В Україні стартує проєкт допомоги жінкам у працевлаштуванні та професійному розвитку

Кар’єрний портал Happy Monday (ГО «Професіонали майбутнього») та ООН Жінки в Україні у співпраці з Офісом Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції запускають проєкт Women For The Future, покликаний допомогти українкам, які втратили роботу і/або дохід внаслідок війни, знайти нові можливості для працевлаштування та професійного розвитку.

Внаслідок повномасштабної війни в Україні 39% українців втратили роботу та можливість фінансово себе забезпечувати (за результатами дев’ятого загальнонаціонального опитування від соціологічної групи «Рейтинг», 18-19 червня 2022 року). Більшість з них — жінки, які тепер не мають ні джерел доходу, ні можливостей для професійного розвитку. Попри це, вони готові працювати над вирішенням проблем, які виникли унаслідок війни. Зокрема, 53% жінок хотіли б знайти нову роботу з повною зайнятістю, а 88,3% — готові виділяти час на додаткове навчання та/або перекваліфікацію (за результатами анонімного онлайн-опитування жінок серед аудиторії Happy Monday, червень 2022 року).

«ООН занепокоєні наслідками війни для українського народу, економіки та ринку праці. За оцінками, з початку повномасштабної війни 4,8 мільйона людей в Україні втратили роботу, і значну частину цієї статистики складають жінки. Структура ООН Жінки в Україні розпочинає проєкт, спрямований на посилення економічних можливостей українських жінок, а також на залучення свідомого бізнесу до підтримки жінок під час війни та відновлення після її наслідків. Мета проєкту Women For The Future є амбітною, і вона вимагає більшої участі та спільної відповідальності»— підкреслила Еріка Квапілова, Представниця ООН Жінки в Україні.

У відповідь на це проєкт Women For The Future допомагатиме українкам, які втратили роботу і/або дохід внаслідок війни та шукають можливості з працевлаштування.

«Понад 5 років наша команда допомагає українцям та українкам знаходити улюблену роботу та будувати свідому кар‘єру. З початку повномасштабної війни продовжуємо тримати кар’єрний фронт, пріоритетно надаючи підтримку тим, хто залишився без роботи та джерел доходу. На жаль, кількість таких людей дуже велика і ми маємо знаходити системні рішення цієї проблеми. Проєкт Women For The Future має на меті допомогу жінкам в посиленні їх економічної спроможності. Серед запланованих ініціатив розвиток спільноти, кар’єрне консультування, навчальні програми з опанування цифрових професій та навичок, та посилення навичок самозарадності жінок для ефективного працевлаштування. Також важливий напрямок — робота з компаніями і адаптація поточних можливостей приватного сектору до потреб жінок. І ми щиро вдячні міжнародній спільноті та уряду за підтримку таких ініціатив.» — зазначає Анна Мазур, засновниця та виконавча директорка кар’єрного порталу Happy Monday (ГО «Професіонали майбутнього»).

Що чекає на учасниць проєкту?

В межах ініціативи жінки можуть долучитися до таких активностей:

  • цикл лекцій для підвищення рівня стресостійкості та налаштування на активний пошук роботи та профреалізацію на новому місці;
  • серія вебінарів з питань працевлаштування та професійного розвитку;
  • кар’єрні індивідуальні та групові консультації;
  • програми професійної перекваліфікації за різними актуальними напрямами;
  • закрита спільнота з експерт(к)ами, які надаватимуть фахові поради щодо працевлаштування та кар’єрного розвитку, і де в учасниць буде можливість спілкуватись одна з одною, обмінюватись досвідом.

Хто та як може долучитись до проєкту?

Долучитись до проєкту можуть:

  1. Українки, які втратили роботу чи джерела доходу через війну, шукають нові можливості для працевлаштування та посилення економічної спроможності й потребують в цьому допомоги та підтримки.
  2. Компанії, платформи з працевлаштування та кар’єрні ініціативи, які хотіли б допомогти з працевлаштуванням жінок і дівчат, створювати для них кар’єрні можливості та стати партнерами проєкту.

Дізнатися більше про Women For The Future, долучитись як учасниця чи стати партнером можна за посиланням: women.happymonday.ua

Проєкт «Women For The Future» реалізовується за підтримки проєкту ООН Жінки «Трансформаційні підходи для досягнення ґендерної рівності в Україні», що фінансується Урядом Швеції, та в співпраці з Офісом Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

👍ПодобаєтьсяСподобалось5
До обраногоВ обраному0
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Більшість з них — жінки, які тепер не мають [...] можливостей для професійного розвитку

Ти ба, як прикро.
А в чоловіків на війні можливостей для професійного розвитку хоч відбавляй: немов і не воюєш, сиди собі з окопа веслай, все як вдома.
Ті, хто пішов воювати ще коли був entry-level, повернуться вже як мінімум на позиції senior’ів та відповідні зп.

Проєкт «Women For The Future» реалізовується [...] для досягнення ґендерної рівності в Україні

Я щось пропустив ту частину, в якій проект гендерно нейтральний.

Парадокс весь у тому, що якщо нема робочих місць, то вже неважливо, скільки в тебе сертіфікатів. Тим паче, коли війна. Та також таку допомогу треба створювати не тільки для жінок, але й для чоловіків. Бо вони теж залишаються без роботи.

Сексизм такий сексизм.
Будь-яка дискримінація це погано, а тут просто рафіновано.

ООН занепокоєні наслідками війни для українського народу

хто найбільше постраждав від війни? може це поранені, контужені, скалічені захисники? яких декілька десятків тисяч. може це їм потрібна допомога, можливість свічнутись в ІТ?

звісно ж ні!

Я би також хотів почути вмотивовану відповідь від «Women For The Future», чому їм западло допомагати всім, не залежно від раси, вірувань, віку, в т.ч. і чоловікам? Тобто, нехай вакансія вантажника в магазині Ашан кращє взагалі пройде мимо? чи ви із задоволенням запропонуєте її жінці і поставите собі +1? А якщо не западло, то наведіть будь ласка аргументи на користь того що в Україні такого сорту допомоги для пацанів більше ніж досить, а проблеми існують тільки із працевлаштуванням жінок. Як взагалі така політика узгоджується із 21 століттям і з словами пані Анни Мазур: «Понад 5 років наша команда допомагає українцям та українкам»... чудово, а шо помінялось? стать віце-премьєрки? чи може просто діяльність проєкту недолуго висвітлюється журналістами і таким чином частково утруднює співпрацю із «свідомим бізнесом»?

Я не буду стверджувати що традиційно саме чоловік є годувальником в українській сім’ї — на жаль, 90-ті роки багато в чому і поміняли і навіть перевернули традицію. Але хотів би почути також запевнення шановних панянок з майбуття, що вони принаймні щирі у своїх намірах і вдома не виносять своїм чоловікам мазгі на кшталт: я тут цілими днями і ночами людЯм допомагаю, а ти, лайдачє, не можеш собі роботу з нармальною зарплатнею знайти...

265 коментарів

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

О, сексизм підїхав.
(Хоча в принципі нічого нового)

Якщо що не ясно — не рівний доступ до можливостей, навчання, працевлаштування — це все сексизм. І воно не вирішує проблеми — воно їх створює.

І якщо нашій не шановній владі (чи хто вони там) так чешеться збільшити кількість жінок у STEAM — то воно робиться не так.
Для початку — пройшлися би по школам і садочкам і викинули нафіг совковий поділ на предмети і нормативи для дівчаток і хлопчиків.
Шо значить дівчатам не треба вчитися робить табурети або шарити фізику?
Шо значить хлопчикам не треба знати як приготувати їжу або як доглядати за дітьми?

А то приперлися до вже дорослих (яких до цього 20 років муштрували) і такі — а нам же треба більше жінок в стем, а ну бігом!!!

Прям якийсь парад сексисток у чаті. Дякую, що відписалася тут. Сподіваюся у реальному житті не зустрінемось.

Дуже круто, чот не очікувала такого ажіотажу у чоловічій ІТ-спільноті. Дійсно цікаво читати коменти, я аж ото записалась в цю програму, побачимо потім, «шо дають». І коменти ж рахуй тільки-но чоловічі! Поодиноких дівчат занесло сюди, але вочевидь це дійсно не дає спокою — бабські програми за кошти чужоземні. Панове, будь ласка, продовжуйте!

Цікаво, а що Вас так непокоїть, коли чоловіки висловлюють свою думку? Це особисте чи «класове»?

мамина дочка. вот результат этих экспериментов над психикой

Ну ж звичайно мамина. І татова. І заміжня. А що то за експеримент? Мені просто цікаво.

Та наче і не непокоїть — навпаки думаю, що варто висловлювати більше думок чоловікам, про що і закликаю. Що Ви маєте на увазі під «особисте» чи «класове»? У спільноті є якась градація чи як тут взагалі працює?

А ви мене закидаєте помідорами якщо я от дівчинка, мене сюди занесло, і мене нудить від оцих усих окремих програм для жінок?
(Ну тому що це ж сексизм якщо не ясно)

Можете передати своії босессі Стефанишиній, що гендерна рівність це не про жінок, а про гендери

Не удивительно. Большинство мужчин в Украине сами поддерживают культ женщины и ребёнка

ООН занепокоєні наслідками війни для українського народу

хто найбільше постраждав від війни? може це поранені, контужені, скалічені захисники? яких декілька десятків тисяч. може це їм потрібна допомога, можливість свічнутись в ІТ?

звісно ж ні!

Эта организация помогает женщинам. Если вы хотите помочь другой группе людей — вперёд, никто же не мешает)

Таким образом вы подтверждаете что вас не волнует ни судьба мужчин-защитников, ни, таким образом, защита України.

Фройд писав, що дівчата несвідомо заздрять хлопцям, бо в дівчат немає члена. По коментаторам на Доу можна зробити висновок, що все навпаки))

Я навіть більше скажу, виявляється деякі тут заздрять і таким інвалідам по здоров’ю, як я.

Платон писав, що єдина різниця між жінками й феміністками в тому що перші портять нєрви своїм чоловікам, а другі — чужим.

нужно больше сексизма, шовинизма и всякого мовоозабоченного треша. правда публике уже пофиг. насытились

Все правильно зробили, підтримую.

Для мамкіних традиціоналістів. Перестаньте форсить повісточку з жінкою-домогосподаркою і з часом перестанете бачити феміністичні отвєточки. Повісточка антропологічно некорректна, «традиційно» жінки впахували на рівні з чоловіками. Тому ви нічого не втратите.

Подібні феміністичні ініціативи — це реакція на мамкіних традиціоналістів що сруть у вуха своїми анахронізмами. Ти не дівчина, зрозуміло, тебе зайобувать не будуть.

Понимаешь, мне в общем-то пофиг, лишь бы меня не трогали, но хфеминиздки очень хотят

Чтоб я налоги платил и эти пришибленные из них брали на несчастненьких, то есть на себя. Я предлагаю другое : несчастненьким дать ремня и чтобы работать шли, а «борцов за права» потравить дустом

Подібні феміністичні ініціативи — це реакція на мамкіних традиціоналістів

Таких мамкіних традиціоналістів в IT десь один на сотню.

Для того, щоб влаштуватися на роботу в IT в Україні, в більшості випадків проходять інтерв’ю в hr’ок жіночої статі.

Але й тут погані мушинки цькують і код писати не дають.

Дуже хороша ініцітива, маю надію дасть хороші результати.
Тим, хто бомбить у коментарях важливо побачити ціль цієї програми -

Проєкт Women For The Future має на меті допомогу жінкам в посиленні їх економічної спроможності.-

Тобто головна мета — по суті допомогти жінкам повірити в себе, ніхто не дає готових рішень і тим паче не гарантує роботу. Це радше крок до вирішення проблеми невпевненості жінок у собі та неготовності до змін у професійному житті. Є психологічні проблеми, які притаманні саме жінкам.

Є психологічні проблеми, які притаманні саме жінкам

Я деяким побратимам пропонував допомогти навчитися тестуванню ПЗ після війни. Більшість казала: «я надто тупий та/або старий для цього».
Ніхто не казав: «я не можу, бо в мене х*й», уявляєте?

А до чого тут це? Тупим і старим може себе почувати будь хто. У жінок інші проблеми, які ви навряд чи зрозумієте.

У жінок інші проблеми

Мова про аналоги «тижмужичества», коли:
• «Нащо тобі те айті, п***уй на завод/в пожежники/в кухарі, там нормально платять, а ще й відкати є, або з кухні щось додому будеш брати»?
• «Сидиш за кампухтєром, нічого не робиш, краще допоможи щось там по дому» і твої справи (вивчення мови, інструментів, технологій) відкладаються на невизначений термін?
• «Іди до тьоті Йoби, взломай фейсбук її smm’ниці, тому що тьотя Йoба не заплатила smm’ниці і хоче повернути собі свій паблік стоп’ятисотої кав’ярні, який smm’ниця забрала собі до виплати обіцяних грошей»?
• «Що сидиш за своєю пєкою, іди в армію, там з тебе зроблять „справжнього мужика“»?

Ага, ага, «проблеми людей з вагіною такі унікальні і є тільки в них».
А «люди з членами все контролюють і в них таких проблем немає, бо в них щось типу єврейського „сіонізму“ — кругова порука, брат за брата, закритий клуб, в який доступ тільки якщо є, що засунути в glory hole».

Це підліткова інфантильність, коли група людей всерйоз вважає, що їх проблеми унікальні, є або були тільки в них і ніхто їх не розуміє.
Але підлітки хоч не створюють щось подібне до того, що створюють дорослі інфантили — якісь свої аналоги уявних клубів з «мужицької кругової поруки» та «мужицького сіонізму».

Увесь ваш двіж навколо цих хмарних замків — якась нездорова балеба, яка пов’язана з колективними галюцинаціями та манією переслідування.

Це до психіатрів, любі борцуньї з «мужицьким сіонізмом». Слідом за віруючими в «єврейський сіонізм».

В смысле? подростковых клубов воз и малая тележка.
Есть даже очень серйозные, типа братств в универах и банд.

подростковых клубов

Клубів з уклоном в альтернативу «сіонізму дорослих»?
Щось на кшталт «Codename: Kids Next Door»?

Конечно. в братства не берут даже других детей, только учащихся часто даже одного факультета или общаги. В банду вообще не берут никого, только со двора и одного возраста.

Ще раз: ці братерства та банди створюються щоб боротися з «сіонізмом дорослих»?

Ці братерства підтримує ООН?

Ще одне запитання, останнє:
Ці братерства для боротьби з сіонізмом дорослих, які підтримує ООН, вони є з Вами зараз в одній кімнаті?

Да, именно с этими целями они и создаются. Чтоб бороться за свои права с взрослыми как правило.
А что, поддержка ООН уже обязательна для любого обьединения? Некоторые братства, ООН, конечно, поддерживает. Но это совсем не значит что банды — не организации.

І які права виборюють в дорослих ці банди?
Прокидатися до другої пари?
Мати дозвіл на бухло та паління?
Без перепон буліти терпіл?

Чому банди видаються за позитивний кейс?
Бо «на цьому наші аргументи всьо»?

А, я зрозумів, це такий тонкий тролінг цих борцунок з «мужицьким сіонізмом». Такий тонкий, що навіть майже непомітний для них самих.
Давай подивимося, коли втелепають, що до чого, самому цікаво.

В основном не слушать чуваков типа вас.
Лично мне пофигу, аргументов у вас нету, дальше в этом треде не пишу.

Ну вибач, що спалив контору, ну не тікай, треба більше кулсторі про «мужицький сіонізм», як я без них жити далі буду?

головна мета — по суті допомогти жінкам повірити в себе

Зачем?

з того що я зрозумів, так бо дівчата замість вареника підсвідомо хочуть стручок, і фемкам їх треба в цьому підтримати, але це не точно

Ты понимаешь, я готов помочь тому кто нуждается в помощи, а не замуж за программиста, или просто денег Бо " я женсчина, мине тяжило"

Дуже крута ініциатива, дякую за створення нових можливостей для жінок!
Підкажіть, будь ласка, чи набираєте ви ще менторок?

Інно, вітаємо! Дякуємо за ваш коментар та питання :)
Ви можете заповнити анкету для участі women.happymonday.ua/#register

Парадокс весь у тому, що якщо нема робочих місць, то вже неважливо, скільки в тебе сертіфікатів. Тим паче, коли війна. Та також таку допомогу треба створювати не тільки для жінок, але й для чоловіків. Бо вони теж залишаються без роботи.

Ппограма наче створена не тільки для того, щоб дати сертифікат:)
Ну і у вас дивний стереотипний майндсет — що робочі місця створюються кимось(чоловіками?) Жінка при бажанні може може займатися бізнесом і створювати собі робоче місце самостійно.

Та ні. Це ви дивні. Я жодного разу не сказала, що саме чоловіки створюють робочі місця. А головний меседж — що треба надавати можливість допомоги і жінкам, і чоловікам. Чи у вас в суспільстві тільки жінки є?

Чоловіки собі самостійно допомагали багато тисяч років. Поки жінки були десь на рівні домашніх тварин, а іноді і бесправніше за домашніх тварин. Не переживайте так за чоловіків:)

Так а чому не допомагати усім? Комусь це буде корисним, комусь- ні. Тим паче зараз війна, багато без роботи.Як жити? Нащо зараз і на цьому створювати напругу в суспільстві? Да і в нас багато сімей, де саме чоловіки заробляли більш грошей.

Так ви сама собі суперечите. Навіщо їм такі програми, якщо частіше за все саме чоловіки і заробляють?
Може, від них просто немає достатнього запиту на такі програми?

Ні, це ви пишете якусь ерунду. Чи у вас зараз нема війни? Чи ви не бачите того, що купа людей без роботи і не тільки залишилась. І це не тільки жінки. І на головне питання ви так і не відповіли. Але я вже бачу, що якась паралельна реальність у вас).

У Тетяни просто методичка. Не важливо що ви їй пишите, вона відповідає по методичці.

В мене просто нема слів одні букви

Прямо зараз сотні тисяч і чоловіків і жінок, але переважно таки чоловіків ризикують життям щоб ти могла писати оцю середньовічну маячню і щоб вареник усіх українських фемок не порвали в літеру зе по колу рота хачів

але їм виходить допомога від фемок не треба самі якось, бо в них член?

А не хоч зробить кастрюлю вареників, а краще дві і понести своїй ТО, замість філософствувати тут про члени, і зробити без вереску про домогосподарок і почуттів про бесправність пліз? Там розкажеш їм що є організація яка допомагає після війни працевлаштуватись і перекваліфікуватись, але це тільки якщо у них не буде члена

Ну у мужчин всегда есть очень востребованный вариант работы в Украине))

В жінок такий варіант теж є.

Насколько я слышала, женщине прям на фронт попасть крайне тяжело, особенно если ей до 30.

Бойову винагороду платять тим військовим, які знаходяться в області, в якій йдуть бойові дії.
Отже на «фронт» не обов’язково рватися. І залежить від командування: чи буде боєць в тилу, чи на першій лінії, чи на нулі, чи в сірій зоні — я встиг побувати на всіх цих атракціонах, і бонусом в військових шпиталях теж, з пухлиною, а потім після поранення + з контузією, і за бійцями утки виносив, тому що деякі медсестри відмовилися це робити. Корона з голови не впала. Рекомендую.

утки виносив, тому що деякі медсестри відмовилися це робити.

дякую за такі корисні дрібниці — з них і складається портрет сучасної мадам

Якщо ви про ЗСУ, то це працює в 2 сторони.Чи щось інше мали на увазі?

Якщо Ви про ЗСУ, то туди беруть далеко не усіх бажаючих. А те що народ страхається постановки на облік, таке є — але за облік гроші не платять (тобто бажана повістка != робота в ЗСУ).

карго-культ за деньги налогоплательщиков ЕС, ничего нового

Сексизм такий сексизм.
Будь-яка дискримінація це погано, а тут просто рафіновано.

А чому тоді в нас є барбершопи, де стрижуть виключно чоловіків і працюють виключно чоловіки? Такі собі менс клаби. Це не дискримінація і сексизм?)
В мене є дуже крута знайома перукарка, це вона зі мною поділилася, що туди на роботу жінок просто не беруть. Типу таке правило. Довелось їй відкрити свій салон))

Брехня, про барбершопи.
Раніше жив у Ірпені, ходив у барбершоп Garage, працювало 4 дівчини і 2 хлопці, стабільно стригся у дівчат, Анна вогонь.
Зараз у Львові відвідую барбершоп Men’s Hall, працює 2 дівчини і 5 чи 6 хлопців, стрижусь у Галини, коли у неї є вільний слот.
Біла Церква, звідки родом, барбершоп Mans Hub www.instagram.com/mans_hub декілька разів відвідував, виключно дівчата.

Ще будуть аргументи?
Ваша знайома, яко це правда, вас дурить або чогось недоговорює.

Та я навіть рада, що зараз в барбершопи почали брати жінок на роботу. Це мені знайома розповідала роки три тому, бачу, що ситуація змінилася. Певно, професійних перукарів-чоловіків просто не вистачає.
Але ж там продовжують стригти виключно чоловіків) Тоді це тим паче дивно і абсурдно — працюють жінки, але продовжують стригти лише чоловіків) А що, якщо я хочу постригтися, наприклад? Чому мені не можна? Навіть якщо хочу коротку стрижку?
І навіть назва

Mans Hub

- це ж саме, те про що я пишу.

Ну якщо вам це кидається в очі, то особисто мені кидають в очі надмірна, як мені видається, кількість салонів краси та просто салонів нігтьового сервісу з різними жіночими назвами і в рожевих тонах.
І так, там обслуговують виключно жінок. Ну тобто теоретично мені б напевно там погодились зробити манікюр і брови, але наявність всього біло-рожевого відлякує від відвідин.

Сейчас часто в салонах есть услуги типа «мужской маникюр или педикюр»))

Я абсолютно впевнений що і в барбершопі вам без проблем підстрижуть вуса і бороду.

Ну волосы на голове там тоже стригут) Но только мужчинам))

Знову-таки, модну чоловічу стрижку вам зроблять без проблем.

Всем стригут. Просто у них в прайсе есть только мужская стрижка. Если вас устраивает — нет проблемы.
а прайс им сверху спускают, специфика.
Детей вот тоже стригут, в отличии от женских.

Потомушо есть разные барбершопы.
Мужчин тоже в женские бани не везде пускают.
Есть барбершопы которые типа «отдохни от жены» и гарантируют отсутствие женщин и коньячок внутри. Не вижу проблемы, это их фишка. Вы ж не переживаете, что в есть фитнес группы только для женщин, правда?
С другой стороны, даже такие барбершопы практически уверен вас постригут ежиком, если попросите. Ибо есть служба защиты прав потребителей и так далее. Да, уточнят, точно ли вы хотите, но мужскую стрижку сделают.
А вот женские салоны мягко говоря не все стригут мужчин. Точно точно, я пробывал. Даже детей-мальчиков многие не берут. И на службу потребителей им пофигу, у них ̶л̶а̶п̶к̶и̶ «нет нужного оборудования».

Насправді, мене це тішить) Жінки такі круті, що навіть концепція менс клабу розбилася з часом)) Вони більш професійні і вмотивовані, очевидно. Що навіть відібрали роботу у чоловіків у цій царині) Спочатку це дійсно була концепція «суровий пацан стриже сурового пацана».

Знову ж таки ні.
Це дуже погано, коли ієрархію компетенцій ломають квотами, гендерними іграми та подібним.
Мені абсолютно всерівно майстер з яким гендером і яких сексуальних чи релігійних вподобань буде мене стригти чи масажувати чи надавати будь-яку іншу послугу, тому що я забуду про майстра через 5 хв як вийду із салону і мені головне результат який я буду бачити в дзеркалі.
Ось тут криється квінтесенція: ми повинні боротися за якість, а не за ефимерні конструкції, які не витримують критики рельного життя.

Хотілося б пережити війну і якось поїхати в Індію тільки заради того аби потрапити до місцевих барберів youtu.be/SSctqjzFjJ8

Ну есть барбершопы где берут женщин, есть те где не берут. Что не так?) Или вы лично женщина которая пыталась устроиться на работу во все барбершопы страны?)

Что не так?)

ОМГ, я навіть хз як вам пояснити що тут не так, якщо ви задаєте такі запитання.
Дівчина вище зробила помилкове узагальнення, яке я розбив навівши живі контр-аргументи, ось і все.
Якщо я чоловік-айтішник, чи значить це автоматом, що мене візьмуть в будь-яку ІТ контору України? Значить за логікою, по якій ви задали запитання, в Україні не беруть чоловіків в ІТ?

Мені не потрібно перебрати всі варіанти аби робити обгрунтовані висновки.

Ну на рахунок барбершопів, то мені здається там справа у відсутності кваліфікації у більшості «барберів», щоб робити жіночі стрижки. Для крутої перукарки це дауншифтінг і бачите, сама відкрила салон і ніякі проекти допомоги їй не знадобилися.

туди на роботу жінок просто не беруть.

Потому, что женщин за цену стрижки в барбершопе будут хватать за жопу. И что характерно, за эти бабки таки право имеют, а мужика за жопу как-то не комильфо

Честно говоря, женская стрижка в салонах того же уровня немного даже дороже. Раза в два. И никто не хватает за жопу.
Не знаю с чего такие выводы.

Вас бабы за жопу никогда не хватали?

та я вот тоже парикмахерш не хватал, и шо?

Ну так это говорит не об общей картине, а о вашем воспитании. Ну и о привлекательности предыдущий вариант.

Я тоже хочу проект помощи, что за дискриминация ??

а такие существуют?

Зайшов і побачити типові ДОУ коменти і не розчарувався. Це добре що наш бастіон істинних цінностей тримає оборону проти навали wоkeварів і печенегів. Треба щільніше зімкнути ряди і не пропускати всіляких suppressive persons на затишний ДОУ.

suppressive persons

Хоть вы и голубой, но в армию вас идти придётся © Анекдот

Як добре, що ринок порішає

Щоб ринок «порішав», потрібна «ринкова економіка» ;)

Я би також хотів почути вмотивовану відповідь від «Women For The Future», чому їм западло допомагати всім, не залежно від раси, вірувань, віку, в т.ч. і чоловікам? Тобто, нехай вакансія вантажника в магазині Ашан кращє взагалі пройде мимо? чи ви із задоволенням запропонуєте її жінці і поставите собі +1? А якщо не западло, то наведіть будь ласка аргументи на користь того що в Україні такого сорту допомоги для пацанів більше ніж досить, а проблеми існують тільки із працевлаштуванням жінок. Як взагалі така політика узгоджується із 21 століттям і з словами пані Анни Мазур: «Понад 5 років наша команда допомагає українцям та українкам»... чудово, а шо помінялось? стать віце-премьєрки? чи може просто діяльність проєкту недолуго висвітлюється журналістами і таким чином частково утруднює співпрацю із «свідомим бізнесом»?

Я не буду стверджувати що традиційно саме чоловік є годувальником в українській сім’ї — на жаль, 90-ті роки багато в чому і поміняли і навіть перевернули традицію. Але хотів би почути також запевнення шановних панянок з майбуття, що вони принаймні щирі у своїх намірах і вдома не виносять своїм чоловікам мазгі на кшталт: я тут цілими днями і ночами людЯм допомагаю, а ти, лайдачє, не можеш собі роботу з нармальною зарплатнею знайти...

А чому їм має бути не западло?Організація, створена в більшості своїй жінками для конкретної цільової допомоги жінкам — якої відповіді від них Ви очікуєте? Якщо вам здається, що такого сорту допомоги для пацанів не досить і теж є проблеми, то це питання навряд чи до них.

експерт(к)и про дайверсіті енд інклюжн будуть розповідати? чи то будуть курси «как стать богіней, для чайников», що продавали раніше інфоцигани, а зараз так бюджети пилять.

Коли якась купка феміністок влаштовує собі преференції, важливо розуміти, що таким чином вони відбирають ресурс у тих, хто його заслужив у чесній конкурентній боротьбі. Я не дуже вірю, що проект матиме бодай якийсь вихлоп, аніж просто освоєння бюджету. Але сам факт дискримінації чоловіків в українському суспільстві під час війни, вражає. Замість відкриття центрів психологічної допомоги жертвам війни, людям що втратили близьких, інвалідам, без рук та ніг, яким окрім самих протезів, потрібна тривала адаптація, замість турботи про здоров"я та психологічну стійкість захисників, в нас все більше і більше відкривається центрів допомоги жінкам. Знайдіть в Києві хоча б один центр допомоги чоловікам, боротьби з чоловічими хворобами. Гугл відсилає в звичайні лікарні. А для жінок у нас центри боротьби з раком грудей, центри материнства, центри психологчної адаптації, центри боротьби із домашнім насильством, знову чомусь виключно для жінок. І більшість цих центрів, частково чи повністю, фінансуються з бюджету, тобто на гроші зараболени чоловіками.

що фінансується Урядом Швеції, та в співпраці з Офісом Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Ми й не сумнівались, що жінка діятиме в інтересах своє гендерної групи. І це як то кажуть, трохи зашквар, та знову викликає питання професійної відповідності.

Теж бачу цей тренд, що чоловікам «и так сойдет»

Це посилюється штуками типу чоловіки не повинні жалітися і тд і всім здається, що проблем немає.

А коли слухаю як деякі жінки обговорюють «мужиков», то думаю, що такі словесні конструкції треба за приклад брати і використовувати проти рашки наприклад.

Тому закликаю говорити про свої проблеми, гуртуватися навколо наших інтересів.

Я так розумію, ви переживаєте що у вас може бути рак матки або грудей?
Чи ви дуже страждаєте без центру материнства?

Смертність може і вища, а от чому вища захворюваність? Може тому що більшість чоловіків звертається до лікаря, коли вже щось відпадає?
Я абсолютно не проти, якщо будуть існувати центри батьківська, наприклад. І усілякі центри по боротьбі з раком простати, наприклад. Але в нас на це немає суспільного запиту, очевидно.

Заболеваемость больше по разному.
Рак кожи, к примеру, в связи с неиспользованием защитных кремов.
Почему рак прямой кишки — врачи без понятия.
Рак легких — ибо количество мужчин на вредных производствах выше.
И так далее.

Замість відкриття центрів психологічної допомоги жертвам війни, людям що втратили близьких, інвалідам, без рук та ніг, яким окрім самих протезів, потрібна тривала адаптація, замість турботи про здоров"я та психологічну стійкість захисників, в нас все більше і більше відкривається центрів допомоги жінкам.

krasche.a3.kyiv.ua

Сіквел програми ’Біженство for women’

С одной стороны — не вижу почему я могу быть против, я только за..., но что-то меня «муляє».

Во первых — почему все заголовки «Англійською»?
И закон «уже вступил» и вообще — мне очень часто «намекают», что «надо больше украинского». Но, наверное, это потому что это «лише для женщин из IT.
И этот вопрос меня ставит в тупик — что это действительно только для женщин из IT (ну или достаточно молодых) ?

Но основная проблема как с деньгами, так и с занятостью, вовсе не у молодых женщин, тем более из IT.
Как-же те которые «за 30» и не из IT? А это значит и «за 40» и «за 50»?
Ибо даже слово «вебинар» крайне мало что скажет основному количеству упомянутых мною женщин. Скорее уже «семинар» :)

Ну а отсюда не очень позитивный вывод, про «Ваши планы».
Мне это слишком напоминает «коучей успеха» — прочти/прослушай мою книгу и жизнь твоя наладится...

Це не для українського айтішніка. Вони звикли щоб вони працювали і забезпечували сімʼю і сімʼю дружини. А тут таке, жінка працювати піде. А хто буде йому їсти готувати, або прибирати за ним? Невже сам? Дурних нема.

Не треба тільки про дискримінацію чоловіків казати. Або про те що позитивна дискримінація не потрібна, бо жінок ніхто не дискримінував. Тут кожен за 40 скаржиться що їх не беруть за віком на роботу, невже інших дискримінацій нема?

позитивна дискримінація

Живительная эвтаназия

А хто буде йому їсти готувати, або прибирати за ним? Невже сам?

можна винайняти помічника по дому

"Стрелочка не поворачивается."©

Ой, у лузі математикиня
Нахилилася

А як душі донатити? Бо рахунок банку то у фізичного тіла

Если эта инициатива поможет большему количеству людей получить востребованные навыки и работу то я только за и пожелаю им успехов. В таком случае в итоге польза будет в целом для общества.

Я не совсем понимаю почему у некоторых мужчин такая агрессия появляется когда какие-то общественные организации, согласно своему уставу и целям помогают какой-то части общества. Что в этом плохого? Вы против того чтобы кому-то из ваших знакомых или знакомых ваших знакомых стало лучше? Вы видите в этом для себя угрозу?

Или вы признаете право на существование только идеальных общественных организаций которые идеально решают все проблемы человечества?

Или вы признаете право на существование только идеальных общественных организаций которые идеально решают все проблемы человечества?

«Идеально» это когда организация не устраивает дискриминацию по половому признаку, оказывая помощь избирательно?
Если бы в программе этой «неидеальной» организации заменить одно слово «женщинам» на «мужчинам», то ее уже бы через минуты закидали обвинениями в сексизме в соцсетях, на следующий день толпы феменисток носились бы с плакатами, а французское подразделение уже бы оголило грудки, обрисованные лозунгами об угнетении.

Что в этом плохого?

А что, дискриминация это уже хорошо? Даешь курсы ИТ для белых! Остальные то порадуются за них!

С вами довольно сложно вести дискуссию потому что почти в каждом предложении у вас есть агрессия и запрещенные полемические приемы и передергивания но я все же попробую.

Если я правильно понял ваш тезис, то организация получившая финансирование от ООН и правительства Швеции занимается открытой дискриминацией по половому признаку. Если это так, то это довольно смелое утверждение. У меня доводов в пользу этого утверждения нет, возможно они есть у вас. Если это так, озвучьте их пожалуйста.

Второй ваш тезис, если я правильно вас понял, что существует какой-то неформальный заговор о запрете и противодействии общественным организациям по защите каких-то других социальных групп. Мужчин? Белокожих? У вас есть какие-то доводы которые могут подтвердить такой тезис? Возможно вам известны факты того что общественным организациям с такими целями и уставом отказывали в регистрации или запрещали вести деятельность? Возможно вы лично с таким сталкивались?

А разве не занимается дискриминацией? Если у меня хуй, я могу записаться?

Почти все а определенной мере дискриминация. Если кружок для детей или, напротив, мероприятие пожилых людей — ейджизм. Если родители не могут позволить оплатить обучение ребенку — дискриминация по финансовому признаку. Доступное жилье для людей с инвалидностью это также дискриминация, вы же не можете купить их так дешево. В то же время вышеуказанные вещи явно вызывают меньше возмущения чем специальные программы для девушек

Ну «специальные программы для девушек», все-же, бывают очень разными...
Сами «девушки» потом говорят, что было очень полезно. Хотя подобных программ «для мальчиков» я не встречал.

Ваші аргументи висмоктано з пальця, шо наводить на думку про троля, а не про безнадійність :( Сподіваюсь на кращє :)
Молода людина не піде на збір тих «кому за 60» — їй це непотрібно і нецікаво. Я сам заходив за дитиною на гурток, і ніхто мене не гнав якщо треба було 20 хв почекати закінчення тренування. Батьки переважно можуть заплатити за освіту дітей — є така штука як кредит, доступна всім, але його треба сплатити, і їх свідомий вибір — напрягтись і дати освіту дитині, чи зберегти скажімо дідів будиночок за містом, чи бухати і не скористатись розумними програмами допомоги у пошуку роботи :) Житло для інвалідів, ветеранів — це соціальна гарантія, чули про таке? Спеціальна програма для дівчат — це припустімо поради щодо маммопластики, пацани туди не підуть за нєнадобностью. Але ніхто не сказав, що допомога у пошуках роботи потрібна пацанам так само як збільшення їх грудей :(
Те що тут продається — це звичайно не сексизм, це просто жопорукість, жопоголовість і невміння власне продавати; а може і не потрібно вже ту програму продавати, бо гранти поділено. Найбільше напрягає що це під егідою «Офіса Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції»: (а) у пані Ольги є «офіс» і свої арестовичи (б) отак продається євроінтеграція для пацанів :( це свідомо, на замовлення чи по дурці? (в) а казали що все зло у владі — від мужиків :)

Ще раз нагадаю: 25 років тому нас почали ділити по мовній ознаці. Зараз в результаті маємо те шо маємо :( А маємо на мою думку війну цивілізації і беззаконня. Цивілізаційний шлях полягає в тому, шо всі люди рівні у своїх правах і всі люди заслуговують на повагу, підтримку і т.п. незалежно, в тому числі, від статевих ознак. Якщо є думка шо конституцію писано не для всіх — це альтернативний шлях, для того є запоребрик.

Якщо за однакових початкових умов чоловіки у технічних науках зустрічаються в декілька разів частіше то ні про які рівні права мова не йдеться, це вочевидь дискримінація, хоча й не така явна як декілька десятиліть тому

Не кажучи вже про те, що жоден пацан ще не народив :((( Думаю Ви свідомо плутаєте рівні права жінки і чоловіка податись у ВИШ на технічні науки, чи припустімо наприклад у військо, і рівність яку спостерігаємо на цвинтарі.

Так в фізичному плані ми не рівні, тому початкові умови різні

Якщо за однакових початкових умов...
...тому початкові умови різні

Так різні початкові умови чи ні ;) ? Чи не логічно припустити що в т.ч. через ту фізіологію жінка, при наявності вибору, відмовляється (якщо мати на увазі девелопмент) від ненормованого робочого дня і постійної напруженої мозгової праці на користь сім’ї?

Єссно то був жарт про «не народив».

и запрещенные полемические приемы и передергивания

Это какие?

то организация получившая финансирование от ООН и правительства Швеции занимается открытой дискриминацией по половому признаку.

Отлично. Может ли правительство Германии открыть программу «Бесплатное высшее образование для белых»?

У меня доводов в пользу этого утверждения нет, возможно они есть у вас. Если это так, озвучьте их пожалуйста.

Кажется, я предельно ясно озвучил доводы. В программе написано для женщин. Хотите сказать это ошибка или на практике не имеет значения для программы? Или по вашему фильтр по полу, расе, возрасту и т.д это нормально?
Упустим уже момент, что сейчас мужчинам в Украине куда хуже, ввиду невозможности выезда на поиски работы, охоты на них военкомата и том факте что от них ждут большего финансового участия в семейном бюджете- тут уж организация действительно не при чем.

Возможно вам известны факты того что общественным организациям с такими целями и уставом отказывали в регистрации или запрещали вести деятельность? Возможно вы лично с таким сталкивались?

Открываем их сексистский сайт:

Наша мета
підвищити обізнаність жінок та дівчат у питаннях працевлаштування, надати доступ до професійного навчання та наставництва, посилити їхні економічні можливості в Україні та за кордоном.
Закрита спільнота
Місце, де кожна учасниця зможе отримати підтримку та допомогу від кваліфікованих експертів та експерток. В спільноті можна буде знайти інформацію про актуальні вакансії та роботодавців, які підтримали проєкт і відкриті до підтримки та працевлаштування жінок.
Програма самозарадності та експертної підтримки жінок та дівчат
А також спілкування на ці теми в закритій спільноті з експертами і експертками та іншими учасницями проєкту.

В твою пользу, но коррекция: немецкое образование и так бесплатное, правда доступное только для немецко-язычных

Угу, но тут расизм и германия самый тонкий лёд, а тема то образование :)
Значит сделают платным для не белых :)

Отмечу что в Германии есть немало англоязычных бесплатных программ хотя это ни на что не влияет

организация получившая финансирование от ООН и правительства Швеции занимается открытой дискриминацией по половому признаку.

Не варто підміняти поняття :) ніхто не бачив під яким соусом організація получила то фінансування. Їм можна сказати наприклад що «ми зосередимось на допомозі дівчатам від 18 до 22 у пошуках роботи оскільки вони найбільш вразлива верства і часто попадають у сексуальну і наркотичну залежність...», і все буде красіва. А тут можна побалакати про «підтримку жінок» взагалі, про «свідомий», а відповідно і несвідомий бізнес, і заразом скомпрометувати ідею євроінтеграції для значної частини чоловічого населення України: «правду пуйло каже, мало того шо в тій гейропі всі мужики гомуаси, так через то напевно там ще й дівки всім заправляють ... воно нам треба? може кращє до православних братів ... прислухатись ..?» Перебільшую? сорі, я міністрам і прем’єрам не вірю :( жодному.

У меня доводов в пользу этого утверждения нет, возможно они есть у вас. Если это так, озвучьте их пожалуйста

замените в статье слово «женщина» на «мужчина» и проверьте — появилась ли дискриминация

Я не совсем понимаю почему у некоторых мужчин такая агрессия появляется когда какие-то общественные организации, согласно своему уставу и целям помогают какой-то части общества. Что в этом плохого?

Конституція України, Стаття 24. Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом. Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.
Цього досить для розуміння? чи вам ще треба нагадати що теперешня війна (яка призвела в т.ч. і до появи такої шляхетної ініціативи) визріла з пропаганди і уявлень частини суспільства що їх права порушуються за мовними ознаками? Думаю в західній монголії з вас би вже зробили іноагєнта як мінімум :8)

стартує проєкт допомоги жінкам у працевлаштуванні та професійному розвитку

То есть, если у тебя вагина, то ты заслуживаешь преференций по помощи в трудоустройстве, а другие пусть сами? Звучит как добротный сексизм, но это конечно другое.

проєкт ІМХО направлено на приховану експлуатацію жінки в українському суспільстві з метою дискредитації ... :8)))

проєкт Women For The Future, покликаний допомогти українкам, які втратили роботу і/або дохід внаслідок війни, знайти нові можливості для працевлаштування та професійного розвитку.

В ЗСУ служить 38k жінок, 5k на передовій із з/п у 100k+. Було б бажання, бо можливість є.

P.S. Цитата з Wiki:

Секси́зм (англ. sexism, від лат. sexus — стать; також гендерна дискримінація, дискримінація за статтю) — упередження чи дискримінація людей через їхню стать або гендер. Це поняття пов’язане зі стереотипами та гендерними ролями.
Більшість з них — жінки, які тепер не мають [...] можливостей для професійного розвитку

Ти ба, як прикро.
А в чоловіків на війні можливостей для професійного розвитку хоч відбавляй: немов і не воюєш, сиди собі з окопа веслай, все як вдома.
Ті, хто пішов воювати ще коли був entry-level, повернуться вже як мінімум на позиції senior’ів та відповідні зп.

Проєкт «Women For The Future» реалізовується [...] для досягнення ґендерної рівності в Україні

Я щось пропустив ту частину, в якій проект гендерно нейтральний.

Якщо в нас є перекіс в одну сторону то для зрівняння терезів потрібно робити такі програми

Тобто потрібно збільшити кількість жінок в зсу та серед сантехніків?

Якщо ви хочете досягнути рівності в цих сферах то так але, взагалі кажучи, якщо ціль — рівний рівень працевлаштування серед обох статей то є багато різних професій і необов’язково робити фокус саме на цих двох

А на ІТ обовязково робити фокус постійно? Чому не сантехніка?

Тут професії за бажанням, можно зрозуміти чому айті привабливіше для жінок(в не тільки) ніж сантехніки. Тем не менш вони представлені у багатьох непривабливих професіях: викладач(особливо в дитсадках), прибиральники тому не можно казати що усі погані професії лишаються чоловікам

А хто перешкоджає жінкам працювати а іт ? Так що їм аж окрема допомога потрібна?

Це тянется з давніх часів коли дівчатам було немодно займатися технічними науками. Такі програми, вочевидь, націлені на зменшення дисбалансу в цій сфері. Я бачив схоже не тільки а айті, а й в багатьох технічних полях

Ще й як актуально, відношення тямущих дівчат до хлопців на технічних факультетах дай бог щоб 1:2 було

Тому що більшості жінок то не цікаво

Ну так ось їх і зацікавлюють такими програмами) Хочуть знищити старі стереотипи про хлопців технарів і дівчат гуманітаріїв щоб в майбутньому такі програми вже не були потрібні

А з чого ви взяли що це винні стереотипи а не статевий диморфізм у людей?

Тому що після появи таких програм результати жінок дуже зросли. Набагато більше вчених, немало крутих олімпіадниць що на рівних змагаються з хлопцями. Раніше їх стільки не було

А от це не факт взагалі що ці програми хоч щось принесли крім грошей грантоїдам та піару політиками і публічним людям. Відсоток змінився тому що змінилась суспільство в цілому та коньюктура

Ну ось нещодавно Українка стала лауреатом Філдософської премії. Зараз нерідко можно побачити такі визначні досягнення у жінок. Раніше такого майже не було

І що вона через спеціальну програму в математику попала ?

Тут важко сказати яка саме вага була у таких програм і важко вирахувати їх непрямий вплив, але я точно знаю що вона брала участь в олімпіадах, а для дівчат проводять додаткові олімпіади. Враховуючи ріст кількості дівчат олімпіадниць — всі ці заходи мають певний еффект

Такі програми потрібні для всіх дітей проводити ще під час навчання і школі і без дискримінації по статті, рівними мають бути саме можливості, а не результати

Наше суспільство що дискримінує жінок, неявно переконуючи їх в том що їм краще не ставати технарями. Такі програми ломають стереотипи і прибирають дискримінацію(тимчасово вводячи дискримінацію на противагу). Про рівність результатів не йдеться, значна кількість технарів все ще чоловіки хоча напевно, під час домашня стереотипів, ми наближатимемося до неї

Ваше суспільство можливо моє ні але жінок в іт все одно дуже мало

Ну ваше оточення може не користуватися такими програмами, це є не примусово) Жінок в айті дійсно мало, знову ж, стереотипи. Завдяки подібним програмам їх кількість зростатиме як це вже сталося з точними та природніми науками

Завдяки подібним програмам їх кількість зростатиме як це вже сталося з точними та природніми науками

Це сталось завдяки технічному прогресу що змінив уклад життя суспільства а не таким програмам

Щось завдяки прогресу, щось завдяки боротьбі за рівність. Прогрес був і 100 років тому, але це на заважало дуже сильно дискримінувати жінок і не тільки. Якщо б деякі верстви населення не виборювали свої права то жінки так би і лишилося домогосподарками, негроїди — поганоосвідченими людьми 2 сорту яких би не пускали би до автобусів до білих людей

Так «боротьба за рівність» стала можливою тільки завдяки прогресу...
А у «не прогресивних» країнах все як і було раніше, бо немає грунту для виникнення цієї рівності.

Це необхідна, але недостатньа умова. В Китаї, який розвинений краще ніж Америка 70 років тому, є проблеми з цим

який розвинений краще ніж Америка

Хто вам таке казав?
У Китаї до сьогоднішнього часу ще досить багато місць де «на волах пашуть». Й уклад життя там дуже своєрідний.
Так там є фабрики, але це в більшості ВКРАДЕНІ фабрики (скопійовані з західних) або напряму побудовані західними «друзями».
Китай в більшості своїй країна аграрного рівня розвитку.

Також подивись, що за літаки у них у Армії...
Там майже третина МіГ 19 (навіть у нас МіГ21 вже немає), а інші — знов, або напряму скопійовані, або просто штучні — зібрані поштучно.

Но так, вони ХОЧУТЬ, але не можуть.
Й сьогоднішні проблеми з дефолтом їх будівничих компаній то ще одна «не Американська» проблема

боротьбі за рівність

Боротьба за рівність була актуальною в західному суспільстві, де статус жінки був неповноцінний ще буквально в 50-60х роках, в Україні як і інших бувших республіках СРСР, такого не було і близько, жінки і шпали клали і в шахтах працювали і вчились на інженерів та зварювальників. Не треба цю західу ( в основному англосакську) кальку натягувати на весь глобус.

Але жодна жінка так і не стала генсеком кпсс. На важливих постах в нас були одні чоловіки. Жодна жінка з СНГ не стала нобелівським лауреатом. У них або жінок талановитих більше, або ніякої рівності у нас нема. Вони просто визнали нерівність в суспільстві а ми, як видно з вашого прикладу, ще ні

У нас не було такого рівня нерівності як у них в 20 столітті вже.

У них або жінок талановитих більше, або ніякої рівності у нас нема

Може у них просто набагато більше населення?

4 у Франції, у неї населення меньше ніж в СССР і Россії набагато) Звичайно за таких маленьких чисел як число нобелівських лауреатів це можно скинути на випадковість. В будь якому разі на вікіпедії вказані порівняння зарплат, згідно з яким жінки на аналогічних посадах заробляють менше що підтверджує мою тезу — рівності не має і близько. За gender inequality index Росія посідає 50 місце в світі(з поганої сторони)

порівняння зарплат, згідно з яким жінки на аналогічних посадах заробляють менше

Це маніпуляція там не зрівнють реальну кваліфікацію та успішність працівників і змішують різні сектори економіки. Якби це було правдою бізнес би наймав виключно жінок в іт ))

4 у Франції, у неї населення меньше ніж в СССР і Россії набагато

СССР давно не має на кількість вчених впливають зовсім інші фактори починаючи з рівня життя в країні

що підтверджує мою тезу — рівності не має і близько

І навіть якщо така нерівність яку ви описали існує ( насправді ця проблема дуже сильно перебільшенна) то ви пропонуєте боротися з дискримінацією за допомогою дискримінації?

Так, щоб наблизитися до балансу

Балансу чого ? Бездарів що пройшли по квоті і паразитують на суспільстві?

Напевно їх середній рівень менший, знову ж таки, із-за середовища. В майбутньому, коли більше жінок буде залучено в сферу, буде створений більш рівний розподіл за рахунок чого більше дівчат будуть обирати цю професію в майбутньому і, як наслідок ці квоти більше не будуть потрібні, а баланс буде. Це як освіта темношкірих свого часу. Вони так би й були відсталою частиною населення якби для них не створили більш комфортні умови. Зараз вони нормально навчаються в університетах і серед них є повно видатних людей(не тільки спортсменів)

100% тут ви праві буде як з чорношкірими гляньте статистику по наявності вищої освіти у афро, азіатів та європейців.

чого більше дівчат будуть обирати

ви навіть не допускається думки що це хибна ідея і не потрібно штучно добиватися поставлених цифр це просто безглуздо достатньо просто дати людям рівні можливості і вони самі зроблять вибір. В іт це вже так немає у жінок жодних перешкод працювати в цій сфері де доречі більшість немає освіти за фахом та й взагалі технічної.

В темношкірих динаміка краща ніж у азіатів та європейців. Порівняйте з данними 50-річної давності. Ця ідея не здається мені хибної тому, що одночасно із стимулюванням жінок кількість «величних» людей серед них стрімко зростає. У той же час кількість геніїв серед чоловіків не падає. Пока така динаміка буде тривати — варто продовжувати таке заохочення

Пока така динаміка буде тривати — варто продовжувати таке заохочення

ви просто видумали цей зв’язок він ніяк не пов’язаний з програмами дискримінації

динаміка краща ніж у азіатів та європейці

Від нуля динаміка завжди краща буде так )) ви зрівняйте кількість людей з вищою освітою в % серед цих категорій

Ну менша, але і старт був гірший. Те що вони генетично не гірші, а мають менше освідченних якраз таки і свідчить про несправедливість поточного стану речей

А ви не допускаєте, що можливо, генетично, таки є різниця між людьми? Одні пристосовані для життя на висоті, як більшість населення Перу, прекрасно переносять розріджене повітря, але абсолютно не здатні до марафонських забігів на рівнині. Інші добре переносять холод. Чи паляче сонце. Натомість можуть мати гірші здібності в чьомусь іншому. Хтось має хист до малювання, музики, а інший прекрасно виконує одноманітну мотононну роботу. Це нормально, не треба всіх рівняти по лінії на стіні. Заради міфічного балансу. Ніде в природі балансу не досягають шляхом квот, чи штучного урівнювання за одною ознакою. Будь які спроби зменшення природньої конкуренції — це шлях до виродження та занепаду.

В середньому, згідно з дослідженнями на які посилаються на вікіпедії, у дітей різниці в інтелекті не було. Також там написано що загальноприйнятим вважається факт що генетика в середньому не впливає на здібності підвиду людей. Це не заперечує того що у когось хист до малювання чи ще до чогось. Просто серед світло та темношкірих розподіл людей за здібностями має бути однаковий(в межах похибки)

Також там написано що загальноприйнятим вважається факт що генетика в середньому не впливає на здібності підвиду людей

Схоже, мова про «інтелектуальні здібності», бо інакше твердження очевидно хибне. Двоє бігунів, один 2.0м зросту, другий 1.65м, мають не рівні шанси в спринті, і це саме генетика.
Що до інтелекту. Здібності як такі, на старті, можливо й подібні, але їх розвиток сильно залежить від умов, в яких зростає дитя. Ви зараз кажете про нерівність залежно від статі. Значно більший вплив має рівень життя, клімат, навколишнє середовище, їжа та спосіб життя батьків. Але чомусь, ви не згодні ділитись доходами заради бідних дітей, щоб дати ім рівні можливості. І пересиляти китайців до чистих земель, теж не поспішаєте. Можливо, треба як в прогресивних країнах, взагалі прибрати «стать» як іфзиологічну ознаку, заливши тільки самоідентифікацю?

Захід допомогає біженцям в певній мірі але, звичайно, власні громадяни понад усе. В багатьох соціальних країнах(Знову ж, Європа, Канада) за рахунок податків намагаються зменшити різницю між багатими та бідними і це непогано виходить. Статева дискримінація — не єдина проблема, але їх теж треба вирішувати. В середньому, думаю не варто пояснювати, дівчата й хлопці живуть в сім’ях з однаковим статком. А умови зростання, чомусь, виявляються різні
P.S. Мова дійсно про інтелектуальні здібності, мій приклад з малюванням недоречний

ага, только даже в США появляются уже осторожные статьи про то, что черных надо подругому лечить и у них сильно больше гармонов в подростковом возрасте и меньше усидчивость.

Візьміть список Форбс, та знайдіть там жінок, що заробили статки самотужки, а не отримали від чоловіка. Це і є ознакою успішності. Тільки не кажіть, що в сучасній Америці щось заважає жінці бути успіною. Бо це дурня. Просто більшість обирає легший шлях. І це як раз є наслідком позитивної дискримінаціє жінок, нащо тяжко процювати десятиліттями, вибудовуючи власний бізнес, якщо можа відсудити, виставляючи себе жертвою, як було з Вайнштайном, Депом, Безосом та багатьма іншими.

Це дуже гарний приклад. В дитинстві ні стать, ні колір шкіри не впливають на розумові здібності (на вікіпедії є декілька посилань на дослідження). Якщо ж взяти зріз у старшому віці то дисбаланс очевидний. Саме це і вказує на те що умови, насправді, не рівні

Якщо ж взяти зріз у старшому віці то дисбаланс очевидний. Саме це і вказує на те що умови, насправді, не рівні

Тільки не вказує які саме умови. Можливо, це природня біологічна програма, і першою причину нерівності, є рівень тестостерону і тілі хлопчика і дівчинки. Тож, очевидно, боротьбу за рівність, треба починати з примусовї гормональної терапії з садочка. Так?

В дитинстві ні стать, ні колір шкіри не впливають на розумові здібності

та ви шо
www.arealme.com/...​verage-iq-by-country.html

То вже умови, ці азіати задротять на тести ось і сдають так. Корректно порівнювати результати в межах 1 країни для різних групп людей

А как могуть быть равные, если у женщины в среднем 2 года из карьеры(35 лет всего!) выпадает на рождение детей?

и еще 10 лет выпадают на ночные клубы и поездки в Турцию.
Доколе!

ЗЫЖ а у мужчин, «в среднем» не выпадает год из карьеры на службу в армии?

неа, не выпадает. меньше 20% мужчин служило в армии, тоесть выпадает 2 месяца.

дада. среди моего поколения 99% мужчин служило по 2 года. и?

а некоторые не только служили, но и воевали. а часть из них убита или искалечена.

сколько детей должна родить КАЖДАЯ взрослая женщина чтобы возместить эти потери?

напомнить коэффициент фертильности по Украине? 1,2 ребенка на одну женщину. а надо 2,5!

Турция, 2.2, 2.2 ; Туркменистан, 1.8, 1.7 ; Украина, 1.2,


так и будете выбирать только то, что вам выгодно? или может честно посчитаем?

Виглядає як утопія. Безглузда ідея типу, а чому б і ні. Я поясню. Тому ще все має свою ціну. Штучне підняття проценту залучення жінок дасть єкономічний ефект? Є розрахунки як це вплине на суспільство в преспективі 10-50-100 років? Яких витрат вимагатиме? Освіта чорношкірих давала їм можливість заробляти, чим знижувала соціальне навантаження та поліпшувала криміногенну ситуацію. Ви очікуєте подібного ефекту від залучення жінок? Що робити з чоловіками, яких при цьому потрібно буде звільнити?

так коли ви вже почнете боротися за баланс в окопах?

Справа не в нерівності, а в різному призначенні. Жінка в европі такий самий ресурс на ринку праці, як чоловік, зі своїми плюсами й мінусами. Вони так само виборюють кар"єрні щабелі, так само пізно створюють сім"ї, пізно народжують та рідко маєть більше 2-х дітей. Як наслідок — суспільство швидко старіїє, потрібно багато імігрантів для утримання балансу робітників та пенсіонерів. При досягненні абсолютної рівності, ймовірно, більшість жінок взагалі не схоче народжувати. І це буде початком виродження суспільства.

Вже є статистика, що за 2019 рік у Франції десь 40 відсотків жінок не мали статевих контактів.

Ну буде менше населення, і що тут страшного?

Ок, сподіваюсь мої праонуки доживуть до тих днів

Я, в свою чергу, не буду робити таких загальних твердженнь про правих(серед них нерідко трапляються розумні люди). В будь-якому разі ми не можемо не бачити очевидне — найуспішніші країни рухаються зліва і, навпаки, найбідніші нерідко виявляються дуже консервативними

найуспішніші країни рухаються зліва і, навпаки, найбідніші нерідко виявляються дуже консервативними

Навпаки найуспішніші країни як раз досягли розвитку с «правими» при владі а зараз з «лівим» входять в системну кризу. І до чого тут консерватизм взагалі ? Праві це в першу чергу про рівні можливості і чесну конкуренцію, захист приватної власності та тд., а не про консерватизм

Консерватори то просто гарний приклад типових правих) Варто зауважити що правим нерідко притаманно виділення 1 особливою релігії яка вагоміше за інші, не кажучи про те що праві в тій же Америці становляться все більш радикальними(як і, справедливо зазначити, і ліві) і нерідко пропагують расизм або інші види нетерпимості. Саме тому я підтримую ліве крило в неагрессивному його прояві, як в Європі

Ще раз праві переконання не мають ніякого відношення до консерватизму та релігії це улюблена маніпуляція ліваків. Те що існують праві консерватори не робить всіх правих консерваторами навпаки кілька століть прогресу дали «праві» ідеї. Неагресивних лівих не буває в природі, всі ліві намагаються відібрати і поділити та нав’язати свою утопію.

Ок, я не буду далі сперечатися, мені здається ви занадто упередженні оскільки, взагалі кажучи, нерозумно робити такі узагальнення

То навіщо ви робите такі узагальнення?

Я не роблю, ви щось плутаєте

Консерватори то просто гарний приклад типових правих) Варто зауважити що правим нерідко притаманно виділення 1 особливою релігії яка вагоміше за інші,

Нерідко != усім. Консерватизм одна із рис притаманних правим і консервативна партія вважається правою хоча, знову ж, я не казав що всі праві консерватори, хоча ви сказали що всі ліві агресивні

Ви самі вище пропонуєте відібрати роботу у чоловіків і поділити між жінками то де ви бачите невірне «узагальнення»? Ще раз на моє переконання має бути чесна конкуренція це і справедливо в загальному розумінні і більш ефективно для розвитку суспільства

Тут нема узагальнення

4 у Франції

А звідкіля 4 ?
Ну й ще питання — з якого року рахували ?

З Марії Кюрі рахував

Ну, по перше — Марія Кюрі там двічі ...
Ну й тоді до чого тут СРСР, бо його тоді ще не було.

Дійсно двічі. Россії там теж нема так що СССР чи не СССР то не так важливо

їх кількість зростатиме

чому це так важливо ставити за ціль кількість жінок будь? Ще раз кажу дайте всім рівні можливості а результати у всіх будуть різні і це нормально. Комуністи от намагалися зробити всіх людей рівними вам подобається цей єтап в історії нашої країни?

Вони тільки казали, що хочуть цього. Але у реальності будували дуже сепароване суспільство.
Ну може якщо Ви говорите про «абстрактних комуністів»...

Та купа людей що переїжджає до лівої Європи та Канади не жаліється. Потік до правих країн СНГ та Азії, чомусь, значно менший. Всіх незгодних засуджували і закривали роти тирани які були і є серед обох групп. Велика кількість усіх цих мусульманських/африканських тиранів, наприклад, доволі консервативні

А з чого ви взяли що це винні стереотипи а не статевий диморфізм у людей?

А от і власне істинна причина всіх комментів про «рівність» у таких шовіністичних топіках — деякі чоловіки вважають жінок вроджено дурнішими за себе.
На цьому можна і закривати всі подібні обговорення :)

деякі чоловіки вважають жінок вроджено дурнішими за себе.

 це ви про себе?

Я дивлюсь ви ще не перестали пити коньяк зранку :)
(це мем якщо ви не в курсі, підкреслює ідіотичність вашого коментаря)

Хлопці _в_більшості_ цікавлятся речами, жінки _в_більшості_ іншими людьми. Тому хлопці грають у машинки а дівчата в кукли. Це цілком природньо, адже жінка нянчится с дітьми тож булоб дуже дивно якби їй це було зовсім не цікаво.

Раніше так і було, а зараз стає все більше жінок вчених. Жінки цікавляться іншими людьми стільки, скільки їм це нав’язують

Хто і як саме їм це навязує? Жінки вчені були і є. У вас є якісь статистичні дані про збільшення кількості жінок-вчених?

Деякі подають дискримінацію за статевим шлахом як єдину, чи найголовнішу причину меншої кількості жінок в ІТ. Насправді причин цього дуже багато, і дискримінация (чи упередження й стереотипи) одна з них, але вона не є вирішальною й навіть такой що суттево на ций нерівний розподіл впливає. Якщо взяти конкретну жінку, яку цікавить ІТ й вона хоче працювати в цій галузі то вона цілком може це зробити, ті перешкоди з якими вона стикнется на шляху до цього будуть такі ж самі як і у чоловіка, ну може _трохи_ більше через упередження _деяких_ особистостей. Підтвердженням цього слугує велика кількість жінок які вже працюють в ІТ і працюють успішно.
Очевидно отримати першу роботу чоловікам досить складно, через велику конкуренцію — вакансій мало, кандидатів багато. Жінкам це так само важко, але не важче ніж чоловікам, а можливо навіть і легше в деяких випадках.

Підтримую Вашу відповідь, та ще додам;

Що базою як для розширення прав жінок, так й для «усього іншого» що з цього виходить є прогресс й зміна укладу життя.
Бо у країнах, наприклад, з «натуральним хозяйством» жінці неможливо виділити час на щось інше окрім дітей та хати.
Уся «боротьба за права» приречена без цього підґрунтя.

так з таким підходом у вас не буде праонуків — бо матері (майже) не будуть цікавитись своїми дітьми.

відношення тямущих дівчат до хлопців на технічних факультетах дай бог щоб 1:2 було

І що з цього? Їм туди хтось забороняє йти? Чого їх там має бути саме 50%?
Чому хтось повинен сам здобувати там собі місце своєю працею, а комусь якийсь фонд наймає по суті репетиторів і тягне туди, щоб потім якась кількість представників чоловічої статі не пройшла по балах- по вашому це чесно і «рівно»?
P.S Якось дивно звучить тут «тямущих». Тобто виходить вони є, але нетямущі, в якості меблів і хтось повинен це виправляти? Хм...

а ще дівчатам було немодно займатися захистом країни в окопах. наведіть приклад хоча б одного такого вебінару.

Это в некоторых людей перекос в мозгах.

Саме ці терези мають бути в рівновазі? Як що до всіх інших?

А я не знаю, я би взагалі не ставив знак рівності між жінками та чоловіками та не знаю який стан терезів оптимальний. Але якщо ваша ціль така — то позитивна дискримінація доречна

Рівни повинні бути можливості, а не результат. Це і повинно бути ціллю.

Це правда, але у нас є упередження проти жінок технарів. Саме тому їх і зацікавлюють такими програмами

У вас може є упередження а у нас нема )

Жінки-технарі, яку успішно працюють з вами не погодяться.

А коли жінку «зацікавлюють» йти у проститутки — то теж є добре?
Чи все-ж таки ні?
А у чому різниця?

Проституція заборонена в Україні тому різниця, вочевидь, є

Чому прав жінок? Це порушення твої прав також, бо ти не можеш працювати проституткою.

Ну річ шла не тільки про Україну, а «про підходи» й рівність.
Й є багато країн де вона не заборонена.
Як й взагалі — забороняти те що ЗАВЖДИ було та буде, це дурість.

Треба дозволити корупцію?

Ні, давай не будемо «у кого пеніс довший/товший».
Ти ще б міг про наркотики щось написати — то те ще питання.

Хоча я згоден, що формулювання про «завжди було» не є оптимальним у цієї ситуації.

Це абсолютно голослівне твердження. І апсолютно неправильне, до речі: будь-яка програма, яка передбачає нерівність, не може зрівняти терези, вона тільки збільшить міру отої нерівності.

Ну тут я не згоден. Якщо терези не в рівновазі, то розподілена маса їх не переведе в рівновагу. Треба щось на іншу сторону терезів

Гадаю є простіший спосіб :) Наведу вам простий приклад ... сугубо віртуальний, без натяків. Припустімо, в розпал полеміки я вас назвав м-м-м нехорошим словом. Ви задля рівноваги відповіли іншим нехорошим словом. Я зі своє сторони терезів м-м-м «створив небезпеку вашєму портрєту», як співали одесити. Ви ж на іншу сторону терезів поклали бейсбольну биту...
Чи це є вихід з конфлікту? Так, це є певний розв’язок ситуації, характерний для московитів я б додав. Що і спостерігаємо :(( Але в цивілізації прийнято гасити конфлікт іншим способом: не підкладати на іншу шальку лайна, і не розподіляти його, а вчасно включати мазгі і прибирати там де воно вже є. Ібо, якщо ми хочемо лишитись в цивілізації, лайно треба буде все одно прибрати все... принаймні по максимуму. Аналогія з терезами просто не досить точна.

І як же прибрати ту дискримінацію що є?

Конкретно, яку саме дискримінацію? я попросив у своєму дописі шановних Women For The Future:

наведіть будь ласка аргументи на користь того що в Україні такого сорту допомоги для пацанів більше ніж досить, а проблеми існують тільки із працевлаштуванням жінок.

Якщо Ви хочете побалакати про «дискримінацію взагалі» — сорі, так проблеми не лікуються. Вони для початку хоча п окреслюються конкретикою.

Ви — приклад того, чому не варто доручати проблему врівноваження терезів дитині з косоокістю

Саме тому автори цієї програми вас і не питали

Зазвичай причиною, чому мене щось не питають — бояться, що правда очі повиколює. Кожною буквою твоїх слів відчуваю, як твої тваринні інстинкти заставляють тебе бовкнути ще одну дурницю

Зазвичай причиною, чому мене щось не питають — бояться, що правда очі повиколює

en.wikipedia.org/...​iki/Dunning—Kruger_effect

Ви — приклад того, чому не варто доручати проблему врівноваження терезів дитині з косоокістю

На це відповім вашими ж словами:

Ваш перехід на особисті образи та погано обгрунтовані випади демонструє лише ваше відчуття пригніченості

Тоді мабуть варто сприйняти це як пропозицію глянути ширше на свої погляди, а не як особисту образу?

Кожною буквою твоїх слів відчуваю, як твої тваринні інстинкти заставляють тебе бовкнути ще одну дурницю

Ти щойно сказав, що заклик до перегляду своїх поглядів — дурниця? то як GPU що рендерить статичну картинку. Ти огидний)

Ти огидний)
Ваш перехід на особисті образи та погано обгрунтовані випади демонструє лише ваше відчуття пригніченості

Ти плутаєш особисте ставлення та особисту образу

Підписатись на коментарі