Розрахунок криптою для ФОП

Добрий день,

Я ФОП, 3 група, квед 62.01

Працюю з одним замовником 2 роки. Весь цей час він зі мной розраховувався через ФОП на валютний рахунок.

Мій замовник нещодавно повідомив, що в нього виходить розраховуватись тільки кріптовалютой.

В мене питання, яким шляхом кріпту можна завести на рахунок ФОП-а, та які комісії при цьому мене чекають.

Дякую.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Пару тижнів тому гуглив, а сьогодні підкинули ось цю статтю, може кому допоможе biz.ligazakon.net/...​khunki-ta-podatki-v-ukran

Интересный вопрос: плачу чем хочу — вывожу куда хочу )
И я уверен, что только криптой можно не ограничиваться.

На счёт ФОП — невозможно. Только на счёт физлица с 18 + 1.5% налогов.

Використовуйте Deel, у нас інтеграція з Coinbase — він платить у крипті, гроші приходять на ваш баланс у Deel, звідти виводите куди хочете — банк, вайз, пейонір ітд

А можете підказати який зараз курс грн/долар при виведенні?

Не дуже зрозумів питання. Ви можете виводити USD з Deel на свій валютний рахунок ФОП.

Якщо принципово на грн, то буде курс нацбанку швидше за все

Так, цікавить саме варіант отримати USD і вивести у гривні на рахунок фоп таким чином обійшовши обов’язковий продаж за курсом нбу. На letdeel просто води налито щодо курсів тому хотілось би дізнатись інфу від тих хто вже користується

Обійти не вийде, курс буде як в НБУ або трохи нижче

Я зараз не те що на ФОП, я на звичайний особистий рахунок через обмінники не можу ні завести ні вивести, Приват забороняє всі операції з криптою (останнього разу пробував тижні 2 тому)

Наприклад так:
крипта -> binance -> через p2p продав и отримав $ на Wise рахунок -> swift на ФОП

Swift як звичайно щось там відкусить біля 10..20$. Binance за користування p2p якщо не помиляюсь якісь копійки, але я не перевіряв саме p2p продаж. А далі ФОП 5% + ЄСВ + ~10% курсова різниця

Я так зрозумів, що бізнес краще, але вихідні платежі можливо робити як з бізнес, так і з приватних.

Це суто технічна сторона питання. Гадки не маю яке відношення до цього cash flow у податкової чи можливо інших державних установ. Це питання розглядали у окремій статі тут десь на доу.

Теж цікаво, що там й як з Wise треба робити, щоб через свіфт переказати на фоп

так я що там робити.
send money, ввести SWIFT деталi, отримати кошти на свiй рахунок.

Підскажіть будь ласка, після кліка на Send маємо «Myself» і «Business or charity».
Якщо я кидаю із свого особистого вайса собі на свій фоп, що серед цих двох варіантів слід вибрати ? Дякую.

вчора відправив, сьогодні прийшов переказ

Підписатись на коментарі