Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Donate 1024 — бот для щоденного нагадування про донати

Вова Рожков, архітектор, техлід, менеджер, створив бота в телеграмі, який буде вам щодня нагадувати про донат для Армії.

Публікуємо його пост з телеграм-каналу rozho)))k з деталями.

Привіт!

Я зробив бота який щодня надсилатиме вам нагадування про донат. Вам потрібно розпочати діалог з @Donate1024Bot, та натиснути там команду /subscribe. Кожного дня бот буде обирати один із зборів які є у базі та пропонувати вам. Рекомендована сума донату — 1024 грн, звідси і назва. Оголошення про збори грошей додаються через краудсорс: пересилайте лінк на збір за допомогою бота і якщо все гараз до він попаде до черги.

Це був елеватор пітч, а тепер трошки розгорнутіше.

У мене є проблема—я став менше донатити на потреби армії. Я не хочу вкладати багато грошей у великі фонди, Притули, або ПЖ. Мене більше цікавлять маленькі збори на конкретні підрозділи. Наприклад, підрозділу ССО на пікап, який ми збирали раніше. Якщо я зустрічаю якийсь збір на тих каналах які читаю, на дрон, на навушники, ще на щось, то я завжди закидую туди грошей. Але такі збори в мому інфополі з’являються нечасто.

Тому я зробив бота в який користувачі самі б додавали збори, а далі щодня з них обирався один рандомний та пропонувався мені до перегляду. Таким чином я би щодня донатив на різні підрозділи та збори.

Моя дефолтна сума донату—1024 грн. Чому 1024? Мені здається що це хороша сума від якої не станеш біднішим, та яка буде суттєвою в зборах. Наприклад щоб закрити 100 000, потрібно всього сто таких як я. В такому режимі на місяць буде витрачатися 30 тисяч гривень. Мені здається що будь-який айтівець з зп більше 3000$, а таких я переконаний тут багато, може вкластися у перемогу.

Ви можете донатити більше (2048) або менше (512), на ваш розсуд.

FAQ:

Q: Навіщо донатити щодня? Хочеш витратити 1000$, закинь їх на початку місяця і май спокій.

A: Коли закидуєш раз на місяць то втрачаєш відчуття що ти робиш щось корисне і забуваєш про війну. Щоденні нагадування потрібні нам щоб не забувати про те що хоча в Києві двіж йде повним ходом, люди гульбанять, щодня десятки наших найкращих людей гинуть на Півдні та Сході.

Q: Я вже зробив підписку на KOLO, чим твоя ідея краще?

A: KOLO це добре, але коли кидаєш гроші у гігантський баняк, то воно якось не відчувається. Я хочу допомагати «маленьким» волонтерам та підрозділам.

Q: Як ти перевіряєш що збір справжній?

A: Нажаль тут доводиться покладатися на довіру. Я зайду на сторінку збіру та подивлюся що це живий акаунт який вже робив збори раніше, публікував звіти і так далі. 100% верифікакцію скаму я проводити не зможу. Бот видасть вам текст оголошення та посилання на першоджерело де ви самі можете переконатися що я не підмінив номер картки а волонтер—не скамер.

Q: Який алгоритм видачі оголошень?

A: select * from posts where posted_count = 0 order by random() limit 1

Q: Як ти відстежиш що був донат?

A: Ніяк, атрибуцію транзакцій зробити неможливо без того щоб пропускати оплати через мене а я фондом наразі ставати не збираюсь.

Q: Ось є PeoplesProject чим ти відрізняєшся?

A: Це фонд який бере збір, проводить через себе на нього гроші і звітує потім. Я ж просто беру лінки з фейсбуку та ДОУ і видаю вам. «Агрегатор волонтерки»

@Donate1024Bot

Підписуйся сам, порадь друзям, і особливо волонтерам які мають збори, щоб наповнити базу.

👍ПодобаєтьсяСподобалось6
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Крутезний бот! Тобто, він достатньо звичайний, але ефективний. І Ідея не то щоб була якась проривна, але дієва. Не зрозуміло тільки одне: тут нема черги, на сбір. Я вважаю, що треба назбирати всю суму, і лише потім переключатись на новий збір.
Я бачу що якісь сбори закриті за день, а якісь не набрали більш ттретини, або половини. Мабуть це тому що сума велика, але то і потреби такі, не в шкарпетках там аптечках, а дрони, або автівка.
Може зробити так щоб один збір висів або дня 3, або до досягнення мети? а інші були у черзі? Не впевненний, скільки їх у вас, але як варіант.

Поширили на каналі у себе
t.me/korysnosti/803

Добрий день, дякую що добавили мій збір на інвертори та акумулятори для хлопців з розвідки🇺🇦

Поставив 7 щотижневих регулярних платежів в моно, на кожен день тижня по 1000 щодня, на конкретну невелику волонтерську групу, яку знаю сам.
Монобанк все робить за мене. Мега зручно.

Ну а інші донати вже нерегулярні в залежності від запитів інших перевірених груп, інколи і на великів топ фонди.

Загалом ідея бота прикольна. Якшо є постійний напрям, то заскедулити монобанк — це ще більше спрощує життя.

Якшо є постійний напрям

Ідея в тому щоб донатити на багато різних зборів по різним напрямам.

заскедулити монобанк — це ще більше спрощує життя

Ідея в тому щоб щодня мати нагадування про те що йде війна. Щоб ще більше спростити життя можна просто закинути раз на місяць в пж тищу баксів.

Загалом ідея бота прикольна.

👍 дякую

Верифіковані збори будуть! Я знайшов як це зробити. В мене є великий нетворкінг по волонтерам тому тим кого я знаю особисто або через одне рукопотискання буду ставити спеціальну позначку.

Доу шо ви зробили я тут планував окремо запускатися як зібрав би перший фідбек

Ну, буде ще один допис. Не проблема)

Воно так, але другого шансу справити перше враження вже не буде :(

Трафік пішов, від вас вже 100 людей мінімум є.

щось придумаємо ;) не форумом єдиним, та і не всі побачать саме цей топік

Я вам напишу. Мені треба UX поправити бо зараз воно все трохи кострубате.

Охорона відміна
трафік не від вас (бо тут 300 переглядів) а з якогось тг каналу на 100 000 людей де мене репостнули (може й через вас).

Супер ідея, проста , зручна, корисна.

Підписався. Хотілось би звичайно бачити більше зборів і звичайно верифікованих

Ідея така що щодня новий збір. Таким чином їх дуже багато не треба достаньо мати запас на тиждень вперед. Набрати нові не проблема.

Підписатись на коментарі