Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Що слід очікувати цієї осені в Україні?

Давайте обміняємося очікуваннями або побоюваннями, які можуть відбутися вже цієї осені.

Що може відбутися позитивного? Також цікавить песимістичні очікування?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Сейчас рашня делает всё, чтобы подавить нас морально. Когда-то, бабушка моего британского приятеля рассказывала как она провела войну в Ливерпуле. Год страшных бомбардировок . Люди ложились спать, а утром половины квартала не было. Немцы уничтожали всё. Через ипсошников сеяли страх, неверие в армию и флот, заставляли выйти из войны через разрушение промышленности.
Британцы выстояли и сохранились как нация. А где там теперь гитлеровский режим? Так будет и с рашкой. Они только кажутся «большими и сильными». Коммуняцкий режим просуществовал 70 лет, а рухнул за одну ночь, будучи посланный всеми.Никто их не вышел защищать, кроме горстки выживших из ума дедов.

Я опрацював сотні джерел інформації, переглянув позиції і аргументи багатьох авторів, в тому числі непримеренних опонентів. І можу з всією впевненістю оприлюднити експертну думку

Осінню слід очікувати осінь.

А все решта просто рандом на поговорити, частина з якого стане реальністю просто тому, що хтось вгадає.

Очікувати створення 100500го непотрібного топіка

Починали ми з «до травня», потім ще «2-3 тижні», потім «до середини липня», зараз «до середини серпня», ну максимум «до вересеня». Потім «до холодів», у жовтні думаю будемо чекати «до 8 листопада». Тоді вже «до Нового року», а там вже «давайте після свят». Ну і «до травня» точно все. А там подивимось, які далі будуть очікувальні дати.

Лёха Арестович объявит очередные две — три недели, потом скажет что контрнаступление невозможно ввиду недостаточного количества оружия. США обьявят о беспрецендентной поддержке и пришлют несколько пушек вместо десятков. Пользуясь запретом на протесты введут новый идиотский закон или указ, поняв что облажались отменят. Бакс дойдёт до 50. Спасаясь от мобилизации в вузы поступят вообще все.

В общем ничего нового

365 коментарів

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

Пройшло трохи більше місяця і коментарі можна переписувати, а проперджені дивани аналітиків викидати на сміття.
Keep calm and donate ЗСУ.

Що слід очікувати цієї осені в Україні?

Небеса на коне на осеннем параде
Месят тесто из тех, кто представлен к награде.
А по ящику врут о войне...

Где опасности бред, там живые могилы.
Нас за верность их лет поднимают на вилы.
Этой осенью платим за свет.

© ДДТ

Пророчі слова в середині вересня.

Я опрацював сотні джерел інформації, переглянув позиції і аргументи багатьох авторів, в тому числі непримеренних опонентів. І можу з всією впевненістю оприлюднити експертну думку

Осінню слід очікувати осінь.

А все решта просто рандом на поговорити, частина з якого стане реальністю просто тому, що хтось вгадає.

Да да. И даже будет ли мороз осенью — не факт

Враховуючи останні новини з України в АР Крим, тут питання чи буде та осінь взагалі чи будуть перетворювати у радіоактивний попіл. І не зрозуміло, як до цього готуватись

Тобі що, бавовна в Криму не подобається?)

Бавовна всюди цвіте гарно. Але ж цікаво, коли ворог використає останній козир

Думаю що ні, програти війну Україні меньш ганебно ніж програти ядерну війну Україні

Мертві сорому не ймуть.

Згідно ₚуснявій доктрині, застосування ядерки можливо лише при загрозі державності. А якщо навіть у склад Української Держави на конфедеративних засадах увійде Білгородська Республіка та Республіка Кубань, це не буде загрозою державності. От якщо літачки полетять на москѹ і будуть там "всіх бамбіть"©™, от тоді ядерка стане можливою.

згідно руснявій натурі можна міняти русняву доктрину коли і як заманеться. А можна взагалі не міняти і бахнути, якщо Сі Пут Ін прикаже.

Так и нападение на другую страну доктрина не предусматривает. Потому спецоперация.
Будет просто «испытания ядерной БЧ».

Цікава думка тих хто вірує в перемогу до 1.01. А за рахунок чого? Навіть офіційно ОП заявляв що потрібні сотні тільки рсзо, і тисячі гармат, дуже бажано — хоча б паритет в танчиках в авіації. Це є?

Великі пушки у великій кількості допоможуть відбитись, а далі що? Подальший розвиток шизофренії сусіда?

Поразка у такій війні спричинить кризу на ₚосії

Пропаганда и промывка мозгов представит это как достижение своих целей и великодушное прекращение «специальной операции». Не стоит недооценивать тупоть среднего фаната руснявого мира.

А немногочисленная кучка несогласных будет легко успокоена дубинками.

— перед зимою російські нацисти почнуть гатити по критичній інфорастуктурі найбільших міст: ТЕЦ, ГРЕС, тощо. Це може призвести до катастрофічних гуманітарних наслідків і нової великої хвилі переселення українців в інші міста.

— до зими росіяшкам конче треба буде провести «референдуми» в там, де вони захопили області по їх адмінкордонам. Поки що це ліьки Луганьска, але хуйлу цього сильно мало, тож, будуть намагатись взяти ще Донецьку, Запорізьку та Херсонські області. Скоріш за все, може вийти взяти тільки Донецьку. І те якщо їх плани по прихованій мобілізації не зірвуться. Якщо ж проблеми із особовим складом продовжуватимуться, то через перевагу в високоточці і контроль над логістичними вузлами та ППО супротивника, ми можемо навіть трохи відсунути орків з їх поточних позицій.
Великого контрнаступу ЗСУ не очікую. За 16-18 роки за стандартами НАТО було навчено близько 100к. Нам потрібно перенавчити на НАТО-вську техніку і за НАТО-вськими стандартами ще до 200-300к воїнів, щоб можна було вільно отримувати стільки сучасної техніки, скільки дадуть. А це — під півроку навчання тільки.
Очікую наш контрнаступ навесні — тоді у РФії вже почнуться серьозні економічні проблеми і проблеми із фінансуванням воєнної кампанії, а ми підготуємо армію достатньо, щоб мати кратну перевагу у вогневій потужності, навіть не маючи переваги в артилерії.

— в політиці буде продовжуватись узурпація влади ОПой і Єрмаком.

— в економіці, якщо не повісять Гетманцева, нас очікує важка зима.

— в фінансах все буде більш-менш ок. Схоже, Шевченко не дуже-то й поспішає лягати під забаганки ОПи і мінфіну, тому, думаю, фінансова система, вичищена та реформована в 2015-17 роках, витримає і це випробування.

Очікую наш контрнаступ навесні — тоді у РФії вже почнуться серьозні економічні проблеми і проблеми із фінансуванням воєнної кампані

Говорили же, что эконономические проблемы у РФ будут к этому лету.

:-D проблеми є. Але потрібні СЕРЬОЗНІ проблеми. Безробіття під 25-30%, дефолт тисяч підприємств, системні проблеми в секторах економіки.

не не не.
говорили, что будут сразу после крымнаша.

Говорили что Киев возьмут за 3 дня. А через 2-3 недели как жест доброй воли ушли.

Если взорвут то взорвут. Штош.
Ничего не поделать.

А они и ядерное оружие в теории могут использовать.

А еще метеорит может на голову упасть. Прискорбно, но вне нашего контроля.

Ну и о чем-то договариваться с орками смысла ровно ноль. Они понимают только язык силы.

В последние месяцы очень много подтверждений.

Вон даж Германия с турбиной обожглась. Они поддались на шантаж. Помогло? Нет, рашисты начали дальше их давить.

уперше в історії людства створили найбільшу діючу брудну бомбу замінувавши ЗАЕС

Я десь тут минулої осені писав, що нам першим треба було це зробити. Ну чисто гіпотетично. Штош.

Бо коли воюєш із єбобо, то треба бути таким, щоб навіть єбобо не хотіли із тобою мати справ. А «занепокоєні» най обирають, які єбобо їм більше до смаку під боком.

навіть єбобо не хотіли із тобою мати справ.

Мова про європейських єбобо з мільярдними вливаннями?

ні, це «занепокоєні»

І що їм це дасть? Навіть, якщо це вдасться зробити технічно (що дуже складно).

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Миколаївська область, населення — 1,1 млн мешканців.
Одеська область, населення — 2,3 млн мешканців.

Ці регіони можуть лише здати. Захопити їх в чесній війні неможливо. Тим більше війна йде вже майже півроку, то підготуватися можна було до будь-чого як військовим, так і цивільним.

Якщо в нас заберуть доступ до моря — для мене це чіткий індикатор, що провали на півдні були невипадкові. Так само як невипадковим був по суті безперешкодний перехід росіян на правий берег Дніпра. Зазвичай такі величезні річки перетнути доволі проблематично.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Озброєні до зубів зброєю НАТО націоналісти під керівництвом США ховаючись підступно у міських кварталах зі знищеними повітряними силами і чотирма хаймарсами продовжуватимуть нападати на мирних жителів у формі другої армії світу

У них дві лякалки зараз — криза в Європі і ядерна зброя. Енергетична криза в Європі буде, але не така страшна як всім здається і Європа до них газ просити не полізе.

Але вони будуть наприклад руйнувати інфраструктуру гтс, щоб реверс не міг працювати і тіпа щоб сп2 залишився єдиним варіантом газ качати.

Я боюся не нульова імовірність що аби переламати ситуацію, до кінця 2023 вони так чи інак використають ядерну зброю, можливо руками терористів з лднр або теж імовірно зроблять це під нашим прапором. Щоб налякати європу, на людей їм точно пофіг, а штати таким не злякаєш.

Короче будуть всяко старатися щоб нам було ще гірше, а європа кинула нас напризволяще і почала бізнесезюжуал.

Десь в процесі всього цього раша загнеться під своїми проблемами і ваньки почнуть бунтувати. Чи це щось змінить хз

На мій погляд зара найважливіша мета не стільки великий наступ і звільнення територій, а найперше повернення контролю над заес.

Сейчас рашня делает всё, чтобы подавить нас морально. Когда-то, бабушка моего британского приятеля рассказывала как она провела войну в Ливерпуле. Год страшных бомбардировок . Люди ложились спать, а утром половины квартала не было. Немцы уничтожали всё. Через ипсошников сеяли страх, неверие в армию и флот, заставляли выйти из войны через разрушение промышленности.
Британцы выстояли и сохранились как нация. А где там теперь гитлеровский режим? Так будет и с рашкой. Они только кажутся «большими и сильными». Коммуняцкий режим просуществовал 70 лет, а рухнул за одну ночь, будучи посланный всеми.Никто их не вышел защищать, кроме горстки выживших из ума дедов.

Получается это делать очень плохо. Что-то в Украине никого не знаю кто реально был бы «подавлен морально», даже с ватой общаюсь — вот они подавлены т.к. тоже уверены что у Путина ничего не выйдет.
В РФ же остались только полные овощи, которым всё по барабану. Когда дело касается внутренних событий, пропаганда и нефтебаксы позволяют это замазать, но «успехи» Путина на фронте — яркая демонстрация качества оставшегося у него населения, и лучше оно уже не станет.

вы доу не читаете? посмотрите пару тем назад. 1000 комментариев как все плохо и они сбегут как только так сразу

Сижу оце ржу, бо ця ж сама вікторія як раз з тих хто писав що точно как только так і сразу ;)

Можете ржать сколько угодно. Всю войну я никуда не уезжала и не уеду из Киевской обл. Плачу налоги, донаты на армию. Война закончится и мое право уезжать куда захочется. А то что некоторые сейчас вопят «нас завоюют» — да бесит.

Як там в Київській області — ВПК працює на повну потужність?

Тилові люди зранку до ночі виробляють все, що потрібно для української армії від шкарпеток та лопат до боєприпасів та зброї?
Звідси і тривоги людей. В мене теж була велика тривога. Я дістав зброю та боєприпасів, і вже спокійніше. Ще куплю боєприпасів.

В мене також тривога, коли я бачу великі промислові заводи, які не працюють. «Як так?» мимоволі думаю про себе, це що за ..... така?

Та все норм, але ж треба і якось розважатись :D

Бісить згоден, а безпорадність вона така, іноді накриває всіх, часом занадто. Потім проходить. Такий час

Не ображайтесь, швидкої перемоги

Смотря у кого какое окружение. У меня на работе, например, люди очень бодро настроенны, а вот некоторые родственники и знакомые уже ноют. Приходится успокаивать переубеждать.

Нажаль, на багатьох така тактика працює. Тим більше коли людина відкриває форуми і бачить як там усі ниють.

Ниття виникає, бо люди відчувають певну безпорадність та варіння в інформаційному кисілі. Просто сидіти очікувати щось — це викликає емоційні коливання.

Якщо би ВПК запрацює в 3-4 зміни на повну потужність, а тисячі людей в тилу будуть зайняті на різноманітних військових виробництвах (перш за все виробництво зброї) — то ниття зникне.

Тоді грошей на дороги не вистачить.

Тоді вже котлом на дровах запасайтесь.

Ага, я вже навіть передумав продавати бензинку. Для зими залишу)

добавляй печь щепочницу и жидкотопливную горелку и солнечную панель )

Прогнози це весело. Хоча вони ніколи і не збуваються навіть з точністю до навпаки. Тобто немає історично зафіксованого факту щоб якісь прогнози в економіці, політиці або футурології збувалися б. Якщо хтось один випадково щось передбачить, то потім всі його вважають генієм, він пише книжку про лебедя і збирає бенефіти все життя, хоча цей його вдалий прогноз так і залишиться єдиним.
Є такий цікавий експеримент — великої кількості випадкових людей пропанують вгадати скільки кольорових, маленьких кульок містить велика скляна ємність. Якщо потім хибні відповіді всіх людей обробити за допомогою статистичного аналізу, то загальна похибка вгадування складає менше піввідсотка. На жаль з більш складними системами статистичний аналіз хибних прогнозів потрібує надресурсів.
Щодо холодної зими. Розвідка каже, що в свінособак є або мало ракет які умовно можна назвати високоточними, або багато ракет з точність в один кілометр. Маючи такий арсенал вони не зможуть критично зруйнувати теплову інфраструктуру України. Знадобиться може сто ракет на якусь велику ТЕЦ щоб зруйнувати її повністю. Чи будуть вони намагатися? Ну звісно будуть, бо основні цілі цієї війни це консервація режиму на рф. Для цього треба робити щось подібне і те що вони робили до цього. Для цього треба замазати кров’ю всіх «хороших» рускіх щоб хуйло могло спокійно забрати своїх рабів з собою в пекло. Такий план.
Знаючи це, чи варто купувати барбекюшніцю і куб дров на балкон? Так. Це треба зробити хоча б тому, що це буде рухати економіку України в ці нелегкі часи.
Але заради п’ятниці дам свій прогноз про те що буде восени, взимку та навіть через п’ятдесят років. Мій прогноз точно здійсниться на відміну від інших.
Ми адаптуємося.

. Тобто немає історично зафіксованого факту щоб якісь прогнози в економіці, політиці або футурології збувалися б

Брехня

www.pravda.com.ua/...​lumns/2015/12/15/7092575

Чому наступним президентом стане Зеленський
Вівторок, 15 грудня 2015, 12:09

Ви плутаєте виборчу компанію з прогнозом.

Яка ще виборча компанія в 2015?😂

Ви троїліте, чи насправді настільки наївні, що думаєте що виборчі компанії проходять виключно в установлені строки?
uk.wikipedia.org/...​Слуга_народу_(телесеріал
Думаю, все почалось раніше, одразу після першого конфлікту між Порошенко та Коломойським, тобто в перший робочій день нового президента в червні 2014-го

А, ви з тих, хто не може визнати своєї неправоти? Буває.

Ким би я був якби визнавав свою неправоту після кожної маячні яку почую.

У нас таки є політолог, який знає наш наріт! Це несподівано!

І це якщо не брати до уваги «прогнози», наприклад, Портникова, вони у нього майже всі «збуваються». Бо це не прогнози, а просто знання стратегем росії та інших країн.

Всі балакаючи голови використовують той самий прийом з анекдоту — кажуть що народиться дівчинка, а в журнал записують, що сказали що народиться хлопчик. Портніков не виключення. Більшість його прогнозів це «ми все помремо» але щоб зовсім не лякати пересічних глядачів він завжди казав «звісно ми не всі помремо» Тобто у нього завжди були прогнози що рф нападе але так само були прогнози що не нападе. Тепер він розмахує руками — А я ж казав! — так ніби це щось змінює чи могло б змінити якби до його балаканини дослухалися.

Можете дати посилання на його заяви, що «роїся не нападе» після 2019 року?

Бо ви заявили дивну річ, фактично оббрехали Портнікова. Доведіть своє твердження.

Маячня якась, вибачте. У вас надто бурхлива фантазія для цього судового засідання )

у нього завжди були прогнози що рф нападе але так само були прогнози що не нападе

Маячню сказали ви. А точніше, просто збрехали і тепер намагаєтесь уйти від відповідальності за свою брехню.

Вибачте, я взагалі не розумію про що ви кажете.
Я маю відповідати лише за те, що відповідаю, навіть коли вже розумію, що людина перебуває в іншому вимірі. Тре припиняти цю розвагу )

Навіщо?

ахахах. Ясно, понятно.

П.С. Портніков
1. 16.01.2012

Но финал вождей этой диктатуры тоже известен — бегство, поражение в политических правах, тюрьма. В случае с нынешней властью он может наступить даже быстрее, чем нам кажется — хочет того Янукович или нет

2. Нажаль не можу знайти лінку, там він за рік до виборів з Зеленським сказав, що наступна влада буде популістською, а вже після неї якщо країна виживе, прийде норм влада і маленькими кроками будем рухатись в ЄС.

Вибачте, але в мене є своє бачення того як влаштований політичний бомонд в Україні. Будь які заяви «політологів» я сприймаю як оголошення рішення з чергової сауни олігархів. Я не вірю в існування конкурентної політики в Україні, тому що я не бачив її прикладів. Всі незалежні аналітики чиїсь. Якщо олігархи були незадоволені апетитами януковіча, то вони казали йому це як особисто, так і суспільству через ЛСД. Це не є аналітика чи прогноз. Це оголошення рішення.
Портніков звичайний пікейний жилет, який хайпує на залякуванні. Якщо його «прогнози» збуваються це запам’ятовується краще. Але він не має ніяких надздібностей до передбачення майбутнього як і будь яка інша людина.

Там — кліника. Безпросвітна :)

Холодной зимы не будет, союзники сделают все что бы Украина продолжила влачить свою роль живого щита/полигона для войны с мордором. Будут гнать сюда столько газа и ресурсов купленных у того же мордора сколько нужно, а наши политуны будут потом нам впаривать как мы героически выстояли благодаря тотальной поддержки и солидарности всего мира

оюзники сделают все что бы Украина продолжила влачить свою роль живого щита/полигона для войны с мордором

 А могли би просто робити вигляд що нічого не трапилося і далі собі торгувати з мордором не втрачаючи млрд. долл., не маючи жодних проблем з енергоресурсами, поки би тут буряти з православними братушками гвалтували би жінок та катували би чоловіків. Коли вже бог покарає цей бездуховний захід разом з Соросом.

Не могли, тогда бы следующими были бы они. А так проблема локализована в одном месте и их напрямую это не касается и с таким подходом не коснётся. Точнее для Европы это даже не проблема — то, что можно решить с помощью денег — расходы. 3я мировая это лучший вариант для Украины, не нужно будет все это в одиночку выгребать и вариант 2-3 недели сразу станет реалистичным

Якщо прибрати ядерну зброю, то сучасна росія би з тріском програла війну наприклад Туреччині, а НАТО — це ж не лише Туреччина.

За рівних умов росія програє і Литві, і Естонії.

Якщо взяти умовно 10 тис росіян проти 10 тис естонців чи литовців, дати їм однакову зброю і дати можливість показати, хто реально сильніший в рівних умовах, то в росіян не буде шансів.

росіяни можуть в когось виграти виключно за рахунок кратної переваги в чомусь (в людях, в артилерії, в видах озброєння) і все. Тому вони і нападають на маленькі народи (Молдову, Грузію, Ічкерію) і їх дубасять.

росіяни — це народ рабів, а раби — це боягузи по своїй природі, бо їм комфортно та затишно, коли якийсь гопнік, шахрай чи бандюк вирішує за них їх долі та наповнення їх життя — вектор руху 140 млн суспільства, яке складається з 190+ народів.

Так европка ведеться на гопнический блеф, отсюда и реакция такая. ЕС боится 3ей мировой точно так же как и Путин, поэтому ее не будет, как не будет окончательного и бесповоротного поражения рашки без 3ей мировой, которое у нас поставили за цель

Європка дещо розслабилась та ожиріла не в фізичному плані, а в інтелектуальному.
Європейське суспільство сильно закредитоване, а тому воно думає більше про фінанси та гроші, ніж про проблеми цивілізаційної безпеки, що несуть різноманітні варвари та дикуни з грошима в 21-ому столітті.

Європа часто слухає точку зору арабських шейхів та російських олігархів, а це ж в рази більш відсталі суспільства ніж ЄС. Як можна слухати арабів та росіян, якщо вони у власних державах не можуть розвинути власні суспільства. Тобто що їх слухати — якщо вони власних громадян не можуть розвинути маючи мільярди грошей.

Різноманітні варвари та дикуни з росії чи держав Близького Сходу часто виступали і виступають спікерами на якихось міжнародних івентах. Є такий російський імперіаліст, пан Дворковіч, який очолює FIDE міжнародну федерацію шахів. Міжнародну автомобільну асоціацію FIA очолює представник ОАЕ — Мохаммед бін Сулаєм. Міжнародну асоціацію бокс AIBA — примітивний ватнік та російський імперіаліст Умар Кремльов.

Тобто росіяни та араби купують європейські організації грошима. І європейці продаються.

Європейці втрачаються відчуття небезпеки, коли ними починають керувати варвари з арабських чи олігархічних держав.

ЄС вариться у власному соку, рідко вилазить за межі свого простору, а отже втрачає розуміння процесів в інших частинах світу. А це проблема для них, бо вони ж типу — прогресивна частина людства. Якщо ви — умовний лідер, але при цьому ви забиваєте на розвиток всієї планети, то ваше лідерство буде зникати.

Я думаю суть ЕС изначально в отсутствии стремления быть лидерами для кого либо и создание благ в первую очередь для себя, отсюда и вытекло объединение, равноправие, открытые границы и тд. То, что они стали лидерами и прогрессивной частью человечества, скорее следствие эффективности данного подхода. А вот кто действительно стремится стать лидером мира, это рашка, отсюда постоянные участия в войнах и тд. Америка кстати тоже где-то рядом в этом плане, только у них действительно есть что дать миру

рашка як імперія — це глобальна небезпека для людства. Бо вони вміють лише красти, брехати, вбивати, писати доноси, ганяти понти і все. Це анти-людська, тотально брехлива та гнила формація.

Якщо з ВВП росії прибрати усі природні ресурси — то ви побачити її реальне місце в світі по рівню економічного розвитку.

Все верно, только ни ядерку ни ресурсы из рашки убрать нельзя, как и уничтожить/захватить без полноценного вмешательства нато. Нашим политикам и военному руководству стоит подумать как втянуть страны Европы в эту войну, а не защищать их и рассказывать про Украину — щит цивилизованного мира

росію треба економічно та фінансово поставити на місце. Це відстала та дика імперська форма, яка має знати своє місце.

Перевести їх в режим КНДР. Хай собі варяться у власній лже-духовності та псевдо-величі. Заборонити в’їзд російським елітам, їх дітям, жінкам, коханкам в цивілізовані держави світу. Вислати всіх росіян та фанатів «російського міра» в рідну гавань. І вичікувати. Подивимось скільки вони протягнуть без усього західного та цивілізованого.

Домовлятися потрібно з Китаєм, Індією, арабськими державами, щоб вони не мали стосунків з росією, яка легалізувала контрабанду та обходить різноманітні санкції, скуповуючи дрони та обладнання в Фінляндії, ОАЕ, тощо.

Україні дати різну зброю, допомогти з його виробництвом.

Экономически ее в ближайшие десятилетия невозможно поставиться место, замены газа и нефти в таких количествах как поставляет рашка, в мире просто нет, а это основной доход. От различных благ типа Макдональдса и айфонов ее уже отключили, насколько это эффективно — вопрос риторический. Кроме того находятся страны типа Ирана и Китая которые готовы поставлять санкционный товар серыми путями. Полная изоляция кндр возможна потому, что глобально это ни на что не влияет. Для полной изоляции рашки нужно что бы весь мир единогласно отказаться от ее ресурсов — на данный момент это невозможно и многим странам 3го мира это и не нужно

замены газа и нефти в таких количествах как поставляет рашка, в мире просто нет

Ем. Откуда дровішкі.
Якщо взяти першу 20-у експортерів нафти, то у рашки 12.5% ринку, тобто насправді ще меньше. ОПЕК спокійно зможе замінити нафту рашки, якщо буде потрібно.
По газу у рашки 16.7%. ЄС планує перестати закуповувати нафту і газ вже десь з грудня. Побачим куди і по якій ціни рашка перенаправить нафту та газ.

Ну как бы простая математика: если убрать из мирового экспорта газа 16% рашки. То остаётся 100 — 16 = 84. Что бы из 84 снова сделать 100 где то нужно взять лишние 16 на экспорт. А взять их можно либо урезав расход на внутреннее потребление/запас либо оприходовать новые залежи. Плюс постройка новых трубопроводов/терминалов плюс бюрократия. Одним словом нужно полностью перекроить мировой рынок газа и адаптироваться к дефициту. С нефтью аналогично. От газа рашки с декабря ЕС никак не откажется, для этого нужны новые трубопроводы, которых сейчас нет. С нефтью проще, ее можно везти морем

Ну как бы простая математика: если убрать из мирового экспорта газа 16% рашки. То остаётся 100 — 16 = 84. Что бы из 84 снова сделать 100 где то нужно взять лишние 16 на экспорт.

Росія ексопртує в ЄС 40% від усього видобутку і ЄС (крім Угорщини та Словакії) вводить обмеження на заківлю газу з наступного року. Як ти думаєш вони не прорахували де вони будуть брати газ?

С нефтью аналогично.

Взагалі не так. Саудити та інші країни спокійно наростять видобуток нафти в час Х і на цьому все. Доречі нафта приносить в три рази більше профіту рашці, ніж газ. І от якщо прикрутити нафту, то це буде досить відчутно.

Не знаю о каком запрете идет речь, ЕС заявили что смогут отказаться от газа рашки ближе к 2030 году и цирк с турбиной подтверждает это. Отказ ЕС от газа и нефти рашки не означает что рашка не будет продавать эту часть в другие места, хоть и по другим ценам и другими объёмами но все же. Мы же говорим про замену экспорта рашковых ресурсов в мировом масштабе (16 и 12 процентов), а не той части, что импортирует ЕС.

Для початку потрібно заблокувати усю російську еліту, їх родини та усіх, хто з ними пов’язаний. Думаю, це відслідкувати можливо, було би бажання спецслужб США, Великобританії, Китаю.

Це де-факто — міжнародний кримінал, терористи та злочинці, якщо керуватися міжнародним правом.

Не могли, тогда бы следующими были бы они...Точнее для Европы это даже не проблема — то, что можно решить с помощью денег — расходы.

Ну це якщо вони б взагалі не відреагували ніяк би. Фіни і шведи вже майже в НАТО. Можна було б не надавати фінанси + зброю і т.д. Просто збільшити в декілька разів бюджет військ, розмістити більше бездуховних америкосів і т.д. Накласти умовні санкції, зробити все те що було в 2014 році.
Німці ще хз. як переживуть зиму, в Італії прем’єр вже пішов з посади. Вони так норм. за нас вписались.
Ба більше, вони за нас вписались на декілька порядків більше ніж ми вписувались за Молдову, Грузію та Чечню. Але це ж звичайно «другоє».

Не могли, тогда бы следующими были бы они.

en.wikipedia.org/wiki/NATO

в який вони вже майже увійшли. І найбільша підтримка Україні надходить якраз від членів НАТО, яким особливо боятись нічого напряму, окрім ядерної війни. Фінляндія і Швеція тут далеко не на перших ролях. Тому це не тому що «наступними були би вони»

Полгода прошло а они все еще не вошли. 5 статья распространяется только на участников НАТО. Соотвественно если бы Украина пала в результате выбора сценария

А могли би просто робити вигляд що нічого не трапилося

Рашку бы ничего не остановливало от расширения зоны своего влияния всем известным способом теперь уже в Швеции и Финляндии. И в этом случае уже Швеция и Финляндия получили бы ответ на вопрос «когда НАТО нас примет?» который сегодня получает Украина

ще раз. Швеція та Фінляндія, які не в НАТО, майже не допомагають порівняно з США, Німеччиною, Великобританією, Польщею та іншими. Якраз для Швеції і Фінляндії могло бути актуальним

Не могли, тогда бы следующими были бы они.

Але для тих, хто насправді нам допомагає, цей аргумент нерелевантний, бо вони в НАТО

На мій погляд фактори тут зовсім інші. Основний фактор того, що спочатку ВСУ шукали якомога більше радянського озброєння. А його саме всього більше в країнах балтії та східної європи. І майже все це озброєння передавалося під гарантії США або тієї ж Німеччини замінити його більш сучасними альтернативами. Хіба що поставки джавелінів і стінгерів від Естонії ще в січні які у неї були на озброєнні є тим самим політичним жестом солідарності і відчайдушної допомоги.
І тим більше передача озброєння «співпадала» зі збільшенням контингенту військ НАТО в цих самих країнах.
До речі, Швеція теж спочатку передавали дуже багато ПТРК — AT 4, Karl Gustav, ті ж самі NLAW — виробляється в британії але по шведській ліцензії.

Нападение на Швецию и Финляндию == нападение на ЕС поэтому это актуально для всего ЕС а не только для Швеции и Финляндии. Вся помощь которая идёт в Украину согласуется в ЕС, НАТО и США в том числе и замена техники которую получают помогающие страны. Швеция и Финляндия не в НАТО и граничат рашкой поэтому от них ее меньше

Нападение на Швецию и Финляндию == нападение на ЕС поэтому это актуально для всего ЕС а не только для Швеции и Финляндии.

*facepalm*
Ні. Напад на Швецію і Фінляндію — це напад на Швецію і Фінляндію, бо ЄС не є військовим союзом. Допомога від ЄС, як організації — тільки економічна.

а щось окрім ру-вікіпедії слабо? www.euronews.com/...​use-but-trust-appears-low почитай розбір чому EU self-defence це трохи інша штука, чому Швеції і Фінляндії раптом не вистачило членства у цій угоді і де загубилася в EU self-defence фраза «an attack against one Ally is considered as an attack against all Allies». Напад на Швецію і Фінляндію не членів НАТО — означає що інші країни мають якось допомогти скандинавам. Напад на Швецію і Фінляндію членів нато означає оголошення війни всім членам НАТО.

Різницю між суто військовим союзу і військовою частиною економічного союзу залишу на самостійне опрацювання. Бажанно уникати ru.wikipedia

а щось окрім ру-вікіпедії слабо?

А у тебя проблемы гул переводчиком или поисковиком? В обоих случаях за помощью не ко мне

И что нужно увидеть в этой статье? То что силы НАТО превосходят военные формирования ЕС? Спасибо кэп, именно поэтому они и вступают в НАТО, а берут их потому, что в противном случае при нападении на вышеупомянутые страны, ЕС своими силами это не вывезет и вместо двух сильных и прибыльных стран будет условно Крым и Донбасс

Допомога від ЄС, як організації — тільки економічна.

Военный штаб Европейского Союза служит целям общей политики безопасности и обороны Европейского Союза и является отдельным департаментом в составе Европейской службы внешних связей, непосредственно подчиняющейся Верховному представителю Союза по иностранным делам и политике безопасности. Военный штаб Европейского союза руководит такими подразделениями вооруженных сил ЕС как Силы быстрого реагирования Европейского союза, Европейский корпус, Европейская жандармерия, Морские силы Европы и Боевые группы Европейского союза.

Різницю між суто військовим союзу і військовою частиною економічного союзу залишу на самостійне опрацювання

Включаем заднюю?)

Бажанно уникати ru.wikipedia

Раз желательно — уникай

Проблема в тому, що навіть, якщо ти правий щодо військовості ЄС (не зовсім, але то складно, не зважай), то спочатку ти бовкнув ще більшу фігню.

Не могли, тогда бы следующими были бы они.

Бо країни мають спільний захист і до того ж там є ядерні держави. Могли бути наступними Грузія, Казахстан, Молдова, а ніяк не Великобританія, Польща або Німеччина, тому розмови про щит то звісно гарно, але мало співвідноситься з реальністю.

Я про Польшу и Германию и не говорил, я говорил про Швецию и Финляндию. Если они не могут быть следующими, зачем они сейчас вступают в нато?

Я про Польшу и Германию и не говорил, я говорил про Швецию и Финляндию.

де?))
ти:

Холодной зимы не будет, союзники сделают все что бы Украина продолжила влачить свою роль живого щита/полигона для войны с мордором. Будут гнать сюда столько газа и ресурсов купленных у того же мордора сколько нужно, а наши политуны будут потом нам впаривать как мы героически выстояли благодаря тотальной поддержки и солидарности всего мира

тобі:

А могли би просто робити вигляд що нічого не трапилося і далі собі торгувати з мордором не втрачаючи млрд. долл., не маючи жодних проблем з енергоресурсами, поки би тут буряти з православними братушками гвалтували би жінок та катували би чоловіків. Коли вже бог покарає цей бездуховний захід разом з Соросом.

ти:

Не могли, тогда бы следующими были бы они.

Тут

Не могли, тогда бы следующими были бы они.

перейду на зрозумілу тобі
слив зощитан

Смешно наблюдать когда рагуля загоняют в угол и он не находя других аргументов, решает достать из рукава последнюю козырную шоху — свою мову) Как говорил Шопенгауэр — убогий человек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит©

когда рагуля загоняют в угол

він знаходить в тексті

Холодной зимы не будет, союзники сделают все что бы Украина продолжила влачить свою роль живого щита/полигона для войны с мордором. Будут гнать сюда столько газа и ресурсов купленных у того же мордора сколько нужно, а наши политуны будут потом нам впаривать как мы героически выстояли благодаря тотальной поддержки и солидарности всего мира
Не могли, тогда бы следующими были бы они.

слова «Фінляндія» та «Швеція»

Последний раз по пунктам для тех кто на бронепоезде:

1. Ссылка на коммент про холодную зиму тут вообще не причем, ты изначально отписался под другим комментом
2. Тебе было пояснено какие страны имеются ввиду тут

en.wikipedia.org/wiki/Finland
en.wikipedia.org/wiki/Sweden

3. Видйибысь

Д’Артаньян, перелогиньтесь

Я дивився інтерв’ю з Тарасом Чмутом, хз чию версію він просуває.

Думаю что будет, примерно понятно. Важно к этому подготовиться telegra.ph/Zima-blizko-08-02

Припускаю що можна буде ще більше посміятись з московитів. московія-росія-terrorussia офіційно об’явить війну Україні, після чого вже за слово «спецоперація» почнуть саджати московитів, як у Орвелла.

Оптимістичний сценарій — Україна отримує суттєву військову допомогу від США по Land-Lease Act та витискає росіян за кордони України станом на 2013 рік.

Песимістичний сценарій — росіяни знову спробують йти на Київ та Харків, можуть атакувати Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, потім Дніпро та Одесу. Є така книга «12 війн за Україну», про те як більшовики в 1917-21 рр. робили набіги. Її можуть застосувати сучасні більшовики в Москві.

Нейтральний сценарій — Україна зберігає вихід до Чорного моря в Одеській та Миколаївській областях, відбиває власні землі на правому березі Дніпра на Херсонщині, зберігає статус морської держави. Але конфлікт заморожується, через відсутність потужної військової підтримки США та Великобританії, наших гарантів. Цей варіант умовно норм, якщо Росію реально та масштабно затиснуть економічно і будуть тиснути довго з усіх боків.

Думаю, що розслаблятися рано. Жінок та дітей краще до весни 2023 перемістити в безпечні локації, не жартувати з довірою до зеленої влади «слуг народу».

Зі стартом ленд лізу, на який багато хто чомусь мастурбує, нічого принципово не зміниться.
Може змінитися тільки з політичною волею уряду США дати нам в рази більше зброї в якийсь момент. Поки він не настав.

В кінці осені почнеться зима, якщо не холодна то атомна...

Що може відбутися позитивного?

Простуда, геморой, чіряк на сраці, запльована підлога, лікарі, від шприца гематоми і могила.

Никаких серьезных наступлений не ожидаю с обеих сторон. Фронт стал относительно статичным и пару десятков хамерсов это не изменят, я уже писал об этом.
Соответственно, осенью-зимой будет примерно также как и сейчас, только холодней и нужно будет отапливать дома жителей.

Ну мне кажется донецкий фронт двигаться ещё будет

Одно село за 2 месяца погоды не сделает никому

Так вони рухаються до кордонів донецької і луганської областей,щоб потім анексувати їх.А швидко чи не швидко-результат в тому,що рухаються.А ми відступаєм.Рано чи пізно вони таки дійдуть і приєднають ці території до себе.

Там,де зупиниться фронт на зиму-там,скоріш за все і буде лінія розподілу між Україною і росією на наступні кілька років.А потім росія знов піднакопить сил і техніки і з тих позицій знов піде вперед.Так частина за частиною і буде захоплювати нашу територію під мляве мекання заходу і американців.Вже зрозуміло,що достатньої кількості зброї,щоб перемогти росіян нам не дадуть,а та,що є дозволяє лише якось утримати позиції з мінімальним відступом.
Моя думка,що якщо не відбудеться якесь чудо і ситуація докорінно зміниться,то нам жопа.Просто поступова

Так так , ми всі помремо , пора копати яму.

Своїми пессимістичними прогнозами заганяєте нас в депрессію. Смертність пройде за 2-3 тижні максимум, і нормально заживемо

Дураку копать, а умному думать куда бы переехать жить нормальной жизнью

Так весь ваш пост саме про копання ями. Все дуже погано, вас ніхто не випустить. Експертність зашкалює

Вообщето для танков ограничение — осень-весна.
Но, как видите, весна фронт не зафиксировала. Надеятся, что зафиксирует осень — ну то таке.
А зимой даже удобно воевать, траншеи работают лучше, осколки земля лучше держит, а холод — ну так сейчас не 18й век, есть кому ватники прислать.

Но, как видите, весна фронт не зафиксировала.

Ну чому ж, поразка ₚусні під Києвом припала саме на березень

Поразка вийшла через невірні розрахунки та планування. Якби вони доклали таких самих зусиль, як докладають зараз на сході — поразки б не було.

Якби могли — доклали б. Вони теж не безлімітні

Фиксации же не произошло. Если бы они не выделывалися, а зашли с нормальным снабжением — была бы. А так там болота и пески во все стороны и всего две дороги. Там вообще не было смысла наступать даже привычным к болотам белорусам.

Ну як не зробить, якщо, де є хімарси там чогось наступу нема?

Такі супер оптимістичні дописувачі зібрались. Цікаво 24 лютого вони що прогнозували? 24 години і все скінчиться? можна вже чергу займать за новим паспортом?

А вы готовы так сидеть сколько ещё ?

Я для себя уже решил — год. После этого или возрождение победившей Украины или новая жизнь подальше от войны и парашки!
dou.ua/...​rums/topic/39136/#2449983

А вы готовы так сидеть сколько ещё ?

Так сбегай на фронт в качестве рэмбо, чтобы стало быстрее. Может в окопе там легче, чем сидеть на стуле за компом с зп в баксах без возможности поехать в отпуск на Мальдивы.

Все по сценарию короны. Там тоже обещали 2 недели посидеть...

2-3 тижня. Нам не дали оружие . Нам бы ещё две три недели

24 лютого взагалі не було зрозуміло чим і коли це все може закінчитися. Від останнього коментатора на ДОУ і до Зеленського, і навіть Путіна чи Байдена.

Якийсь іпсошник під кожним постом і наче так і має бути

Тут в два варіанти:

1) або «умовно» цивілізований світ ліквідує імперію «добра, миру та любові» — під кодовою назвою «росія» та її адептів міжнародного кримінального походження, і цивілізація продовжить поступовий розвиток;

2) або росія та її адепти спочатку ліквідують цивілізований світ, а потім самі будуть стрімко самоліквідовуватися, бо вони власне жили і живуть тільки завдяки цивілізованому світу.

росія — програє в будь-якому випадку, бо проблеми росії не ззовні, а всередині.
росія — це паразитуюча формація, і як тільки помре останній об’єкт паразитування — помре і сам паразит.

Єбануть ядеркою. Не по великому місту,звісно.

В пределах досягаемости ВСУ 5 ядерных станций рассеюшки- зачем нам мир, в котором не будет Украины?! © :)
Условно развитые болота там только в маленькой европейской части, где живет 50% населения всей, кхм, страны.

Єбануть ядеркою

после этого пыня переедет в бункер навечно ибо с ним будет то же, что с тем руководителем Аль-Каиды на балконе недавно

Ти або дуже товстий троль, або просто «сказочний»)))

Зараз з рашкою співпрацює пів-світу, від Китаю і Індії, до Туреччини, Ірану і Бразилії. Після ядерки такого більше не буде

Ні, такого не буде, як писав вище:

У застосування ядерної зброї я не вірю, навіть якщо Україна отримає далекобійні ракети і йобне по кремлю. Занадто багато на кону для всіх і занадто багато кому це розв’яже руки в абсолютно усіх питаннях.
Занадто багато фактів говорять про те, що путлер хоче вже банально вижити, до того ж вижити не в тюрязі. А застосування ЯЗ поставить його автоматично на рівень між Саддамом і Каддафі та зробить законною ціллю для армій та спецслужб НАТО.
Та й застосувавши ЯЗ особливо нічого не досягне, навіть по Києву вбивши все вище керівництво. Армію так не знищить, військові потужності не зламати(і так майже все із заходу йде), народ ще більше озлобиться і т.д.

+ врахуйте, що застосування ядерки, це не просто натиск міфічної червоної кнопки в чемодані з лайном, це наказ, який, по-перше, по діючому в рашці протоколу мають підтвердити три особи: президент, міністр оборони і третій головний у військах. По-друге, після такого підтвердження наказ має спуститися від хуйла до відповідного генерала, далі до відповідного командувача ротою, далі до командувача взводу і далі до конкретних виконавців які сидять за пусльтом керування і на цьому пульті керування мають одночасно двоє осіб ввести коди і провернути два ключа. Приблизно такий ланцюжок, можливо, змінилася якась деталь але принцип такий.
ТАК ОТ, у зв’язку з тим, що всі усвідомлюють, що війна ця окрім хуйла мало кому потрібна, що буде отвєтка, персональні санкції виконавцям, та й просто з великою ймовірністю там є завербовані агенти заходу, з дуже великою ймовірністю цей ланцюжок буде розірваний і наказ виконаний не буде.
А що таке невиконаний наказ головнокомандувача? Особливо такий наказ! Це втрата влади після чого буде публічно оголошено, що «Акела промахнувся».

Вірогідність такого сценарію дуже висока і хуйло навряд захоче так ризикувати аби не вивилося, що армія відмовляється виконувати його накази.

Навіть якщо такий жах втілиться у життя, то тут вже без затримок росію визнають країною спонсором тероризму — це значить, що будь які зв’язки — торгові або партнерські, або військові з нею будуть вважатися террористичними та банитися в ту ж мить.
Це зараз вони розумні, бо ввели паралельний імпорт, сидять на нафтовій іглі, якось бігати між Турцією та Китаєм, а з визнанням їх країною-терористом це закриється — все, over їх країна дійсно стане країною 404

Есть инфа что путлеру намекнули — за малейшее движение в сторону ядерки прилетит тактическая бімба прямо в его бункер.

Этим можно объяснять почему рашисты с определенного момента перестали кукарекать по этому поводу особо.

Навпаки захід під впливом жаху наближення судного дня припинить будь-яку підтримку України

Ну щас, там в США сейчас раскручивается маховик военной промышленности.
Даже если Европа испугается, США продолжат помогать. И британцы. И скорее всего поляки + прибалты.

Тоді до чого заява вчорашня про те що заез замінована і що якщо що то всім п****ц?

Тому що терористи і пробують залякувати — тобто те, що роблять терористи.

А з чого не по райцентру? Де логіка? Що там рішає те Кам’янське? Якраз Токамак (АЕС), Запоріжжя (плотина), Київ (те саме), Рівне (АЕС), Одесса (порт) ну і таке інше — це знищення критичної інфраструктури та економіки. А всі ці «психологічні операції, щоб усі боялись та не насміхались» — до одного місця.

Знов таки, щоб все це ушатати ядерка не дуже-то і потрібна. пару десятків калібрів-іскандерів одночасно, щоб хоч 10 влучило — і все.

Взагалі росіяни якісь тупі, як на мене (хоча я той ще експерт, ага) — бо ушатувати аеродроми, коли військові літаки в принципі можуть і з траси злітати не дуже важливо, а накрити 3-4 електростанції призведе до такого колапсу в крупному місті, та такої кількості біженців, що зламає логістіку може й краже ніж ушкодження мосту чи колій. Та й інформація, що вони використовують карти 40-ка річної давнини — прекрасний тест на інтелект. При тому що в тому-ж яндексі є всі карти з супутниковими знімками. Тож, поки що, все виглядає так, що там не дуже розумні (тут нам пощастило), але їх, курва, дуже багато (а ось тут — ні).

Я ще з березня думаю про це питання. В них ж ніби є можливість ракетами знищити багато важливих стратегічних об’єктів і залишити великі міста без світла/води/газу.

Бояться санкцій ?
Технічно неможливо це зробити ?
В нас круте ППО ?
Чекають осені-зими ?

1. русня переважно дибіли і тут нема шапкозакидння, ретроспектива 6 місяців війни показує, що майже кожне їх рішення неоптимальне й дибільне, а там де вони таки спромоглися на успіх, то досягли цього або в перевагою в десятки(а на окремих місцях в сотні) разів більшою кількістю людей і техніки, при цьому несучи катастрофічні втрати або банальним підкупом, як це сталося із Херсоном.
2. Нищення якихось інфраструктурних об’єктів є болючим для людей та економіки але жодним чином не впливає на ситуацію на фронті. Більше того, люди озлоблюються, що може призводити до нових добровольців у воєнкоматах та мотивації тих, хто вже у війську.
3. «Колективний Захід» дав чітко зрозуміти, що буде нас підтримувати. Тобто руйнація чергового українського джерела доходу лягає більшим тягарем на захід( через гроші які треба витрачати на Україну та через зростаючу кількість біженців з кожним новим непридатним для життя районом ), що потенційно може виливатися у більші санкції.
4. Я нещодавно трохи офігі але частина російського бізнесу в Україні продовжує нормально працювати і далі, в тому числі, частина обленерго під росіянами espreso.tv/...​e-pratsyuvati-popri-viynu
Підозрюю, це може бути однією з причин, чому такі об’єкти «зхищені» від атак.

1 — згоден.

2 — Дуже впливає. Звісно, буде трошки більше добровольців, але не який сенс у людях без зброї та забезпечення. А забезпечувати прийдеться ще й біженців (та й вивозити їх)

3 — Та куди більше? Доречі, більшість санкцій ще й не стартануло повністю, хоч і введені, бо є суто технічні питання.

4 — Оце може і так ;( І тут важко зрозуміти, чи то зрада чи то перемога — світ дуже глобалізований...

Що може відбутися позитивного?

До осени должен произойти долгожданный «перелом» в войне. Когда станет ясно что Украина пускай медленно, но отвоевывает назад свои территории и у рашки нет сил этому помешать.

Також цікавить песимістичні очікування?

Если перелом не произойдет — будет беда :( Все чаше пойдут разговоры за «перемирие», за «прекращение огня» и т.д. По факту это будет означать окончательную сдачу захваченных территорий парашке. С раздачей паспортов, референдумами, отжимом квартит и т.д.
Скорее всего это станет концом независимой Украины. Единственным способом получить какие-то гарантии безопасности и удержать украинцев от бегства в Европу будет передача западных областей Польше.

Так нема чим воювати, як окуповані відбити? М’ясом?

Так нема чим воювати

Если нечем воевать — то какие варианты остаются? Только то самое «перемирие» — которое по-факту капитуляция.

Та буде аналог Мінська, пару хіммарсів і по танку в місяць від газонюхів це смішно.

Та буде аналог Мінська

Как я уже написал выше — это конец Украины. Никаких репараций, никаких денег на восстановление не будет — зачем если через несколько лет парашка опять все разъебет?
Для Украины сейчас уже не может быть «ничьей». Или победа — или раздел территории между парашкой и НАТО (Польша).

Ну у вас обе позиции категоричны.. кроме белого и черного, есть много других оттенков.

А что там посередине, хотя может быть так:
американцы и британцы с их деньгами и умом, прогнув весь мир на санкции против параши, вложив столько денег в эту войну, с их огромнейшим опытом управления колониями и прочими папуасиями, просто так не возьмут и не разделят Украину, и одного желания программиста, который «дал год на победу» недостаточно.
Скорей всего найдут и варианты с газом, и с деньгами, и подкидывать оружия по чуть-чуть, и придумают новую идею для поднятия мотивации, главное чтобы поток на убой не заканчивался, и война продолжится на весь 23 год, такой промежуточный вариант.
но это пипец, конечно, 2 года прятаться от мобилизации еще тот квест

Вот этот сценарий имеет высокую вероятность. :(

Тільки Польща передала 250 танків. І це те що ми знаємо публічно. Так що не все так погано з технікою. Тут більше питань в правильній організації контр наступу.

Для контр-наступу треба ресурси. Підете в окоп?

До осени должен произойти долгожданный «перелом» в войне.

Тобто, ще 2-3 тижні?

Так уже отменили перелом . Мы щас наблюдаем процесс захвата донецкой области и стабилизации фронта

Хто відмінив? Подивіться на кількість звільнених селищ на Херсонщині. Просто наша стратегія інша чим у орків. На півдні шанси є просто це не буде швидко як того б хотілось.

Брєд . Україна вже зберегла свій суверенітет. Так буде важко економічно, але підтримка буде від партнерів.

Розовые очки я снял в апреле.. а вы я смотрю ещё нет

Вангую! Вконце декабря будет актуальным такой же вопрос, только в плоскости «слудующий год».
А без шуток, перспектива зимы очень «напрягает». Живу в доме, хоть и есть подобие камина, но жутковато...

Референдум за приєднання на захоплених територіях

Доброго дня! Не впевнений, що хтось відпише, проте був би вдячний. Я щукаю хто вчився в НУВГП в Рівному(хоча якщо не навчались, але знаєте як в Україні працює система ВУЗів — теж була б цікава ваша думка), тому що й сам хотів би зараз поступити заочно на комп’ютерні науки, цікавить як тут навчають Я, так склалось, в школі вчитись не хотів, тому математичні знання залишились на рівні 4-5 класу, але зараз зацікавився цією спеціальністю та захотілось розвиватись(мені 22 зараз), проте відпугує необхідний рівень знань математики. Нещодавно повідомили, що зараз при вступі достатньо 1 правильної відповіді. Що б ви порадили?Спробувати і вчитись, якщо вийде поступити? Чи все ж краще підготуватись трохи до наступного року? Але справа в тім, що всю математику по середній та старшій школі важко буде за рік підтягнути, особливо з роботою...

До четверки по 5-тибалльной или 12-ти?))

Ох-ох, надо будет поспрашивать у репетиторов сколько это по времени займет, а то мне чет страшно думать об этом))

У нас дванадцяти бальна система оцінювання.
Йому треба щоб хоч 9 балів зміг набрати,але мабуть це для нього не реально.
Або пару років занять з репетитором,або курси замість універу,або взагалі в це айті не йти(

Поступай на очне, з 2 курсу підеш на заочне.
Диплом айтішника лишнім не буде

Так той 1-й курс ще треба якось пройти)

англійська та математика, сам по собі універ тобі нічого не дасть, але при еміграції диплом допоможе, якщо відкриють колись границі

Лёха Арестович объявит очередные две — три недели, потом скажет что контрнаступление невозможно ввиду недостаточного количества оружия. США обьявят о беспрецендентной поддержке и пришлют несколько пушек вместо десятков. Пользуясь запретом на протесты введут новый идиотский закон или указ, поняв что облажались отменят. Бакс дойдёт до 50. Спасаясь от мобилизации в вузы поступят вообще все.

В общем ничего нового

а що це у вас за хвороба така в кожному коментарі коверкати українську мову?

латентна прихована (можливо і відверта) українофобія

Я вижу так:
— я не думаю, что к зиме разбомбят отопление . Но! На юго-востоке очень может быть . Центр и запад не пострадает
— каждый месяц войны будет угнетать страну и людей в стране все больше и больше .
— миграционные настроение с юга страны будут выше и выше . Никому не поприколу жить в радиусе обстрела с-300
— веерное отключения не будет
— электрике будет и отопление от конвекторов затащит
— у кого газ — вам капец
— юг не отобьём это уже ясно. Вялотекущая война , бакс 50-60 , враньё по телеку про вот вот победим
— границы не откроют

интересно что будет c електросистемой в многоэтажках (особенно которым по 40+ лет) когда все массово начнут включать батареи и прочие обогревательные приборы

Хрущам капец. Сама Электрика в стране будет — но местные линии лягут. Это уже непрогнозируемо .

Как человек переживших в панельке Ющенковские «газовые войны» могу легко на это ответить:
Отопления не будет (даже у орка хватит мозгов разбить ТЭЦ в Харькове) — будет Алчевск:
zn.ua/...​k_lodovikoviy_period.html
www.youtube.com/watch?v=mKKQcAADwss&t=1s
Но и электричества то же не будет — будет на пару часов в сутки, как в 1999:
youtu.be/...​lpGQfhnofNSM8fO_fcp&t=380

Та може влада створить табори для айтішників. Дія Сіті Парк. Де буде опалення, світло.

Это будет делать уже Польша. Территории Западной Украины отойдет под защиту Польши и НАТО. И там будут и ИТ хабы и возрождение экономики.
Но я все еще надеюсь что до зимы орков погонят — и независимая Украина выживет.
.

Що за фігню ти несеш? Ніяка частина України не відійде ні Польщі, ні НАТО, ні комусь іншому.

Ну да, зря они законы под Поляков уже подготовили . Ага ?

Якщо не буде ефективного механізму бронювання. То такий табор стане гарним джерелом заробітку для мобілізаційних бригад.

Головне, щоб базові станції мобільного звязку працювати працювали — цього для більшості ІТ задач з головою. Ноут, можна заряджати ті кілька годин, що дають електрику.

козацька позиція, є план для 1.2квт десктопа?)

В мене немає такого десктопу, тому нічого не можу порадити. А от мій робочий ноут має середнє споживання 20Вт/год (нещодавно купив ватмерт і заміряв споживання практично всієї техніки в домі), тому йому підійде самий простий безперебійник з 50А*г аккумулятором в якості перезвного живлення.

А вы попробуйте. Хинт — не выдаст 2 часа 50Аг аккум. Даже специализированный, зараза, не выдает.
Тоесть вам надо 150+ с высоким разрядными токами. Вес килограм 45

Вірю в ЗСУ і звільнення Харківської, Херсонської, Запорізької областей.
Позитивний сценарій, якщо це станеться до зими, тобто до 1 грудня.
Якщо ж ні, то конфлікт буде переходити в окопну війну, адже воювати в болоті яке буде після осінніх дощів та подальших морозів буде суттєво важче.

Вірю в звілнення територій станом на 24 лютого до 1 січня.

США це не вигідно. Якщо вийти на кордони до 24 лютого, то виходить що Карлик поклав десятки тисяч москалів нізащо. В очах свої орків він виглядатиме жалюгідним лузером. І щоб виправдатись він почне розмахувати ядерною бомбою, як своїм останнім аргументом. А американцям це непотрібно. Їм вигідно, щоб санкції поступово виснажили Рашку, щоб там почалось бродіння всередині. Тоді Карлику буде не до бомби.
Так що нам не дозволять вийти на кордони до 24 лютого. Просто не дадуть потрібної зброї.

Багато хто каже і я з цим згідний, що внутрішні бродіння в рашці не почнуться ніколи, навіть якщо завтра Україна відіб’є Крим. Принаймні бродіння настільки сильні аби викристалізувалася достатньо могутня опозиція яка б могла м’яко чи жорстко змістити путлера.
рашка — це гіпертоксичне відро з крабами, де кожен один одного боїться і кожен один на одного донесе, особливо політико-олігархічна верхівка. Просто все сильніше і сильніше закручуються гайки і прибираються особливо незручні.

Факт виходу України на кордони 24 лютого, геть не означатиме закінчення війни ні для нас(бо лишається ордло + Крим та й помститися за Бучу, Марік та Азов) так і для русні, бо це поразка і приниження, тому моя думка, коли б не стався вихід на січневі кордони, війна тоді точно не зупиниться, принаймні не це буде тригером для завершення.

У застосування ядерної зброї я не вірю, навіть якщо Україна отримає далекобійні ракети і йобне по кремлю. Занадто багато на кону для всіх і занадто багато кому це розв’яже руки в абсолютно усіх питаннях.
Занадто багато фактів говорять про те, що путлер хоче вже банально вижити, до того ж вижити не в тюрязі. А застосування ЯЗ поставить його автоматично на рівень між Саддамом і Каддафі та зробить законною ціллю для армій та спецслужб НАТО.
Та й застосувавши ЯЗ особливо нічого не досягне, навіть по Києву вбивши все вище керівництво. Армію так не знищить, військові потужності не зламати(і так майже все із заходу йде), народ ще більше озлобиться і т.д.

внутрішні бродіння в рашці не почнуться ніколи

В 20-му столітті бродіння в рашці були двічі. Тому не все так безнадійно.

А тепер вони промиті пропагандою. Нічо не буде.

Сучасна рососійська пропагадна порівняно з совком — таке, як пиздіння Арестовича

А ви перевірте хто очолював совєти а потім рашку, в Росії можливі тільки голодні бунти, але вони не несуть зміну влади чи політичного устрою

Да не грешите, так... — не стоит выдавать собственные домыслы за истину.
За последние 100 лет власть в россии менялась очень сильно как минимум дважды.
А если учесть периоды «внутревидовой борьбы» (Ленин — Сталин — Хрущев — Брежнев) то еще больше.

И тот, кто сидит там сейчас не царь, а обычная штабная крыса, которую сильным ветром занесло на «крышу мира». И подобное бывает довольно частенько много где — даже наша страна не исключение.

ви праві, в 14 році так і було

росіяни то аморфні чмоні, ну яке бродіння?

І щоб виправдатись він почне розмахувати ядерною бомбою, як своїм останнім аргументом. А американцям це непотрібно.

Не думаю, ибо это надо быть полным кретинами, чтобы излишне заигрывать с Китаем, у которого ядерные бомбы точно смогут взлететь и при этом опасаться ржавого 50 летнего наследия совка, которое должны запустить элиты по своим детям, женам и имуществу и при этом полностью зависеть от импорта, в отличии от Китая.

Просто не дадуть потрібної зброї.

Есть определенная вероятность, что американцы не хотят активно передавать свое имеющееся вооружение, тем самым снижая свой оборонный потенциал, а будут поставлять ровно то, что произвели специально в рамках лендлиза. Производственный цикл там явно не месяц и не два. Отдать 15-20% тех же химарсов в условиях возможно глобального военного кризиса с тем же Китаем- не самое лучшее решение с точки зрения американцев.

Ну а кроме «Вірю» есть хоть какие-либо основания для этого?

Досить багато причин вважати так.
Якщо коротко, то це можна звести до комплексу причин: Темпи поставки зброї, інтенсивність, з якою русня проштовхує ідею перемовин і фіксування статуса-кво, санкції, зростаючі втрати русні через 200-х, 300-х та 500-х(отказнікі, ті, хто не хоче воювати і саботує/дизертирує/просто відмвляється йти в бій).
Ця війна перейшла у стадію війни економік, війни логістик, війни на виснаження. І рашка, яка під санкціями та намагається активно наступати, має явно не найкращі шаси проти України яка має підтримку заходу, не таку велику як нам би того хотілося, але достатню аби долати русню.

Можливо до кінця року відіб’ють Херсон. Можливо — ні. А далі тліючий конфлікт з періодичними загостреннями на найближчі роки.
Військовий стан думаю почнуть пом’якшувати вже з осені. Бо Україна фактично живе з заробітчанства. Неможливо тримати кордони закритими роками. Особливо в умовах, коли половина економіки не працює.

Так зараз ще й жінок закриють з 1 жовтня. Ніхто нікого не планує випускати. Буде третій «заробітчанський» майдан

Це п***ьож. Вже було купа роз’яснень по цій темі.

Очікувати важкої зими, коли розбомблять ТЕЦ так, щоб ми не встигли їх відбудувати, та не зрозуміло що буде з газом.
Також читав про ймовірність удару по Хмельницькій АЕС.
Тому потрібно бути готовим, що ні газу, ні електрики не буде, чи будуть перебої.
#Зима_близько

Деокупація Харьківської області, яку влада продасть народу у якості глобальної перемоги. Початок мирних переговорів на фоні цієї перемоги. Зменшення інтенсивності бойових дій. Намагання подивитись путіну у очі. Обережні натяки про те, що деокупація півдня має проходити мирним шляхом. Підписання якогось Стамбула-1. Заморожений конфлікт.

Наиболее вероятный сценарий(
Была ещё надежда, что ещё приплюсуется деоккупация Херсона, но это тяжелая задача

Лучше херсон не освобождать . Иначе ждёт его судьба Николаева

Иначе ждёт его судьба Николаева

Скорее вату ждет озарение — вся сво за полгода это раздолбанный Мариуполь и 2 городка в ордло.

Лучше вешать тех, кто хочет сдаться России

Тут як сказати, що краще. Зате Миколаїву буде набагато легше. Як Одесі зараз

что ещё приплюсуется деоккупация Херсона, но это тяжелая задача

У орков всего 3 моста для отступления, и они уже пристреляны нашими. Все те чмони что на правом берегу сейчас — смертники.

Google maps и ттх химарсов (и сводки с ватных каналов о взорванных складах — ты б знал как они просят тактическим по центрам принятия решений)

Ну и у нас есть «верующие» балбесы что просят «закрыть небо» и ну ... ?

Очікувати створення 100500го непотрібного топіка

Не треба, мені і, думаю, багатьом за кордоном це корисний топік, бо в нас дуже обмежена перспектива

Нет)
Потому что диванная экспертиза разливающаяся в каментах — ничем не поможет

Наша перспектива из окна, также слабо перспективна.
Смотрю в окно — обычный Киев. Пробки на дорогах.

Та це ж не цієї осені, то десь в цьому десятиріччі

У 40-50% відсотків населення вже немає роботи. Ніхто не буде 5-10 років сидіти без їжі, ця осінь — остання, або пан, або пропав. І час грає проти України, поки поодинокі політики собі або рейтинг піднімають, або гроші тирять.

Час грає і проти рашки теж. Тут питання хто виявиться міцнішим.

Як саме? Типу закінчиться вся законсервована совкова техніка? Бабки за нефтяру і газ капають, м’яса 10 лямів на ізі можуть поставити воювати.

За газ? За той, що вони почали спалювати, аби лише не продавати Європі? Смішно. Росія зробила останню ставку — на зиму. Якщо Європа і ми витримаємо та під час зими не здамося, весною у Росії вже не буде важелів впливу. Вангую, тоді вона і піде на переговори (реальні, а не те що зараз.)

Сначала 2-3 недели , потом к маю закончим, потом контр наступ в июле . Сейчас уже зима? А можно полный список обицянок и лапши? Я это в унитаз выкину при пересечении границы Украины

Типу закінчиться вся законсервована совкова техніка?

По фактах:
1. вони вже замість БТР-в використовують мотолигі, бо старі бетери їхздять на 72 бензі якого зараз не можна дістати.
2. Витягли вже Т-62, спочатку казали. що це просто щоб окопатись і мати вогневу точку, а по факту вийшло що використовують як звичайні танки
3. Вже перейшли на використання с-300 як РСЗО.

Бабки за нефтяру і газ капають, м’яса 10 лямів на ізі можуть поставити воювати.

4. Санкції на газ та нафту почнуть діяти тільки з грудня. Добуток газу впав на 30 % якщо порівнювати по літнім місяцям попереднього року.

У рашки есть пропаганда и есть кнут. Ответ очевиден.

Северная Корея уже 50+ лет так живет и никто внутри страны не жалуется, главное что скрепы на месте. Более того, если провести опрос, то процент счастливых людей в Северной Кореи будет больше чем в Южной ибо для северного корейца миска риса производит больше эндорфинов чем айфон у южного корейца. А ведь Украина это еще не Южная Корея, а рашка еще не Северная.

рашка не дотримується жодних умов
за мирним договіром буде новий етап війни
майбутнє України — Ізраіль ver 2.0

Тільки дайте все продати і виїхати звідси, бо нитіки-айтішники не витримають 5 років під замком сидіти!1

Тільки дайте все продати і виїхати звідси

Прямо зараз куплю твою 4-кімнатну оселю у осокор тауер за 5к баксів ;)

Меняю на 1 кг сыра.

Російського?

Закрий свій профайл тут назавжди))

Херассе ты шутник. Это от колес побочка или по жизни такой юморной?

А що він такого сказав? В Україні скрізь продається Сир Російський. Ось тут, прямо під плашкою «Допоможемо нашим захисникам»
auchan.zakaz.ua/...​chan/cheese_kind=russian

Звичайні жарти а-ля ДОУ.
Чому таке бомбалейло?))

Ну, возможно, это реакция после прочтения обсуждения «борцов с русским языком».

Прямо зараз куплю твою 4-кімнатну оселю у осокор тауер за 5к баксів ;)

правда купишь? ну только честно

Ізраіль ver 2.0

Де ж ми скільки євреїв наберемо?

Тут 95% населення не знає скільки платить податків, 70% не вміє порахувати відсотки за кредитом. Інтереси на рівні танцюльок з зірками по зомбоящику.
А Ізраїль це великі гроші, технології, інновації. Все це потребує великої кількості розумних людей. Їх і так мало, а тут ще війна, та й корупція нікуди не ділась. Відтік тільки посилиться.

А еще Израиль — это миллионы БОГАТЫХ евреев по всему миру...

Все це потребує великої кількості розумних людей. Їх і так мало, а тут ще війна, та й корупція нікуди не ділась. Відтік тільки посилиться.

Вижили та піднялись у 1933, тому зробимо це ще раз.

Податки кажете?
В ФБ зараз квартири знімають за «6000 тисяч», деякі землі продають по «9000 ₴» (але хочуть ніфіга не гривні), інші ніяк не вивчать розстановку пробілів після знаків і т.п.

все закінчиться так же швидко, як і почалось.
Буде жест доброї волі і повернення до кордонів 23 лютого.

Ось так. TLDR повернення до кордонів не закінчить війну, і взагалі відвойовані території слабо впливають на закінчення війни

www.google.com/...​ci-ukrainskij-poglad.html

Где Вы столько оптимизма берете ?

Где Вы столько оптимизма берете ?

Та бачемо як ваші сосуть по всіх фронтах)
Навіть норм ЦИПСО не можете замутити при такій кількості ботів і латентних кожаєвих)

Він не знає хто такі латентні кожаєві🤣

ваші сосуть по всіх фронтах

Кто такие «ваши» и что они сосут, Вам конечно виднее,
могу иногда «позавидовать» тем, кто живет по принципу «если сильно верить, то оно так и буде», но жить так у меня не получается.

Пройшло трохи більше місяця і жест доброї волі може бути до кордонів 1991

ВСУ не встигне з наступом на Півдні, щоб відвоювати Херсон, — ув вересні русаки застолблять все, що вкрали, фейковими референдумами, а тоді казатимуть, що то тепер рф і нацбезпека дозволяє їм на посягання відповісти ЯУ.
Це лайно ОПГ пуйла продасть своєму плебсу в рф як проміжну перемогу, а Штати з Европкою поставлять вже нам ултіматум, що подальший наступ = кінець постачання зброї.
А тоді так — оперативна пауза у кілька років і тліючий конфлікт. Чоловіків не будуть випускати ще до весни з подальшим послабшенням обмежень щодо виїзду.

Та ОПГ вже почала щось розказувати про «кантони», ротом своїх євро-посіпак. Можливо, хочуть знов пхати назад, як ОРДЛО, щоб мати повний контроль. Це не дуже в"яжеться з ЯУ.

Розповідати одне, а робити інше — це гасло рф

Хотілося б вірити, що США набере оберти в участі на нашому боці

Долгой? А много тут осталось терпил этой войны ? Пора заканчивать

Пора заканчивать

Ну так сбегай и закончи там так, чтобы рашисткого хрюкала не было видно на всей территории Украины.

Штати вже сказали, що варіант приєднання земель до рашки і розмахування потім ядерною дубиною не вплине на постачання зброї. Тобто їм на це пофіг буде.

Типа война до последнего украинца и им пофиг на украинцев? Я правильно прочитал ?

Типа война до последнего украинца и им пофиг на украинцев? Я правильно прочитал ?

Товаріщ майор можете пожалуйста сбросіть всю методічку сразу?

и им пофиг на украинцев?

Саме так. Власне тому вони і витрачають десятки млрд. $ на допомогу Україні. Вже мовчу про ціни на бенз за пару місяців до виборів. Л-логіка

Не правильно. Забыл прочитать про коварных англосаксов, стравливающих славян. И ещё про одиннарот.

Не переживайте ви так — Ахметов, Коломойський, Фірташ, Ярославський, Терехов, Вілкул, Труханов, Трухин, Гетьманцев, Корбан, Єрмак та Федоров обов’язково виживуть.

Куди вони дінуться.

Ну як показав досвід бази в Криму, рашка сама сереться з переляку навіть визнати що то був удар ЗСУ. Хоча за вашою логікою, на нищівний удар по стратегічному військовому об’єкту на території, яку рашка вже давно визнала своєю, мав би бути удар ЯЗ . Дімка Медведев про це погрожував. А по факту — дрищуться навіть визнати це 🙂

От цікаво — там було багато людей на пляжі. Чому немає жодних фото/відео прильотів? Більше схоже на диверсію.

А с чего бы кто-то фотографировал? Дозвуковые снаряды на такой дальности только несильно свистят. Звука от старта и разгона не слышно уже через 20км. Море и то сильнее шумит.

Не может быть, чтоб среди бела дня не нашлось ни одного видео с камер наблюдения и т.д.
Либо осколков.
А дальше — можно ведь махать ядеркой вовсю, т.к. «Крым расия!!» (а Байден и компания опасаются этого больше всего).
Не представляю, чтоб гебня утёрлась.

Это ж аеропорт военный. Вам ваши видео с камер развернутых в сторону секретного обьекта знаете куда засунут?
А обычные люди среагировали только на взрывы.

На що впливає факт референдума?

Затяжная война — самый плохой сценарий из возможных, но к сожажлению пока реализуется именно он

самий поганий сценарій вже не виконався ( «возьмуть за 2-3 дні» )

Для кого самый поганый? Для тех кто жил в мариуполе Харькове ? Для них щас хуже чем дватридня первых

Якась логіка дивна. Люди виїхали з пекла і зараз більшість живе в більш менш нормальних умовах враховуючи ситуацію.

С другой стороны есть пример Киева и Львова. Они, не особо страдают из-за войны.

Для тех кто жил в мариуполе Харькове ? Для них щас хуже чем дватридня первых

Саме так. Для більшості самий поганий. Якби взяли за 2-3 дні, то через рік-п’ять ті хто вижили в Харькові та Маріцполі штурмували би країни Балтії з мосінками в руках.

Україна вистояла це саме головне. Інші варіанти можуть бути не дуже приємними, але держава буде існувати.

Афганистан то же никто не смог захватить! Ни Британия, ни СССР, ни США. Продолжает СУЩЕСТВОВАТЬ — и люди в нем не живут, а существуют.
Я не понимаю какой логикой руководствуется человек, который отказывается от благ цивилизации ради жизни к конкретной стране? Неужели всю жизнь выживать где-то в Афганистане лучше, чем уехать и жить нормально в Европе?

Ждём открытия границ . Желающим существовать — остаться тут, желающим нормально жить — путь в другую страну начинать все с нуля .

Я считаю надо открывать границы и пусть каждый сам решает где и что ему делать .

Так якщо ви самі натякаєте що одразу виїдите то навіщо відкривати кордони(то без претензій до вас, просто факт)? Вочевидь мало хто хоче воювати і, вочевидь, влада це розуміє. Саме тому кордони відкривати не будуть, бо багато хто повтікає. Хоча напевне я не знаю, то мені так здається

Гордон что-то говорил что общался с банкирами, если война не прекратится то 80 грн. за доллар к концу года.

Той самий Гордон, що казав про Медедчука в Европі напередодні того, як його СБУ спіймали в Україні?

Гордон, це головний брехун інтернету. Не варто його слухати, він просто придумує інформацію.

Він сказав що знаходиться в країні європи, в чому він був не правий? :)

Это уже не важно! Украина уже банкрот и ее экономика уничтожена. Она может выжить только за счет репараций и международной помощи на восстановление. Но все это будет только в случае победы!
Если погнать русню не получится — в будущее Украины уже никто не поверит и никаких денег не будет. В лучшем случае часть Украины возьмет под свою защиту Польша. Но это уже не будет независимая Украина, и гривной можно уже будет топить буржуйки.

Україна вже перемогла тим, що змогла зберегти свій суверенітет. Так далі буде важко, але вливання будуть в любому випадку. Європі не потрібен тут повний хаос тому економічна підтримка буде.

Мы лишились почти 30% территории. Это мы сберегли ? По-моему это не так.

Корея свого часу втратили більше половини (якщо вважати південну за основну) але ж живуть. Можливо в майбутньому щось в буде

Приблизно 20% (разом з Кримом і Ордло), процент не міняється з квітня kireev.dreamwidth.org/1982262.html

Ти реально або російський троль, або рахувати не вмієш — ну які 30%, окуповані 3 області майже на 100%, 2 області на 60% з 25 областей

Починали ми з «до травня», потім ще «2-3 тижні», потім «до середини липня», зараз «до середини серпня», ну максимум «до вересеня». Потім «до холодів», у жовтні думаю будемо чекати «до 8 листопада». Тоді вже «до Нового року», а там вже «давайте після свят». Ну і «до травня» точно все. А там подивимось, які далі будуть очікувальні дати.

А потім оперативна пауза на 2 роки і по новому колу

до травня

А потім на шашлики

Але люди прлодовжуть жерти люсю за обидві щоки :)

Мені після наїздів на люсю в Телеграмі кілька разів люди писали, що я просто не розумію його роль і велику користь у цій війні)) Та й таке.

Це жах. Наріт ніколи не виправиться.

Думаю ввалять по тепловим станціям та газосховищам ближче до опалювального сезону. Зима в багатоповерхівках буде холодна.

Тому робимо електро-сауну :D

дрова надійніше

То підвал житлового будинку, там дрова не можна

а сауну можна?

Можна, тим більше на нижньому поверсі можна мокрі точки ганяти куди завгодно

я мав на увазі по закону. хіба підвали не належать мешканцям?

По-різному. В данном випадку воно куплене в міської ради через аукціон

То не моя тема, я по саунам :)
Вообще для себя брал, чтобы с друзьями/девушкой ходить и сдавать остальное время

По електростанціям же не валять (окрім залізничних). А по сховищам зупинить ГТС

До 24 лютого не бомбили Чернігів і не намагались взяти Київ за 3 дні. До 2014 року не було ДНР і ЛНР. До 1999 року хуйло не було президентом.

А по сховищам зупинить ГТС

Скажуть «праклятиє нацисти ударілі точкай-У по русскогаварящім в газавих храніліщах. но нічєго, можем включить сєвєрний паток-2».

Тому краще бути готовим до найгіршого сценарію, а не грітись взимку ненавистю до хуйла.

Якщо не буде інтернету через відключення світла — можна забутм про роботу. Кілька місяців — і українські ітшники будуть звільнені

Кілька місяців — і українські ітшники будуть звільнені

А на передовій платять 100k+ грн :)

На старлінк ще можна скинутись.

Немає жодних передумов, щоб щось глобально змінилося як в гіршу, так і в кращу сторону. Очікую те саме, що й зараз.

Каждый месяц хоронит экономику страны глубже и глубже

Підписатись на коментарі