые мощности во втором приориете с негарантированным качеством сервиса (что обуславливает низкую цену), а не дать счастье для всех, даром, и чтобы никто не ушел обиженным.

Соответственно, если мощностей начинает не хватать — их абоненты получают отказы в обслуживании в первую очередь — поэтому заявление

Если нет связи у одних то не будет у других

 — неверно ( конечно это не относится к физическим отказам оборудования )

Да в случае congestion, будут деприоритизированы. Но из того, что вы описали я понял что не было связи (не было полосок). Это обычно значит, что вышкам рядом плохо. Будет проблема в обоих случаях. На моем опыте сейчас все работает стабильно. Где неть связи на одном — нет и на другом.

Сорри, надо было более однозначно писать. В зоне уверенного приема, у меня постоянно были кейсы типа:
— звонишь ребенку, несколько гудков, «абонент не может принять»
— второй раз, несколько гудков, «абонент не может принять»
— звонишь жене на T-Mob, которая сейчас с детьми рядом, сразу ответ
— звонишь третий раз ребенку, дозваниваешься
И это точно были не проблемы с самими телефонами — эти же аппараты юзаются без проблем на T-Mob

Ну может зависит от регионов еще, у меня проблем не было. Есть всякие крикет и тд. Но поинт был в другом, даже когда брать базовый план тмобл за $30 — это уже хорошо. Но многие берут анлим на каждого члена семьи с выплатой телефона. И таких финансово нерациональных решений много.

ага, такая же фигня сейчас с роумингом Киевстара в европе, который типа бесплатный. На местной карточке все ок — киевстар — связь как в 2000м году и два из трех звонков вообще не доходят.

Все просто: делай кофе дома, откажись от тоста с авокадо и pull yourself up by your bootstraps.

Если серьезно, жить реально, я сам жил на 65К длительное время (правда один, но были знакомые, у которых целая семья на 65К жила, лично наблюдал).

Я лично снимал комнату в доме с другими такими же бедолагами. Если не ошибаюсь, было $500 + комуслуги.

БУ машина с новогодней гирлядной из лампочек на панели приборов (check engine и т.п.), на которые я забивал, потому что съездить в автосервис стоило где-то столько же скольку купить еще одну машину. На страховке правда не экономил по совету местных.

Из хавки покупать только предметы первой необходимости, готовить самому дома, включая ланч (носить с собой в «судочке» и разогревать на работе). Рестораны типа суши может пару раз в месяц, или если на работе какое-то мероприятие и кто-то оплачивает корпоративной картой.

Никаких ненужных покупок типа нового айфона и прочей электроники, новую одежду по минимуму.

Медицина — молиться, чтоб чего-то не случилось.

Разумеется, никакого кофе из старбакса, ну может раз в неделю себя побаловать.

В таком режиме удавалось даже откладывать нормально денег.

Чувак, который жил с семьей, был в гораздо более плачевном положении — по человеку видно, что реально заебан жизнью, ходит в старых ботинках и куртке.

Жить можно, но такой образ жизни быстро доводит до депрессии, поэтому нужно использовать время, чтоб из этой жопы как можно быстрее выбраться, найти новую работу на нормальную зп.

Я насчитал 550 (жилье + ком услуги) + 150 (страховка) + 400 (самя необходимая еда) + 200 (остальное?). 15.6к в год
На что почти остальные 50к шли? Почему если заходит про оптимизацию финансов, то сразу нужно оптимизировать к уровню hobo?

взяв попкорн з карамеллю
срач на низах iснування маст го он

Я насчитал 550 (жилье + ком услуги) + 150 (страховка) + 400 (самя необходимая еда) + 200 (остальное?).

ну еще плюс бензин, toll, опять же иногда рестораны и т.п.

На что почти остальные 50к шли?

Пишут что с 65К в год take home 48К. Все что остается (а остается там немного больше штуки в месяц) идет на сбережения, ибо надо копить бабло на серьезные покупки типа downpayment на дом).

Почему если заходит про оптимизацию финансов, то сразу нужно оптимизировать к уровню hobo?

Потому что экономить 5 баксов на старбаксе нет смысла, если у тебя рядом улетает еще 5 баксов на тост с авокадо. Надо урезать и старбакс, и авокадо, и все остальное, чтоб появилась экономия

Я в такому режимі в Україні живу. Навіть не так, описаний режим для мене це навіть з елемнтами шикування. Я б не сказав що мав чи маю депресію.

Мне интересно как у обитателей доу уровень 5к в Украине внезапно превращается в 300к в США, где обязательно нужно машину каждому ребенку и каждый год в Дисней с друзьями. Типа на 5к ребенок в Украине часто летал в Дисней и был свой дом в чертах города.

Ну хоч в аквапарк в дрімтауні ти диьину зводив хоч раз?

Ну аквапарк в дримтауне к диснею мягко говоря не дотягивает.

Я что-то потерялся, то недавно был пост что 300к ок и пацаны уважают, выше сказано что 300к в США == 5к в Украине. То вот уже 5к в Украине не деньги. Не успеваю следить за доу инфляцией.

300к это не 5к в Украине.
В 2014 уезжал, 4к, свое жилье и авто не в кредите. Я не припоминаю чтоб жизнь была малиной. Довольно все было прилично но не более.

Поверь, 300к это больше, гораздо больше чем 5к по покупательской способности. Это из Кали. Если поехать в штаты без стейт инком текс, будет еще 7-8% сверху.

Имхо.

Я же не спорю, это ТЗ говорит что это столько же. Аналогичный уровень жизни тут будет с 130-150к в условном Сиетле. ±15% в других местах. Поднять уровень жизни всегда можно и нужно если имеешь возможность, но это ортогонально от того как иметь такой же уровень жизни как и раньше на 5к.

Да я знаю, ты в курсе ;)
Оставил комментарий для равновесия. Лол
Я думаю также, под 200к это 5к и наверное чуть больше (от локации).

нужно машину каждому ребенку

Вообще, как говорили классики, машина не роскошь, а средство передвижения. Особенно в субурбиях — странно такого не понимать.

в Дисней с друзьями

В эконом-варианте — несколько сотен — абсолютно не вижу тут ничего неподъемного

Вообще, как говорили классики, машина не роскошь, а средство передвижения. Особенно в субурбиях — странно такого не понимать.

С этим споров нет, но хочу подсчет как такое же средство передвижения было доступно ребенку в 16 лет в Украине на 5к.

В эконом-варианте — несколько сотен — абсолютно не вижу тут ничего неподъемного

Опять же, это не то что сильно дорого. Но на 5к никто в Дисней не летал, хотя стоит столько же из Украины Дисней во Франции. Но тут внезапно если ты переехал с 5к, то уже нужно летать, иначе уровень жизни не такой же.

Не аквапарк в дримтауне, но перебиться можно. На входе проверяют чтобы доход был 300к правда.

В эконом-варианте — несколько сотен — абсолютно не вижу тут ничего неподъемного

Наткнулся на «это»
Несколько сотен? Ну да ну да. На 4×160 + 30 parking + lightning pass 100. Бенз + фудс индивидуально.
Скажем так на четверых −1к.
В эконом варианте ты будешь голодный стоять в часовых очередях.
Только вернулся.

Если подрочить реддит, то в начале нулевых это было доступней.

*2

щоб почувати себе

140 то як 2.5к

розходи не будуть один в один
навіть якщо суми схожі

Все залежить на що витрачаються гроші в Україні. Але за 2.5к бажаю успіху прожити на сім’ю.
Що там що тут — буде базова планка. — житло, їжа. В США — вона буде набагато вища звісно.
Нехай 1.5к vs 3.5k.
Все, далі спробуй на біток лише будеш рік збирати ;)

Ну в мене до переїзду в 2016 десь 2.5 з 4к на все і йшло. Не вдумуючись сильно в розходи і маючи де жити.
Решта в копилку
До цього могли жити на 1к дружини і все моє відкладали на житло.

А одразу по приїзду перша зарплатня була 100к через прокладку.
Залишалося добре як 500 на місяць якщо не хворів ніхто. Тобто в нуль і режим виживання.

Абсолютні цифри не показник.
З того часу була інфляція

Навіть епам визнав що 100к стали вже 150к і попіднімав там де возив на 100 до 130 чи 120к до 150к

Ну так це в тебе ж тло вже було. А тепер ти не рахуєш, що ти частину іпотеки відкладаєш в еквіті....
Ти просто порахуй — 1.5к на базу в тебе йшло. на що ще тратив додатковий 1к?
авто? нехай 500 баксів в місяць, що тут, що там — однаково (насправді в США буде навіть дешевше, але заб’ємо на це :)
Будеш мати 2к проти 4к
500 баксів на може відпочити і в ресторан сходити?
Ну нехай в США буде вдвічі дорожче
2.5к проти 5к.
Решту 1.5к ти скирдував? Ну так 1.5 під матрацом тут і там це те саме...
Маєш 4к vs 6.5к
Можна додати податки, але на таких сумах це буде мізер...

Авто був символічний кредит на 5 к
300 в місяць
Страховка авто 380 як понаїху
Житло ніби 1200 ьуло плюс десь 200 комуналка
Ще інтерне, телефон

Копеї по страхуванню
Малого в емерженсі звозили і по дрібному

Страховка говняна була
По факту 100к на w2 або 60 на годину на 1099 перетворилися в 85

І оці мінус 25 к боляче вдарили
Я довго досліджувпв, включаючи доу і погорів на казках про бюджети

Ну 100к це не та сума звісно з якою пороскошцєш... З моїх калькуляцій вище 90к в США частими — рахуй сотня брудними, якраз і буде 4.5к. хоча так, тут при умові хорошої страхівки ну і 380 в місяць за авто, це ппц як багато :) я авто брав за 10к по приїзду, тому платив лише за лаябидіті.... Ну і з часом ці витрати знижуються..

Зате після 100-150к в США кожна тисяча в зп буде еквівалентна 1к в Україні, а може і вище. Адже доступних фішок більше :)

Після ±150 к коли всі бюджети наповнені
Кожні плюс 15к це десь 1000 в місяць

Ну от, і ця 1к дорівнює 1к українських після 5к

Ну хай так
В просто локації 150к як що там зараз база в україні.
В топ локаціях хай 200-250

Ну таки так. Але тут знову ж таки там медіана вища. Фішка в тому, що графік рівня життя до доходів буде логарифмічний

Не, зависит от брекета. Был кейс бейз +15к и чистыми это много меньше 1к/мес.

В україні було де жити. Замотивувався в якийсь момент.
Задовбався знімати

Приходь коли мені буде 70
Посидимо на лавці

Піду квиточок куплю лотерейний з досади

Та ладно. Рідко хто живе в тій самій хаті 30 років... Я рахую що за хату я плачу лише інтереси + податки + ХОА. А прінціпал — це інвестиція ;)

Це відносно
Тоді ще порахуй що хата дорожчатиме
Або навпаки
Ну і зношується

Ну вгадати куди воно змінюватиметься — вгору чи вниз — неможливл до моменту продажу хати. Але ти вкладаєш гроші в вартість на момент покупки. Тому вони не зникають, принаймі до моменту продажу хати :) все як хьакціями

Угу
Я жалкую що не мав даунпеймента на ще одну під здачу

:) ага, але якби всі мали жаунпейиент, то не було б здачі :)

Я жил где-то 20 миль от Чикаго, работал сначала в сабарбах, потом в бизнес центре Чикаго.

Расскажите как себя чувствуют синьйоры 5К и 10К в Украине, я могу попробовать посчитать.

У нас пригороды Чикаго

О, может соседи. Пригороды — это где именно, если не секрет?

Классика ) Greetings from the Buffalo Grove

рент здесь от 2000 за 2bd стартует за кондо

Что, так подорожало в Вилинге ? Я съехал два месяца назад с 3bd в BG, последний год было 2150, но это уже Stevenson school district

Мы прям соседи) мы ближе к Баффало, возле Волмарта живем)

Я добиваю до 200-250

Офер більш реалістично на діапазон 150-180

Бачив одну вакансію на 300 віддалено.
Не вийшло. Ну то окрема тема.

Ну 200, это тыс 11 в месяц, звучит просто surreal что не хватает. У нас расходы на 3х в мес тыс 5-5,5, страховка на машину 210, рент 2700, это с парой кафешок, кушаем очень хорошо, и билетами на бекстрит бойз) когда был садик частный +1300 в мес. Единственное, пока нет страховки у малого. Ну это 450 сверху. Единственный прикол почему у тебя может быть так много, это если машина из серии за 25 и в рассрочку. А так, Каролина даже чуть дешевле штат чем Иллинойс

за 25 и в рассрочку

А це типу багато? Якраз стільки коштує бюджетний СУВ. І це при умові що це одна машина, іноді на сім’ю потрібно дві

Ну если тз не хватает 11 тыс в мес, то наверно да)

мені інколи не вистачяає і 15

але систепма відліку трохи не така як звично в україні помфсячно

зазвичай це надходження 26 раз на рік по 2 тижні

а витраті більш місячні або мають річний чи піврічний цикл

так от

опустивши житлоб машиниб страховку здоровся і помірні копеї з HSA, дитсадок та все інше
я маю 2.3 к щодватижні на (збрехав про 4)
їжу
розхідні матеріали
відпустку (посміявся)
набігаючі платежі з різних старховок
обслуговування хати
розваги

це мій реальний бюджет

всякі зайці і апворки його покращують і дають простір для маневру

А напомни, hsa это ты с каждого пейчека на счёт кладёшь условные 500 на семью, и они там копятся? И на них можно лечиться? Но насколько помню они не переводятся на след год. В общем, напомни. Из того как мне объясняли, HSA это вариант если постоянно есть расходы на здоровье, болезни, тогда типа выгодно, и ты прячешь эту сумму от налогов. Те у тебе где-то 12 тыс в год минимум не облагается налогом.

HSA счет открывается когда страховка с высоким deductible. Туда можно класть деньги до налогов, плюс часто работодатель докидывает. В отличии от FSA деньги не сгорают в конце года и даже если перейдешь на другую не high deductible страховку. Такая страховка выгодна если не болеешь особо — низкий ежемесячный платеж и доналоговые деньги накапливаются.

Не переводиться то FSA
HSA навіки твоє.
Так заганяю туди 7 к щороку

Якраз покриває дрібні болячки і стоматологів і тіпа знижка 25 30 аідсотків бо оплата медицини доподатковими грошима.

Ну там рідко коли накопичувалося ьульше 2к

Ну камон, Субару кросстек якраз в 25 впишешся.

то хіба SUV?
навіть не мікро
може компакт

ти щ ескажи Buick Encore

Ну вони позиціонують себе як compact SUV. Не буду сперечатись про автопром, суть не в тому, а в тому, що за 25к — це норм машина середнього класу а не щось дороге про що говорила Наталія...

ну на роботу їздити може
а сімєю вже сумнівно

наступний розмір від 30к залежно віж комплектаціі
більше реалістично від 35

Ну ты понимаешь, все очень относительно. Для кого-то не дорогая машина, не спорю. Но тз выше именно писал о злыднях, я просто не вижу как злыдни вяжутся с достаточно дорогой машиной за 25тыс. Конечно и страховка наверное по ней выше, отсюда и расходы. Я только в этом контексте. Например, все ньюкамеры ну максимум за 3-5 себе берут машину. И ничего) конечно если доход позволяет, то it’s up to you

Авто за 3-5к ремонтувати зазвичай не вигідно, як меблі з ікеї :) і ламається частіше. Злидні ж вони відносні, в кожного свої :)

все ньюкамеры

Далеко не все

за 3-5 себе берут машину

Это банально не имеет никакого смысла. Вся «экономия» пойдет лесом после первой серьезной поломки. Недавно как раз искал старшему машину — чтобы найти что-то живое ниже чем 10K, надо быть really lucky

або не доїдеш до роботи чи на співбесіду
чи не дай боже до лікарні

В целом да, но все равно в основном ньюкамеры без кредит скора за кеш себе могут позволить то с чем приехали онли) будет 3-найдут за 3. Будет 10 свободными -возьмут за 10. Сейчас цены подросли, мы первую в ноябре, вторую в январе за 4500 купили, старая конечно,пробег где-то 150 был, но сейчас даже такая от 6 стартует.

Ну можно найти варианты, если приезжаешь с белой зп по рабочей визе, типа такого
www.mlady.com/...​ationals-finance-program
Это как я понимаю дилер-специфик, надо заморочиться просто

P.S.Не реклама, просто констатация факта — пользовался 5 лет назад, может поменялось что, тут хз

Камон, кросстрек за 25 будет 2.0, который не едет от слова вообще, плюс внутри пустой

М... Так я і кажу. Бюджетне авто для середнього класу, хіба ні? Я вище писав що 25к це НЕ дорога машина

Да, чуть не так понял.
Полностью согласен

я писав що добиваю до 200+ к
жити просто на зарплатню 150-180 не вистачає

11 в месяц,

начастіше по 2 тижні, принаймні в мене завжди було 2 тижневі спринти від зарплатні до зарплатні

страховка на машину 210

можливо одностороння чи в Чікаго інші ціни

в NC за одну машину в лізі чи в кредиті (двохстороння) це все 400+
і досвід водіння не в сша не враховується

як в аварію попав — стаховка подвоюється на 3 роки і памятають 5 років

в NC за одну машину в лізі чи в кредиті (двохстороння) це все 400+

Це в місяць? Омг. Я плачу 650 в пів року в Геіко. Кредитний Аутбек за 32к...

за місяць якщо права американські

зараз за 2 машини 950 за півроку двостороння

колега що на 85к платить 570 за півроку
одна 2х стороння одна одностороння

ото цікаво що у паролів що іздитимуть по уррахнським правам зі старховкою

при оренді машини було в мене 30 доларів в день на укр правах

Это двухсторонняя, full coverage. я первую машину разбила, была страховка 137, стала 210.так что знаю про record)

моя перша старховка 6 рокфів тому на одну машину була 380 в місяць
NC

зараз ось теба за платити 950 за пывроку за 2 машини

моя перша старховка 6 рокфів тому на одну машину була 380 в місяць
NC

Ну значить не береш двосторонню страхівка та й по всьому. Тим більше, людина з айті може дозволити собі 10-20к за авто заплатити з кишені

Это какой-то космос, а не страховка. У нас первый доджик был за 3500, страховка 2х сторонняя была 137. Я разбила ее, нам выплатили 4,5. Если б не дай бог была 1сторонняя- то все(

Ну если ты только приезжаешь и у тебя в кармане на семью тыс 15-20, то нет)а если ещё и не сразу документы, то тем более)

аналогічно
ризики кудись вїхати досить великі
і навіцть надам превагу машині яка буже сама гальмувати (а цен не база)

бо український паттерн навчити дружину водити на механіці (чи купити базу) а потм поїдеш на автоматі трохи занадто

тю

так я заплатив,
але не забувай що ще треба було будувати кредитну уіторію
а тому спеціально недоплатив пару тисяч

Хезе. За пів року в тебе гуд кредит скор лише за кредиткою без додаткових кредитів на авто/будинок. Я взагалі не дуже парюсь з цього приводу, беру кредитку кожні пів року для сайн ап бонусу :)

Перші кроки вони незабутні
У мене 20 кредиток десь
Забрав бонус на щось підписав
Лежать

а права місцеві дають тим хто по u4u чи українські?

в місцевих правах не зараховується водійський стаж поза США

Откуда я знаю) я резидент. Во всех правах не засчитывается опыт вождения в Украине

Сложно с ними. Надо ssn, а его дают с EAD. а без ssn можно, но не везде, не всегда и не так уж просто.
Во всех странах имхо считается только в последних правах стаж.

расходы на 3х в мес тыс 5-5,5, страховка на машину 210, рент 2700,
кушаем очень хорошо

це від 600 на людину тоді * 3 = 1800

5.5 — 2.7 — 1.8 = 1к на все провсе
а воно набігає

тобто заощадження примарні

я вже 7 й рік у злиднях з грінкартою зі старту
більше 200к так і не переліз в NC
і то

а ремоут на компанії з інших штатів?

Так я не проти
Було декілька більш менш цікавих інтерв’ю на діапазон до 300.
Стик дба і девопсу якраз.
Навіть перший раз і історії рекрутер сказав щось малювати на онлайн вайтборді (не було насправді).

Поки не злетіло

Було декілька більш менш цікавих інтерв’ю на діапазон до 300.
Стик дба і девопсу якраз.

ну, люкс
тримаю кулаки, прокачуйся і проходь

я вже 7 й рік у злиднях з грінкартою зі старту

більше 200к так і не переліз в NC

Median household income (in 2020 dollars), 2016-2020 $56,642
Per capita income in past 12 months (in 2020 dollars), 2016-2020 $31,993

як ти зі своїми 200х зміг влізти в злиднях у NC? для друга спрашіваю ))

Надаю майстеркласи....
Це коливання в межах 180 — 250 в різні роки. .
Враховуючи халтури (апворк) і підробіток дружини

Сама робота зараз 165 і при зміні в цій еріїї 150 −180 якщо бути оптимістом.

dou.ua/...​rums/topic/32253/#2510723

Купив страховку на сім’ю
Страховку на машину
Все дуже скромненько
dou.ua/...​rums/topic/32253/#2473520

Median household income (in 2020 dollars), 2016-2020 $56,642
Per capita income in past 12 months (in 2020 dollars), 2016-2020 $31,993

У них мабуть зубів менше...
Бо за статистикою на їжу 3к на рік в отих людей а не на місяць

Ві там білі?
Ві там жілі?
©

Ві там білі?
Ві там жілі?
©

де? у NC? да де там я з села ))

чувак коли ти розказуєш то ти у злиднях там де

Це коливання в межах 180 — 250 в різні роки. .

то дєлаєш мнє смішно але разом з тим тут якесь дежавю а ну да вотЪ же онЪ ))

«Программисты — зажравшиеся мажоры современности»

Та нєє
Всьо нє так

де? у NC? да де там я з села ))

Та я знаю, той же штат. Я більш про розходи.
Нижня межа коливання таки скромно на 3х
Верхня більш — менш

І найбільше мене турбує перебування в н ижній. Таки злидні...

Не каліфорнія яка а все ж

dou.ua/forums/topic/32253

Вижити на 30к не вмію

Не каліфорнія яка а все ж

dou.ua/forums/topic/32253

Вижити на 30к не вмію

Найкращі коментарі

Oksana Chuiko
07.01.2021 08:37

о, класс, в кои-то веки зашла, а тут все по-старому. Как домой вернулась!
Перейти до дискусії

ты не здоров (как литературная замена обсценной лексике) но это нормально )) только что выборы прошли я как-то раньше не так плотно смотрел а теперь не много принял и на смотрелся что уже вижу да это нормально ))

Як я зрозумів щоб галера (зі спонсорством) дала 150 це ще пошукати треба

Навіть 85 вже шукати треба і при цьому фактично працюєш на клієнта як контрактор, через посередника. Це бізнес, тобто як їдеш з галерою знаєш, що робиш, чим ризикуєш і навіщо. Так само можуть кинути, можна усе втратити з розривом контракту з клієнтом за тиждень до проплаченої грінки тощо (бо послідовникам Дональда Трампа понаїхи не подобаються). ІМХО як емігрувати то вже не бавитись — одразу і шукати іноземну компанію, житло тощо.

Почему не Флорида?

Флорида дуже навіть варіант.

Сам не бачив, але чув там літаючи таргани як в першій частині Men in black.

Так вони пішком хожять теж

Загалом десь 4 види тарганів

5-10см тараканы сейчас разбежалис по всему миру, за кокосовыми пальмами которыми они питаются(а еще они едят простую бумагу).
Вообще они безобидные, типа наших майских жуков.

літаючих не бачив. А так є palmetto bugs, досить великі але в будинках не живуть. Можуть випадково залізти в оселю з переляку якось й здохнути. Мій кіт на них полюе. Неприємні на вигляд але не приносять багато проблем. Якщо зовсім поруч немає пальм и дірок в стінах — не побачих їх

а вони не таргани?
саме такі шаряться
раз диню вточили на балконі

palmetto bugs таргани. Але вони люблять фрукти й жити на пальмах. А в оселі заходять випадково. Ну на балкон мабудь с дерев й пришли. Я про те що це не така й проблема. Я за останні місяці бачив може пару раз. Та знайшов лапки, думаю мій кіт вполював та й з’їв

раз диню вточили на балконі

тебе хоч пригостили?

дружина поклала щоб трохи зелена дійшла на балконі
а тут такі гості

я ім потім roach motel smile.amazon.com/...​roach mote,aps,159&sr=8-5 купив
роздивився що за звірі
і тапкою їх

по вулиці і коло сміттєвих баків їх повно
гуляють

і в хату забігають

Друзі з Майамі розповідали, що грифи там пристосувалися полювати на усіляких мілких песиків що хазяї випускають погуляти на балкон. Еволюція чисто по Дарвіну ))

ну кулька років тому алігатор хлопчика вточив

а за грифа (він же валькірія) як уб\єш штраф 10к

Та ті грифи такі шо можуть і хлопчика разом із песиком ))

В нас недавно койоти оленя в селі з’їли (ну або пума). А ти про дрібних собачок :)

Лишилося тільки ще помірятися у кого село більше село )) У моєму селі і не таке бувало. Але ж я про Майамі. ))

Більше того, навіть європейські таргани мають крила.
Взагалі клімат для комах чудовий, тому і тарганів і всього решта вистачає. З плюсів — американські таргани не такі живучі як європейські. Регулярна обробка довкола будинку пестицидами мінімізує проблему

Ви не читали умови U4U та почали вже перебирати місця? у вас повинен бути наявний спонсор, він подає аплікейшн за вас.

+ Краще одразу в армію, авіацію чи на флот податись, відкрили вікно, що можна без грінкарти подаватись тимчасово і її отримати вже на службі, якщо зможеш пройти байсік тренінг, що важко і не усі зможуть. Це потрібна справа, бо те що, коїться елементарно дійде і до штатів і краще бути готовим до захисту демократії ніж не готовим. Прийнятна зарплатня і дають державне фінансування житла, що головна стаття втрат. Як бенефіт — можна навіть громадянство отримати. Не усі пройдуть за: віком, станом здоров’я, антропометричними данними тощо. Та місце житла самостійно не обрати доки служиш, одноразовий контракт мінімум чотири роки. Можуть заслати куди завгодно, программістів частіше за усе в Гоналулу, та можна і скажімо на Окінаві в Японії опинитись чи в Рамштайні, чи Оклахомі — як накажуть.

Думка цікава, але армія це точно не для всіх.

Шикарная идея податься в армию перед возможной третьей мировой. пять с плюсом просто.

Идея не настолько плоха, как может показаться. Но надо ОЧЕНЬ хорошо копать расклад, чтобы понимать что и почём.

В чём суть: армия даёт ряд льгот. В том числе по образованию. Но может угробить здоровье. Потому, может иметь смысл людям БЕЗ образования, чтобы на выходе оказаться уже и с образованием, и с гражданством. А насчёт мировой войны... нужно разбираться, кто будет воевать и где, и против кого. А кто не будет.

Третья мировая уже началась. Но её самый активный фронт — информационная война. И вот вообще нихрена не ясно, кто победит, настолько больших вливаний бабла в подобные сотрясения общества никогда прежде не было. Но что-то мне подсказывает, это только самое начало. Любая страна мира может пойти ва-банк и сломать ситуацию, как говорится, об колено. США — не исключение.

Ну вот простой пример: ломать Россию на части. Не думаю, что это будет делать пехота. Это будут делать психологи и айтишники, чтобы взорвать её собственными силами. Стоит ли копать, как там всё устроено, и как зайти именно в силы специальных операций — вопрос сугубо индивидуальный. Единственное что могу сказать, действия армии и действия троль-фабрик разнятся как конкурс Мисс Вселенная от проституции на трассе. То есть работа по аннексии чужого населения — это реально работа, требующая и образования, и готовности её делать, много и часто. Ну и цель, как мы помним — урвать ништяки от государства, на которое работаешь, получить нахаляву и образование, и гражданство.

Такому кадру понадобится хотя бы среднее знание устного английского. А преимуществом — безупречное знание русского. Цель — получить полноценный пятилетний контракт, а не временную работу обезьянкой, которая ничего не даёт.

Там тоже действует общая мобилизация если что. В случае надобности правительство имеет право призвать всех кто находится на территории, причем даже с туристической визой или вообще нелегально. Тоесть разница между пойти в бой обученным кадровым солдатом, причем скорее всего надо будет обслуживать системы GPS, фиксить баги в коде на Ada и т.п. Или с томми-ганом со складов высаживаться на Тайвань защищать фабрику TSMC.

Залежить від роду військ, наприклад marines до 34. NAVY до 39 і программістів беруть саме туди як я знаю. Як на воєнці ФІЗО треба здати, пройти тощо. Вони активно зазивають зараз, бо керосином справа пахне. А взагалі там система відбору кращих з кращих, американьска армія після свого розгрому у В’єтнамі відійшла від загального призову. Було визнано, що в сучасне військо знову має бути професійним, бо зброя в методи ведення війни занадто складні для не професіоналів та розводиться махрова дідівщина. В історії людства з цим гойдалки, від древніх греків і Римської Республіки з загальним призивом, до римських легіонів і аристократів середньовіччя, до знову призову з винаходом кремнієвої рушниці.

Ну ще кліранс пройти (що заоаз неможливо в україні)
І фізо. Для невіі включаючи норматив з плавання боком

Пріоритет: червоні (консервативні) штати. Також дуже важливо щоб була українська спільнота, українські церкви і школи.

Тоді тільки Пенсильванія.

Кенсінгтон — ніби як район-приклад трешу.
В іншіх районах міста — поцивільніше.

не знаю, мені Філадельфія не сподобалась. Досить брудно й треша багато. Кенсінгтон то взагалі за межею але й в даунтані не все так добре

Менші міста дивіться, далі на захід.
Такі кадри як на відео можна зняти в будь-якому мільйоннику.

Такі райони є у всіх містах

не уявляю собі таке десь в північному холодному регіоні

У яких великих містах нема?

Таких районів як героїновий волмарт? Та багато де немає. Майже будь яке місто, окрім декількох.

в Ралі є український піп
навіть Шарлот намагається окучувати
А в шарлот грецька церква покриває непогано різдво та великдень, якшо треба

ну і комютіті і там ті там буде специфічне

в шарлот є тіпа ураїнська школа
(ну «одесити» підсуєтилися)

що Ви маєте на увазі специфічне комюніті?

воно не буде таке вже ортодоксально українське
швидше будете або при церкві(може ви вже) або лесгінку танцювати з снд
як мій приклад вище з тіпа українською школоюю Тупо бренд модний

сильні українські комюніті якраз в бік чикаго та канади

Ще приклад
Пішов я на мітинг
А там вже сектанти вербують з льоту
А мітинг про війну взагалі
Навіть звірі в африці коло водопою не нападають

Рекомендую Маямі. Але дорого

оті там є
латиноси домінують над індусами

тампа же, чи на худий кінець орландо

Жив 3 місяці, поки народилась дитина. Планую туди переїхати

Краще трохи на північ, Форт Лодердейл, наприклад. В Майамі багато латиносів, то ж краще знати іспанську. Ну й так, дорого в Майамі

If you want Ukrainian community, schools and churches so bad, consider coming to Ukraine, there is enough of those for everybody.

А тс анонімний провокатор

Може й взагалі нікуди не їде
І скільки грошей є не каже

А яка різниця, куди переїжджати по U4U, якщо після неї неможливо залишитись?

Після в’їзду по турвізі теж «неможливо залишитись», але ж дехто залишається))

заявлені дружина та діти були
може дружина і поведеться на африканську лінійку якшо не потягне

Ага, тільки грін карту з потім все одно не зробиш.

Тоді EB2-C

Умови

The requirements for the EB2C category are:

You must meet three of the following requirements:

An academic degree in the field
10 years of full-time experience in the field
License or certificate to practice in the field
A salary suggestive of exceptional ability
Membership in a professional association related to the field
Recognition in the field from experts
Other comparable evidence of exceptional ability

Будет тот же вопрос что и с eb-5. Закон сведётся к AOS eligibility

Так вона ж не імміграційна.

H1B, L1 — тоже не иммиграционные.
E-2 Dual intent visa, ничто не мешает найти спонсора и сделать AOS
Не ?

E-2 не Dualt intent.
Але так, як засіб залишитися покі шукаєш роботодавця — підійде.

Какие то пруф будут с твоей стороны или богатый безапелляционный опыт ?
Пара лойеров с тобой не согласны.
www.alllaw.com/...​-green-card-e-2-visa.html
citizenpath.com/dual-intent-visas

ЗЫ E-2 даст лигал статус для AOS.

А інші юристи пишуть що не є dual intent.
Але навіть на тіх сторінках що ти навів написано що неможна її змінити на грін кард. Тільки сімʼя/роботодавець. Про що я і написав.

Более конструктивно,
хоть одну ссылку где E-2 не dual intent visa ?

Вы противоречите сами себе, видимо нет понимания принципов что такое виза с двойным намерением.
Дабы закрытий вопрос с immigrant vs non immigrant.
К примеру H1B www.uscis.gov/...​-1b-specialty-occupations

This nonimmigrant classification applies

то есть H1B, non immigrant , but dual intent visa.
То же самое как E-2. Напрямую не ведет к GC, но дает остаточно оснований на authorized stay и дальнейший AOS (варианты разные)

Тільки сімʼя/роботодавець. Про що я і написав.

Неа, вот как сказал

Ага, тільки грін карту з потім все одно не зробиш.

Что не одно и тоже.

www.nolo.com/...​re-dual-intent-visas.html

Вы противоречите сами себе, видимо нет понимания принципов что такое виза с двойным намерением.

Так, мені теж здалося що ви не розумієте :)
Визначення в студію!

Неа, вот как сказал

Увесь список варіантів, будь ласка.

Что не одно и тоже.

Так, не досіть чітко написав. Требо було: все одно щоб отримати грін кард доведеться шукати роботодавця, тому що U4U, що E2 — нема різниці.

Не так не пойдет,
сказал что GC не получить c E-2 статусом ? теперь поздно пить боржоми.

Визначення в студію!

Давай поcерчишь сам.

ЗЫ глупый спор, я прошел через иммиграционную US бюрократию длиной в много лет, и знал законы не хуже местных «лойеров». Попробуй докажи мне обратное.

Такі да, то все дрібниці, но його :)
Мені ще житло в Майамі шукати... )))

Я так понял U4U ? Удачи!

Так. Користуюсь можливістю :) Ну, і не залишатися же в Європі )))
Дякую!!

перше що прихидить в голову
покроково
приїха
витрати
подача паперів

Так я ще не приїхав. Тільки готуюся )))))

Підписатись на коментарі