Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

10 переваг віддаленої роботи

У цій публікації я хочу поділитися з вами перевагами віддаленої праці. Про дистанційку я знаю не з чуток, оскільки вже майже 5 років я працюю віддалено в Overdose.
Взагалі, наші колеги завжди мали змогу працювати як віддалено, так і в офісі, так як наші робочі процеси дуже якісно налаштовані, незалежно від місця роботи. Отож, перейдемо до суті:

1. Комфорт
«Что мне снег, что мне зной, что мне дождик проливной..» — з пісні слів не викинеш, так само, як і не відкинеш факту, що ліпше тебе самого мало хто врахує усі твої побажання щодо організації робочого середовища та забезпечення його комфортних умов. Ось чому ти, не дивлячись ні на дощ, ні на буревій за вікном, завжди зможеш швидко та зручно дістатися до свого робочого місця. Щонайменше, як плюс, піклуючись про своє здоров’я, спостерігатимеш за всім цим дивовижним пейзажем лише за вікном. Смакуючи свою ранкову каву, перевіриш робочу пошту і чати у Slack. Не кажіть, що не звучить!

2. Час
Менше рамок — більше простору. Тепер ти не є заручником обставин в місті, чергах і заторах. Варіацій може бути безліч, але як не крути, коли щоранку тобі не потрібно більше нікуди поспішати, намагатись втиснутися в автобус чи стояти купу часу в заторах, то багато, що заплановане тобою на день матиме більше можливостей для реалізації.

3. Продуктивність
Тепер, організувавши своє робоче середовище та налагодивши усі процеси, можна з легкістю планувати свій день та підлаштуватись під нього так, щоб комбінуючи свої робочі завдання з домашніми справами була змога приділяти більше часу на особисте життя, фізичні тренування та саморозвиток.

4. Гнучкість
Роботу дистанційно простіше поєднувати з подорожами, позаплановими візитами стоматолога чи ветеринара, а також стане легше приймати гостей, адже відтепер їх візит не буде такий несподіваний.

5. Різноманітність
Коли є бажання — завжди є змога змінити своє робоче місце вдома на столик в улюбленому кафе чи кав’ярні, або там, де вам спокійно і радісно поєднувати релакс та робочу атмосферу. Для тих, кому швидко набридає одноманітність та брак фізичної активності в офісних стінах, такий формат роботи буде неабияким плюсом.

6. Доступність
В цілому, дистанційку може вподобати кожен, якщо звісно ви на «ти» з самоорганізацією та самодисципліною.

7. Самовдосконалення
На віддаленій роботі є більше часу для занять «до душі». Враховуючи гнучкість графіку робочого часу і не привязуючи себе до конкретного місця, ви знайдете можливість засвоювати ту інформацію, що важлива і цікава для вас.

8. Сім’я
Якщо вам хотілось би більше часу приділяти рідним і близьким, бути частіше поруч з коханою людиною, чи хоч би шкода залишати кота вдома на цілий день самого — перехід на дистанційний вид роботи стане відмінним рішенням в такому випадку.

9. Навчання
«Поки ми здатні вчитися — немає ніяких причин для розпачу розуму». Дистанційка неабияк допомагає нам поєднувати роботу з парами в університеті, сесіями чи іншими важливими для навчання задачами. Вона допоможе вам освоїти надважливі навички — від самоорганізації до прийняття вагомих рішень. Адже, чим більший вибір, тим більше свободи, а чим більше свободи, тим вища відповідальність.

10. Офісний переполох
Працюючи вдома не потрібно перейматися, що хтось може відволікти тебе від робочих процесів, є можливість побути наодинці і в тиші, цілковито сконцетрувавши увагу на певній задачі. Більше не потрібно думати, що запізнишся на командний тімбілдінг, якщо раптом, кваплячись, облився кавою і довго стояв у вбиральні виводячи плями інциденту. Немає поспіху — менше зайвого стресу, якщо вам до вподоби більш спокійні, ритмічні умови праці.

Висновки
Передбачаю, більшість з вас не погодяться щодо останнього пункту, так як ніякі подібні незручності не замінять вам повноцінного спілкування з колегами. В такій ситуації, звісно, це круто, якщо є можливість приходити попрацювати на офіс, коли є бажання або зібратись командою у коворкінгу. І як добре, що там, де я зараз працюю у нас всі ці можливості є. В будь-якому випадку, кожен сам вправі вирішити як і де йому комфортніше трудитися.

А де вам більше імпонує працювати: на удальонці чи в офісі?

👍ПодобаєтьсяСподобалось9
До обраногоВ обраному1
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

В офис вернусь только совсем в крайнем случае. Как вспомню все эти утренние собирания-добирания, брр...

Для мене це кофморт, все інше другорядне:
1. Комфортна температура
2. Комфортне освітлення
3. Комфортна їжа
В офіс повернусь тільки коли буде повна безвихідь

Удальонка це магія. Можна переїхати в країну-місто яке тобі подобається і працювати в компанії яка тобі подобається. А не терпіти місто чи країну лишень бо там є робота.
А ще можна навчитись концентруватися і на роботу можна витрачатиметься ще менше часу.

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Для мене ідеальна модель — це коли доступні обідва варіанти і працівник має можливість обирати коли працювати в офісі, а коли з дому

Навіщо тут ця копіпаста?

Такої сторінки немає

Поедітай урлу, шось загорнуло в лінк неправильно походу
www.overdose.in.ua/...​-work/r/recKmZTLn4u3Sr4c8

Так авторка Senior Recruiter в Overdose.

Я у пошуках роботи хоч би якої дистанційно самої простої може з навчанням шукав на work, але без досвіду дуже важко знайти. Може хтось щось порадить де є стажування до роботи?

Аргументи так собі. Спроба натягнути сову на глобус. То я як фрілансер з великим досвідом віддаленої роботи )

Я готова на меншу зп коли можу користуватися своїми власними зручними меблями, пити свою власну смачну каву, працювати в комфортній температурі, а ще не стояти в заторі півдня, громадський транспорт — це взагалі вирваний день. Люди в офісі не заважають, але і не сумую за ними. Вибір очевидний.

У віддаленій роботі дійсно є багато переваг, але конкретно в цій статті жоден пункт не витримує базової критики

Працювати віддалено це звісно добре, особливо якщо це будинок і окрема кімната, але не коли ти живеш в селі, пройтись під час обіду не дуже є куди (сад, поле), якщо ти хоч зустрітись з кимось або купити щось поїсти потрібно сідати на авто і їхати в місто (знову ж таки не вийде пройтись багато).

Кое-что откровенно не понял. Например.

позаплановими візитами стоматолога чи ветеринара
легше приймати гостей, адже відтепер їх візит не буде такий несподіваний.
більше часу приділяти рідним і близьким,

Как это относится к удаленной работе? Ну, подразумевая что работа — это именно работа, а не «как работать 4 часа и выдавать их за 8» — что есть тоже вариант, но тогда хотя бы надо писать честно )

как работать 4 часа и выдавать их за 8

якщо менеджмент задоволений темпом роботи — можна (edit: і треба!) хоч пів години в день працювати. це не фабрична робота, де кількість деталей пропорційна витраченому часу.
можна подумать що в офісі всі 8 годин чесно впахують, а не на доу трепляться.

edit: навіть якщо не пощастило потрапить на галєру, яка вимагає вісім годин світить фейсом перед трекером, удальонка дозволяє перерозподіляти цей час. і не витрачати час на ком’ют, в порівнянні з аналогічним в офісі.

Так питання ж не в тому, що так неможна — просто треба бути чесним і не підміняти поняття. якщо ти йдеш до стоматолога у робочій час, то не треба казати, що ти більш продуктивно працюєш.

Ми ж всі дорослі люди (чи ні, ага). Можна ж домовитись, що підеш до стоматолога, бо болить, або бо він же непрацює ввечорі, а зробиш таску у інший час. Це нормально і нікого не підставляє. бо справа ж не в трекері, а в тому, що інші люди розраховують на тебе, що ти доступний або що таска буде зроблена у запланований час. Вести ж себе як школярик, що прогулує уроки таємно — це якась не доросла поведінка.

не треба казати, що ти більш продуктивно працюєш

А ніхто не каже.
Підвищення продуктивності на удальонці — це інша річ. Вона може бути частково пов’язана з можливістю працювати у зручні для себе години, наприклад дуже рано вранці. А може бути пов’язане з іншим, просто бо ніхто не шпиняє.
Можливість витрачати менше часу при однаковому результаті — додатковий бенефіт.

інші люди розраховують на тебе, що ти доступний

А от треба відвикати від дебільних звичок шпиняти колегу на кожну дрібницю. Воно при офісній роботі сильно бісить, і від цього в тому числі втікають на ремоут.
Це називається культура асинхронної комунікації. Коли відправляєш повідомлення, то не очікуєш що тобі дадуть відповідь прямо зараз. В кінці-кінців, людина може бути доступна але на мітінгу, або просто глибоко занурена в задачу.
Якщо вже так досхочу відривать інших людей щоб погуглить за тебе, то можна домовитись про якесь вікно, коли всі будуть онлайн.

update: а ще з мого досвіду віддалена робота мотивує розбивати таски\області відповідальності так, щоб мінімально залежати від інших людей.

або що таска буде зроблена у запланований час

До чого тут це.
> якщо менеджмент задоволений темпом роботи — можна (edit: і треба!) хоч пів години в день працювати

не кожна робота може бути розбита на таски, що залежать тільки від тебе і не залежать від інших людей.

Наприклад, я розраховую, що завершу таску сьогодні — і мені треба зробити тестовий деплой інфри. Після цього програмісти повинні перевірити, що з їх боку все працює і деплоїться вже їх аппка. Поки вони не підтвердять — я не можу мерджити в мастер та брати іншу задачу. Якщо я знаю, що вони доступні — я роблю запит та чекаю відповіді, бо починати наступну таску немає сенсу, якщо тебе через 15 хвилин відволікуть на попередню. А якщо програмісти попередили, що вони зараз не працюють — я кинул їм, що готово, і взяв іншу. А так сидиш і чекаеш — чи то починати нову, чи то планувати мітінг чи то чекати.

Звісно, можна тупо скидувати як завершив і не чекати — але таски так розтягуються і ніякого прогнозу дати неможна, бо то менеджер на ноготочках, то програмісти на митингу, то я пішов на обід. Робота стоїть, зате асінхронно.

Так домовляєшся попередньо з програмістами, коли вони зможуть перевірити все зі своєї сторони, в чому проблема.

Так я ж за те і кажу. Проблема виникає, якщо програмісти кажуть, що доступні з 9 до 17 кожен день, а як я написав їм о 12 дня — то вони не відповідають, бо один пішов до дантиста, а інший — на тренування, бо «оптимізує свій час». ;)

Нєєє
У єпама навіть тренінг ж про культурутлист2вання
Вони аутсорсять його пройди

Моя культура листування зараз не найбільша моя проблема ;)

якщо програмісти кажуть, що доступні з 9 до 17 кожен день

Значить вони бояться дибільного менеджменту, який все ще не може відійти від офісної культури і вимагає фейси за моніторами (навіть якщо ці фейси скролять доу).

а як я написав їм о 12 дня

Пиши: чуваки, я скоро дороблю фічу, коли ви точно можете її протестувати? О четвертій, окей.

Ми щось споримо ні про що ;)

— «О четвертій, окей.» — супер.
— написав о 12, відповіді немає до кінця дня — дитячий сад.

А взагалі в мессенджерах є статус — в нормальній ситуації можна просто виставити «повернусь о...» чи просто розшарити з колегами календар — і все, якщо мені хтось потрібен — я бачу, коли і планую свій час. Купа засобів. Питання — користуватись.

Трохи режим макдональдз
Але знаючи навантаження і графік процесів можна алаптуватися

Так графік — це те, про що я кажу. Не обов’язково його мати постійним «з 9 до 17» — але сповістити інших коли ти є і коли нема — треба. Річ саме про це.

Навіть в приміщенні вдома
По дорозі до туалету запустив пральну машину.
Вже годину часу зекономив

З іншого боку: не думати ще й про стирку — якісніше робити роботу. Хоча, якщо таски на рівні «перенести кнопочку з правого боку до лівого» — то можна і стирку ставити і в кафе кодити... Інколи я і стирку ставлю, і вечерю встигну приготовити. Але-ж явно не кожен день.

А щодо стирки я просто взяв машинку на 9 кг і сушарку (окремо). З ранку на вихідних поставив першу стирку — в обід переклав в сушарку, поставив другу стирку — перед вечерею вийняв з сушарки, переклав в сушарку наступну. Об’єму достатньо навіть мені, з 3 жінками у сім’ї, що кожен день міняють наряди. А то й взагалі — старша донька закінчила шкільні заняття і поставила стирку, якщо треба :D

Я ж кажу, взагалі то мені дома комфортніше. Я ж не сперечаюсь з цим. Просто казати що вдома ЗАВЖДИ і ВСІМ краще — ну, таке, ситуації бувають різні.

Нынче тренд такой, что если компания не перестроилась под удаленную работу, то она потеряла львиную долю прибыли.
Вот недавно был пример, как директор по ИИ Apple, покинул эту компанию из-за графика 3 дня в офисе, 2 дня дома, и перешел на фулл ремоут в Google.

www.bloomberg.com/...​learning-to-join-deepmind

Доволі чорно-біле порівняння.

Відразу напишу, що я працюю вдома і не дуже хочу в офіс, але не все так чудово.

1. беззаперечно, але це мені коштувало грошей. Мабуть джуну чи мідлу буде важкувато. Але комусь і на кухні на табуретці — норм.

2. І так і ні. Наприклад, я ходив у зал перед роботою, тобто, витрачав на це тільки час в залі — бо дорога була і так і так. тепер це окремо — дорога в зал і назад — це окремий час. Те саме з походами у магазин, наприклад. Можна було зустрітися з друзями чи дружиною відразу після роботи у центрі та кудись піти. тепер це ж треба виїхати до центра.

3. ну не знаю. у мене продуктивність — це коли я працюю. коли я роблю домашні справи — то саме робоча продуктивність — меньше. Не треба підміняти поняття.

4. це залежить від керівництва. у мене і в офісі з цим проблем не було.

5. Ніколи не розумів «працювати у кафе» — хоча якийсь час вимушено намагався. Інтернет завжди гірше, ніж оптика вдома. Жоден ноут не замінить 2 великих монітора та нормальний комп, що не гальмує. Шум, запахи... Та ну. Навіть у моїй найулюбленішій кав’ярні, де затишно, чисто, вентиляція та ніхто не чипає — гірше ніж за обладнанним робочим містом. На ноуті, на мій погляд, можна тільки на пошту відповідати. Щось таке. Ну, може менеджерам і ок.

6. так.

7. Як і п.4

8. і так і ні. інколи хочеться просто відволіктись, навіть від сім’ї. Просто «перемикнутись». З офісом це відбувається «автоматично», а тут треба організовувати самому. не те, щоб проблема, але все-ж.

9. Як і п.4

10. залежить від офісу та від тих, з ким живеш. У офісі в мене був окремий кабінет. Вдома 2 донькі постійно. Купити новий будинок якось не встиг, нажаль.

Ключевое и недоступное многим

У офісі в мене був окремий кабінет.

Если бы не опенспейсы на 100-200 рыл — хоть каждый день в офис

Так ми жи порівнюємо «офіс взагалі», а не тільки «всратий опенспейс» проти «робота в домашньому кабінеті» ;)

Опенспейс зло, це безумовно.

Раніше я працював ремоут і мене мучив комплекс провини бо я за 8-ми годинний робочий день 1 годину витрачав на їжу та дрібні перерви, 2-4 години на залипання в інтернети та перегляд новин, ще годину займали мітинги, ще година йшла хз куди і власне на роботу в мене лишалось 0-3 годин. Іноді бували дні коли взагалі нічого не робив.

Але коли я повернувся в офіс, я побачив, що решта працює так само і комплекс провини зник буквально за день!
Дякую офісній роботі за одужання і суттєве покращення морального стану!

Ремоут зменшує шанси отримати рандомну повістку на вулиці.

яизвиняюс, а никому не приходилось удаленно работать в одной комнате с руководительницей бизнес-юнита с подразделениями во всех областных центрах Украины?

можна посамостверджуватися в різниз позах
але таки шумно

Тому про головне і очевидне

одной комнате с руководительницей бизнес-юнита

При такому рівні нєфіг жити в однушці.
Подбайте про окремий кабінет(и)

От подумав — буквально незначний проміжок часу працював у офісі.
з 2003 по 2005 рік — був студентом, почав підробляти програмістом. заходив після навчання в офіс, брав таски, вдома робив, скидав по пошті, або приносив у офіс.
з 2005 по 2008 рік — прийшлось ходити в офіс (в зручний для мене час), десь в той же час дали менеджати тімку. мабуть в останній рік присутність у офісі була десь по декілька годин на день.
з 2008 — зайнявся власним проектом, фрілансом і перейшов на ремоут з тією ж компанією, з перервами, але і досі співпрацюємо по різним проектам.

з 19 років досвіду, офісних було 3 роки.

Чорно-білий перелік
1. Економія.
1.1. Не потрібно, або потрібно менше купувати офіційний одяг. Але з часом можеш непомітно перетворитися на міль.
1.2. Витрати на транспорт 0. Тут я бачу економію. І часу теж. Інколи можна не планувати купівлю машини.
1.3 час. Можна трошки більше поспати з ранку. І встигнути на зустріч. Це найцінніше як для мене.

2. Ризики контактів із зовнішнім світом нижчі. Можливо буде менше витрат на аптеку. Але і імунітет не тренується.

3. Спад взаємодії. Я не бачу офісних колег для неформального спілкування, інколи для нових знань. Але й сім’ю не бачу коли працюю. Бо я працюю віддалено, а не проводжу час із сім’єю. А деякі своїх бачать, останні інколи набридають і заважають працювати.

4. Умови. Створити умови для роботи вдома коштує чогось. Якщо ви не фанат сидіти на табуретці. Прийдеться пошукати зручне крісло і стіл відповідний. Монік, світло. Це конкретно коштує.

5. Слабкі комунікації. Від 5 видів програм для відео зв’язку прийшли до 2. Залишилось повністю вирішити проблему коли на зустрічі хтось із учасників не має Інтернету, не чує, чи якимось іншим чином всрався, вибачте. Таке ще буває, але вже дедалі рідше.

5. Слабкі комунікації.

Черговий міф, що в офісі краще спілкування!
Я пам’ятаю як сиділи в опенспейсі та всі оточуючі «шикали», варто було тільки 2 людям сісти поспілкуватися. Говорили «шукайте вільний конференс та йдіть туди» — іноді на інший поверх. Ну і який тоді сенс сидіти всім в опенспейсі, якщо не можна розмовляти?

Круто у вас було, в мене оцпенспейси це шум як на вокзалі.

Вирішив це навушниками з шумодавом.

в повнорозмірних навушниках можна кукухою поїхати, ще й зачіску псує

Ну і який тоді сенс сидіти всім в опенспейсі, якщо не можна розмовляти?

щоб не вихватити у табло

Треба командно працювати над культурою взаємодії. І всеиналадиться.
Мікромегеджерт та дзвонарі без попередження йдуть лісом

Хех, а несколько лет назад ветер дул в другую сторону и был миллион причин почему офис лучше :)

Це були не причини — а казки, якими годували рабів. Справжня причина була тільки одна: щоб погонич з батогом всіх бачив. Але необхідність такого погонича так само виявилася міфом — від цього у менеджерів досі палахкотять і вони мріють як усіх заженуть назад у стійла.

Скажімо так, я б і зараз не відмовився від можливості працювати із офіса. Тільки добровільно, коли хочеш :)

Стаття написана людиною без сім’ї, особливо без дітей.

Або людиною, в кого є окрема кімната де працювати. Або діти вже підросли й не повзають скрізь. Це не така проблема як здається.

я не кажу що це пробема, але іноді важче зосередитись дома. плюс все залежить від вліьної площі та стилю роботи, наприклад, коли багато мітингів

Або коли багато «митингів — у дітей». Наприклад, віддалене навчання, причому коли у двох одночасно — то вже три кабінети мати треба... А, ну так: «ви ж сеньор, ви можете купити замок, що ви там плачетеся!» ;D

даже в многодетных семьях — детей сильно меньше, чем те толпы людей в доковидных опенспейсах
и соответственно их плотность

купуєте квартиру на останньому поверсі в панельці під офіс та й все

а летом жарко от раскалённой крыши не будет?

Тут кажуть, що деяким незручно працювати з дому: мовляв, важко усамітнитися, всі відволікають... а в офісі «робоча обстановка» тощо.
А ви ніколи не цікавилися — скільки ви, як ФОП, платите на місяць за оренду свого столу в опенспейсі?
Я колись у документах бачив суму в 300 доларів — і це було кілька років тому, коли усi ще сиділи в «стайнях» набиті як оселедці та із забороною відчиняти вікна.
Наразі я працюю вдома, але за оренду з мене все одно беруть. Загалом галера забирає собі мінімум 50% того, що за мене платить клієнт.
Ну ось і порахуйте: якщо для початку прибрати офіс — зможете ви собі забезпечити комфортабельний робочий кабінет на 300 доларів на місяць?
А якщо викинути і посередника-галеру — то може вистачить на ще одну квартиру під власний офіс. Ну чи на переїзд із сім’єю у просторе житло, де у кожного буде робочий кабінет. Або взагалі до котеджу на березі річки.

так чому тоді компанія ті $300 не компенсую, видаючи віддалену роботу як «великий» плюс???

Для працівників — великий плюс, для компанії — економія на офісі = всі задоволені. Я б тоді згоден був ці 300 доларів доплачувати аби в офіс не ходити.

У Львові 200-400$ за людино-місце в А офісі (вентиція+ кондюк, мітинг руми, кухня, охорона).
Я б не сказав що це багато, сам знімав коворкінг за 200$ собі.
Або можна знімати площу (15-40$ за м2) і компанія сама робить собі ремонт, а це мінімум 50k$ за офіс на 200м2

Ну за 300 доларів до війни у Харкові можна було квартиру зняти неподалік метро.
Хоча навіщо знімати, якщо можна просто переїхати на +1 кімнату більше і зробити собі кабінет? Або навіть +2 кімнати якщо дружина те ж таки працює віддалено. До того ж, якщо не їздити на роботу — то не обов’язково центр міста. Можна у новому районі ближче до природи.
Віддалена робота взагалі відкриває свободу вибору місця проживання. І навіщо офісна нерухомість за шалені гроші?

Хоча навіщо знімати, якщо можна просто переїхати на +1 кімнату більше і зробити собі кабінет?

1. Бо ти живеш в своїй квартирі тому зняти на 1 кімнату більше не вийде.
2. Бо навіть якщо в тебе є кабінет то вдома є вдома, там діти, нема як щось робоче поговорити вживу за пивом.
ІМХО, якщо працювати в насолоду собі, без гонитви за баблом то офіс(кілька днів на тиждень) однозначно краще.

якщо працювати в насолоду собі

Судячи по опису краще відразу у паб!

офіс(кілька днів на тиждень)

5 ?

Нема там вентиляції
Циркуляція і о 18 разовий продув
Я заміряв СО2 і спілкувався з кондиціонерщиком

Кабінет у свойому домі за 0$ на місяць

Це не 0$. Нехай площа 15м2, тоді у Львові (до війни) кабінет коштував б 15 × від 500 до 2000$ = від 7.5k$ в радянській квартирі на околиці до 30k$ в норм новобудові з хорошим ремонтом.
А ще комуналка, прибирати треба)

Ремоут. Тут навіть говорити немає про що як на мене.

Дома дуже добре, коли ніхто не заважає. Якщо маленькі дітки, навряд чи в тиші попрацюєш. На ремоуті але знімаю офіс, так мені комфортніше.

Працюючи вдома значно легше розділити з дружиною догляд за дітьми, ніж працюючи в офісі. Ну і взагалі, дітям влається приділяти значно більше часу, працюючи вдома.

Скільки вашим дітям?

Доньці вісім років і 10 місяців, сину один рік і 10 місяців.

Удальонка це магія. Можна переїхати в країну-місто яке тобі подобається і працювати в компанії яка тобі подобається. А не терпіти місто чи країну лишень бо там є робота.
А ще можна навчитись концентруватися і на роботу можна витрачатиметься ще менше часу.

Можна проживати в країні яку не треба терпіти, але платити за це додаткові податки.
До речі, чому в принципі не поїхати до країни мріі назавжди, якщо країну де працюєш приходиться «терпіти»?

Можна проживати в країні яку не треба терпіти, але платити за це додаткові податки.

Ну і що. Звісно, інколи за хороші речі треба платить більше.
Від +10% чи скільки там ніжна дупа ніжного міщанина не лусне. Не подобається — буде мотивація знайти кращу роботу та покрить різницю підвищенням зп.

чому в принципі не поїхати до країни мріі назавжди

Бо в країні мрії з айтішною роботою (або роботою взагалі) біда, і лише удальонка може врятувати.

Для мене це кофморт, все інше другорядне:
1. Комфортна температура
2. Комфортне освітлення
3. Комфортна їжа
В офіс повернусь тільки коли буде повна безвихідь

тільки для того щоб на віддаленій роботі працювати якісно, комфортно і продуктивно, потрібно зняти окрему квартиру яка підходить для віддаленої роботи. кілька кімнат, пуфіки, кондиціонер, гарний вид з вікна. потрібно купити стіл для роботи стоячи (а в офісах багатьох компаній така опція є, а коштує він не дешево), два якісних монітора, крісло, кавомашину. Таке не риторичне питання, а скільки це все буде коштувати???

В чому фішка стола для стоячи?

підйомний стіл, крута штука

Постійно сидіти дуже погано для здоров’я. Розвиваються хронічні професійні хвороби в хребті, серцево-судинному апараті тощо. Стоячий стіл один з варіантів вирішення, якого скажімо водії далекобійники чи таксисти не мають.

ну ось, в офісі така фішка єсть (а ще пінг-понг, кава, тренажерний зал, зручне крісло і два професійних монітора)
а «вдома» як, коворкінг знімай, і купуй всі ті фішки за власні кошти???

В кого є, а в кого і нема, та куди простіших речей може і не бути, та барахляче крісло, маленький стіл через який б’єшся з колегами ногами та колінами при кожному русі, ультра дешеве крісло, що під тобою мало не розвалюється, шалений шум як на стації метро, постійна задуха, черга в туалет, та гидка кава. Через стрес з нереальними дедлайнами, штучно створеною внутрішньою конкуренцією тощо в такі умови починаєш помічати у колег, а потім і у себе розлади психіки. Та були часи, коли взагалі офіс було зроблено з декількох об’єднаних квартир в старезній будівлі біля вокзалу. В порівнянні з цим, офіс із духохотою — то вважай шикарний офіс. Тобто з офісами так само як і з житлом, є добре, є таке собі, а є і повне лайно.

так з податків собі відшкодовуєш всі ті монітори з кріслами, нє ?

Ти що, наш кишеньковий фоп побоїться
Хіба що галера благословить

Лол, в більшості офісів вид на промзону і проперджені пуфіки. А на каву, монітор і крісло такої якості як в офісах і зарплати джуна хватить.

Ніхто й не казав, що усі офіси добрі. Офіс це усього лише обладнане приміщення для роботи. Котедж з видом на водойму теж набагато краще ніж умовна трешка на Позняках на 20-му поверсі з краєвидом на Бориспільську трасу і цілодобовим гулом.

ну і скільки оренда такого котеджу коштувати буде??

при роботі з офісу — я можу зняти однушку за $300. на оренду котеджу, клінінг, стіл, кавомашину і т.д. в мене грошей нема. вірніше, питання, чому компанія ці кошти не компенсує?

Стіл для роботи стоячи купив до війни (до 10 тис новий якщо пошукати) — юзаю кожен день, зручно. Кавомашина — Philips latte go, 15 к (можна і дешевшу. Кондиціонер і без домашньої роботи життєва необхідність.

Ремоут робота це топ. Але з іншого боку, половину близьких друзів зустрів на роботах:). Тому мабуть сенс соціалізації теж є, принаймні до якогось віку

Кондиціонер і без домашньої роботи життєва необхідність.

Ніколи не було кондиціонера вдома. Навіть зараз, у спеку, згадую постійну простуду на роботі (влітку!) і радію теплу! Доречи вдома не лячно і спітніти.

Так а ніхто не каже, що треба вмикати кондиціонер на +16 та направляти потік на себе. У мене висить у прохідній (не там, де спимо чи працюю) кімнаті, тобто на мене тянути не може впринципі. +24 доволі комфортно, щонайменьше не сидиш у +35 мокрий як миша.
Інколи ще й жара буває волога (залежить від міста, звісно) — взагалі дихати важко, а кондиціонер підсушує.
Та й спати з ввімкненим краще. Ненавиджу просипатись спітнилим.

Ні звичайно, за останніми дослідженнями корисно стояти десь третину дня. Тому починаючи працювати сидячи, потім десь 3 год стоячи, потім знову сидячи. Весь час стояти теж шкідливо для ніг

Я десь місяць погрався і опустив.
Не можу думати / вчитися стоячи. Ходячи можу. Якусь монотонну роботу так. Або коли аврал. Але це виключення.

А от справжня знахідка буда це мітинги на орбіт треку

А от справжня знахідка буда це мітинги на орбіт треку

Краще у біговому колесі, як для пацюків, але дуже великих: cs11.pikabu.ru/...​2/1589230264179656737.png

Ну навіть стоячий стіл непогано читати пошту і стояти на мітингу
А зануритися в потік свідомості важче стоячи

і стояти на мітингу

Так
Ще є один поінт, мітинги стоячи — мають значно вищий КПД, тому що люди хочуть повернутись до своїх gif-кошенят тасок та дійсно комітять у дискусію
Якщо сидіти — результат буде ніякий у порівнянні =)

Ми якось i сидячи вкладаємось у 5-10 хвилин. Коли ходив до iнших команд, то дуже хотiлося спати, по пiвгодини теревенять.

Ну у мене кілька колів на день, на них якраз навіть краще стояти для дикції + рухаєшся. І взагалі якщо стоїш то легше відійти, взяти води, пройтись по кімнаті, бо з позиції сидячи, як би не здавалось абсурдно, це робити не хочеться ;)

а ще крісло, зняти окрему квартиру побільше, каву самому собі для кавомашини купляти, прибирати або замовляти клінінг. імхо, ремоут робота підходить тільки для senior 80 левела. якщо ти новачок на проекті зі специфічним доменом, knowledge transfer як організовувати??

Це все якась накрутка’) собівартість кави десь 200 грн на місяць, це якщо пити по 2- 3 чашки на день. Все решта ситуативні речі, те саме можна сказати про офіс — напряжні колеги, шум , добирання ітд.

За всім останніми опитуваннями більшості людей зручніше працювати з дому, хоча звичайно є деякі моменти, в яких офіс точно виграє. Це, на приклад, соціалізація

Це, на приклад, соціалізація

У мене навпаки
Я вдома соціалізуюсь краще
Тому що замкнена особа, і в офісі мене спілкування випалює, після роботи я вже не хочу бачити людей
А коли вдома працюю, то усе навпаки — є бажання мати соц. контакти :))

каву самому собі для кавомашини купляти

тобі так мало платять що ти не можеш купити собі кави додому? :)

Він лінується ходити за нею :)

Каву та чай я все одно купляю домой. хоч так хоч так. Прибирати хату теж треба. У нас є вікі з документацією і не проблема організувати дзвінок з новеньким, щоб щось пояснити. Ну і у нас немає таких, що як в садочку, треба вчити кожень день і цілий день. Не зрозуміло — написав у чат, запитав. щось складне — дзвінок. Але то не часто. Раз на тиждень можна і потерпіти.

Ментор приставленмй.
Це про ?корпоративну культуру команди
І як відлагоджено

Выйди пройдись и возьми кофе у баристы, а не из кофемашины, будет вкуснее и пользы больше, бедолага.

Не получается, там «Дом Пива» ближе :)

В офис вернусь только совсем в крайнем случае. Как вспомню все эти утренние собирания-добирания, брр...

тільки чомусь топіки все частіше з’являються, чи є в місті коворкінг, або як зняти офіс

Бо коли в тебе є удальонка, в тебе є вибір посидіти вдома, прогулятися в коворінг а якщо і прогулятися то в які години і в який коворінг, щоб поближе позручніше

Ремоут звичайно, дякую за статтю. Плюсів на кілька десятків назбирається.

Підписатись на коментарі