Знаєте яким буде Web 4.0? Давайте створемо!
Яким ви бачите інтернет майбутнього?
Доповнена реальність, метавселенні, IoT, Blockchain та 6G? Лише ці технології змінять наше життя?
А що стосовно індивідуальних інтерфейсів? Інтерфейсів, які адаптуються під Ваш характер та психічні особливості?
Адже не існує інтерфейсу, який підходив би всім. Навіть якщо взяти мінімальну кількість інформації, то ширина сторінки для різної ширини посадки очей повинна бути різною. Це самий простий приклад.
І чим більше інформації на сторінці — тим більше параметрів треба враховувати:
Хтось любить багато читати, а хтось ні;
Для когось в пріоритеті технічна інформація, а для когось емоційна;
Комусь потрібні зображення, а для когось краще застосувати анімацію;
Одні полюбляють яскраві кольори, а інших вони дратують...
А таких параметрів сотні!
А що ми бачимо навколо? Мільйони інтерфейсів, які створені не для людей, а для тих, хто їх створив чи тих, хто замовляв під свої смаки. Є сайти/додатки, які добре підходять під наші психічні особливості, а є такі, котрі потрібно шукати.
В майбутньому інтерфейси не повинні бути загальними для всіх і ми не повинні шукати те, що нам сподобаються/підвищить ефективність і т п.. Вони повинні створюватись індивідуально для мене, для тебе та взагалі для кожного. Авжеж, такий об’єм роботи під силу тільки штучному інтелекту.
Але звідки цей інтелект буде знати, що кожному із нас потрібно? — По обличчю! Воно має багато взаємозв’язків з мозком, тому дає інформації про характер людини. Про це в світі багато сучасних наукових досліджень. Я 5 років вивчаю дану сферу.
Авжеж, це дуже складна та дорога задача, яка не скоро зможе буде реалізована. Але ми розуміємо, з чого потрібно починати, щоб це швидко приносило монетизацію та було легко масштабувати. Дану технологію можна використовувати в багатьох сферах, а через
Ми стартап, який зараз шукає двох зацікавлених ко-фаунлерів в розробці подібних продуктів — фахівця по нейромережам (в пріоритеті CV) та FullStack-розробника. Бажаючі пишіть в приватні повідомлення , щоб отримати більше інформації. Інші теж пишіть — можливо запросимо вас пізніше;)
38 коментарів
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів