Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

День програміста — російське свято?

У кожен 256-й день року світ святкує День Програміста.

Але, є одне але...

Як повідомляє Wikipedia, свято започаткували російські програмісти Валєнтін Балт і Міхаіл Червяков.

В Україні свято відзначається не офіційно.

А розкажіть нам, чи святкуєте професійне свято ви? Якщо святкуєте, то як саме? І як ставитеся до російського сліду у Дні Програміста?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Обираємо нову дату для відзначення Дня програміста тут: dou.ua/forums/topic/39974

Перший штучний супутник Землі запущений радянською владою. Терміново пишемо Притулі, щоб повернув 600 млн гривень.

«Сергій Брин, який народився в Москві, заснував Google. Дуров заснував Телеграм. Давайте відмовимося від Google та Telegram, бо Україна повинна відмовлятися від усього російського!!!»

Може вже досить цих відмовлянь від того та ще чогось?
Цим ми Україну краще не зробимо, інакшу культуру, економіку, армію та інше не побудуємо, лише потішимо свої історичні комплекси неповноцінності, які не дають нам рости та розвиватися.

Сергій Брин, який народився в Москві, заснував Google. Дуров заснував Телеграм. Давайте відмовимося від Google та Telegram

Это другое

P.S. Сумно, що навіть редакція ДОУ упоролася

Тю, я й на день народження забиваю. Який сенс радіти цифрі у календарі?!

Давайте святкувати по китайському календарю:

In China, the programmer’s day is October 24,[6] which has been established for many years.[7] The date was chosen because it can also be written as 1024, which is equal to 210 and corresponds to the Ki binary prefix. It is also a consistent date regardless of leap years.

По такій логіці можна також святкувати
3 лютого=3.2
6 квітня=6.4
12 серпня=12.8
25 червня=25.6
5 грудня=5.12

а також дні, які припадають на ступені 2 починаючи від 32 (2 лютого) і далі

Ступені 2 менші за 32 святкувати буде зажирно — весь січень і так самі свята

до російського сліду у Дні Програміста?

От чому якщо якесь дно, то там завжди срусня? :-)

11 серпня.... п"ятниця почалася в четвер

А я даже первое и девятое мая праздную и новый год и ещё много чего — еду с женой куда-то

а ще ти языком пользуєшся, фу, какой пратівний

во

не прогадав

en.wikipedia.org/...​d_Information_Society_Day

The day had previously been known as ’World Telecommunication Day’ to commemorate the founding of the International Telecommunication Union on 17 May 1865

так шо вон з карабля, расіянє

Єдине звідки я дізнаюсь про свято погроміста — це новини

Абсолютно побарабану цей совок, так само як і день доярки, пожежника, стюардеси, захисника, шахтаря, робітника жеку, касира, сварщіка, офіціанта, швеї

Класовий каргокульт

Хорошу людину з досягненнями поважати треба кожен день, а без досягнень — жодного дня

Найкращий день програміста — вихідний, святкую його регулярно, що ще треба

Абсолютно побарабану цей совок, так само як і день доярки, пожежника, стюардеси, захисника, шахтаря, робітника жеку, касира, сварщіка, офіціанта, швеї

2 моменти:
1) Ще більше крінжу додає відповідь на день програміста у вигляді дня тестувальника чи дня ХР (чи вигадали день БА та ПМ, я хз)
2) День захисника — це важлива тема, бо формує цінності в суспільстві. Інша історія, що навіть молодь (студні 2-3 курсів) сприймають цей день як «свято чоловіків». Особливо це смішно виглядає від від молодняка з сильно лівими поглядами :)

Ну мабуть день захисника чутлива тема прямо зараз для дискусій. Але я проти його так називати, по суті те саме класове поклоніння й тяглість совкового мислення.

У нас день збройних сил наприклад і це стовідсотків правильний крок не називати його днем захисника як в срср. І дойшло мені це ой недавно. Розриває культурний зв’язок. А недурна якась людина назвала це по іншому ніж в срср ще коли я в школу не ходив, а сенсу взагалі набуває тільки зараз.

Плюс є служать же і жінки в кінці кінців. Яке ж це свято чоловіків. Хоч я далеко не ярий фемініст наприклад.

А хто хоче побухать той привід знайде і без цього

„We exist without skin color, without nationality, without religious bias ... and you call us criminals. You build atomic bombs, you wage wars, you murder, cheat, and lie to us and try to make us believe it’s for our own good, yet we’re the criminals. Yes, I am a criminal. My crime is that of curiosity. My crime is that of judging people by what they say and think, not what they look like.”

Я не вважаю день програміста чиїмсь окрім програмістів. Я не святкую його якимось особливим способом і не чекаю якогось певного дня. Якщо хтось запропонує мені випити пива 256 дня року — це ОК. Якщо хтось запропонує мені випити за російських програмістів — мене це, м’яко кажучи, здивує. 256 — просто кругле число і належить усім. І так, 32 роки — це ювілей!

и туалетной бумагой

Вот это еще под вопросом

Культура відміни від редакції DOU... тепер я бачив все. Ви стали на семимильний крок ближче до дня, коли я попрошу видалити акаунт. Або ж просто закрию DOU і більше не схочу відкривати, як колись Однокласники, ВК, Фейсбук.

Усе російське, в реальності московське, імперське потрібно викурювати з України.
Якщо колись росія припинить своє існування як тоталітарна секта і як імперія (а вона така, дика та садистська, з часів івана IV грозного), то можливе запобіжники та паркани щодо усього російсько-імперського можна буде зменшити.

Поглянемо, що росія та росіяни-імперіалісти зробили
— з Маріуполем та усім українським в Маріуполі,
— з українцям та українським в Краснодарському краї та Кубані,
— з Кенігсбергом та усім німецьким в Східній Пруссії,
— з фінським місто Viipuri та усім фінським.

Все українське, німецьке, фінське звідти знищено та ліквідовано без жодних сентиментів та сопель.

Це святе право та обов’язок керівництва та еліт унітарних постколоніальних республік (Україна, Білорусь, Литва, Латвія, Грузія, Казахстан тощо)
— обмежувати вплив та проникнення усього російсько-імперського як частина державної безпеки;
— заміщувати російську мову іншими світовими мовами (англійською, німецькою, французькою);
— створювати власні, унікальні формальні та інфраструктурні системи в різних сферах життєдіяльності суспільства, які би створювали «паркани» навіть на рівні користування транспортною системою, каналами інформаційного обміну, освітніх підходів тощо.

— обмежувати вплив та проникнення усього російсько-імперського як частина державної безпеки;
— заміщувати російську мову іншими світовими мовами (англійською, німецькою, французькою);
— створювати власні, унікальні формальні та інфраструктурні системи в різних сферах життєдіяльності суспільства, які би створювали «паркани» навіть на рівні користування транспортною системою, каналами інформаційного обміну, освітніх підходів тощо.

а если не получается?

а если не получается?

Якщо більшовицько-імперська росія зараз не буде засуджена цивілізованим світом та не понесе такі ж суворі покарання як колись нацистська Німеччина (а більшовики, НКВС-КДБ натворили та вбили куди більше людей ніж німці), то можна припустити, що ми маємо справу з якимось договірняком на глобальному рівні.

Тоді варто готуватися до світової громадянської війни. Бо бандитизм та тероризм (а зараз ми спостерігаємо чистий міжнародний кримінал, вони навіть в армію набирають відповідних людей) без суворого покарання відчує свою вседозволеність, і почне поширюватися світом з трагедіями ще більшого масштабу.

Тому кожен на своєму місці в Україні та світі, якщо хоче якогось адекватного майбутнього для людства, має докладати власні зусилля, щоб російська імперська гідра (яка може міняти обгортку, назву, ідеологію, прикидатися «новою») здохла як джерело перманентного зла, садизму та багатомільйонних злочинів. А кожен, хто прямо чи латентно підтримує росію та нео-більшовиків, має автоматично прирівнюватися до шанувальника міжнародного тероризму, адепта секти зла та тотальної брехні.

Його таким не проймеш

Пропоную іншу тактику

Росіяни свій день погроміста рахують з одиниці бо дегенерати і відповідно в них день програміста в неіснуючий день бо 0×100 переповнюється в 0×00.
Мабуть вчили паскаль федерасти та ще й не старались.

Ми маємо рахувати з 0, як роблять всі нормальні люди

Поправлено. Рахуємо з 0я

13го вересня (255тий) у нас має бути день 0xFF — Fuck Federation

14го — всеукраїнське переповнення з цього приводу

А 13го (256тий день за російським стилем) для програмістів з російських провінцій можна просто влаштувати в Кремлі святковий концерт Павла Зіброва з трансляцією на телебаченні, але без святкового салюта, не більше двох годин і без алкогольних напоїв.

Все таки вони мають потім повертатись до роботи на відбудову нашої держави

колись нацистська Німеччина

Немецкий запретили, или перестали изучать?

Так російську не забороняють і можна вчити. Тільки от кому ото треба?

Росія (17 млн км2) в понад 4 рази більша за ЄС (4,2 млн км2), в понад 28 раз більша за Україну, в 260 раз більша за Латвію.
Такої величезної площі земель більш ніж достатньо для російської мови.

Те, що російськомовні надзвичайно нахабні та жадібні (клептомани) в своїх вимогах та бажаннях нема жодного сумніву. Захопили Крим, полізли в Донбас, хотіли захистити Донбас — вже майже повністю окупували Херсонську, суттєві частини Харківської, Запорізької областей, вже лізуть в Дніпровську та Миколаївську області.

Німецьку мову в радянському союзі на хорошому рівні ніхто не знав. Тих, хто знали менше 0.1% від усього населення.

Чехи створювали спеціальні умови для чеської мови проти експансії німецької. Знаю, що Чехія була німецькомовна довгий час. Але викурили. І все нормально зараз в чехів. Ніякого впливу німецької мови в Чехії немає.

а тупорылого клована кто выбрал? русскоязычные?

Ось тобі, вибирай звідти що тобі більше до душі

en.m.wikipedia.org/...​iki/Anti-German_sentiment

Мені особисто наприклад найбільше подобається момент про Генрі Кіссінджера, який як єврей втік від нацистів в штати, а на старості в теплих штатах вирішив, що свєрхдєржава має законні інтереси вбивати українців і українці мають просто здатись.

А ще мені оце було цікаво почитати

en.m.wikipedia.org/...​nment_of_German_Americans

Ось тобі як у Ізраїлі досі люблять Вагнера

www.reuters.com/...​box-idUSBRE9BG1E120131217

ЯКБИ Росія була такою єдиною та непохитною, як ти її малюєш, де один за всіх, а всі — за одного, я б туди жити поїхав, чесно.

Насправді Росія — феодальна держава. Де «вассал мого вассала» — усім сосав. Із величезною залежністю від природних ресурсів (не безкінечних). І лише це її на плаву тримає, а аж ніяк не мова, і вже точно не єдність суспільства. Тому не роби з отієї країни страшне опудало — я їх знаю, хто вони всередині, ти їх знаєш, усі їх знають. Хто вони, і чого вони хочуть — ось у чому питання.

Аде ці питання треба ставити насамперед собі і «своїм».

Бо у 2014 саме Росія зробила те, що не змогли 25 років пропаганди: об′єднала Україну. І те саме Україна зараз робить із Росією — силами дурних тролів, які фактично працюють на ворога, мобілізуючи його. Замість «розділяй та володарюй».

силами дурних тролів, які фактично працюють на ворога, мобілізуючи його

Деталізуйте будь-ласка, що на вашу думку потрібно робити українцям, щоб ослабити росію.
І навпаки — що українцям непотрібно робити, щоб не посилювати росію.
Якщо можливо по пунктам та з коротким роз’ясненням чому.

Найпростіший пункт — ліквідувати шахраїв в Україні. Але звісно ж на таке не підуть, це ж «не на часі», простіше покласти ще кількасот тисяч життів.

Якщо серйозно, то все залежить від рівня доступу до системоутворюючих механізмів. І в кожному конкретному випадку дія своя, націлена на руйнування токсичних систем, ціною спирання на загальнолюдські системи.

Чого точно НЕ потрібно — так це узагальнювати, типу «всі росіянє — абстрактне зло в сєрую полосочку». Бо саме це дозволяє злочинцям знаходитись по один бік барикад із населення, ставати «своїми».

Ціль дій, як воєнних, так і антивоєнних — система ідентифікації «свій/чужий». Вона настільки фундаментальна, що не потребує взагалі нічого для функціонування, а коли працює невірно — то усі вищі поверхи інституціонального будівництва падають як картковий будиночок. Тобто, ЦІПСО зараз — найголовніший рід військ, по обидва боки. І якщо з боку України чи союзників з′явиться геніальне керівництво (а зважаючи на ціну війни, можна дозволити собі найняти найкращих психологів на планеті) — війну буде виграно, із мінімальними втратами. Якщо ж ставити щурів, які вирощені на кар′єрних сходинках української корупції — то й результат буде взаємним знищенням, без перемоги. Бо сторона супротивника зробила в акурат те саме: поставила лайно на усі керівні посади.

Найголовніша помилка — це сіяти війну та агресивні настрої. Єдино правильна тактика — сіяти надію. І вже після того — агітувати за неї боротися та захищати.

Страх війну не зупиняє, це її драйвер. Бо страх стимулює об′єднання, і що більший страх, то більш абсурдними є принципи об′єднання. А вже тупим натовпом легко керувати, в тому числі відправляючи м′ясо на війну. Зараз українська троль-фабрика фактично легітимізує мобілізацію по той бік кордону та фронту. Як це змінити — чесно, не знаю, мені здається це неможливим, тому перемоги можна чекати довго. Зараз чисельна перевага на боці ЗСУ, але все йде до того, що це зміниться. Вже змінюється. Швидко.

То це твій спосіб хендлити ситуацію? Шукати одиниці притомних щоб сказати росіяни білі й пушисті?

Найголовніша помилка — це сіяти війну та агресивні настрої

Не знаю де ти живеш, але вже все посіяно.
Ти ж тут кажеш що це поганці українці тут сіють війну. Не треба сіяти, а то росія мобілізацію оголосить ойойой налякав

об′єднала Україну

Росія об’єднала Україну? Лолшо? На карту давно дивився? Історію по підручнику соловйова вчив?

Нема сенсу сперечатись з людиною яка таке толкає в 2022ому

Заради росії й надії для галактики, хочу щоб росія оголосила мобілізацію й звалилась в свій хаос, pretty please with sugar on top

Не українці. Але ті, хто ховається за їхніми спинами. Заради галактики, йди на війну сам — зокрема проти тих, кого ти особисто переконав воювати із Україною.

Когда Пение удалит свой аккаунт я задеанонюсь :-)

Якби це тобі було потрібно, то вже б. Якщо ні — то будь аноном, Нєуловімий Джо.
Але ти хоча б у заповіті це залиш, а то вб′ють, так і залишися невідомим.

таблицю менделєєва вже якось відмінили і без нас

По перше Менделєєв був далеко не першим і навіть не останнім хто складав таблиці елементів.

По друге вона мінімум сто років як застаріла, світ не користується таблицею менделєєва, навіть москалі, а користується сучасними таблицями яких десятки

По друге вона мінімум сто років як застаріла, світ не користується таблицею менделєєва

В школі вчать сама її. А про інші я навіть і не чув.

Бо побєдобєсіє і сіла русской наукі

Таблиця мендєлєєва
ru.m.wikipedia.org/...​c_table_from_his_book.JPG

Таблиця Мейера
www.whipplelib.hps.cam.ac.uk/...​chemical-elements/case-1a

Таблиця яку я вчив наприклад, хоча хімічка вже казала що це застаріло (це ще в 90х)
sites.google.com/...​tribna/tablica-mendeleeva

Коли сучасна система
de.m.wikipedia.org/wiki/Periodensystem

І як ставитеся до російського сліду у Дні Програміста?

Задонатити на ЗСУ і більше не перейматися дурницями.

Так вони паралельну реальність створюють (створили) і свята в них свої створюються 😜

Дивимось історію англійської версії Day of the Programmer:

This page was last edited on 12 September 2009

Дивимось історію української версії День програміста:

День програміста — неофіційне всесвітнє професійно св’ято, котре відзначають кожен 256-й день року.
Версія від 02:08, 21 липня 2006

Версія з Залісся День программиста:

Версия от 01:38, 16 сентября 2004

whois developerday.com:

Registered On: 2000-07-13

москалі щось вкрали? Яка несподівана новина

Взагалі кенсел калче вони заслужили просто за те, що стабільно пиздять культуру. Це навіть якось називається, cultural appropriation здається

Це ж треба додуматись, сп***ити день програміста

Cancel culture — це психічна хвороба тих, хто в це вірить. До речі, ті хто проповідує, зазвичай самі в це не вірять. Якби ці мракобіси менше читали гебельса, а більше сучасної психології, то знали б, що робити треба з точністю до навпаки: БРАТИ найкраще, та ДАВАТИ найкраще. Але давати із нагрузкою національної ідентичності.

Тобто треба святкувати міжнародний жіночий день, міжнародний день програміста, але варити та продавати український борщ усюди, навіть в Росії. Бо так це працює. У мозку нема механізму «культури відміни», але є механізми витіснення зайвого через механізми узагальнення та відокремлення.

Дурні кажуть, що в Росії свободи не існує. Розумні — що вона є, і за неї треба боротися. Здогадайтеся, за ким майбутнє.

Мене майбутнє свободи в Росії не хвилює

Вгадай чому

Cancel culture — здорова реакція на агресію

Покажи мені країну яка захищала культуру агресора під час війни. Список має початися чомусь із України?

Можна залишити щось неімперське нейтральне, але діфолтмод — рускоє в сортір, змить три раза і попшикати весняним бризом

До речі після другої світової був не тільки план Маршала для Німеччини, зразу був план Моргентау. В кінці кінців ідея плану Маршала перемогла. Але це все одно було після поразки Німмечини. Не під час війни.

Зараз — час гніву, час полювання на відьом і час кенсел калча

Зараз — час гніву, час полювання на відьом і час кенсел калча

Наивные задроты приходят на меня охотиться. Уходят обиженно, с разбитым носами :нас то за что?

Бо ти вважаєш, що Росія кудись подінеться. Мішкі стануть йожікамі. Самі, ага?

Бери ікони і йди їх в дьосна цілувати, вільна країна, і борись за їхню свободу

Мені ж начхать єсічес, шо не ясно?

Мені не виходить відчувати до росіян нічого крім різкого негативу

А ти не відчувай. Тобі не пропонується їх любити чи ненавидіти. Твоя задача — їх використати.

Хочеш дістати мед — не бий палицею по вулику.

Жертва має бути в’яла, податліва, всепрощающа, всепонімаюча, всеобнімаюча, обняти всю росію і любов’ю їх задушити ага

en.wikipedia.org/...​iki/Day_of_the_Programmer

The Day of the Programmer is an international professional day that is celebrated on the 256th (hexadecimal 100th, or the 28th) day of each year (September 13 during common years and on September 12 in leap years).

Розходимося.

І як ставитеся до російського сліду у Дні Програміста?

Вызовите доктора

Московити могли вкрасти як матрьошку у японців.

А навіть якби й ні, що нам завадить забрати собі в них те що до вподоби нам? Тільки не кажи «совість».

В 2009 пам’ятаю як мій знайомий Роман Янковський ставив таке питання чи подавав петицію Мєдвєдєву. Тому в принципі скоріше так.

це той, котрий Kerk на делфімастері?

А хто ж іще. Я з ним навіть зустрічався у Пітері в 2010.
А потім він мене видалив зі Скайпу, бо йому не сподобалося, що він прочитав у моїх висловлюваннях у ФБ про дім профсоюзів (про що я дізнався від Ega23, який в мене досі у Скайпі, теж «шутнік», то в нього до кінця 2010 року Кадирова знімуть, то роіся воювати не буде, просто не допустить небезпеку на кордонах).
А потім я прочитав у його Твіттері, що він підтримував «референдум» про незалежність «днр» іще до того видалити мене, тобто про ватку він крокодилячі сльози лив, а цінність української держави для нього нульова. Тоді я написав довгий, гарний і відносно популярний пост, де послав його на три букви...
На цьому вісім років паузи, аж ось я натрапив недавно на ТГ-канал Мастаків, прогортав до кінця лютого, а там у Delphi MVP класичне «гдє ви билі восємь лєт?» і реально загони про те, що треба було нам протестувати в Києві, щоб не дамбілі бамбас. Виродок, що тут скажеш...

Підписатись на коментарі