Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Вибір профільного ВНЗ для дизайнера

Доброго дня усім.
Моя племінниця збирається після школи пов’язати себе з дизайном, а через те, що я з цією сферою мало знайомий, то можливо тутешні дизайнери порадять якийсь добрий профільний ВНЗ, щоб отримати добру базу. Паралельно з навчанням в ВНЗ буде вивчати на якихось курсах та сама комп’ютерну частину (назвемо це так) професії дизайнера.
Питання виникло тому, що хотілося б отримати не просто людину після курсів, а з добрим підґрунтям та профільними знаннями.

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Designers org ua))

Пс: це лише жарт

Дивіться профільні заклади (це працює для всіх спеціальностей), бо дизайн зараз також частково на хайпі і відкритий практично усюди.
І питання — коли вступ? Бо там дуже часто ще й творчий конкурс. Він має певні терміни + зазвичай там купа дітей, що займалися в художніх гуртках/школах.

Дизайнер-это прикладная профессия, у нее нет самоценности. Поэтому чтобы стать профессионалом, нужно учить нужно ту область, к которой эту профессию будут прикладывать.
Если дизайн помещений-то учить архитектуру, дизайн печатных изданий — то на полиграфический, если дизайн приложений-то учить компьютерные науки. А все остальное дотянуть курсами.
Если просто красиво смешивать цвета и делать аппликации — то просто походить полгода на курсы художественной школы.

В Україні чи закордоном?

В основному я вважаю ви праві, але дівчині всього 16 років так що якась освіта все рівно потрібна. Здається поки їй більше до душі UX/UI та можливо геймдев. Курси само собою паралельно будуть йти, а потім самоосвіта.
Тому все таки щось потрібно вибрати.

Ну так я таке й питаю:)) щоб порадили, бо вишів в Україні таких куча і де насправді дають таку нормальну базу я й хочу отримати пораду.

Для ui/ux вуз не нужен от слова совсем, поскольку квадраты рисовать образование не надо

дадуть фундаментальні знання по композиції, кольору і тому подібному, що так чи інакше буде в нагоді незалежно від напрямку, який вона вибере.

Мене таке більше цікавить. Щоб стало в нагоді як база для будь якої гілки дизайнерів

Эта база учится за пару месяцев и с пяток книг. Особенно много проку без практики в этом так же не будет
Да и по своему опыту знаю нескольких хороших дизайнеров, у которых есть некоторые проблемы с базой, но в целом они отличные специалисты
Оно явно не стоит того, чтобы тратить на это 4 года

Підписатись на коментарі