Український ФОП у Франції. Допоможіть розібратися

Доброго дня!

Чи є хтось хто знає про набуття domicile fiscal во Франції для ФОП айти після 183 днів перебування на тимчасовому захисту?

Буду вдячна за контакті україномовних консультантів щодо французького оподаткування.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Доброго дня. Таке питання, якщо я фоп 3 групи в Україні в айті та не планую поки що відкривати фоп у Франції, які документи потрібно надати у статусі тимчасово переміщенної особи?

Я консультувався з податковим експертом. Ось що мені сказали. У Франції робота на одного замовника кваліфікується як наймана праця і за законом повинна бути оформлена відповідним чином.

Якщо у вас багато різних замовників, ви можете:
— зареєструвати представництво свого українського ФОП у Франції, або
— закрити ФОП в Україні і відкрити французький аналог (auto entrepreneur або micro entrepreneur залежно від обороту).

Якщо у вас один замовник, ваш замовник повинен зареєструвати компанію у Франції та взяти вас на роботу в якості найманого працівника. Якщо ваш замовник не хоче цього робити, у вас залишається опція знайти французького роботодавця.

чем закончилось? Сейчас в подобной ситуации

Залежить від того чи плануєте залишатись, і наскільки ви залежні від держави Франція, мається на увазі OFII, CAF та інше. Якщо залишаєтесь, то переводьте все на Францію, якщо ні то навряд чи хтось з вами тут буде розбиратись, це поперше дорого.

>>> шукати роботу на місці,халяви з 5% більше не буде

Підписатись на коментарі