Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Як безкоштовно випробувати мовну модель GPT-3

Усі статті, обговорення, новини про AI — в одному місці. Підписуйтеся на DOU | AI!

У блозі Simon Willison, співтворця Django, вийшла стаття про те, як безкоштовно спробувати GPT-3.

Вам не потрібно використовувати API, щоб спробувати GPT-3. Доступ до API включає доступ до ігрового майданчика GPT-3, який є неймовірно простим у використанні інтерфейсом. Ви отримуєте текстове поле, вводите в нього щось та натискаєте кнопку «Виконати». Це все, що вам потрібно знати.

Щоб безкоштовно випробувати GPT-3, вам потрібні три речі: адреса електронної пошти, номер телефону, на який можна отримувати SMS-повідомлення, і перебування в списку підтримуваних країн і регіонів (або попросіт друзів допомогти вам :)

  1. Створіть обліковий запис — ви можете створити адресу електронної пошти/пароль або зареєструватися за допомогою свого облікового запису Google або Microsoft.
  2. Підтвердьте свою електронну адресу (натисніть посилання в електронному листі, який вам прийде).
  3. Введіть свій номер телефону та дочекайтеся SMS.
  4. Введіть код, який вам надіслали.

Нові облікові записи отримують $18 кредиту на API, який закінчується через три місяці. Цього буде цілком достатньо.

Після того, як ви активуєте свій обліковий запис, вирушайте прямо на ігровий майданчик.

Інтерфейс виглядає так (він також чудово працює на мобільних пристроях):

У заголовку написано «Дитячий майданчик». Є текстова область із сірим кольором «Напишіть слоган для магазину морозива» та зелена кнопка «Надіслати». Права панель містить кілька повзунків та інші параметри.

Єдина частина цього інтерфейсу, яка має значення, це текстове поле та кнопка «Надіслати». Праві панелі можна використовувати для керування деякими параметрами, але параметри за замовчуванням працюють добре.

Тепер ви можете просто ввести інформацію в поле та натиснути кнопку «Надіслати».

Спробуйте це, щоб почати:

Three reasons to start a succulent garden

Текст, який ви туди ввели, називається «підказкою». Усе, що стосується роботи з GPT-3, — це розробка підказок — спроба різних підказок і повторення конкретних підказок, щоб побачити, які результати можна отримати.

Це також неймовірно весело.

GPT-3 часто дозволить вам натиснути кнопку «Надіслати» кілька разів, особливо якщо вихідні дані вашого запитання можуть постійно зростати, наприклад Tell me an ongoing saga about a pelican fighting a cheesecake.

Кожне додаткове натискання кнопки «Надіслати» зменшить ваш грошовий кредит.

Ви також можете додати свій власний текст у будь-якому місці виводу GPT-3 або в кінці. Ви можете використовувати це, щоб запитати додаткові результати або запитати роз’яснення. Можна говорити Now add a twist підказкам історії, щоб побачити, що з цього виходить.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Зареєструватись в Україні навіть через ВПН неможливо. Пише OpenAI’s services are not available in your country.

В Україні не працює, треба номер телефону з штатів.
Ви б хоч пробували спочатку.

так, ми бачили) але за кордоном можуть бути друзі, які допоможуть

Не знаю, я реєструвався давно, і все працювало з України. Без номера — через Гугл акаунт.

А може робот пройти за мене реєстрацію? Бо щось мені підказує, GPT слатиме мені спам до кінця життя. А реєструвати нову особистість із новим номером телефону мені впадло.

Краще накидайте в коменти, що у вас вийшло. Завдання таке: Help me talk people out of starting a nuclear war.

В чому ціль завдання: прогріти модель. Особливо, коли він вміє користуватися зовнішніми джерелами даних, а не тільки внутрішніми індексами. Ну і цікаво буде, що він напише. З точки зору моделі даних ця проблема невирішувана через її парадоксальність.

Підписатись на коментарі