Розрахунок криптою для ФОП

Добрий день,

Я ФОП, 3 група, квед 62.01

Працюю з одним замовником 2 роки. Весь цей час він зі мной розраховувався через ФОП на валютний рахунок.

Мій замовник нещодавно повідомив, що в нього виходить розраховуватись тільки кріптовалютой.

В мене питання, яким шляхом кріпту можна завести на рахунок ФОП-а, та які комісії при цьому мене чекають.

Дякую.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

На фоп то ніяк. Вже рік, я так зрозумів нема працюючого варіанта з криптою, про який можно публічно написати, а прихлопнути його не вийде )))

Пару тижнів тому гуглив, а сьогодні підкинули ось цю статтю, може кому допоможе biz.ligazakon.net/...​khunki-ta-podatki-v-ukran

Проржав з «На віртуальні активи може бути накладено арешт» :-)

Нічого сміщного не бачу — наприклад накладено. Біток на біржі. І? Біржа не покине юрисдикцію заради 1 клієнта. Біток на кошелі -ну на еос поміняете.....а на гривню? накладено же.

Міняють навіть у країнах де воно на 100% заборонена. На будь яку заборону знайдуть темну схему

все просто — комісія. та можливість кидка якщо схема темна )). тобто якшо у вас маржа велика але гроші перегнать треба — то ок. а якщо просто в гривню та зароблене то не дуже. Ні, разово 100 usdt на гривню зміняти просто. 2 бітка кожної суботи — мабуть теж (але по-іншому))) а як ви будете міняти 4000 кожен місяць і без попадалова? (маю на увазі що без допомоги спеца в цьому). до вас підійдуть

Интересный вопрос: плачу чем хочу — вывожу куда хочу )
И я уверен, что только криптой можно не ограничиваться.

На счёт ФОП — невозможно. Только на счёт физлица с 18 + 1.5% налогов.

Використовуйте Deel, у нас інтеграція з Coinbase — він платить у крипті, гроші приходять на ваш баланс у Deel, звідти виводите куди хочете — банк, вайз, пейонір ітд

А можете підказати який зараз курс грн/долар при виведенні?

Не дуже зрозумів питання. Ви можете виводити USD з Deel на свій валютний рахунок ФОП.

Якщо принципово на грн, то буде курс нацбанку швидше за все

Так, цікавить саме варіант отримати USD і вивести у гривні на рахунок фоп таким чином обійшовши обов’язковий продаж за курсом нбу. На letdeel просто води налито щодо курсів тому хотілось би дізнатись інфу від тих хто вже користується

Обійти не вийде, курс буде як в НБУ або трохи нижче

а Deel не вважається платіжною системою? бо зараз дивлюся у методи виводу, а там тільки «на особистий рахунок», якщо у валюті. Business акаунти доступні тільки для гривні.

www.deel.com

Ви маєте на увазі це? І чи у вас інтеграція тільки з Coinbase? Немає просто рахунків для популярних чейнів?

Я зараз не те що на ФОП, я на звичайний особистий рахунок через обмінники не можу ні завести ні вивести, Приват забороняє всі операції з криптою (останнього разу пробував тижні 2 тому)

binance->p2p, в чём проблема?

Наприклад так:
крипта -> binance -> через p2p продав и отримав $ на Wise рахунок -> swift на ФОП

Swift як звичайно щось там відкусить біля 10..20$. Binance за користування p2p якщо не помиляюсь якісь копійки, але я не перевіряв саме p2p продаж. А далі ФОП 5% + ЄСВ + ~10% курсова різниця

Я так зрозумів, що бізнес краще, але вихідні платежі можливо робити як з бізнес, так і з приватних.

Це суто технічна сторона питання. Гадки не маю яке відношення до цього cash flow у податкової чи можливо інших державних установ. Це питання розглядали у окремій статі тут десь на доу.

Теж цікаво, що там й як з Wise треба робити, щоб через свіфт переказати на фоп

так я що там робити.
send money, ввести SWIFT деталi, отримати кошти на свiй рахунок.

Підскажіть будь ласка, після кліка на Send маємо «Myself» і «Business or charity».
Якщо я кидаю із свого особистого вайса собі на свій фоп, що серед цих двох варіантів слід вибрати ? Дякую.

вчора відправив, сьогодні прийшов переказ

сейчас еще выводите на ФОП крипту через вайз или уже нет?

А банк не цікавиться чому це відправник (Wise) та сама особа що й отримувач (ФОП)?

а инвойс где взятьв вайзе? как объяснить, за что оплата поступила на счет фоп?

Перед тим як кидати, я написав в підтримку Прівата і перепитав якого формата треба виставляти інвойс у мому випадку. Вони відповіли, що раз ви кидаєте самі собі, то взагалі інвойса не треба.

завжди заздрив людям, які так вільно через пів світу ганяють бабки і їх не хвилюють ні наявність закриваючих документів, ні комісії, ні раптові питання від фінмоніторингів на любому з етапів.

Чого це не хвилюють? Я так би не робив, хоча б через правила wise i можливе запитання вiд них хто такий Ахмед чи якийсь Анiш i чого вiд нього грошi зайшли.

Але питання було як це взагалi можливо теоретично. Ну i можливо бiржа робить якийсь KYC, тому вiдправника можливо iдентифiкувати, коли ще й в нього мерчант аккаунт.

Для себе вивів і виконую одне правило: крипта нiколи не повинна десь перетинатися з банкiвськими рахунками. За кеш купив, за кеш продав. Інакше яка ж тоді анонімність, коли понатикали KYC, через транзакцію біржи можна поєднати людину і її холодні гаманці і потім пройтись по блокчейну інші транзакціі пошукати.

Підписатись на коментарі