Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

QA дайджест #48: аддони для Chrome для вебтестування, REST API, метрики в Agile

Усі статті, обговорення, новини про тестування — в одному місці. Підписуйтеся на DOU | QA!

Всім привіт! Мене звати Анастасія. Я — QA Lead в українській продуктовій IT-компанії, а також QA-ментор та автор курсу «BeQA» для тестувальників-початківців. Веду блог для QA-інженерів і розповідаю про свій досвід.

Зустрічайте свіжий дайджест із цікавими статтями та новинами!

Корисні інструменти та новини

Рекомендую ознайомитись із 30 розширеннями для браузера Chrome, які допоможуть максимально ефективно працювати з додатком, а також витрачати менше ресурсів на тестування.

Якщо ви QA-інженер, який часто має справу з макетами і проводить UI-тестування вебдодатку, рекомендую познайомитися ближче з PerfectPixel. Він додає напівпрозоре накладання зображення поверх розробленого HTML, щоб легко виконати порівняння між ними з точністю до пікселя, що корисно для відтворення дизайну інтерфейсу користувача.

Я думаю, що багато хто з вас знає про цей корисний аддон, але якщо ні, то тримайте — Fake Filler. Він допомагає у заповненні форм, заповнює всі вхідні дані на сторінці підробленими/фіктивними даними, що дуже скорочує тестування вебформ.

Web Editor — це інструмент, який надає вам покращений спосіб перевірки будь-яких елементів веб-сайту, зміни їх властивостей, вставки вмісту, дизайну та візуалізації так, як ви хочете їх бачити.

Agile-тестування: чим можуть допомогти метрики?

Почитати/подивитися

Дуже пізнавальна стаття для QA-інженерів-початківців, хто тільки намагається розібратися в понятті API. Рекомендую прочитати, автор використовує легку та популярну аналогію, порівнюючи API з офіціантом у кафе, думаю, так точно всі розберуться, що до чого. А також на прикладі розповідає, як тестувати та навіть створювати API.

Цікава стаття про найкращі практики для Rest API як під час розробки, так і при тестуванні.

Я впевнена, що багато хто чув про популярну книгу «How Google Tests Software», але далеко не всі читали. Автор статті зробив коротку вижимку з коментарями, які висновки можна винести з книги та що спробувати застосувати на своїх проєктах.

Для гарного настрою

👍ПодобаєтьсяСподобалось15
До обраногоВ обраному5
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Ох, Анастасія, дякую вам як завжди! Ще раз переконуюсь, що мій ментор найкращий, завжди рекомендую вас усім знайомим, хто зібрався в Айті))
Стаття з адонами для тестування супер, знайшов там дещо корисне для свого проекта!

Підписатись на коментарі