Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Давайте створимо український інкубатор ІТ-стартапів

Привіт, мене звати Владислав і я працюю тестувальником, вирішив написати можливо вийде стаття на цю тему а можливо навіть перейде в щось більше, хочу попередити що я ніколи в житті не писав статтей, тому це що написано може виглядати дивним) Але можливо ви зацікавитесь даним напрямком і я був би радий бути частиною чогось схожого на цю тему.

Я не пам’ятаю чи був в мене хоча б один день останніх декілька років коли я не думав про це, кожного дня я думаю про те, що ми живемо в країні де дуже багато талановитих фахівців в сфері ІТ, і я завжди думаю про те, чому ми з такою кількістю висококваліфікованих фахівців не створюємо багато якісних своїх продуктів які можуть мати місце для всього світу не на аутсорсі чи аутстафі, а створювати свій продукт.

Коротко в чому полягає моя ідея, можливо можна сказати що я надихнувся від серіалу «Кремнієва долина», а можливо ні, але додивився я його повністю зовсім недавно, ви скажете це тільки фільм, можливо, але все-таки той факт що Кремнієва долина існує і підхід схожий фільму, то це факт. Багато людей мріють бути там і створювати там щось круте, але той розум і ті навики які в них є вони везуть з собою. Повернусь до ідеї, ідея в тому, що потрібно просто об’єднувати людей зі схожими цілями. Розробники створюють свої пет-проекти, це звісно круто, і навіть самостійно люди можуть створювати продукти, а що ж буде якщо будуть збиратись повноцінні команди. На мою думку ДОУ є основною платформою в Україні яка може об’єднувати таких людей, вірю що при правильних кроках можна створювати щось неймовірне. Звичайно, деякі ІТ-спеціалісти не будуть готові після своєї роботи, у вихідні або у свій вільний час працювати, але я впевнений що є частина тих фахівців які будуть готові піти на це. Можливо хтось готовий йти на це, але немає поки ідеї, можливо хтось має ідеї, але не настільки кваліфікований щоб зробити все сам, я все-таки за те щоб кожний займався своєю справою, бізнес-аналітик займається своєю справою, дизайнер своєю і т.д. Звісно, можна створити продукт одним розробником, але зробити якісний продукт можна тільки в команді. Я з таких людей хто має ідеї, також досліджую ринок і створюю документацію для MVP, навіть пробую вчити мову програмування, але приходить розуміння що створити крутий проект самому навряд чи вийде.

Можна подумати що я мрійник, можливо і так, можна сказати що я не стану Цукербергом, та і не маю такої цілі, єдина ціль це створювати класні продукти, і навіть якщо це буде не прибутково.

В якому форматі це може бути, в будь-якому, від груп в телеграмі до оффлайн зустрічей людей які домовились створити щось разом. До прикладу, ДОУ являється посередником і допомогою для комінкації людей для потенційних проектів, і в свою чергу має 10% якщо проект вдастся запустити, типу як Ерліх Бахман в інкубаторі для стартапів.

Було б дуже цікаво дізнатись що ІТ спільнота думає про це.

👍ПодобаєтьсяСподобалось2
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Доброго дня! Ми наразі знаходимося у такій ситуації . Є повноцінна команда, ідея, дизайн, документація та дуже багато мотивації. Але не вистачає флаттер розробника (або фул стак). Якщо хтось зацікавлений об’єднатися з нами у команду, щоб побудувати продукт разом та отримати 10% долі прибутку у винагороду — звертайтеся до мене на пошту [email protected] Будемо раді новому учаснику команди !

Так їх вже куча, тих інкубаторів.

Стартап: друкування nft. Підшукую художників — сам малюю не дуже добре. Малювати треба щось багато шарове. Послідовний або випадковий набір шарів перетворю на png та відправлю до arweave. Друкую на solana. Якщо підійти до діла із фантазією та якщо є комерційна чуйка — можно створити колекцію, яку не лише куплять, а ще й не один раз перепродадуть.
Солана та АР зараз втричі дешевші ніж будуть через рік. Друкування та розміщення відбувається за ці криптовалюти. Це треба мати на увазі.

Існують вже готові напрацювання. З нуля не варто робити черговий інкубатор. Краще приєднатися до існуючих шкіл чи ініціатив. В Україні є багато продуктових компаній, де ані СЕО, ані власники ніколи не були в США.

Тут легше буде додати можливості інкубатору до USF, аніж робити для них конкурента. ТИм паче, що неофіційні інкубатори в нашій країні існують. Тому проштовхуйте свою ініціативу їм.

Користуючись можливістю, запрошую ML/CV/DL-інженера та Fullstack-розробника до свого стартапу. Пишіть сюди — [email protected] Деталі, яких дуже багато, розповім в діалозі.

Створи чат в ТГ, прікріпи його в статтю, і додавай всіх, хто зараз шукає партнерів для створення стартапу. Насправді, люди шукають партнерів і онлайн і на всяких мітапах раніше.

Так кажеш, нібито війна зробила з України юридично цивілізовану державу. Тобто, із лайна цукерочку. Тут стартап злетить виключно якщо він стріляє.

але зробити якісний продукт можна тільки в команді

Дізнайтесь про www.photopea.com

Підписатись на коментарі